Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

Produkty od 161 do 180 z 955

Farba fasadowa Lotusan F35

 Farba fasadowa Lotusan F35

Farba fasadowa Lotusan to jedyna silikonowa farba elewacyjna, której mikrostruktura przypomina powierzchnię liścia lotosu. Idealnie nadaje się dla utrzymania suchych oraz estetycznych powierzchni elewacji. Dzięki odpowiedniej mikrostrukturze brud ścieka razem z deszczem, a nie osadza się ścianach. Powłoka, która pokryta jest farbą Lotusan jest odporna na przenikanie wody, przepuszcza parę wodna oraz zapewnia ochronę przed grzybami. Podana cena odnosi się do białej bazy. więcej »
Dodano: 2015-09-02
SüdwestCena: 797.18 zł

Przeznaczenie:na zewnątrz
Rodzaj:silikonowa
Pojemność opakowania:12
50:l

Farba do drewna (niemiecka) J 30

 Farba do drewna (niemiecka) J 30

Wysokiej jakości, najlepsza obecnie na rynku niemiecka farba do drewna. Farba jest odporna na działanie promieni UV oraz warunki atmosferyczne. Malowanie może być wykonane wałkiem, pędzlem lub metodą natryskową. Farba jest bezwonna i nie powoduje zacieków podczas malowania. więcej »
Dodano: 2015-09-02
SüdwestCena: 113.01 zł

Pojemność opakowania:2
50:l

Top Satine

 Top Satine

TOP SATINE jest nowoczesną, wyprodukowaną na bazie najwyższej jakości surowców farbą wewnętrzną. Wymalowane nią powierzchnie są wysoce odporne na zmywanie i szorowanie, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Farba tworzy wyjątkowo trwałe powłoki, które pozwalają na zachowanie idealnego wyglądu ścian. Ze względu na satynowe wykończenie TOP SATINE zalecana jest do stosowania na płaskich i gładkich powierzchniach. więcej »
Dodano: 2015-08-25
Lakma

Przeznaczenie:wewnątrz
Pojemność opakowania:10
00:l
Wydajność z 1l:14
00:
Czas schnięcia:2
00:h
Sposób nanoszenia:pędzel

Dwutlenek węgla

 Dwutlenek węgla

Dwutlenek węgla na potrzeby spawalnictwa i gastronomii. Napełnienie małych butli do pojemności 10 litrów zapewniamy na miejscu. więcej »
Dodano: 2015-06-15
Brak danych

Impregnat HYDROSTONE gold

 Impregnat HYDROSTONE gold

Zawsze dostępny w naszym sklepie impregnat HYDROSTONE gold jest jedno składnikowym bezbarwnym preparatem służącym do zabezpieczania powierzchni polerowanej takiej jak: granit, marmur oraz konglomerat. Impregnat pogłębia naturaln6y kolor, tworzący jednocześnie efekt “mokrego kamienia”. więcej »
Dodano: 2015-07-28
VBV swedenCena: 84 zł

Sposób nanoszenia:pędzelem
wałkiem
natryskowo
Wydajność z 1l:10
00:

Impregnat HYDROSTONE eco

 Impregnat HYDROSTONE eco

Oferowany w naszym sklepie ekologiczny impregnat do kamienia naturalnego i wyrobów kamieniopodobnych to nowoczesny impregnat o właściwościach hydrofobowych i oleofobowych. Impregnat doskonale zabezpiecza powierzchnie pozostawiając ją w naturalnym kolorze, całkowicie nie zmieniając barwy kamienia. Produkt całkowicie bezwonny co pozwala na impregnacje w pomieszczeniach zamkniętych. Impregnat ma zastosowanie przy granicie, łupkach, bazaltach gazobetonach, wyrobach betonowych i betonopodobnych. Przy stosowaniu na zewnątrz preparat ten zapobiega porastaniu mchu i zazielenień. więcej »
Dodano: 2015-07-28
VBV swedenCena: 58 zł

Sposób nanoszenia:pędzelem
wałkiem
natryskowo
Wydajność z 1l:10
00:
Czas schnięcia:1 h
Pojemność opakowania:1
50:l

Impregnat HYDROSTONE

 Impregnat HYDROSTONE

Impregnat HYDROSTONE to preparat z efektem „suchego kamienia", który doskonale uodparnia się na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV, a jednocześnie zapobiega pyleniu. Impregnat zapewnia długotrwałą hydrofobowość i paro przepuszczalność impregnowanego materiału. Zalecany do impregnacji szorstkich materiałów takich jak piaskowiec, wapień, kamień polny, marmur, granit, beton. więcej »
Dodano: 2015-07-28
VBV swedenCena: 58 zł

Sposób nanoszenia:Pędzelem
wałkiem
natryskowo
Wydajność z 1l:10
00:
Warstwy – bezbarwny:2 ilość
Czas schnięcia:1 h
Pojemność opakowania:1
00:l

Środek do utrzymania czystości kamienia

 Środek do utrzymania czystości kamienia

Oferowany przez nas środek do utrzymania czystości kamienia jest bardzo wydajny, odporny na warunki atmosferyczne, a także ekologiczny. więcej »
Dodano: 2015-07-08
Brak danych

FARBY I TYNKI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

 FARBY I TYNKI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Firma jako pierwsza na świecie opracowała recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwsza, rozpoczęła produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Caparol stawia na intensywne prace badawcze oraz innowacyjność. Siłą marki jest umiejętne połączenie zaawansowanych technologii z bogatą ofertą kolorystyczną. Szerokie spektrum specjalistycznych produktów zostało opracowane i przetestowane, aby sprostać wymaganiom różnorodnych podłoży - 700 produktów w 9 kategoriach. W ofercie marki znajdują się farby, systemy izolacji cieplnej, systemy akustyczne, produkty do ochrony i naprawy betonu oraz materiały przeznaczone do profesjonalnej konserwacji i renowacji zabytków. więcej »
Dodano: 2015-07-02
Caparol

Farby ALPOL

 Farby ALPOL

Jako przedstawiciel firmy ALPOL oferujemy wysokiej jakości farby akrylowo-lateksowe do wewnątrz, farby lateksowo-silikonowe do wewnątrz, a także farby akrylowe i nanosilikonowe na zewnątrz. W ofercie posiadamy 285 kolorów, a ponieważ posiadamy profesjonalny komputerowy mieszalnik, możemy na życzenie klienta dorobić inny kolor. więcej »
Dodano: 2015-06-05
Alpol

Farby

 Farby

W siedzibie naszej firmy posiadamy w ciągłej sprzedażny profesjonalne materiały budowlane i wykończeniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wysokiej jakości farby i tynki. Można także skorzystać z naszej mieszalni farb i tynków. więcej »
Dodano: 2015-06-03
Brak danych

Cement portlandzki Ożarów I i II worek 25kg

 Cement portlandzki Ożarów I i II worek 25kg

W sprzedaży posiadamy cement workowany z cementowni Ożarów: # CEM I 32,5R tzw. Jedynka # - 445zł/tona brutto cała paleta 1400kg = 56 worków = 623zł sprzedaż pojedynczych worków w cenie 11,50zł/25kg # CEM II 32,5R tzw. Dwójka # - 380zł/tona brutto cała paleta 1400kg = 56 worków = 532zł sprzedaż pojedynczych worków w cenie 10,00zł/25kg Przy większych ilościach cena do negocjacji. Posiadamy własny transport HDS. Aktualne promocje cementu: 1. Do palety bloczków betonowych 30x24x12 jeden worek cementu gratis! Minimum logistyczne 10 palet towaru (10 palet bloczka = 10 worków cementu GRATIS!). Zyskujesz 115zł !! 2. Do całego zestawu 20 palet dowolnego rozmiaru bloczka betonowego cement I Ożarów w rewelacyjnej cenie 400zł/tona (1 zestaw bloczka = 2 palety cementu w promocyjnej cenie). Zyskujesz 100zł !! Oferta do wyczerpania zapasów. więcej »
Dodano: 2015-05-09
Cementownia Ożarów

Guma w płynie N 500 5 litrów

 Guma w płynie N 500 5 litrów

Canada Rubber N 500 to uniwersalny produkt chroniący przed przeciekami i korozją poziome i pionowe powierzchnie, szczególnie polecany do naprawy dachów papowych (bez konieczności usuwania zdegradowanej papy). Świetnie nadaje się również do zastosowań domowych (hydroizolacje w łazienkach, czy kuchni) – dzięki płynnej konsystencji i wysokiej lepkości może go aplikować każdy, bez konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu - wystarczy wałek lub pędzel. Po aplikacji tworzy elastyczną, odporną na UV, pracującą z podłożem powłokę niewrażliwą na zmienne warunki atmosferyczne. Produkt jest wodorozcieńczalny (nakładany "na zimno") - nie zawiera substancji lotnych co sprzyja jego stosowaniu w pomieszczeniach, także tych o słabej wentylacji. Poza operowanym opakowaniem 5 litrowym produkt jest także dostępny w pojemnikach 10 i 20 litrowych. więcej »
Dodano: 2015-04-22
Canada RubberCena: 248 zł

Pojemność opakowania:5
00:kg
int
Rodzaj opakowania:wiaderko

farby śnieżka

Twoim miejsce zamieszkania jest Radom ? Szukasz farby śnieżka w przystępnej cenie ? Zadzwoń, sprawdź naszą ofertę ! więcej »
Dodano: 2015-04-17
Brak danych

Farby Dekoral

Twoim miastem jest Radom lub okoliczna miejscowość ? Szukasz farby dekoral w przystępnej cenie ? Zadzwoń ! Sprawdź naszą ofertę ! więcej »
Dodano: 2015-04-17
Brak danych

Tynki cementowo-wapienne

 Tynki cementowo-wapienne

Wykonywane przez nas tynki gipsowo- wapienne wyróżniają się bardzo dużą odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. więcej »
Dodano: 2015-04-10
Brak danych

Przyciemniacz do kamienia Nanoquick Mineral Wet 5 l

Przyciemniacz do kamienia Nanoquick Mineral Wet 5 l

W ofercie sprzedaży posiadamy preparat NANOQUICK® MINERAL WET, który jest dedykowany do naturalnych materiałów mineralnych. Preparat chroni przed wilgocią i zabrudzeniami oraz przyciemnia materiały i powoduje "efekt mokrego materiału". więcej »
Dodano: 2015-04-03
opennanoCena: 239 zł

Sposób nanoszenia:natryskowo bądź pędzlem
Wydajność z 1l:4
00:
Czas schnięcia:6 h
Pojemność opakowania:5
00:l

Impregnat do piaskowca Nanoquick 5 l

Impregnat do piaskowca Nanoquick 5 l

NANOQUICK® PIASKOWIEC to produkt służący do hydrofobowej impregnacji piaskowców. Zawiera cząsteczki nanometryczne, dzięki czemu zabezpiecza materiał. Impregnacja zachodzi chemicznie na powierzchni oraz wewnątrz materiału. NANOQUICK nie zawiera silikonów, olejów ani wosków. Produkt do stosowania na każdym rodzaju powierzchni (piaskowce: kwarcowe, szarogłazowe, arkozowe). Świetnie zabezpiecza przed wodę oraz wilgocią poprzez znaczną hydrofobizację materiału. więcej »
Dodano: 2015-04-03
opennanoCena: 139 zł

Wydajność z 1l:4
50:
Warstwy – bezbarwny:1 ilość
Czas schnięcia:6 h
Pojemność opakowania:5
00:l

Tynk silikonowy Amphisilan baranek 1,5 mm biały lub barwiony

Tynk silikonowy Amphisilan baranek 1,5 mm biały lub barwiony

Tynk silikonowy, z technologią nano, trudno brudzący, wysoka wytrzymałość kolorów, znakomita wydajność , ceniony przez inwestorów i wykonawców . więcej »
Dodano: 2015-04-02
Caparol PolskaCena: 7.32 zł

Uziarnienie: 1
5 mm
2 mm
1
50:mm
Wydajność z 1kg:2 m²
Kolor:biały

Raschigovy kroužky ceramiczne pierścienei raschiga Raschigovy kroužky

 Raschigovy kroužky ceramiczne pierścienei raschiga Raschigovy kroužky

Raschigovy kroužky - pierścienie raschiga wykonane z wysokiej jakosci ceramiki odporne na działanie agresywnych środków chemicznych. Doskonałe do oczyszczania wody, w aparatach napowietrzania itd. więcej »
Dodano: 2015-04-01
Brak danych

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.