Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Zaprawy

Zaprawy

Produkty od 1 do 20 z 31

Techniczny Piasek Kwarcowy

 Techniczny Piasek Kwarcowy

Oferujemy Państwu suszony piasek kwarcowy o różnych wielkościach ziaren. Piasek jest suszony pod wpływem wysokiej temperatury. Produkujemy także kruszywo barwione, posiadamy szeroką gamę standardowych kolorów i granulacji. Ponadto nasza oferta zawiera profesjonalne zaprawy, wypełniacze, miksy. wygodne pakowania i sprawne dostawy. Merkury Sp. z o.o. więcej »
Dodano: 2018-05-09
Merkury Sp. z o.o.Cena: 9 zł

Pojemność opakowania:25 kg

RENO preparat .

 RENO preparat .

Dzięki swoim unikalnym właściwościom hydroizolacyjne zaprawy RENO, mają BARDZO SZEROKIE ZASTOSOWANIE ZARÓWNO W NOWOBUDOWANYCH JAK I FUNKCJONUJĄCYCH budynkach. Nasze produkty sprawdziły się na wielu kontynentach (Europa, Azja, Ameryka Północna), zarówno w obiektach budownictwa powszechnego, jak też w warunkach ekstremalnych, jakimi sa obiekty elektrowni atomowej, składowiska odpadów niebezpiecznych, lotniska czy DROGI I MOSTY. Sprawdzają się także znakomicie przy pracach naprawczych skorodowanych betonów bez względu na rodzaj środowiska w jakim funkcjonują. Produkt może być z powodzeniem wykorzystywany m.in.: do usuwania wilgoci z obiektów, tzn: osuszania budynków, osuszania ścian, osuszania fundamentów, osuszania murów, hydroizolacji, izolacji fundamentów, izolacji pionowej, izolacji poziomej, iniekcji krystalicznej, do wykonania wszelkiego rodzaju izolacji przeciwwilgociowych. więcej »
Dodano: 2013-09-13
RENO

Pojemność opakowania:15 kg

WAPNO TRZUSKAWICA BIELIK

 WAPNO TRZUSKAWICA BIELIK

WAPNO BIELIK STOSUJE SIĘ NA BUDOWIE DO: Zapraw murarskich – zaletą zapraw z dodatkiem wapna jest dobra plastyczność, łatwa urabialność, dobra przyczepność oraz porowatość zapewniająca dobrą paroprzepuszczalność wykonanych tynków. Wraz z rozwojem chemii budowlanej , na rynku zaczęły pojawiać się nowe produkty „zastępujące” wapno popularnie zwane „plastyfikatorami”. Jednak produkty te nie mogą w pełni zastąpić wapna w zaprawach ponieważ jak dowodzą badania pogarszają one często właściwości chemiczne i fizyczne mieszanki. Usunięcie wapna z zapraw stosowanych jako tynki wewnętrzne powoduje pogorszenie mikroklimatu i utrudnioną regulację wilgoci w pomieszczeniach co może z kolei doprowadzić do wykraplania się wody na powierzchni tynków i powstania zagrzybień ścian między innymi przez utratę właściwości higienizacji zapraw wykonanych bez dodatku wapna. W przypadku tynków wewnętrznych, próby zastąpienia wapna kończą się pogorszeniem plastyczności, przyczepności i urabialności. Jak do tej pory nikomu nie udało się wynaleźć produktu lub technologii , który kompleksowo nadawałyby zaprawie istotne dla niej właściwości tak jak to czyni wapno – materiał sprawdzony i stosowany w budownictwie od kilku tysięcy lat. więcej »
Dodano: 2017-10-31
Trzuskawica

Pojemność opakowania:25 kg

mira 4400 multicoat

 mira 4400 multicoat

Jednoskładnikowa gęstoplastyczna masa (folia w płynie) do wykonywania wodoodpornej elastycznej izolacji w pomieszczeniach mokrych. posiadająca Europejską Aprobatę Techniczną zgodną z wymaganiami ETAG 022 Wszystkie typy konstrukcji wodoszczelnych mira posiadają certyfikat CE. więcej »
Dodano: 2017-10-20
Brak danych

Grubość warstwy zaprawy:1 mm

CEKOL WYLEWKA SAMOPOZIOMUJĄCA WG 50

 CEKOL WYLEWKA SAMOPOZIOMUJĄCA WG 50

WYLEWKA: - BEZKURCZOWA - GRUBOŚĆ WARSTWY OD 3- 50mm - 6H DO RUCHU PIESZEGO - NA POWIERZCHNIE TYPOWE I OGRZEWANE więcej »
Dodano: 2017-01-05
CEKOL

Pojemność opakowania:20 kg

Zaprawy murarskie

 Zaprawy murarskie

W ofercie posiadamy zaprawy do murowania, klejenia oraz do klinkieru takich firm jak: Quick-Mix, Cemex, Zicher. więcej »
Dodano: 2016-08-15
Quick-Mix, Cemex, Zicher

Zaprawa uszczelniająca Ardalon 2K plus

 Zaprawa uszczelniająca Ardalon 2K plus

Oferujemy wysokiej jakości elastyczną zaprawę uszczelniającą firmy Bostik - Ardalon 2K plus. Jest on wykorzystywany do uszczelnienia pod płytki ceramiczne na ściany oraz powierzchnie podłóg w wilgotnych pomieszczeniach, na balkonach, tarasach oraz w basenach i na koronie basenu. więcej »
Dodano: 2015-02-27
BostikCena: 158.2 zł

Grubość warstwy zaprawy:2 mm
Pojemność opakowania:20 kg

Elastyczna zaprawa uszczelniająca Aquafin 2K

 Elastyczna zaprawa uszczelniająca Aquafin 2K

Ador poleca sprzedaż wysokiej jakości elastycznej i cienkowarstwowej zaprawy uszczelniającej firmy Schomburg - Aquafin 2K. Ekonomicznie i niezawodnie uszczelnia np. betonowe lub murowane elementy budowli w obszarze gruntu przeciwko przenikaniu wilgoci gruntowej, wody bezciśnieniowej i naporowej (w przypadku odpowiednich konstrukcji), jak również uszczelnianie poziome murów. Ponadto nadaje się do uszczelniania zazielenionych nieocieplanych dachów betonowych garaży podziemnych, garaży prefabrykowanych, kontenerów, zbiorników wody użytkowej, zbiorników na ścieki i kanałów, jak również zbiorników na gnojowicę. Jest używana również do uszczelnienia pod wyłożeniami z płytek ceramicznych, gdy wymagana jest wodoszczelność w pomieszczeniach o długotrwałym lub stałym obciążeniu wilgocią np. w łazienkach i kuchniach pomieszczeń mieszkalnych, w prywatnych i publicznych pomieszczeniach sanitarnych, jak również na balkonach, tarasach, basenach i otoczeniu basenów. więcej »
Dodano: 2015-02-27
SchomburgCena: 403.95 zł

Grubość warstwy zaprawy:2 mm
Pojemność opakowania:3333 kg

ZAPRAWA TYNKARSKA ATLAS

 ZAPRAWA TYNKARSKA ATLAS

Tworzy tynk dwuwarstwowy kat 0-III – tynk składa się z dwóch warstw: „obrzutki wstępnej” i „narzutu wierzchniego”. Zaprawa oferowana jest w dwóch wersjach: do tynkowania ręcznego bądź maszynowego (opakowania oznaczone dodatkowo literą M). Rodzaje tynkowanych podłoży – sufity i ściany z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź silikatowych; powierzchnie z betonu, gazobetonu, płyt wiórowo-cementowych, tynku cementowego i cementowo-wapiennego, Główne właściwości ● wysoka plastyczność ● tynkowanie ręczne lub maszynowe ● wysoka wytrzymałość CS II ● grubość warstwy 6 -30 mm ● tynkowanie ścian i sufitów więcej »
Dodano: 2014-07-28
ATLAS

Zaprawa Murarska

 Zaprawa Murarska

Zalecana jest do murowania na tradycyjne grube spoiny. Pozwala na wznoszenie kondygnacji nadziemnych, ścian piwnic i fundamentów. Służy do murowania z cegieł, pustaków oraz innego tego typu materiałów ceramicznych, wapienno-piaskowych i betonowych. Główne właściwości ● wysoka plastyczność ● paroprzepuszczalność ● łączy elementy w stabilny i trwały mur więcej »
Dodano: 2014-07-28
ATLAS

Zaprawa posadzkowa ZP-cM20

 Zaprawa posadzkowa ZP-cM20

Do wykonywania oraz naprawy tradycyjnych posadzek i cementowych podkładów podłogowych pod różnego rodzaju warstwy wykładzinowe wewnątrz i na zewnątrz budynków, przy grubościach nakładanej warstwy powyżej 25mm. PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA Nakładać wyłącznie na nośne podłoża, oczyszczone z pyłu, tłuszczu, olejów i innych substancji obniżających przyczepność oraz pozbawione warstw skorodowanych. Istniejące uszkodzenia powierzchni należy wcześniej skuć i uzupełnić zaprawą wyrównującą. Przed nałożeniem zaprawy powierzchnię podłoża zmoczyć wodą. PRZYGOTOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA Wymieszać wodą ż do uzyskania jednorodnej masy w proporcji 3,5 l wody na 25 kg suchej masy. Zaprawa nadaje się do użycia bezpośrednio wymieszaniu i zachowuje właściwości użytkowe przez 1 godzinę. Zaprawę po ułożeniu rozprowadza się pomiędzy wypoziomowanymi listwami za pomocą łat prowadzonych ruchami ukośnymi zbierając jej nadmiar. Zaleca się stosowanie łat wibracyjnych. Powierzchnię posadzki po 3-4 godzinach należy zatrzeć więcej »
Dodano: 2014-07-28
Izolbet

ZK-U Zaprawa klejąca uelastyczniona 25kg

 ZK-U Zaprawa klejąca uelastyczniona 25kg

Zaprawa klejąca uelastyczniona Termo Organika ZK-U służy: - do przyklejania glazury, terakoty, gresu, itp. - do przyklejania płytek o dużych rozmiarach - na podłoża trudne i odkształcalne - na powierzchnie poziome i pionowe - brak spływu z powierzchni pionowych - bardzo dobra przyczepność do podłoża i płytek - bardzo dobre właściwości robocze - mrozoodporny i wodoodporny - do wnętrz i na zewnątrz. Towar sprzedawany na opakowania. więcej »
Dodano: 2014-04-24
TERMO ORGANIKACena: 43 zł

Pojemność opakowania:25 kg

Piasek kwarcowy

 Piasek kwarcowy

Pakowany w worki 25kg. Dostępny w gramaturach: 0.1-0,4mm 0,2-0,4mm 04,0,8mm 0,8-1,5mm Płukany, prażony ogniowo i frakcjonowany piasek kwarcowy. Jako posypka do gruntów lub posadzek epoksydowych, jako wypełnienie do zapraw epoksydowych lub cementowych. Pozwalający obniżyć koszty. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. więcej »
Dodano: 2014-04-12
Brak danych

Zaprawa Wyrównująca

 Zaprawa Wyrównująca

Opis Zalecana do niwelowania ubytków, zagłębień i innych nierówności podłoża o charakterze miejscowym. Umożliwia murowanie cienką warstwą. Służy do naprawiania powierzchni tynków cementowych i cem-wap., betonu, gazobetonu, jastrychów cementowych itp. Główne właściwości ● szybkie wyrównywanie podłoży ● wysoka przyczepność ● przyklejanie płytek już po 8 h Główne parametry ● zużycie: 1,6 kg/1 m2/1 mm ● grubość warstwy: 2 – 15 mm więcej »
Dodano: 2014-03-17
ATLASCena: 25 zł

Pojemność opakowania:25 kg

C 2 szary

 C 2 szary

Zaprawa klejowa wzmocniona włóknami do przyklejania płyt styropianowych i tworzenia warstwy zbrojonej w systemie dociepleń KLEiB . Obszar działalności firmy obejmuje : Bydgoszcz , Łochowo , Nakło nad Notecią , Kcynia , Koronowo , Szubin , Żnin więcej »
Dodano: 2013-12-28
KleibCena: 19 zł

Pojemność opakowania:25 kg

C 1

 C 1

Zaprawa klejowa do przyklejania płyt styropianowych do podłoży mineralnych . Obszar działalności firmy obejmuje : Bydgoszcz , Łochowo , Nakło nad Notecią , Kcynia , Koronowo , Szubin , Żnin więcej »
Dodano: 2013-12-28
KleibCena: 14.5 zł

Sikafloor 156

 Sikafloor 156

Sikafloor 156 Żywica epoksydowa do gruntowania i zapraw o wysokiej wytrzymałości i twardości oraz bardzo dobrej penetracji podłoża. Zastosowanie na podłoża betonowe, z zaprawy cementowej oraz na zaprawy i powłoki epoksydowe do gruntowania podłoży o normalnej i dużej nasiąkliwości spoiwo do wytwarzania zapraw epoksydowych do stosowania wewnątrz i na zewnątrz Właściwości mała lepkość dobre wnikanie w podłoże wysoka przyczepność bez rozpuszczalnika łatwa w użyciu krótkie przerwy robocze materiał o wielu zastosowaniach dobre właściwości mechaniczne Kolor: bezbarwny Zużycie: 0,3 - 0,5 kg / m2 Opakowanie: 3 i 10 kg więcej »
Dodano: 2013-11-13
SIKA

RENO zaprawa .

 RENO zaprawa .

Dzięki swoim unikalnym właściwościom hydroizolacyjne zaprawy RENO, mają BARDZO SZEROKIE ZASTOSOWANIE ZARÓWNO W NOWOBUDOWANYCH JAK I FUNKCJONUJĄCYCH budynkach. Nasze produkty sprawdziły się na wielu kontynentach (Europa, Azja, Ameryka Północna), zarówno w obiektach budownictwa powszechnego, jak też w warunkach ekstremalnych, jakimi sa obiekty elektrowni atomowej, składowiska odpadów niebezpiecznych, lotniska czy DROGI I MOSTY. Sprawdzają się także znakomicie przy pracach naprawczych skorodowanych betonów bez względu na rodzaj środowiska w jakim funkcjonują. Produkt może być z powodzeniem wykorzystywany m.in.: do usuwania wilgoci z obiektów, tzn: osuszania budynków, osuszania ścian, osuszania fundamentów, osuszania murów, hydroizolacji, izolacji fundamentów, izolacji pionowej, izolacji poziomej, iniekcji krystalicznej, do wykonania wszelkiego rodzaju izolacji przeciwwilgociowych. więcej »
Dodano: 2013-09-13
RENO

Wytrzymałość na ściskanie po 28 dniach:45 MPa
Pojemność opakowania:25 kg

Tynk mozaikowy

 Tynk mozaikowy

Zalecany jako tynk dekoracyjny - pozwala na dużą swobodę przy projektowaniu i wykonywaniu pomieszczeń wystawowych, salonów samochodowych, biur, mieszkań, klatek schodowych, poczekalni, holów, przedpokojów, elewacji, cokołów, ogrodzeń itp. ● odporny na uszkodzenia ● paroprzepuszczalny ● odporny na zabrudzenia ● hydrofobowy ● odporny na zmywanie i ścieranie więcej »
Dodano: 2013-08-09
BEMCena: 169 zł

Pojemność opakowania:25 kg

Klej do ociepleń

 Klej do ociepleń

Klej uniwersalny przeznaczony jest do przyklejania płyt styropianowych na typowe podłoża mineralne i ceramiczne, a także do zatapiania siatki w systemach dociepleń budynków. W szczególności zalecany jako podkład pod mineralne tynki zewnętrzne lub wewnętrzne. Może być użyty do wypełniania niewielkich ubytków w ścianach więcej »
Dodano: 2013-08-09
BAUSETCena: 16.9 zł