Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Gładzie

Gładzie

Multifinish

 Multifinish

Wykonujemy bezpyłową gładź multifinish(gładź angielska.Technika wykonania eliminuje potrzebę szlifowania jak w przypadku standardowej gładzi.Ściany gotowe w jeden dzień. więcej »
Dodano: 2014-01-31
Brak danych

CEKOL C-45 BIAŁA GŁADŹ SZPACHLOWA

 CEKOL C-45 BIAŁA GŁADŹ SZPACHLOWA

ZASTOSOWANIE CEKOL C-45 jest doskonałym materiałem do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem, tapetowaniem itp. Także do renowacji starych tynków, tynkowania całych ścian, szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych (do spoinowania i uzupełniania rys i pęknięć zaleca się stosowanie specjalnej zaprawy szpachlowej CEKOL C-40). Gładź szpachlowa CEKOL C-45 umożliwia wykonanie bardzo gładkich płaszczyzn. Dzięki unowocześnionej formule nadaje się do nakładania ręcznego oraz maszynowego. więcej »
Dodano: 2018-07-30
CEKOL

Pojemność opakowania:20
00:kg

GŁADŹ SZPACHLOWA BIAŁA OMEGA

 GŁADŹ SZPACHLOWA BIAŁA OMEGA

Biała gipsowa gładź szpachlowa OMEGA jest nowoczesnym materiałem zaprojektowanym do ręcznego lub maszynowego wykonywania gładzi na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Przeznaczona jest do wygładzania równych powierzchni mineralnych, w szczególności podłoży gipsowych (tynki, płyty gipsowo-kartonowe, płyty ścienne typu ProMonta), betonowych oraz tynków cementowych i cementowo-wapiennych. Nierówne podłoża mineralne w szczególności powierzchnie z pustaków i cegły (ceramicznej, silikatowej, z betonu komórkowego), należy wcześniej wyrównać tynkiem. Stanowi doskonałe podłoże pod malowanie i tapetowanie. Zaprawy tej nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych. więcej »
Dodano: 2018-03-12
DOLINA NIDY

Gips francuski Megaron GS2

 Gips francuski Megaron GS2

Przeznaczony do: - wykonywania gładzi pod powłoki malarskie oraz tapety, - łączenia płyt gipsowo-kartonowych oraz uzupełniania ubytków, pęknięć i bruzd w tynkach. Produkt bardzo dobrze sprawdza się na tynkach wapiennych, cementowych i gipsowych, bloczkach gipsowych, betonie, gazobetonie oraz trwałych powłokach malarskich – jest to preparat uniwersalny. więcej »
Dodano: 2017-01-05
Megaron

Grubość jednej warstwy:5
00:mm
Pojemność opakowania:20
00:kg

GOLDBAND KNAUF GOLDBAND

 GOLDBAND KNAUF GOLDBAND

GOTOWA GIPSOWA ZAPARAWA TYNAKARSKA GOLDBAND. TYNK GIPSOWY DO NAKŁADANIA RĘCZNEGO. Tynk Goldband jest lekki i bardzo wydajny, tworzy przyjemny i zdrowy klimat w pomieszczeniach, reguluje wilgotność i jest przepuszczalny dla pary. Spełnia wymogi ochrony przeciwpożarowej. więcej »
Dodano: 2016-10-10
Knauf

Pojemność opakowania:30
00:kg

Gładź Szpachlowa Extra GS-2, Franspol

 Gładź Szpachlowa Extra GS-2, Franspol

Gładź Szpachlowa Extra GS-2 jest stosowana jako ostateczna warstwa tynku wewnętrznego, gdyż pozwala doprowadzić ściany i sufity do idealnej gładkości przed malowaniem. Jest również doskonałym materiałem remontowym służącym do wypełniania rys, ubytków i bruzd na tynkach. Zmniejsza zużycie farby ze względu na swój biały kolor. GS-2 można nakładać ręcznie lub maszynowo. Optymalny czas wiązania - 2 godziny. Więcej informacji na http://www.franspol.com.pl/produkt/12/gladz-szpachlowa-extra-gs-2 więcej »
Dodano: 2015-12-05
FRANSPOL Sp. z o.o.Cena: 34 zł

Stopień twardości przy szlifowaniu:średnio twarda

Gładź Szpachlowa Extra GS-2

 Gładź Szpachlowa Extra GS-2

Gładź Szpachlowa Extra GS-2 jest wolnowiążącym materiałem wykończeniowym wysokiej jakości. Doskonały jako ostateczna warstwa, łatwy do obróbki i szlifowania. Gładź GS-2 przeznaczona jest głównie do prac remontowych, wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie, a w szczególności pozwala doprowadzić ściany i sufity do idealnej gładkości przed malowaniem. Jest doskonałym materiałem służącym do ostatecznego wypełniania ubytków, bruzd i rys na tynkach. Dużą zaletą jest biel produktu, co zmniejsza zużycie farby podczas malowania. więcej »
Dodano: 2015-02-06
Frans Pol

Gładź gipsowa Gipsar Uni

 Gładź gipsowa Gipsar Uni

Zalecany do wykonywania gładzi gipsowych na ścianach i sufitach. Siła wiązań międzykrystalicznych w gipsie została zwiększona poprzez dodatek nowoczesnych polimerów – redyspergowalnych żywic proszkowych. Wypełnia niewielkie ubytki na ścianach i sufitach – może być używany do naprawiania powierzchni przed wykonaniem gładzi. Rodzaje podłoży – beton, gazobeton, gips, tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe. Główne właściwości ● wzmocniony polimerami ● optymalnie dobrana twardość ● śnieżnobiały kolor ● skuteczne krycie farbą ● idealne rozprowadzanie po podłożu więcej »
Dodano: 2014-07-28
ATLAS

Gotowa Masa Szpachlowa

 Gotowa Masa Szpachlowa

Gotowa gładź szpachlowa MASter Mas znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. finisz. więcej »
Dodano: 2014-07-25
Mastermas

Ardex 826

 Ardex 826

Normy, świadectwa kontrolne: Niepalny materiał budowlany klasa A1 według DIN 4102, część 4; spełnienie zawartych w DIN 1168 wymagań dotyczących gipsu, gipsu do spoin i gipsu szpachlowego. Proporcje mieszania: około 16 l wody : 25 kg proszku Ciężar właściwy: około 0,8 kg/l Gęstość świeżej zaprawy: około 1,5 kg/l Zużycie materiału: około 0,9 kg/m2/mm Czas pracy (20°C): około 1 godz. Prace malarskie i klejenie na szpachlówce: po wyschnięciu Wartość pH: około 8 Magazynowanie: w suchych pomieszczeniach w oryginalnie zapakowanym opakowaniu 12 miesięcy więcej »
Dodano: 2013-11-15
ArdexCena: 145 zł

Proporcje mieszania:około 16 l wody : 25 kg proszku
Pojemność opakowania:25
00:kg

Gładź Tynkowa Biała PG-41

 Gładź Tynkowa Biała PG-41

Gładź Tynkowa Biała Stabill to szpachla bardzo często polecana przez wykonawców: Cechą tej szpachli jest: wysoka białość podwyższona twardość wyprawy zwiększona elastyczność przedłużone wiązanie zaprawy brak konieczności gruntowania pod malowanie łatwość nakładania zarówno w grubych warstwach jak również finalne wygładzanie W Leżajsku kupisz ją u nas w BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE! więcej »
Dodano: 2013-01-22
Stabill

Stopień twardości przy szlifowaniu:podwyższona twardość wyprawy

Gładź Tynkowa Gotowa ŚMIG

 Gładź Tynkowa Gotowa ŚMIG

ŚMIG jest gotową gładzią tynkową wykorzystywaną do wewnętrznych prac wykończeniowych, głównie do szpachlowania ścian doskonała przy płytach gipsowych. więcej »
Dodano: 2013-01-21
Megaron

Stopień twardości przy szlifowaniu:Twarda
Grubość jednej warstwy:5
00:mm
Czas wiązania:3 h
Temperatura podłoża i otoczenia:20
00:°C
Pojemność opakowania:25
00:kg

Gładź szpachlowa Master Mas

 Gładź szpachlowa Master Mas

MASter Mas znajduje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest używana do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw.FINISH. Zalety: Gotowa do użycia gładź szpachlowa MASTER-MAS Jest powłoką oddychającą i paroprzepuszczalną, stworzoną na bazie minerałów drobno mielonych Zachowuje właściwości użytkowe przez dziewięć miesięcy od daty produkcji pomimo zamykania i otwierania opakowania Jest plastyczna i idealnie biała po wyschnięciu dzięki czemu wystarczy pokryć ją farbą jednorazowo. Nakładanie masy jest proste (paca lub szpachelka ze stali nierdzewnej)i nie wymaga specjalnych umiejętności więcej »
Dodano: 2013-01-13
MASTER

FAST G1

 FAST G1

FAST G1 jest doskonałą masą szpachlową przeznaczoną do robót wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie. Dzięki swoim właściwościom nadaje się idealnie jako warstwa wyrównawcza pod wszelkiego rodzaju powłoki malarskie. Może być stosowana do łączenia elementów gipsowych, uzupełniania ubytków na powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Właściwości Gładź szpachlowa FAST G1 jest gotową, suchą mieszanką wyprodukowaną na bazie mączki anhydrytowej z dodatkiem wypełniaczy i modyfikatorów poprawiających plastyczność i łatwość nakładania. Podczas wiązania nie podlega zjawisku kurczenia, a po wyschnięciu daje się łatwo obrabiać. Dużą zaletą jest wydłużony czas gotowości zaprawy do pracy oraz śnieżna biel, która zmniejsza zużycie farby podczas malowania. Może być nakładana ręcznie lub przy użyciu natrysku mechanicznego więcej »
Dodano: 2012-11-29
P.W. FASTCena: 25.99 zł

Cienkowarstwowa Izolacja Termoaktywna

 Cienkowarstwowa Izolacja Termoaktywna

AERO-THERM jest to termoaktywna izolacja w postaci masy szpachlowej (gęstej farby) koloru białego, którą stosuje się od wewnątrz pomieszczeń. Aplikuje się jedynie warstwę o grubości 0,8 - 1 mm. Rozcieńcza się wodą. Warstwa jest paroprzepuszczalna. Przeznaczona jest do izolacji ścian, stropów, podłóg, ogrzewania podłogowego oraz innych powierzchni wewnętrznych. Tworzy skuteczną, wewnętrzną barierę termiczną dla ciepła, eliminuje powstawanie mostków termicznych, zapobiega kondensacji wilgoci na wewnętrznej stronie ściany. Utworzona powłoka zapobiega przenikaniu zimna ze ścian, co daje oszczędności przy ogrzewaniu. Materiał nie może być stosowany na ściany które są narażone na ciągłe działanie wilgoci. Cena dotyczy 3 litrowego opakowania wystarczającego do pokrycia 3 metrów kwadratowych powierzchni. więcej »
Dodano: 2012-08-22
Spaniel Group a.s.Cena: 217.5 zł

Grubość jednej warstwy:1
00:mm
Proporcje mieszania:gotowa do nakładania
Czas wiązania:12 h
Przyczepność do podłoża:MPa
Reakcja na ogień:A2-s1
d0
Pojemność opakowania:3
00:kg

Gładź gipsowa

Posiadamy w naszej ofercie sprzedażowej: membrany dachowe papy profile metalowe rękawice robocze rynny siatki z włókna szklanego stolarka budowlana styropian sucha zabudowa wapno budowlane wełny budowlane Więcej produktów na naszej stronie www. więcej »
Dodano: 2012-07-18
Brak danych

Gładź cementowa biała Satyn biała PCZ-13

Gładź cementowa biała satyn to produkt do szpachlowania piwnic, powierzchni na zewnątrz budynków oraz narażonych na kontakt z wilgocią. więcej »
Dodano: 2012-03-01
SatynCena: 34.95 zł

Pojemność opakowania:20
00:kg

Bostik Finspackel F z dolomitem gotowa masa szpachlowa z włóknem celulozowym

 Bostik Finspackel F z dolomitem gotowa masa szpachlowa z włóknem celulozowym

Składnik wiążący: pochodne celulozy; Dodatki: biały dolomit; Przyczepność: > 5kp/cm2 Postać: pasta; Grubość ziaren: od 0–0,07mm; Wydajność: 2m²/1l; pH: 8-9; Gęstość: 0,8-1 g/cm3; Rozpuszcz. w wodzie: tak; Lepkość: nie dot.; Początek czasu wiązania: od 60min. do 180min.; Przyczepność do podłoża: nie mniej niż 0,25 MPa; Pozostałość na sicie 0,315 mm: 0,0%; Pozostałość na sicie 0,200 mm: więcej »
Dodano: 2011-10-14
Bostik Sweden AB

Grubość jednej warstwy:3
00:mm
Czas wiązania:1 h
Przyczepność do podłoża:MPa
Reakcja na ogień:Euroklasa A2-s1
d0 = Niepalna
Pojemność opakowania:18
00:kg