Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały konstrukcyjne

Materiały konstrukcyjne

Produkty od 1 do 20 z 660

Pręt gwintowany ocynkowany m12 x 1000 mm

 Pręt gwintowany ocynkowany m12 x 1000 mm

Pręt gwintowany ocynkowany m12 x 1000 mm klasa 4.8 Dane techniczne: pręt gwintowany ocynkowany kl 4.8 Średnica gwintu [d]: M12 Długość [l]: 1000 mm Klasa wytrzymałości mechanicznej: 4,8 Norma: DIN 976 Powłoka: ocynk galwaniczny Typ gwintu: metryczny więcej »
Dodano: 2019-09-16
Brak danychCena: 5.15 zł

Wysokość:1000 mm
Szerokość:12 mm

Czyszczalnia szczotkowa 181.1

Buttimer Engineering posiada w swojej ofercie Czyszczalnie szczotkowe, które są doskonałe do obróbki traw i koniczyny oraz do rozdzielania podwójnych traw. Ponadto, stosowane są do usuwania "włochatych końcówek" nasion. więcej »
Dodano: 2019-06-24
Brak danych

Kłosowniki 184

Buttimer dostarcza również kłosowniki które służą do obijania jęczmienia, rozbijania zbitki nasion buraków oraz do czyszczenia powierzchni ziarna nasion warzyw oraz traw. więcej »
Dodano: 2019-06-24
Brak danych

Czyszczalnie do nasion Delta

 Czyszczalnie do nasion Delta

W naszej ofercie znajdują się czyszczalnie wstępne, czyszczalnie dokładne i tzw. combi służące jednocześnie do czyszczenia wstępnego jak i właściwego. Czyszczalnie są stosowane do różnych celów czyszczenia. Nasz duży wybór czyszczalni pozwala na dobór właściwej do czyszczenia nasion oleistych,lnu, grochu, pszenicy, kukurydzy czy słodu jęczmiennego. więcej »
Dodano: 2019-06-24
Brak danych

Przenośniki taśmowe GT/GI/GF

 Przenośniki taśmowe GT/GI/GF

Przenośniki taśmowe są produkowane ze stali ocynkowanej, w łatwych do montażu sekcjach (500-1000-3000 mm długości). Przenośnik składa się z stacji napinającej, wlotów koszowych, sekcji pośrednich, rolek prowadzących,wózków zrzutowych, taśmy, stacji napędowej oraz nóg wsporczych. więcej »
Dodano: 2019-06-24
Brak danych

Przenośniki łańcuchowe do materiałów sypkich RL/RM/RA

 Przenośniki łańcuchowe do materiałów sypkich RL/RM/RA

Przenośniki wykonane są ze stali ocynkowanej w sekcjach łatwych w montażu (500 -1000-2000-3000 mm). Transport towarów może się odbywać w poziomie jak i pod kątem. Przenośniki są wyposażone we wloty, specjalne stalowe łańcuchy, sekcje pośrednie, stację napędową, stację napinającą, rolki powrotne, nogi wsporcze oraz zasuwy. Nasze przenośniki spełniają swoją pracę jako dopełnienie obiektów magazynowych (silosy), w portach, terminalach jak i w mniejszych zakładach przemysłowych. więcej »
Dodano: 2019-06-24
Przenośniki łańcuchowe

Silosy zbożowe z blachy falistej

 Silosy zbożowe z blachy falistej

Buttimer posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz modeli, poczynając od małych silosów lejowych (od 50 do 3000 m3) kończąc na silosach płaskodennych (25 000m3). Nasze silosy wyróżniają się wysoką odpornością na korozję oraz trwałością. Silosy zbożowe wykonane są z blachy falistej a grubość powłoki cynku wynosi do 600 g/m2. więcej »
Dodano: 2014-08-11
Buttimer, Cimbria

Drewno konstrukcyjne klejone wzdłużnie ( KVH )

 Drewno konstrukcyjne klejone wzdłużnie  ( KVH )

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję na skalę przemysłową drewna klejonego z surowca polskiego. Zapraszamy do współpracy producentów domów w systemie szkieletowym - u nas kupicie Państwo drewno suszone, strugane, klejone. Od wielu lat jesteśmy producentem więźb dachowych prefabrykowanych ( obróbka na CNC - Hundegger K2i ), teraz cała więźba z drewna suszonego i struganego. więcej »
Dodano: 2019-04-09
FPHU ODNOVA

Ytong Energo + 48 Energo Plus 48

 Ytong Energo + 48 Energo Plus 48

Prawdopodobnie najcieplejszy bloczek jednorodny na rynku europejskim. Dom wybudowany z tego bloczka jest energooszczędny. Bez dodatkowych warstw ocieplających. Tworzy rewelacyjny mikroklimat, w innych technologiach nieosiągalny. Produkt typowo mineralny. Nie starzeje się. Dom nie traci na wartości wręcz przeciwnie. Latem w takim domu jest przyjemnie i chłodno. Koszty na utrzymanie komfortu termicznego w takim domu są niepokojąco niskie. Wilgotność powietrza w domu z ytonga +48 jest idealna dla organizmu ludzkiego i sprzętów, bez względu na porę roku czy dnia. ( poszukajcie co mówią medycy, o zakresach wilgotności najlepszych dla człowieka). Odrobina danych technicznych. U = 0,17 24 szt/pal. Wytrzymałość na ściskanie to 2 MPa. więcej »
Dodano: 2019-03-14
XellaCena: 32.33 zł

Wysokość:199 mm
Szerokość:480 mm
Długość:600 mm
Zużycie:8
33 szt/m2

PUSTAKI THERMOPOR® P+W 25cm

 PUSTAKI THERMOPOR® P+W 25cm

Zastosowanie: Pustaki do wznoszenia ścian zewnętrznych z dociepleniem (dwu- i trójwarstwowych) i wewnętrznych. ściany nośne, samonośne, i wypełniające w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej. więcej »
Dodano: 2019-03-13
leier

Prefabrykaty betonowe różne typy

 Prefabrykaty betonowe różne typy

W ofercie naszej znajdziecie Państwo prefabrykaty betonowe dostosowane do Państwa potrzeb. Począwszy od elementów betonowych wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym, jak również wielkowymiarowe prefabrykaty betonowe stosowane w budownictwie publicznym. W sprzedaży posiadamy prefabrykaty betonowe tj: kręgi betonowe,bloczki betonowe,słupki geodezyjne,zbiorniki na wodę deszczową,przepustowe ścianki czołowe. więcej »
Dodano: 2019-03-08
Orszulak Krzysztof

trawertyn,stiuk,stary tynk,glinka wenecka

 trawertyn,stiuk,stary tynk,glinka wenecka

Wykonujemy prace wykończeniowe w następujących technikach malarskich:trawertyn,stiuk,glinka wenecka,farba piaskowa,stary tynk,szpak,anticco itp. więcej »
Dodano: 2014-01-31
Optimum,Magnat,Primacoll

ścianki działowe

 ścianki działowe

Wykonujemy ścianki działowe w systemie Rigips,oraz inne zabudowy:obudowa rurek co,przewodów wentylacyjnych,kominków więcej »
Dodano: 2014-01-31
Brak danych

Drewno konstrukcyjne KVH C24

 Drewno konstrukcyjne KVH C24

KVH - DREWNO LITE ŁĄCZONE NA MIKRO-WCZEPY ŚWIERK – SUSZENIE 15% (+/-3%). Czterostronnie strugane, kanty fazowane. Klasa C24. Jakość NSI. Produkcja Stora Enso. Standardowa długość 13m. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: więcej »
Dodano: 2018-10-19
Stora Enso

Drewno konstrukcyjne S4S C24

 Drewno konstrukcyjne S4S C24

Hurtownia drewna profilowanego Stamadrew (oddziały Oświęcim lub Czechowice-Dziedzice) oferuje Państwu drewno konstrukcyjne klasy C24 w świerku importowanym ze Skandynawii produkcji Stora Enso. Drewno najwyższej jakości, suszone komorowo do wilgotności 15%(+/-2), fazowane kanty, na każdej kantówce stempel informujący o certyfikacji oraz klasie C24. Najwyższa jakość drewna. Duże ilości na magazynie. Zapraszamy firmy budowlane do współpracy. W razie zainteresowania skontaktuj się z nami. więcej »
Dodano: 2018-10-19
Stora Enso

Dyble betonowe DC15

 Dyble betonowe DC15

W naszej ofercie znajdą Państwo również dyble betonowe DC15, które są przeznaczone do wzmacniania różnych konstrukcji i instalacji budowlanych. Polecamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. więcej »
Dodano: 2018-09-24
Brak danych

Ściany oporowe typu L i T

 Ściany oporowe typu L i T

W sprzedażyściany oporowe, które służą do podtrzymywania skarp. Polecamy mury, ściany oporowe typu L i T - wszystkie wymiary od 50cm do 5m wysokości. Jesteśmy w stanie wyprodukować również inne nietypowe elementy na zamówienie. więcej »
Dodano: 2018-02-22
Brak danych

Bloczek Ytong Energo + 48 Pióro_Wpust

Bloczek Ytong Energo + 48 Pióro_Wpust

Bloczek Ytong Energo Plus 48, produkt 21 wieku. Najcieplejszy i najzdrowszy bloczek do wznoszenia domów energooszczędnych i pasywnych. Idealny dla alergików. Mineralny wapno i piasek. Mądrze wykorzystany znacznie obniża koszty budowy. Sprawdza się nie tylko zima. Relacyjny latem, przyjemnie chłodno w domu bez klimatyzacji.Wiosna i jesienią również wytwarza w domu rewelacyjny mikroklimat. Pomożemy dopracować Twoją dokumentację na potrzeby systemu ytong Energo. Spersonalizowana Optymalizacja Dokumentacji do Systemu Ytong Energo przeprowadzi cię przez proces budowy bez stresu. eliminuje wszelkie błędy wykonawcze i technologiczne. Na podstawie optymalizacji przygotujemy dla Ciebie ofertę, jakiej inni nie będą wstanie przygotować. Oczywiście otrzymasz gwarancje niezmienności kosztów. Chcesz mieszkać dobrze, buduj madrze. Bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę. Tak łatwo i tanio to Jeszce nie było. Podana cena jest ceną hurtowa jednego bloczka. Oferta znacznie się różni od cen hurtowych. Zadzwoń 608 032 476. Sprawdź. Możesz być posiadaczem najlepszego rozwiązania dla Twojego domu. więcej »
Dodano: 2018-09-13
YTONGCena: 30.96 zł

Wysokość:200 mm

Mury oporowe

 Mury oporowe

W ofercie sprzedażowej znajdują się mury oporowe (ściany oporowe typu L i T) od 50cm do 5m wysokości. Służą one do składowania kruszyw czy podtrzymywania poziomu skarp. Polecamy także murki oporowe ogrodowe o wysokości 50cm, 60cm, 100cm, niezbrojone z wibro-prasy. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. więcej »
Dodano: 2018-02-22
Brak danychCena: 100 zł

Cegła kominowa czerwona

 Cegła kominowa czerwona

W ofercie posiadamy cegłę pełną typ: U, przeznaczoną do stosowania w murach konstrukcyjnych z ograniczonym zabezpieczeniem (tynk) ścian osłonowych i konstrukcji kominowych oraz w ścianach działowych i innych wewnętrznych Cegła budowlana pełna ZMB kl. 15Wymiary: 250 x120 x 65 mm Ilość sztuk w palecie: 320Ciężar: +/_1250 kg/paleta więcej »
Dodano: 2018-07-26
CERAMIK 91 Iwona Firlej-Wachowska Cegielnia

Materiały konstrukcyjne

Konstrukcja budynku i jego fundamenty mają ogromne znaczenie dla jego trwałości i utrzymywania dobrego stanu technicznego. Dlatego budując dom, blok, biurowiec, budynek przedsiębiorstwa czy użyteczności publicznej, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dobrą jakość materiałów konstrukcyjnych. Jednymi z najpopularniejszych i najpowszechniej stosowanych w budownictwie takich materiałów są oczywiście cegły i pustaki, które służą do wznoszenia ścian, budowania murów, fundamentów czy filarów. Oprócz nich stosuje się także płyty czy stropy.