Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Produkty od 1 do 20 z 3945

Nakrętki

 Nakrętki

W ofercie sprzedażowej: Nakrętka sześciokątnaNakrętka sześciokątna niskaNakrętka sześciokątna wysokaNakrętka sześciokątna wysoka 1.5dNakrętka sześciokątna z wkładką poliamidowąNakrętka sześciokątna powiększona do połączeń sprężanychNakrętka koronowaNakrętka koronowa niskaNakrętka ślepaNakrętka kołpakowaNakrętka skrzydełkowaNakrętka samozabezpieczająca z gwintem odkształconymNakrętka 6-ktn. z kołnierzem stożkowym samozabezpieczająca z gwintem odkształconymNakrętka 6-ktn. wysoka z kołnierzem - 1.5dNakrętka 6-ktn. z kołnierzem stożkowymNakrętka 6-ktn. z kołnierzem z dołu ząbkowanaNakrętka 6-ktn. z kołnierzem stożkowym samozabezpieczająca z wkładką poliamidowąNakrętka kwadratowaNakrętka kwadratowa do zgrzewaniaNakrętka sześciokątna do zgrzewania W razie pytań zapraszam do kontaktu. więcej »
Dodano: 2019-08-27
Brak danych

Wkręty

 Wkręty

W ofercie sprzedażowej znajdą Państwo: Wkręty dociskowe Wkręt dociskowy bez łba z końcem płaskim z gwintem na całej długości trzpieniaWkręt dociskowy bez łba z końcem stożkowym z gwintem na całej długości trzpieniaWkręt dociskowy bez łba z końcem wgłębionym z gwintem na całej długości trzpieniaPręt dociskowy bez łba z czopem walcowym z gwintem na całej długości trzpieniaPręt dociskowy z gniazdem sześciokątnym i końcem płaskim ściętymPręt dociskowy z gniazdem sześciokątnym i końcem stożkowymPręt dociskowy z gniazdem sześciokątnym i czopem walcowymPręt dociskowy z gniazdem sześciokątnym i końcem wgłębionym Wkręty do metalu Wkręt z łbem stożkowymWkręt z łbem stożkowym z wgłębieniem krzyżowymWkręt z łbem stożkowym soczewkowymWkręt z łbem stożkowym soczewkowym z wgłębieniem krzyżowymWkręt z łbem walcowym wypukłymWkręt z łbem walcowym wypukłym z wgłębieniem krzyżowymWkręt z łbem walcowymWkręt z łbem podkłądowym z nacięciem kombiWkręt z łbem grzybkowym z rowkiem krzyżowym Wkręty do drewna i PCV Wkręt do drewna z łbem stożkowymWkręt do drewna z łbem soczewkowymWkręt do drewna z łbem kulistymWkręt do drewna z łbem podkładowymWkręt do drewna z łbem sześciokątnymWkręt do drewna dwugwintowyWkręt do drewna dwustronnyWkręt do płyt gipsowo - kart. typ S z łbem kielichowym do profili stalowych do=/0.8Wkręt do płyt gipsowo - kart. typ C z łbem kielichowym do profili drewnianychWkręt do płt gipsowo - kart. samowiercący z łbem kielichowym do profili stalowych >0.8 mmWkręt samowiercący z łbem walcowymWkręt samowiercący z łbem walcowym płaskimWkręt samowiercący z łbem stożkowym do profili PCVWkręt z gwintem z łbem stożkowym do profili PCVWkręty z łbem stożkowym do mocowania ościeżnic do ram z tworzywa i aluminiowychWkręt z łbem walcowym do mocowania ościeżnic do ram drewnianychWkręt z łbem stożkowym utwardzanyWkręt z łbem walcowym utwardzanyWkręt z łbem podkładkowym utwardzany więcej »
Dodano: 2019-08-26
Brak danych

Przęsła ogrodzeniowe

 Przęsła ogrodzeniowe

Oferujemy wysokiej klasy przęsła ogrodzeniowe dzięki, którym ogrodzenia nabiorą stylowego charakteru. Wysokiej jakości materiały, które wykorzystuje firma Joniec w swoich ogrodzeniach to gwarancja długiego i komfortowego użytkowania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2019-08-21
Joniec

Ogrodzenia

 Ogrodzenia

Ogrodzenia marki Joniec spełnią wszystkie nawet najbardziej wybredne wymagania. Pomagamy naszym klientom w tworzeniu projektów i aranżacji ogrodów, służymy fachową obsługą oraz doradztwem technicznym. Zajmujemy się doradztwem oraz wykonaniem ogrodzenia z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów marki Joniec. więcej »
Dodano: 2019-08-21
Joniec

Kostka brukowa

 Kostka brukowa

Gwarantujemy kompleksowe usługi związane z układaniem kostki brukowej znanej i cenionej na rynku firmy Semmelrock. Nasza oferta obejmuje: stworzenie projektu, korytowanie podłoża, wykonanie podbudowy oraz układanie kostki brukowej. Zapewniamy również dostawę wszystkich materiałów na budowę, wykonanie projektu, sprzątanie po wykonanej usłudze. Zlecenia realizujemy na terenie Dolnego Śląska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2019-08-21
Semmelrock

Siatki, panele

 Siatki, panele

Oferujemy sitki tkane ogólnego przeznaczenia wykonane z drutów: chromoniklowych OH18N9 (1.4301) (304), 1H18N9T (1.4404) (316L),żaroodpornychocynkowanychstalowychz bązu cynowego CuSn6,8mosiężnych CuZn20miedzianych Cu99,9. Siatki (sita) są produkoane z drutów o średnicy od 0,63mm i o wielkości oczka od 0,010mm. Zastosowanie: filtry,sita,przesłony,dekoracje,moskitiery itp. więcej »
Dodano: 2019-07-16
Brak danych

Systemy ogrodzeniowe

 Systemy ogrodzeniowe

Dostępne w naszej ofercie systemy ogrodzeniowe to: Panel dostępny tylko w wersji szlifowanej. Tolerancja grubości +/- 1,5 mmProfil dostępny tylko w wersji szlifowanej. Tolerancja grubości +/-1,5 mmSłupek ogrodzeniowy narożny oraz słupek ogrodzeniowy dostępne są tylko w wersji szlifowanej. Tolerancja grubości +/- 1,5 mm. Standardowa długość wynosi 1900 mm.Podstawa panela dostępna tylko w wersji standardowej. Daszek wykonany z polipropylenu.Kotwa do słupka WPC więcej »
Dodano: 2019-07-03
Winfloor

Deski tarasowe

 Deski tarasowe

Oferujemy kompleksowe systemy montażu desek tarasowych. System deski kompozytowej WINFLOOR jest bardzo prosty w montażu. Prosty montaż powoduje, że całego montaż tarasu to tylko kwestia godzin, a nie dni. Nasze produkty są ekologiczne. Dzięki zastosowanym materiałom, nasz produkt jest przyjazny dla środowiskaŁatwe w montażuŁatwe w konserwacji. Nasze produkty są łatwe w utrzymaniu czystości, oraz konserwacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2019-07-03
Brak danych

Ośnieżnice

 Ośnieżnice

Ościeżnice stałe wykonane z MDF-u. Wykonane z belek głównych: poziomej i dwóch pionowych. Do każdej ościeżnicy stałej można dobrać listwy maskujące oraz ćwierćwałki dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Ościeżnice panelowe z płyty MDF o grubości 22mm. Pokryte odpowiednim rodzajem oklein. Ościeżnice pozwalają na zmianę szerokości w zakresie 20mm a różne zakresy pozwalają na obsadzenie jej w murze o grubości do 80 mmm do 360 mm. Każda z dostępnych ościeżnic posiada opcje trzeciego zawiasu. Szczegółowe informacje na temat ościeżnic dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2019-07-03
Brak danych

Drzwi przesuwne

 Drzwi przesuwne

Posiadamy w ofercie sprzedażowej systemy przesuwne naścienne wraz ze skrzydłem. W prosty sposób można zamontować prowadnice i skrzydła bez ingerencji w istniejące ściany. Skrzydło drzwiowe przesuwa się wzdłuż ściany po prowadnicy zamontowanej nad otworem drzwiowym lub do nadproża. W skład systemu przesuwnego wchodzą: Klient może zakupić całość systemu przesuwnego lub wybrane elementy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania dla siebie odpowiedniego produktu. więcej »
Dodano: 2019-07-03
Brak danych

Drzwi wewnętrzne

 Drzwi wewnętrzne

Zajmujemy się produkcją drzwi wewnętrznych. W ofercie dostępne są wersje: Prestige Seria Alu oraz Prestige. Drzwi przez nas produkowane można podzielić na wykończone folią standardową oraz folią 3-kierunkową. Oprócz klasycznych drzwi, w ofercie posiadamy również wewnętrzne drzwi przesuwne. Udzielamy dwuletniej gwarancji producenta. Decydując się na zakup naszych produktów, mają Państwo gwarancję korzystnego stosunku jakości do ceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2019-07-03
Brak danych

Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe

 Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe

Drzwi stosowane w budownictwie jednorodzinnym o szerokości zabudowy 110-140 cm. Drzwi odznaczają się wysoką trwałością i eleganckim wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-05-26
KMT

Rodzaj:drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe z dostawkami

 Drzwi wejściowe z dostawkami

Drzwi stosowane w budownictwie jednorodzinnym o szerokości zabudowy 140-180 cm. Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie jednorodzinnym, gdzie wymagana jest zabudowa szerokich otworów drzwiowych. Więcej szczegółów na temat oferty dostępnych jest na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-05-25
KMT

Rodzaj:drzwi zewnętrzne

Okna PVC pakiet 2 lub 3 szybowy

Okna PVC pakiet 2 lub 3 szybowy

Okna PVC wszystkich dostępnych przez nas producentów, spełniają najważniejsze wymogi. Czyli są ciepłe, wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Mogą Państwo wybierać w bardzo dużej gamie kolorów RAL (gładkich) lub drewnopodobnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, przyjeżdżamy, mierzymy, robimy szczegółową wycenę. więcej »
Dodano: 2019-05-10
Brak danych

Schody gięte

 Schody gięte

Schody gięte. Schody gięte dębowe, ażurowe. Realizujemy nawet te najbardziej skomplikowane projekty. Zapraszamy do kontaktu. Pomiar oraz wycena nie zobowiązuje. BEZPŁATNY POMIAR! więcej »
Dodano: 2019-05-07
Brak danych

Schody na wymiar

 Schody na wymiar

W ramach naszej działalności zapewniamy Państwu wykonanie schodów na wymiar. Wykonujemy zarówno schody samonośne, jak i schody kładzione na beton. Jesteśmy otwarci na sugestie, propozycje i wizje klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. więcej »
Dodano: 2012-12-03
Brak danych

Okna PCV

 Okna PCV

W ofercie posiadamy okna PCV na profilach Veka, Trocal, Aluplast, Drutex. Zapewniamy profesjonalny pomiar oraz demontaż i montaż okien. więcej »
Dodano: 2019-03-26
Brak danych

Panele podłogowe

 Panele podłogowe

Firma PROGNOS w stałej sprzedaży posiada panele podłogowe, które są odporne na na ścieranie i użytkowanie. Sprzedajemy i montujemy panele firm QUICK-STEP, KRONO-ORIGINAL, KAINDL oraz CLASSEN. Oferujemy atrakcyjne ceny, rabaty i promocje. więcej »
Dodano: 2015-08-23
QUICK-STEP KRONO-ORGINAL KAINDL CLASSEN

Rodzaj:podłogowe

Parapety

 Parapety

W ofercie posiadamy parapety DRUTEX, POL-SKONE. Zapewniamy idealnie dopasowywane parapety do okna. Nasza oferta obejmuje pomiar, sprzedaż, montaż oraz demontaż. więcej »
Dodano: 2015-08-23
DRUTEX, POL-SKONE

Typ:parapet zew. i wew.

Parapet wewnętrzy MDF

 Parapet wewnętrzy MDF

Parapety wewnętrzne MDF Oferujemy Państwu solidne parapety, wykonane z MDF-u. Parapety przeznaczone są do zastosowania wewnętrznego. W ofercie posiadamy MDF standard oraz MDF wilgociouodporniony. Podana cena dotyczy 1 m2 i jest orientacyjna. Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu wyceny zamówienia. Cena nie zawierają kosztów wysyłki. Dodatkowe informacje: - istnieje możliwość wykonania nietypowych kształtów (łukie, skosy, wycięcia itp) za dodatkową dopłatą, - spód parapetów- biały, - wysyłka uzależniona jest od wymiarów parapetów oraz wielkości zamówienia- wycenia indywidualna (cena na aukcji nie zawiera kosztów wysyłki), - zamówienia do 1 m2 liczone są jako 1 m2. Istnieje możliwość zamówienia parapetów w różnej kolorystyce po kontakcie. Dysponujemy szeroką bazą kolorów folii i lakierów, którymi można wykończyć parapety. W swojej kolekcji posiadamy zarówno dekory jednobarwne jak i drewnopodobne. Przy składaniu zamówienia należy podać wszystkie informację tj. wymiar, rodzaj wykończenia, grubość, kształt, krawędź oraz narożnik parapetu. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod nr. 537 497 109, mailowo: zakupy@kobax.pl lub osobiście w siedzibie naszej firmy w Zebrzydowice 289a. więcej »
Dodano: 2019-03-13
KOBAX.plCena: 242 zł

Typ:wewnętrzny

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.