Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogrzewanie

Ogrzewanie

Produkty od 1 do 20 z 1733

Drewno kominkowe

 Drewno kominkowe

Grab Ze względu na swoją wyjątkową twardość oraz gęstość zwane żelaznym drewnem Doskonałe na opał w kominkach i piecach CO, pali się wolno i długo utrzymuje płomień w palenisku Dodatkowym atutem jest kora, która stanowi tylko 7% objętości masy drewna, kora jest gładka, co nie powoduje zanieczyszczeń w miejscu przechowywania Wartość opałowa: 2400 kwh/mp Buk Doskonałe drewno opałowe Łatwość przygotowania i przechowywania oraz duża wartość energetyczna stawia to drewno w czołówce pod względem opałowym Idealne do kominkowa oraz jako szczapy do pieca Dodatkowym atutem jest kora, która stanowi tylko 7% objętości masy drewna, kora jest gładka, co nie powoduje zanieczyszczeń w miejscu przechowywania Wartość opałowa: 2200 kwh/mp więcej »
Dodano: 2021-02-15
DAMP Sp. zo.o.Cena: 250 zł

Długość:400 mm

Metalowe panele na podczerwień

 Metalowe panele na podczerwień

Polecamy również metalowe panele na podczerwień. Panele zbudowane są ze stalowej blachy. Estetyczne, trwałe i ekonomiczne panele działają natychmiast po uruchomieniu i od razu rozprowadzają promieniowanie cieplne po całym ogrzewanym pomieszczeniu. Wygodne sterowanie i możliwość przniszenia grzejnika w dowolne miejsce w domu. Moce 500W, 700W i 900W. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w wyborze, dopasowanie paneli odpowiednio do pomieszczenia w którym mają być zamontowane. Serdecznie zapraszamy do współpracy. więcej »
Dodano: 2021-02-09
Brak danych

Napięcie zasilania:230
Zakres nastaw temperatur od:45
00:°C
Zakres nastaw temperatur do:90
00:°C

Grzejnik na podczerwień 1000W

 Grzejnik na podczerwień 1000W

W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne grzejniki na podczerwień. Sufitowy grzejnik na podczerwień o mocy 1000 W jest przeznaczony do ogrzania jako podstawowego do 18m2 (przy bardzo dobrej izolacji). Bardzo łaztwy montaż - na ramce. Wysokość sufitów do 3m. Temperatura powierzchni 120 stopni, natomiast tylna część 40 stopni. więcej »
Dodano: 2021-02-09
Brak danychCena: 999 zł

Długość przewodu zasilającego:m
Wysokość:1200 mm
Szerokość:600 mm
Głębokość:20 mm
Napięcie zasilania:230
Moc grzewcza:1000 W
Waga:14
00:kg

Sufitowy panel na podczerwień IN-MC 4010 , moc 400W

Sufitowy panel na podczerwień IN-MC 4010 , moc 400W

Sufitowy panel na podczerwień o mocy 400W jest przeznaczony do ogrzania jako podstawowego do 8m2 (przy bardzo dobrej izolacji). Takie panele grzewcze stosuje się do całościowego lub strefowego ogrzewania biur, szpitali, przedszkoli, szkół. Mogą być używane w dowolnej konstrukcji o wysokości stropu do 3m. Grzejnik jest bardzo wytrzymały. Stosunek jakości do ceny co zapewni wieloletnią eksploatację. Ponadto panele nie gromadzą kurzu ani nie wysuszają powietrza - są bezpieczne dla alergików. Właściwy dobór mocy grzewczej jest bardzo istotny, ponieważ oddawane ciepło przez grzejniki powoduje, że jest ono w większości skumulowane przez elementy w pomieszczeniu. Ciepło jest szybko odczuwalne. Nie wydaje hałasu i nie zajmuje miejsca na podłodze lub na ścianie. Bezpieczeństwo gwarantowane poprzez uzyskanie certyfikatu technicznego. więcej »
Dodano: 2021-01-25
Warm CompanyCena: 549 zł

Długość przewodu zasilającego:1
50:m

Sufitowy panel na podczerwień IN-MC 5010 , moc 500W

Sufitowy panel na podczerwień IN-MC 5010 , moc 500W

Sufitowy panel na podczerwień o mocy 500W jest przeznaczony do ogrzania jako podstawowego do 11m2 (przy bardzo dobrej izolacji). Takie panele grzewcze stosuje się do całościowego lub strefowego ogrzewania biur, szpitali, przedszkoli, szkół. Mogą być używane w dowolnej konstrukcji o wysokości stropu do 3m. Grzejnik jest bardzo wytrzymały. Stosunek jakości do ceny co zapewni wieloletnią eksploatację. Ponadto panele nie gromadzą kurzu ani nie wysuszają powietrza - są bezpieczne dla alergików. Właściwy dobór mocy grzewczej jest bardzo istotny, ponieważ oddawane ciepło przez grzejniki powoduje, że jest ono w większości skumulowane przez elementy w pomieszczeniu. Ciepło jest szybko odczuwalne. Nie wydaje hałasu i nie zajmuje miejsca na podłodze lub na ścianie. Bezpieczeństwo gwarantowane poprzez uzyskanie certyfikatu technicznego. więcej »
Dodano: 2021-01-25
Warm CompanyCena: 649 zł

Długość przewodu zasilającego:1
50:m

Stacjonarny piec nadmuchowy S

 Stacjonarny piec nadmuchowy S

Stacjonarny piec nadmuchowy zapewnia bezpośrednie wytwarzanie ciepłego powietrza bez uprzedniego podgrzewania. Moc cieplna sięgająca od 28kW do 652kW. Zastosowanie: hale produkcyjne i warsztatypowierzchnie targowe, wystawowe,garaże i warsztaty samochodowe,składy mebli i magazyny,obiekty sportowe,markety ogrodnicze, szklarnie,stadniny, obiekty przeznaczone do hodowli zwierzątprzy technologiach procesowych: w kabinach lakierniczych, w komorach suszarniczych. więcej »
Dodano: 2020-12-11
SAYMON-Kroll

Złączki typu Victaulic, Grinnell

Złączki typu Victaulic, Grinnell rury kształtki rowkowane systemu rowkowanego czarne, ocynkowane ze stali nierdzewnej, zawory i przepustnice, kolanka pełny asortyment więcej »
Dodano: 2020-09-24
Victaulic

Folia grzewcza Heat Decor HD310G szer. 100cm zestaw WiFi

 Folia grzewcza Heat Decor HD310G szer. 100cm zestaw WiFi

Folia grzewcza Heat Decor HD310G szer. 100cm zestaw WiFi 140W/m² – z termostatem bezprzewodowym BHT1000 Wi-Fi więcej »
Dodano: 2020-03-20
HEAT DECOR

Maty grzejne do ogrzewania podłogowego MD

 Maty grzejne do ogrzewania podłogowego MD

Maty grzejne przeznaczone są do montażu bezpośrednio w zaprawie klejowej pod terakotą lub kamieniem naturalnym. Układane na warstwie posadzki betonowej lub na starej terakocie. Maty grzejne charakteryzują się niewielką grubością (3 - 5mm), co umożliwia ukrycie systemu grzejnego w warstwie kleju bez podnoszenia poziomu podłogi. Maty grzejne możemy podzielić ze względu na budowę przewodu grzejnego oraz sposób montażu na: maty grzejne jednostronnie zasilane maty grzejne dwustronnie zasilane Maty grzejne jednostronnie zasilane są prostsze w montażu i charakteryzują się mniejszą emisją pola elektromagnetycznego. Natomiast maty grzejne dwustronnie zasilane są nieco trudniejsze w montażu, ale za to są cieńsze i tańsze od jednostronnie zasilanych. więcej »
Dodano: 2020-03-02
Elektra

Grzejnik H60 H

 Grzejnik H60 H

Glamox H60 ma ekskluzywny design ze szklanym frontem. Szczególną uwagę zwrócono no to, by lustrzane wykończenie tworzyło gustowny i elegancki akcent we wnętrzu. Grzejnik jest dostępny w kolorze białym i czarnym. Ogrzewacz można łatwo podłączyć do routera Wi-Fi w domu, w biurze lub domku letniskowym. Pozwala to na łatwą regulację temperatury przy użyciu aplikacji Glamox Heating. Trwały panel wykończony jest hartowanym szkłem. Ochrona przed przegrzaniem- przy zbyt wysokiej temperaturze wewnętrznej zostaje wyzwolony bezpiecznik. więcej »
Dodano: 2020-03-02
Brak danych

Grzejnik elektryczny TPA 15 - 1500 W CRG 2

 Grzejnik elektryczny TPA 15 - 1500 W CRG 2

Grzejnik elektryczny TPA 15 - 1500 W CRG 2. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2012-02-10
Brak danych

Grzejnik konwektorowy z termostatem cyfrowym DT2 , TPA 08 - 800 W / DT2

 Grzejnik konwektorowy z termostatem cyfrowym DT2 , TPA 08 - 800 W / DT2

Grzejnik konwektorowy z termostatem cyfrowym DT2 , TPA 08 - 800 W / DT2. Inteligenty, Działający na dotyk, reguluje temperaturę pomieszczenia i zapamiętuje okres obniżania lub podnoszenia temperatury. Zakres regulacji temperatury od 5 do 35 °. więcej »
Dodano: 2012-02-10
ADAX- GLAMOX heating - norwegia

Długość przewodu zasilającego:1
20:m

Glamox H60 L

 Glamox H60 L

Linie grzejników Glamox H60 została zaprojektowana, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Termostat WT pozwala na sterowanie grzejnikami z dowolnego miejsca w domu, biurze czy domku letniskowym. Aplikacja Glamox Heating pozwala stworzyć system centralnego ogrzewania z kontrolą temperatury w każdym pomieszczeniu. Pozostałe funkcje termostatu: Obniżenie zużycia energii w czasie pracy grzejnika, przy zastosowaniu programów obniżenia temperatury,Automatyczne ustawianie okresów obniżenia temperatury, Ustawienie temperatur dla okresów czasu w ciągu doby (bloki co pół godziny),Określenie godzin rozpoczęcia okresu kontroli temperatury,Określenie długości okresu obniżenia temperatury,Określenie temperatury zapewniającej optymalne zużycie energii,Ręczna regulacja temperatury,Prosty, czytelny wyświetlacz. więcej »
Dodano: 2019-03-25
Adax AS

Długość przewodu zasilającego:1
20:m

Grzejnik elektryczny H40

 Grzejnik elektryczny H40

Model Glamox H40 wyróżnia się minimalistycznym designem z gładką, równą powierzchnią. To niezwykle prosty i harmonijny projekt. Grzejnik jest dostępny w kolorze białym. Ogrzewacz można łatwo podłączyć do routera Wi-Fi w domu, w biurze lub domku letniskowym. Pozwala to na łatwą regulację temperatury przy użyciu aplikacji Glamox Heating. Model wyposażony jest w ochronę przed przegrzaniem - przy zbyt wysokiej temperaturze wewnętrznej zostaje wyzwolony bezpiecznik. więcej »
Dodano: 2012-02-10
GLAMOX

Nagrzewnica wymiennikowa przewoźna SAYMON-Kroll MA

 Nagrzewnica wymiennikowa przewoźna SAYMON-Kroll MA

W ofercie posiadamy nagrzewnice wymiennikowe typu MA z odprowadzeniem spalin na olej opałowy lub napędowy z palnikiem ciśnieniowym, pompą olejową i elektronicznym zapłonem. Istnieje możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego oraz podłączenia certyfikowanego węża ciepłego powietrza o długości do 7,6 m. więcej »
Dodano: 2019-11-20
SAYMON-Kroll

Energooszczędny kocioł kondensacyjny SAYMON-Kroll BK

 Energooszczędny kocioł kondensacyjny SAYMON-Kroll BK

Oferujemy energooszczędny kocioł kondensacyjny SAYMON-Kroll typu BK na gaz lub olej opałowy poprzez proces stałej kondensacji i odzysku szczątkowej energii cieplnej ze spalin uzyskuje w odróżnieniu od tradycyjnych kotłów kondensacyjnych wysoką sprawność także przy wysokich temperaturach obiegowej wody kotłowej rzędu 80/60 st. Energooszczędność i kondensacja zagwarantowane są permanentnie dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych systemów wymiennikowych. Odzyskana energia dostarczana jest systemowi poprzez podgrzanie powietrza nawiewowego do spalania. Ciągły proces kondensacyjny powoduje wypłukiwanie związków siarki zawartych w spalinach co wnosi wyraźny wkład w ochronę środowiska, redukując "kwaśne deszcze" więcej »
Dodano: 2019-11-20
SAYMON-Kroll

Mata Grzejna SnowTec

 Mata Grzejna SnowTec

Maty grzejne SnowTec wykonane są z przewodów grzejnych jednostronnie zasilanych o mocy jednostkowej 30W/m. Rozstaw między przewodami wynosi 10cm. Maty mają szerokość 0,6 oraz 0,4m i długość od 2 do 25m. Długość przewodu zasilającego (?zimnego?) wynosi 4m. System grzewczy ELEKTRA SnowTec stosujemy na powierzchnie wykonane z betonu lub kostki brukowej. Montaż mat grzejnych jest bardzo prosty. Jeżeli ogrzewany jest podjazd, wystarczy ogrzewać jedynie pasy jezdne pod koła samochodu, układając równolegle dwie maty w odstępie odpowiadającym rozstawowi kół. Chcąc ogrzewać większe powierzchnie, np. taras należy ułożyć obok siebie kilka mat grzejnych. Niezbędnym elementem instalacji jest regulator wyposażony w czujnik temperatury i wilgoci. Możemy do tego celu zastosować np. regulatory ETOG2 lub ETR2G. więcej »
Dodano: 2019-07-29
Elektra

Automat palnika Gaz DKG-972-N-21 V2 8718584071

 Automat palnika Gaz DKG-972-N-21 V2 8718584071

Automat palnika Gaz DKG-972-N-21 V2 do palników AE234X, AE434X, AZ324L,AE224L, AE124L/X, AE134LP/X, AE124LP/X, AE224LP/X, AZ334 X PL więcej »
Dodano: 2019-06-26
BUDERUS

Automat palnika olejowego LOA24 7747007988

 Automat palnika olejowego LOA24 7747007988

Automat palnika olejowego LOA24 do kotłow Logano G125-25,32,40 oraz Logatop DE/RE/BDE/BRE, SE1.0 SE2.0 więcej »
Dodano: 2019-06-25
BUDERUS

Pompa ciepła Vitocal 200 S

 Pompa ciepła Vitocal 200 S

Powietrzna pompa ciepła Vitocal 200-S – energooszczędne urządzenie grzewcze do nowych i modernizowanych instalacji Pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 200-S dostępna jest w dwóch wersjach: do ogrzewania lub do ogrzewania i chłodzenia budynku. W tym celu wykorzystuje czystą, darmową energię odnawialną skumulowaną w powietrzu atmosferycznym. Pozwala tym samym stworzyć energooszczędny i przyjazny środowisku system grzewczy. Zalety Klasa efektywności energetycznej: A++. Niskie koszty eksploatacji dzięki wysokiemu współczynnikowi efektywności COP do 5,0 (A7/W35). Maksymalna temperatura na zasilaniu do 55 °C przy temperaturze zewnętrznej –15 °C. Łatwy, szybki montaż. Cicha praca umożliwiająca zastosowanie pompy ciepła m.in. na osiedlach domów szeregowych. Ogrzewanie i chłodzenie w jednym urządzeniu, dzięki odwracalnemu obiegowi chłodniczemu. Łatwy w obsłudze regulator Vitotronic z tekstowym wyświetlaczem graficznym. Możliwość sterownia instalacją grzewczą przez Internet za pośrednictwem darmowej aplikacji ViCare App i modułu Vitoconnect. Możliwość zasilania prądem z instalacji fotowoltaicznej i regulowania pracy urządzeń wentylacyjnych Viessmann. Nowoczesne, ponadczasowe wzornictwo. więcej »
Dodano: 2019-06-13
Viessmann

Ogrzewanie

Ogrzewanie nie tylko zapewnia nam komfort przebywania w ciepłym i przytulnym pomieszczeniu. Zadbanie o odpowiednie ogrzanie domu czy biura jest ważne także dla zapobiegania nadmiernemu zwilgoceniu pomieszczeń, dzięki czemu unikniemy powstawania chorobotwórczych grzybów. Obecnie najczęściej ociepla się budynki za pomocą styropianu i wełny mineralnej, które mają dodatkowe właściwości pochłaniania dźwięku. Poza tym, ocieplanie to doskonała inwestycja pozwalająca nam na duże oszczędności w opłatach za ogrzewanie.