Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogrzewanie

Ogrzewanie

Produkty od 1 do 20 z 1775

TERMOSTAT EMOS BEZPRZEWODOWY 16A - TYGODNIOWY P5611N T15RF

 TERMOSTAT EMOS BEZPRZEWODOWY 16A - TYGODNIOWY P5611N T15RF

Opis techniczny: - rodzaj termostatu: bezprzewodowy - programowany elektroniczny termostat pokojowy - rodzaj regulacji: system grzewczy i chłodzący - ilość programów: 1 program użytkownika lub temperatura - ustawiana przez użytkownika (4× na dzień) - rodzaj ustawienia temperatury: temperatura komfortowa i ekonomiczna - pomiar temperatury: 0 °C do 35 °C, rozdzielczość 0,5 °C - ustawienie temperatury: 5 °C do 30 °C, co 0,5 °C - ustawialna histereza temperatury: 0,5 °C do 2 °C (rozdzielczość 0,5 °C) - tryb przeciwzamrożeniowy - tryb wakacyjny - zasięg na otwartej przestrzeni: 60 m - częstotliwość pracy: 433 MHz - włączanie: napięciowy 230 V AC, 50 Hz - włączane obciążenie: 16 A oporowo - kolor: biały - zasilanie nadajnika: 2× 1,5 V AA (brak w zestawie) - zasilanie odbiornika: 230 V AC - wymiary odbiornika: 77 × 110 × 30 mm więcej »
Dodano: 2017-09-20
EmosCena: 350 zł

Wysokość:115 mm
Szerokość:92 mm
Głębokość:31 mm
Napięcie zasilania:230V
Zakres nastaw temperatur od:5
00:°C
Zakres nastaw temperatur do:30
00:°C
Waga:kg

Panele na podczerwień Basic

 Panele na podczerwień Basic

W naszej ofercie znajdą Państwo panele grzewcze na podczerwień wykonane z najwyższej jakości materiałów które, uwzględniają maksymalną wydajność cieplną. Panele grzewcze z linii BASIC posiadają unikatową grubością (2,2 cm), są bardzo lekkie oraz łatwe w montażu. Bardzo estetycznie komponują się z niemal każdym sufitem oraz wystrojem. Urządzenia BASIC charakteryzują się znakomitą izolacją termiczną tylnej powierzchni grzejnika. Mogą być instalowane na sufitach tradycyjnych każdego typu oraz drewnianych a także na sufitach podwieszanych typu Armstrong ze względu na ich wymiar (59,6 x 59,6 cm) jest on dostosowany do wymiarów ram używanych przy montażu tego typu sufitów podwieszanych. Wystarczy usunąć panele sufitowe i w ich miejsce włożyć panele na podczerwień. więcej »
Dodano: 2017-09-15
IredHeatCena: 444 zł

Długość przewodu zasilającego:m
Wysokość:600 mm
Szerokość:600 mm
Głębokość:22 mm
Napięcie zasilania:230
Moc grzewcza:400 W
Waga:1
75:kg

Grzejnik do podgrzewaczy wody ze sterowaniem 50.151

 Grzejnik do podgrzewaczy wody ze sterowaniem 50.151

Grzałka nurkowa przeznaczona do podgrzewania wody. Posiada zintegrowany regulator temperatury 20-75 C więcej »
Dodano: 2017-08-31
Selfa

Zespół grzejny kołnierzowy Kołnierz DIN

 Zespół grzejny kołnierzowy Kołnierz DIN

Zespoły grzejne na kołnierzach DIN2527 i ANSI są elektrycznymi elementami oporowymi zaprojektowanymi i wykonanymi dla określonych potrzeb i uzgodnień z klientem. Generalnie zespoły grzejne przeznaczone są do bezpośredniego ogrzewania niepalnych płynów i niepalnych gazów statycznych lub w przepływie. więcej »
Dodano: 2017-08-31
Selfa

Patron Prosty,Kątowy

 Patron Prosty,Kątowy

Grzałki patronowe to nowoczesne, wysokowydajne elementy grzejne z jednostronnym wyprowadzeniem przewodów. Małe wymiary połączone z wysoką pojemnością cieplną grzałek patronowych umożliwiają emisję znacznej ilości ciepła ze stosunkowo niewielkiej powierzchni. Dzięki swoim właściwościom znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy szeroki zakres mocy, rozmiarów, kształtów, przyłączy. Wykonujemy grzałki patronowe dostosowane do większości zastosowań więcej »
Dodano: 2017-08-31
Selfa

Panel radiatorowy System BSI

 Panel radiatorowy System BSI

System BSI jest gotowym rozwiazaniem zbudowanym ze stali nierdzewnej. Panele są wyposażone w promienniki HTS. Zakres rozmiarów od 125 do 1500mm umożliwia dostosowanie pola przomienników do konkretnych aplikacji. Moc zainstalowanych promieników oraz stosowanie promienników z wbudowaną termoparą typu K umożliwia zbudowanie układów w których łatwo można sterować temperaturą procesów. więcej »
Dodano: 2017-08-31
Elstein

Promiennik podczerwieni S-HTS

 Promiennik podczerwieni S-HTS

Promenniki radiatorowe typu SHTS są elementami o zoptymalizowanej wydajności, osiągającymi temperatury 860 C. Moc promiennika o podstawowym wymiarze wynosi 1200W więcej »
Dodano: 2017-08-31
Elstein

Promiennik podczerwieni HTS

 Promiennik podczerwieni HTS

Ceramiczny promiennik podczerwieni należący do energooszczędnej grupy HTS.Zakre mocy od 250W do 1000W . Wymiary 122x122mm , 245x60mm , 122x60mm, 60x60mm więcej »
Dodano: 2017-08-31
Elstein

Nasad kominowa Turbowent

Nasad kominowa Turbowent(Tulipan) montowana na końcu komin wentylacyjnego poprawia wydajność tego komina. więcej »
Dodano: 2017-08-10
Darco

komin kwasoodporny

Wkłady kominowe ze stali kwasoodpornej zakres średnic 60 do 1000,wkłady do 200 na stanie magazynu.Kominy koncentryczne 60/100 i 80/125 dostępne od ręki.Kominy izolowane średnice 80-1000. więcej »
Dodano: 2017-08-10
Brak danych

SPRZEDAŻ WĘGLA

 SPRZEDAŻ WĘGLA

21,50 zł - worek 25kg 790 zł - 1 tona luzem 860 zł - 1 tona w workach TRANSPORT GRATIS już od 1 tony do Trzcianki, Czarnkowa, Wronek, Wielenia, Krzyża Wielkopolskiego oraz okolic w promieniu 30 km od Gulcza. PARAMETRY: Wartość opałowa 26-28 MJ/kg Granulacja 5-25 mm Spiekalność 0 RI Zawartość popiołu 6,5 % max. Zawartość siarki 0,3 % max. CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU: Typ węgiel kamienny Twardość węgiel twardy Ekonomia bardzo ekonomiczny, spala się wolno, dając w zamian żądaną temperaturę Barwa czarna więcej »
Dodano: 2016-05-17
SILESIACena: 21.5 zł

Serwis

 Serwis

Serwis Jesteśmy autoryzowanym serwisem sterowników firmy TECH oraz ELSTER. Zajmujemy się również serwisem pogwarancyjnym kotłów na paliwo stałe, a także osprzętem do kotłów. Nasze prace serwisowe i konserwacje cechują solidność oraz rzetelność wykonania. Zostały one docenione przez licznych usatysfakcjonowanych klientów, którzy korzystali dotąd z naszych usług. Na uwagę zasługuje także elastyczność z naszej strony oraz indywidualne podejście do klienta. Świadczymy usługi o różnych porach dnia i nocy (w przypadku nagłych awarii). Jesteśmy zespołem, który posiada szeroką wiedzę i ogromne doświadczenie w zakresie instalatorstwa, konserwacji oraz serwisu kotłów i osprzętu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, które rozwieją ewentualne wątpliwości. więcej »
Dodano: 2017-07-14
Hydro-Max

Piecokuchnie kalvis

 Piecokuchnie kalvis

Pieco-kuchnie z płaszczem wodnym przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń które wyposażone są w instalacje centralnego ogrzewania, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz gotowania i pieczenia(jeżeli dany model wyposażony jest w piekarnik). Produkujemy 6 modeli pieco-kuchni z jednym lub dwoma miejscami do gotowania, o mocach od 7 kW do 17 kW. Rodzaj paliwa wykorzystywany do palenia w naszych pieco-kuchniach to; drewno kawałkowe, odpady drewniane, brykiet z drewna lub torfu, węgiel kamienny. Pieco-kuchnie produkujemy w wariantach lewo i prawo stronnych, w zależności od Waszego zapotrzebowania. Proponujemy szeroką gamę kolorów naszych pieco-kuchni. więcej »
Dodano: 2017-07-14
KALVIS

KOTŁY PRZEMYSŁOWE

 KOTŁY PRZEMYSŁOWE

W zależności od mocy kotła, rodzaju paliwa, pomieszczeń przeznaczonych do montażu kotłowni oraz możliwości finansowych, proponujemy państwu następujące rodzaje kotłów przemysłowych: Kotły dolnego spalania ręcznego załadunku o mocy 70kW i 95 kW. Kotły z ręcznym załadunkiem paliwa "Kalvis-100...-1250" kW. Rodzaj paliwa-drewno, odpady drewniane, drewniany lub torfowy brykiet a także węgiel kamienny. Automatyczny kocioł "Kalvis-100M...-950M" z rusztem typu "wulkan" w którym podajnik slimakowy podaje sypkie paliwo bezpośrednia do paleniska. Rodzaje paliwa - trociny, zrębki lub paliwo granulowane. Automatyczny kocioł "Kalvis M1" o mocach od 140kW do 5000 kW z ruchomym rusztem "schodkowym". Wymienniki ciepła "Kalvis-MK" o mocach od 1000kW do 5000 kW które montowane są na lub obok paleniska, wykonanego przez partnerów UAB "Kalvis". więcej »
Dodano: 2017-07-14
KALVIS

Kotły pelletowe

 Kotły pelletowe

Dostępne w ofertach współczesnych producentów kotły na pellet to energooszczędne rozwiązania dla każdego, kto chce w skuteczny i niekłopotliwy sposób ogrzewać swój dom. Taki komfort ogrzewania pozwala zapewnić ciepło w pomieszczeniach przez cały sezon grzewczy, bez konieczności wielokrotnego rozpalania pieca. Istotne w kotłach na pellet Oszczędności oraz wygoda wynikające z użytkowania kotłów na pellet to cel producentów, którzy proponują zarówno innowacje, jak i sprawdzone rozwiązania przynoszące użytkownikom wymierne korzyści. Warto dokładnie zapoznać się z wybranymi modelami danego producenta, aby poznać wszystkie możliwości, jakie może dać użytkowanie danej instalacji. Na przykładzie kotłów Rakoczy wymienić można podstawowe wytyczne, na które trzeba zwrócić uwagę wybierając konkretny kocioł na pellet. Do najistotniejszych atutów kotłów na pellet niewątpliwie zaliczyć można: wysoką sprawność urządzenia – sprawność na poziomie 90% oznacza ilość energii pozyskanej z wartości opałowej paliwa przy jego spalaniu, sposób podawania paliwa – pellet podawany automatycznie urządzenie samo odmierza pożądaną ilość, duży zasobnik – załadunek paliwa co kilka dni pozwoli nieustannie cieszyć się ciepłym powietrzem, dodatkowe palenisko emisja spalania – europejska norma emisji spalin podzielona na klasy od 1 (najgorsza) do 5 (najlepsza); uniwersalność – możliwość używania różnych paliw, takich jak pellet, ekogroszek, drewno; istotne w sytuacji braku właściwego surowca. Specjalne sterowniki oraz opcjonalne moduły zapewnią zautomatyzowaną pracę podajnika, wentylatora oraz pomp. Dodatkową zaletą będzie możliwość kontrolowania pracy urządzenia za pomocą specjalnego pokojowego regulatora lub przez Internet. Ustawienie temperatury oraz indywidualnych parametrów kotła będzie niezwykle proste. Paliwo z biomasy do kotłów na pellet Pellet to materiał pozyskiwany między innymi z trocin, wiórów oraz innych drewnianych zrębków sprasowanych pod wysokim ciśnieniem. Ten granulat w kształcie niewielkich kulek lub walców sprawdza się idealnie w kotłach na pellet, daje możliwość w oszczędny i ekologiczny sposób ogrzewać dom. Kocioł CO na pellet z podajnikiem Zasoby paliw kopalnych takich jak olej oraz gaz ziemny są stale eksploatowane, dlatego dużo bardziej… więcej »
Dodano: 2017-07-14
Kalvis ,Kollton,Tekla,Metalbet

Kotły na ekogroszek

 Kotły na ekogroszek

Nasze kotły z podajnikiem na ekogroszek odpowiadają najwyższym standardom jakości, a do tego są bardzo ekonomiczne. Podajnik dostarcza taką ilość ekogroszku do pieca, by zapewnić ciągłość spalania. Dzięki temu mamy pewność, że jest spalana dokładnie taka ilość paliwa, jaka jest potrzebna. więcej »
Dodano: 2017-07-14
Tekla , Kołłton , Metalbet

Kotły dolnego spalania Kalvis K2 z miarkownikiem ciągu

Kotły dolnego spalania Kalvis K2 z miarkownikiem ciągu

Kocioł c.o. dolnego spalania KALVIS 2-16 N na paliwa stałe (drewno, węgiel, brykiety) przeznaczony jest do montażu w domowych kotłowniach i ogrzewania różnorodnych pomieszczeń w których jest zamontowana instalacja c.o. z grawitacyjnym , bądź wymuszonym obiegiem wody. Służy do ogrzewania powierzchni od 100 do 200 m kw. i jednoczesnego wytwarzania ciepłej wody użytkowej. CHARAKTERYSTYKA KOTŁA: wysoki współczynnik wydajności nie mniejszy niż - 82% duża komora spalania katalizatorowe kształtki żaroodporne w komorze wtórnego spalania szyber rozpalania efektywne wykorzystanie paliwa wymiennik awaryjnego schładzania możliwość montażu grzałki elektrycznej grubość ścianek korpusu – 6 mm dźwigniowy mechanizm usuwania popiołu z rusztu załadunek paliwa z przodu i z góry wygodna obsługa możliwość montażu wentylatora wyciągowego spalin wyczystka z obydwu boków kotła łańcuszkowy miarkownik ciągu na wyposażeniu Dane techniczne: - moc nominalna, kW - 16 (drewno) / 20 (węgiel kamienny), - współczynnik wydajności, % - 82, - rodzaj paliwa - drewno, węgiel, brykiety, torf, - ogrzewana powierzchnia, metry kwadratowe (m2) - 100 do 200, - pojemność wody w kotle, litry (kg) - 46, - maksymalna długość i średnica drewna, mm – 350 o średnicy 150, - czas spalania, godz. – 4 -8, - pojemność komory spalania, dm3 (litry) - 72, - minimalny ciąg kominowy, Ра - 18, - wymiar czopucha, mm - fi 160, - wymiary (wys.x szer. x gł.), nie większe niż, mm - 1160 х 670 х 1180, - waga, kg - 325kg więcej »
Dodano: 2017-07-14
KALVISCena: 6400 zł

Rodzaj:kotły na drewno

Heiztechnik piec Q PLUS DR 40 kW do spalania drewna

 Heiztechnik piec Q PLUS DR 40 kW do spalania drewna

Kocioł Q Plus DR wykonany jest przy użyciu nowoczesnych technologii obróbki metalu z atestowanych blach stalowych. Konstrukcja kotła oparta jest na wysokowydajnym, płomieniówkowym wymienniku ciepła, charakterystycznym dla wyrobów firmy Heiztechnik. Obszerna komora paleniskowa umożliwia łatwy załadunek dużej ilości drewna. Dolne spalanie pozwala na pracę kotła ze stałą mocą niezależnie od ilości załadowanego paliwa. Odpowiedni system powietrza wtórnego powiązany z elementami stalowymi pełniącymi rolę katalizatorów poprawia sprawność spalania. Układ napowietrzenia oparty na modulowanej pracy wentylatora, umożliwia płynną regulację mocy kotła, oraz wpływa na jakość spalania i znacząco zmniejsza zużycie paliwa. Kocioł może być wyposażony w nowoczesną automatykę HT-tronic® 200 lub HT-tronic® 201. Automatyka w sposób modulowany steruje pracą kotła, obsługuje pompę CWU, współpracuje z termostatem pokojowym oraz posiada program rozpalania. HT-tronic® 201 steruje dodatkowo siłownikiem oraz pompą zaworu mieszającego z możliwością pracy w trybie pogodowym, daje możliwość rozbudowy o dwa moduły zaworu mieszającego i podłączenie internetu. Automatyki umożliwiają zabezpieczenie temperatury powrotu poprzez sterowanie pracą pompy kotła. Kocioł przystosowany jest także do pracy z miarkownikiem ciągu. Kotły mogą być wykonane z wyprowadzeniem spalin do góry, jak również z wbudowaną wężownicą schładzającą. więcej »
Dodano: 2015-03-09
HeiztechnikCena: 7105 zł

Rodzaj:kotły na drewno
Znamionowa moc cieplna:40 kW

Radeco Pago grzejnik nierdzewny 600/430

 Radeco Pago grzejnik nierdzewny 600/430

Klasyczny grzejnik drabinkowy Pago. Pasuje do każdej łazienki. Wykonany ze stali nierdzewnej.Grzejnik Pago wykonany jest ze stali nierdzewnej, a więc posłuży nam na wile dobrych lat. Dzięki wygiętym szczebelkom grzejnik Pago jest bardzo praktyczny - szybko schną na nim ręczniki kąpielowe oraz jest niezastąpionym źródłem ciepła w każdej nowoczesnej łazience. więcej »
Dodano: 2015-07-03
RADECOCena: 957 zł

Materiał:stal nierdzewna
Moc:189 W
Wysokość:600 mm
Szerokość:430 mm
Zasilanie:podłączenie dolne

Radeco Inga grzejnik nierdzewny 700/600

 Radeco Inga grzejnik nierdzewny 700/600

Elza i Inga - bliźniacze grzejniki z suszarkami w kształcie obejm. Praktyczne rozwiązanie do małych łazienek. Wykonane ze stali nierdzewnej. Piękny grzejnik Inga firmy Radeco o charakterystycznych łukowatych szczeblach oraz dodatkowych szczeblach - będzie idealny do łazienek gdzie praktyczny design wygrywa z tradycyjnym podejściem do grzejników. więcej »
Dodano: 2015-07-03
RADECOCena: 1298 zł

Materiał:stal nierdzewna
Moc:229 W
Wysokość:700 mm
Szerokość:600 mm
Zasilanie:podłączenie dolne

Ogrzewanie

Ogrzewanie nie tylko zapewnia nam komfort przebywania w ciepłym i przytulnym pomieszczeniu. Zadbanie o odpowiednie ogrzanie domu czy biura jest ważne także dla zapobiegania nadmiernemu zwilgoceniu pomieszczeń, dzięki czemu unikniemy powstawania chorobotwórczych grzybów. Obecnie najczęściej ociepla się budynki za pomocą styropianu i wełny mineralnej, które mają dodatkowe właściwości pochłaniania dźwięku. Poza tym, ocieplanie to doskonała inwestycja pozwalająca nam na duże oszczędności w opłatach za ogrzewanie.