Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogrzewanie

Ogrzewanie

Produkty od 141 do 160 z 1810

Naścienna nagrzewnica elektryczna Dimplex HL 185 T 2000 W (230V)

 Naścienna nagrzewnica elektryczna Dimplex HL 185 T 2000 W (230V)

Wydajna nagrzewnica naścienna o mocy 2 kW w bardzo wytrzymałej metalowej obudowie. Nagrzewnica Dimplex HL 185 T została zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w obiektach handlowych, przemysłowych, magazynowych, warsztatów itp. Charakteryzuję się wielokierunkowym nadmuchem powietrza i cichą pracą dzięki zastosowaniu wentylatorów promieniowych. Wyposażona w termostat, wytrzymałą obudowę w kolorze antracytu. Zasilanie jednofazowe. Zalety Wielokierunkowy nadmuch powietrza – szybsze nagrzewanie pomieszczeń.Bardzo wytrzymała obudowa malowana w kolorze antracytu.Cicha praca dzięki zastosowaniu wentylatorów promieniowych.Odporność na brud i kurz.Wyposażone w termostat.Zabezpieczenie przed przegrzaniem.Możliwość dopasowania w zależności od rodzaju zasilania. więcej »
Dodano: 2017-10-30
DimplexCena: 922.5 zł

Długość:230 mm
Szerokość:230 mm
Grubość:160 mm
Waga:4
60:kg

Nagrzewnica elektryczna CFH 60 sterowana elektronicznie Moc grzewcza 6000 W

 Nagrzewnica elektryczna CFH 60 sterowana elektronicznie Moc grzewcza 6000 W

CFH 60 to nagrzewnica elektryczna o wysokiej mocy przeznaczona do ogrzewania obiektów handlowych, przemysłowych, magazynowych, warsztatów itp. Wyposażona jest w dmuchawę z wysoką prędkością przepływu powietrza zapewniającą wydajną pracę oraz w wygodny wielokierunkowy uchwyt ułatwiający montaż urządzenia na ścianie. Urządzeniem można sterować za pomocą elektronicznego sterownika CFCH (wyposażenie dodatkowe), umożliwiającego jednoczesne sterowanie maks. 7 jednostkami, bądź za pośrednictwem systemu inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS). CFH 60 można w prosty sposób łączyć z innymi jednostkami przy pomocy kabla sieciowego LAN, dzięki czemu możliwe jest centralne sterowanie pracą całego systemu nagrzewnic. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, gwarantujących długi okres użytkowania oraz pracę niewymagającą konserwacji, nagrzewnicę elektryczną Dimplex CFH 60 można stosować wszędzie tam, gdzie ważne jest bezproblemowe działanie oraz długa żywotność. Nagrzewnica elektryczna Dimplex CFH 60 wyposażona są w bardzo wydajną dmuchawę zapewniającą wysoką prędkość przepływu powietrza. W połączeniu z wysoką mocą zapewnia to wydajną pracę całego systemu, a wielokierunkowy uchwyt ścienny umożliwia swobodną regulację ustawienia. Elektroniczny sterownik CFCH przeznaczony do współpracy z nagrzewnicami CFH 60, CFH 90 oraz CFH 120, umożliwia wygodną eksploatację, pozwalając na sterowanie maks. 7 jednostkami połączonymi kablem sieciowym LAN. Posiada m.in. programator oraz termostat z zabezpieczeniem mrozoodpornym Zalety Wytrzymała obudowa malowana proszkowoWielokierunkowy uchwyt ścienny umożliwiający regulację ustawieniaWyposażone w wysokowydajne dmuchawy zapewniające wysoką prędkość przepływu powietrzaSterowanie przy zastosowaniu elektronicznego sterownika ściennego CFCH, pozwalającego sterować maksymalnie 7 jednostkami połączonymi kablem sieciowym LANMożliwość podłączenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS) Funkcje sterownika CFCH (wyposażenie dodatkowe - 249.00 zł netto) Sterownik elektroniczny z podświetlanym wyświetlaczem LCDWłączanie i wyłączanie urządzeniaTermostat z ustawieniem mrozoochronnym regulowany w zakresie 5-35 °CProgramator 7-dniowy z możliwością ustawienia maksymalnie 32 indywidualnych programówZegar z odliczaniem wstecznym (0-5 godz.)Sterowanie maksymalnie 7 jednostkami połączonymi kablem sieciowym LAN więcej »
Dodano: 2017-10-30
DimplexCena: 2447.7 zł

Długość:360 mm
Szerokość:386 mm
Grubość:630 mm
Waga:12
70:kg

Systemy dachowe

 Systemy dachowe

Systemy dachowe to kompletne systemy hydro i termo izolacji dachów płaskich. Bardziej szczegółowe informacje na temat tej kategorii produktów dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-10-19
Brak danych

Styropian Zielone Dachy

 Styropian Zielone Dachy

Zielone dachy to kategoria dla inwestorów, którzy myślą o zieleni na dachu swojego nowego budynku. Oprócz profesjonalnego styropianu znajdziecie tutaj Państwo wszystkie inne potrzebne produkty do wykonania kompletnej izolacji. Zielone dachy układ warstw Gdy już zakończymy roboty budowlane związane z konstrukcją dachu należy wykonać prace przygotowawcze pod warstwy izolacji. Zielone dachy zaczyna się od porządnego zagruntowania powierzchni. Jako paroizolacja w kolejnej warstwie najlepiej sprawdzi się papa izolacyjna np. V60 na gorąco przyklejona do zagruntowanej wcześniej konstrukcji. Na tak przygotowane podłoże możemy układać warstwy zielonego dachu. Zaczynamy od termoizolacja ze styropianu EPS 100 036 lub innego zgodnie z projektem raz przeznaczeniem na dach płaski. W kolejnym kroku styropian oklejamy od góry papą samoprzylepną np. G200. Na starannie zalaminowane płyty styropianowe montujemy wtedy papę termozgrzewalną anty korzenną np. Flam 5 mm. Papę zabezpieczamy geowłókniną co najmniej o gramaturze 300 g/m2, aby nie uległa uszkodzeniu podczas prac i eksploatacji. Po wykonaniu wszystkich obróbek jako kolejna warstwa pojawia się mata drenażowa akumulacyjna np. o wysokości 4 cm, którą wypełniamy otoczakami i zabezpieczamy od góry zwykłą włókniną filtracyjną. Minimalna gramatura geowłókniny to przynajmniej 100g/m2, ma ona przepuszczać swobodnie wody opadowe ale zatrzymać humus. Gdy te wszystkie warstwy konstrukcyjne mamy przygotowane można przystępować do wykładania substratu intensywnego lub ekstensywnego oraz sadzić rozchodniki lub jak kto woli trawę. więcej »
Dodano: 2017-10-19
Brak danych

Styropapa

 Styropapa

Potoczna nazwa płyt styropianowych podłogowych laminowanych papą podkładową to styropapa. Papa podkładowa zabezpiecza płyty przed stopieniem przez płomień ognia przy zgrzewaniu papy wierzchniego krycia. Ocieplenie dachu za pomocą styropapy można wykończyć aplikując dodatkową warstwę podkładową lecz nie jest to konieczne. Warstwa papy wierzchniego krycia z certyfikatem do jednokrotnego krycia to konieczność. Poniżej przedstawiamy przykładowy montaż. Styropapa – realizacja dostaw W sklepie internetowym HurtowniaStyropianu.pl przedstawiamy ofertę promocyjną z dostawą w cenie. Minimalne zamówieniu już od 100 m2 styropapy połączonym z zamówieniem papy wierzchniego krycia o powierzchni co najmniej 120 m2. W pozostałych przypadkach cena oraz warunki dostawy kalkulowane są indywidualnie zapytanie prosimy wysyłać pod e-mail bok@hurtowniastyropianu.pl . Montaż styropapy Na przykładzie remontu dachu przedstawiamy etapy jego termomodernizacji. należy usunąć starą papę, jak widać na zdjęciu kilkunastoletnie izolacje z papy odrywają się od powierzchni wielkimi płatami, kruszą się; na oczyszczone podłoże z desek układamy folię paroizolacyjną, natomiast betonowe podłoże czyścimy, gruntujemy i zgrzewamy papę paroizolacyjną; następnie montujemy krawędziaki do których będą zamontowane obróbki blacharskie styropapa powinna być albo przyklejona (zalecane) albo zamocowana mechanicznie; przed montażem papy wierzchniego krycia montujemy obróbki blacharskie, szczególną uwagę zwracamy na montaż obróbek na ogniomurach, spadki powinny być skierowane na dach, gdy woda spływa na elewację prace nie są wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. więcej »
Dodano: 2017-10-19
Brak danych

Styropian szalunkowy

 Styropian szalunkowy

W naszej ofercie znajduje się styropian szalunkowy wysokiej jakości. Jest on wykonywany z prefabrykatów styropianowych z płyt twardego materiału ekstrudowanego XPS 300 i płyt kompozytowych stabilizujących konstrukcję szalunku. Jest rozwiązaniem, które pomaga zaoszczędzić sporo czasu i zwykłych materiałów budowlanych tego typu. Prezentujemy rozwiązania od sprawdzonych dostawców, które odznaczają się bardzo wysoką jakością i najlepszymi parametrami. Zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny, które spełnią oczekiwania każdego z naszych Klientów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z jednym z naszych oddziałów. więcej »
Dodano: 2017-10-19
Brak danych

Styropian Styrodur XPS

 Styropian Styrodur XPS

Styrodur XPS to styropian ekstrudowany. Przeznaczony jest do ocieplania posadzek na gruncie pod duże obciążenia użytkowe oraz jako ocieplenie fundamentów w trudnych warunkach gruntowych (z wysokim poziomem wód gruntowych). Bardzo często zalecany pod płyty fundamentowe oraz ocieplenie gruntu wokół budynku jako zabezpieczenie gruntów wysadzinowych. Styrodur XPS – rodzaje Dla tego styropianu rozróżniamy trzy podstawowe wartości wytrzymałości na ściskanie XPS 300 | XPS 500 | XPS 700. Płyty xps 300 stosujemy pod stałe, równomiernie rozłożone obciążenia użytkowe dochodzące do 6 ton na m2. Pięćsetkę zastosujemy tam gdzie są większe obciążenia a 700 tam gdzie dochodzi do ekstremalnych obciążeń np. istnieje możliwość do obciążenia dynamicznego od ciężkich maszyn typu ładowarka i inne ale i również pod ciągi komunikacyjne tego typu maszyn, także w nasypach drogowych lub nad parkingami podziemnymi. Styrodur cena Cena styroduru XPS zależy od kursu euro i zmienia się proporcjonalnie do niego. Styrodur cena – zmianę przeprowadzamy raz w tygodniu. Proszę zwrócić uwagę na sposób pakowania. Na jednej palecie znajduje się przeważnie 3,6 m3 styroduru xps. Towar wysyłamy gratis przy zamówieniu przynajmniej 11 palet czyli od 144 opakowań. Zapowiedziane podwyżki wchodzą w życie z dniem 1 sierpnia. więcej »
Dodano: 2017-10-19
Brak danych

Styropian fundamentowy

 Styropian fundamentowy

Styropian fundamentowy W tej kategorii prezentujemy styropian fundamentowy, który można podzielić na kilka grup jakościowych. Prezentujemy materiał hydrofobizowany o nasiąkliwości do 3% i wytrzymałości na ściskanie do 150 kPa, a także wersję o nasiąkliwości do 1% i wytrzymałości nawet 200 kPa. Materiał ten można stosować aż do 6 m pod ziemią, co sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem dla niemal każdej realizacji. Oferowane przez nas produkty odznaczają się najwyższą trwałością i niezawodnością, co sprawia, że są w stanie spełnić oczekiwania każdego z naszych Klientów. więcej »
Dodano: 2017-10-17
Brak danych

Styropian podłogowy

 Styropian podłogowy

Styropian podłogowy W tej kategorii zamieszczamy produkty, które można zastosować jako ocieplenie min. posadzki na gruncie. Styropian podłogowy ma lepszą wytrzymałość na ściskanie niż elewacyjny i jest przez to dostosowany do odpowiednich obciążeń użytkowych. Najpopularniejszy styropian podłogowy to EPS 100 lub słabszy EPS 80 oraz najtańszy – EPS 60. Coraz częściej na posadzkę na gruncie wybierane są materiały grafitowe, szczególnie tam, gdzie nie można zastosować większych grubości ocieplenia. Przykładem takiego produktu jest EPS 100 030 marki Swisspor. Jako warstwę wyciszającą można stosować materiały akustyczne najlepszym tu rozwiązaniem będzie jednak twarda wełna mineralna. Do garażu najodpowiedniejszym materiałem będzie produkt z rodzaju twardych, czyli EPS 150 Parking lub twardsze np. EPS 200 034. Natomiast do ocieplenia posadzki przemysłowej na gruncie nadają się najlepiej płyty ekstrudowane XPS – są to produkty o dużej wytrzymałości na ściskanie, od 300 do 700 kPa, dla których poświęciliśmy osobną kategorię styrodur xps. więcej »
Dodano: 2017-10-17
Brak danych

Styropian elewacyjny

 Styropian elewacyjny

Styropian elewacyjny Fasada to reprezentacyjna część budynku, warto zastanowić się dobrze jaki styropian elewacyjny wybrać. Styropian grafitowy czy biały, jaka lambda. W tym celu najlepsze będzie optymalne, sprawdzone rozwiązanie w postaci EPS o odpowiedniej grubości płyt. Dobry współczynnik lambda to taki, który spełnia deklarowane przez producenta wartości, im niższy tym jest lepszy. Podstawowym styropianem na elewacje jest ten oznaczony symbolem EPS 040 o grubości 15 cm i wadze 12,5 kg/m3. Jego lepszą, twardszą wersją jest model EPS 70 o wadze nie mniejszej niż 13,5 kg, gdzie wytrzymałość na ściskanie wynosi 70 kPa. Produkt ten stosowany jest głównie na wysokich budynkach, na ścianach o dużych powierzchniach. Na tych obiektach z powodu ssania wiatru obok wytrzymałości na rozrywanie wymagana jest wytrzymałość płyt na ściskanie. Po prawidłowym przyklejeniu styropianu kołki nie będą konieczne do wysokości 4 a nawet 12 m. więcej »
Dodano: 2017-10-17
Brak danych

TERMOSTAT EMOS BEZPRZEWODOWY 16A - TYGODNIOWY P5611N T15RF

 TERMOSTAT EMOS BEZPRZEWODOWY 16A - TYGODNIOWY P5611N T15RF

Opis techniczny: - rodzaj termostatu: bezprzewodowy - programowany elektroniczny termostat pokojowy - rodzaj regulacji: system grzewczy i chłodzący - ilość programów: 1 program użytkownika lub temperatura - ustawiana przez użytkownika (4× na dzień) - rodzaj ustawienia temperatury: temperatura komfortowa i ekonomiczna - pomiar temperatury: 0 °C do 35 °C, rozdzielczość 0,5 °C - ustawienie temperatury: 5 °C do 30 °C, co 0,5 °C - ustawialna histereza temperatury: 0,5 °C do 2 °C (rozdzielczość 0,5 °C) - tryb przeciwzamrożeniowy - tryb wakacyjny - zasięg na otwartej przestrzeni: 60 m - częstotliwość pracy: 433 MHz - włączanie: napięciowy 230 V AC, 50 Hz - włączane obciążenie: 16 A oporowo - kolor: biały - zasilanie nadajnika: 2× 1,5 V AA (brak w zestawie) - zasilanie odbiornika: 230 V AC - wymiary odbiornika: 77 × 110 × 30 mm więcej »
Dodano: 2017-09-20
EmosCena: 350 zł

Wysokość:115 mm
Szerokość:92 mm
Głębokość:31 mm
Napięcie zasilania:230V
Zakres nastaw temperatur od:5
00:°C
Zakres nastaw temperatur do:30
00:°C
Waga:kg

Panele na podczerwień Basic

 Panele na podczerwień Basic

W naszej ofercie znajdą Państwo panele grzewcze na podczerwień wykonane z najwyższej jakości materiałów które, uwzględniają maksymalną wydajność cieplną. Panele grzewcze z linii BASIC posiadają unikatową grubością (2,2 cm), są bardzo lekkie oraz łatwe w montażu. Bardzo estetycznie komponują się z niemal każdym sufitem oraz wystrojem. Urządzenia BASIC charakteryzują się znakomitą izolacją termiczną tylnej powierzchni grzejnika. Mogą być instalowane na sufitach tradycyjnych każdego typu oraz drewnianych a także na sufitach podwieszanych typu Armstrong ze względu na ich wymiar (59,6 x 59,6 cm) jest on dostosowany do wymiarów ram używanych przy montażu tego typu sufitów podwieszanych. Wystarczy usunąć panele sufitowe i w ich miejsce włożyć panele na podczerwień. więcej »
Dodano: 2017-09-15
IredHeatCena: 444 zł

Długość przewodu zasilającego:m
Wysokość:600 mm
Szerokość:600 mm
Głębokość:22 mm
Napięcie zasilania:230
Moc grzewcza:400 W
Waga:1
75:kg

Grzejnik do podgrzewaczy wody ze sterowaniem 50.151

 Grzejnik do podgrzewaczy wody ze sterowaniem 50.151

Grzałka nurkowa przeznaczona do podgrzewania wody. Posiada zintegrowany regulator temperatury 20-75 C więcej »
Dodano: 2017-08-31
Selfa

Zespół grzejny kołnierzowy Kołnierz DIN

 Zespół grzejny kołnierzowy Kołnierz DIN

Zespoły grzejne na kołnierzach DIN2527 i ANSI są elektrycznymi elementami oporowymi zaprojektowanymi i wykonanymi dla określonych potrzeb i uzgodnień z klientem. Generalnie zespoły grzejne przeznaczone są do bezpośredniego ogrzewania niepalnych płynów i niepalnych gazów statycznych lub w przepływie. więcej »
Dodano: 2017-08-31
Selfa

Patron Prosty,Kątowy

 Patron Prosty,Kątowy

Grzałki patronowe to nowoczesne, wysokowydajne elementy grzejne z jednostronnym wyprowadzeniem przewodów. Małe wymiary połączone z wysoką pojemnością cieplną grzałek patronowych umożliwiają emisję znacznej ilości ciepła ze stosunkowo niewielkiej powierzchni. Dzięki swoim właściwościom znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy szeroki zakres mocy, rozmiarów, kształtów, przyłączy. Wykonujemy grzałki patronowe dostosowane do większości zastosowań więcej »
Dodano: 2017-08-31
Selfa

Panel radiatorowy System BSI

 Panel radiatorowy System BSI

System BSI jest gotowym rozwiazaniem zbudowanym ze stali nierdzewnej. Panele są wyposażone w promienniki HTS. Zakres rozmiarów od 125 do 1500mm umożliwia dostosowanie pola przomienników do konkretnych aplikacji. Moc zainstalowanych promieników oraz stosowanie promienników z wbudowaną termoparą typu K umożliwia zbudowanie układów w których łatwo można sterować temperaturą procesów. więcej »
Dodano: 2017-08-31
Elstein

Promiennik podczerwieni S-HTS

 Promiennik podczerwieni S-HTS

Promenniki radiatorowe typu SHTS są elementami o zoptymalizowanej wydajności, osiągającymi temperatury 860 C. Moc promiennika o podstawowym wymiarze wynosi 1200W więcej »
Dodano: 2017-08-31
Elstein

Promiennik podczerwieni HTS

 Promiennik podczerwieni HTS

Ceramiczny promiennik podczerwieni należący do energooszczędnej grupy HTS.Zakre mocy od 250W do 1000W . Wymiary 122x122mm , 245x60mm , 122x60mm, 60x60mm więcej »
Dodano: 2017-08-31
Elstein

Nasad kominowa Turbowent

 Nasad kominowa Turbowent

Nasad kominowa Turbowent(Tulipan) montowana na końcu komin wentylacyjnego poprawia wydajność tego komina. Bardziej szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-08-10
Darco

Komin kwasoodporny

 Komin kwasoodporny

Wkłady kominowe ze stali kwasoodpornej zakres średnic 60 do 1000,wkłady do 200 na stanie magazynu. Kominy koncentryczne 60/100 i 80/125 dostępne od ręki. Kominy izolowane średnice 80-1000. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-08-10
Brak danych

Ogrzewanie

Ogrzewanie nie tylko zapewnia nam komfort przebywania w ciepłym i przytulnym pomieszczeniu. Zadbanie o odpowiednie ogrzanie domu czy biura jest ważne także dla zapobiegania nadmiernemu zwilgoceniu pomieszczeń, dzięki czemu unikniemy powstawania chorobotwórczych grzybów. Obecnie najczęściej ociepla się budynki za pomocą styropianu i wełny mineralnej, które mają dodatkowe właściwości pochłaniania dźwięku. Poza tym, ocieplanie to doskonała inwestycja pozwalająca nam na duże oszczędności w opłatach za ogrzewanie.