Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogrzewanie

Ogrzewanie

Vitodens 343-F

 Vitodens 343-F

Kompaktowy gazowy kocioł kondensacyjny z wbudowanym podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej, automatyką i armaturą. Vitodens 343-F posiada integralną funkcję współpracy z kolektorami słonecznymi. Należy do najwyższej grupy technicznej 300 urządzeń grzewczych. Nie wymaga oddzielnego pomieszczenia kotłowni, pozwalając na ograniczonej powierzchni w pomieszczeniu użytkowym zainstalować urządzenie typu "kondensacja + solar". Dzięki urządzeniom kompaktowym, zmniejsza się także koszt inwestycyjny i czas wykonania systemu grzewczego, w porównaniu do oddzielnie instalowanych komponentów (jak przede wszystkim kocioł, podgrzewacz, osprzęt). W kotle zastosowano wysokoefektywne pompy obiegowe klasy energetycznej A, dla centralnego ogrzewania oraz instalacji solarnej. W porównaniu do tradycyjnych pomp obiegowych, zmniejszają one pobór energii elektrycznej nawet o -70% rocznie. Istnieje możliwość zakupu kotła z montażem i uruchomieniem. więcej »
Dodano: 2014-08-19
Viessmann

Funkcje:z zasobnikiem
Typ:kondensacyjny
Moc:19 kW
Zasilanie:gaz ziemny lub gaz płynny
Pojemność:200 l

Kocioł kondensacyjny z zasobnikiem dla ogrzewania i produkcji c.w.u. Colibri Young CAB 26 K

 Kocioł kondensacyjny z zasobnikiem dla ogrzewania i produkcji c.w.u. Colibri Young CAB 26 K

Kocioł ścienny kondensacyjny dwufunkcyjny produkcji C.W.U. z zasobnikiem INOX - zamknięta komora spalania; - wymiennik spiralny kotła ze stali nierdzewnej; - palnik nadmuchowy Premix o niskiej emisji NOx i CO.\ Modulacja całkowita od 20 do 100 % dla ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej. Automatyka pogodowa na wyposażeniu. Wspólna płyta elektroniczna z mikroprocesorem dla kontroli i zapłonu; Pompa 3-biegowa z separatorem powietrza i odpowietrznikiem automatycznym. Zasobnik ze stali nierdzewnej 60 litrowy z: - wężownicą rurową ze stali nierdzewnej; - kołnierzem rewizyjnym - izolacją zewnętrzną polistyrenową; - anodą magnezową; - czujnikiem NTC dla regulacji temperatury C.W.U. w zasobniku. Zawór bezpieczeńtwa obiegu sanit. 8 bar. Zawór bezpieczeńtwa obiegu C.O. 3 bar. Naczynie wzbiorcze C.W.U. 2 litrowe. Naczynie wzbiorcze C.O. 10 litrowe. Przygotowany do regulacji dwóch temperatur C.O. niskiej i wysokiej. więcej »
Dodano: 2014-07-29
Baltur

Funkcje:z zasobnikiem
Typ:kondensacyjny
Moc:27 kW
Pojemność:60 l

Vitodens 111-W

 Vitodens 111-W

Nowy, wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 111-W jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań i domów jednorodzinnych. Bez problemu można go powiesić we wnęce w łazience, kuchni czy też pomieszczeniu gospodarczym. Kocioł dysponuje wbudowanym ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u. ze stali szlachetnej, o pojemności 46 litrów. Pod względem komfortu korzystania z ciepłej wody, jej dostępna ilość jest porównywalna z ustawionym osobno tradycyjnym podgrzewaczem c.w.u. (z wężownicą) o pojemności 150 litrów. Pobierając ciepłą wodę z zasobnika, jest on uzupełniany wodą wodociągową, która w podgrzewaczu przepływowym (wymienniku płytowym) od razu ogrzewana jest do wymaganej temperatury i od razu można z niej korzystać. Taki sposób ogrzewania c.w.u. jest szczególnie efektywny przy napełnianiu wanny lub dłuższych kąpielach pod natryskiem. Pozwala to na korzystanie z dwóch punktów poboru ciepłej wody jednocześnie. Istnieje możliwość zakupu kotła z montażem i uruchomieniem. więcej »
Dodano: 2014-06-27
Viessmann

Funkcje:z zasobnikiem
Typ:kondensacyjny
Moc:35 kW

Piec kondensacyjny ACV

 Piec kondensacyjny ACV

Nasza oferta obejmuje wysokiej klasy piece kondensacyjne marki ACV. Zasobniki wody użytkowej w wykonaniu ze stali nierdzewnej. więcej »
Dodano: 2012-11-16
ACV

Funkcje:z zasobnikiem

Wisząca centrala kondensacyjna CGW

 Wisząca centrala kondensacyjna CGW

Centrala kondensacyjna CGW firmy Wolf, to bardzo efektywne i energooszczędne urządzenie, które zostało wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań. Kocioł wyposażono w wymiennik ciepła ze stopu aluminiowo-krzemowego, który posiada wyjątkowe własności przekazywania ciepła i charakteryzuje się wysoka wytrzymałością na korozyjne działanie skroplin kondensatu powstającego w kotle. Aby dodatkowo podnieść sprawność spalania, wymiennik pokryty jest warstwa polimerów w technologii ALU-Pro, która zwiększa odporność na zabrudzenia, co pozwala utrzymać wnętrze komory spalania w czystości. Opatentowany system rozprowadzania strumieni wody ciepłej i zimnej w zasobniku warstwowym Turbo-Stop, powoduje równomierne napełnianie zasobnika i jego idealne doładowanie. W rezultacie utrzymuje on stale w gotowości 50 litrów wody o wyznaczonej temperaturze, a jego sprawność c.w.u. sięga aż 20 l/min. Oznacza to wydajność w pierwszych 10 minutach do 171 litrów, a w ciągu godziny nawet do 681 litrów! więcej »
Dodano: 2012-09-06
WOLF

Funkcje:z zasobnikiem
Typ:kondensacyjny

Gazowy Stojący Kocioł Kondensacyjny TWINEO EGC 25/B 200 SSL NOWOŚĆ 2012, 5,6-25,5 kW, Praca z gazem płynnym po zmianie regulac

Gazowy Stojący Kocioł Kondensacyjny TWINEO EGC 25/B 200 SSL NOWOŚĆ 2012, 5,6-25,5 kW,  Praca z gazem płynnym po zmianie regulac

Stojący gazowy kocioł kondensacyjny TWINEO posiada 2-wężownicowy podgrzewacz solarny 200l SSL chroniony anodą magnezową, ustawiany przy kotle z lewej bądź prawej strony. Kocioł ten charakteryzuje się niską emisją zanieczyszczeń przy rocznej sprawności eksploatacyjnej do 109 % oraz bogatym wyposażeniem opcjonalnym. Montaż zawarty jest w cenie kotła. więcej »
Dodano: 2012-08-19
De DietrichCena: 16798 zł

Funkcje:z zasobnikiem
Typ:kondensacyjny
Moc:26 kW
Zasilanie:Gaz Ziemny

Ogrzewanie

Ogrzewanie nie tylko zapewnia nam komfort przebywania w ciepłym i przytulnym pomieszczeniu. Zadbanie o odpowiednie ogrzanie domu czy biura jest ważne także dla zapobiegania nadmiernemu zwilgoceniu pomieszczeń, dzięki czemu unikniemy powstawania chorobotwórczych grzybów. Obecnie najczęściej ociepla się budynki za pomocą styropianu i wełny mineralnej, które mają dodatkowe właściwości pochłaniania dźwięku. Poza tym, ocieplanie to doskonała inwestycja pozwalająca nam na duże oszczędności w opłatach za ogrzewanie.