Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne

Produkty od 1 do 20 z 79

Metalowe panele na podczerwień

 Metalowe panele na podczerwień

Polecamy również metalowe panele na podczerwień. Panele zbudowane są ze stalowej blachy. Estetyczne, trwałe i ekonomiczne panele działają natychmiast po uruchomieniu i od razu rozprowadzają promieniowanie cieplne po całym ogrzewanym pomieszczeniu. Wygodne sterowanie i możliwość przniszenia grzejnika w dowolne miejsce w domu. Moce 500W, 700W i 900W. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w wyborze, dopasowanie paneli odpowiednio do pomieszczenia w którym mają być zamontowane. Serdecznie zapraszamy do współpracy. więcej »
Dodano: 2021-02-09
Brak danych

Napięcie zasilania:230
Zakres nastaw temperatur od:45
00:°C
Zakres nastaw temperatur do:90
00:°C

Grzejnik na podczerwień 1000W

 Grzejnik na podczerwień 1000W

W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne grzejniki na podczerwień. Sufitowy grzejnik na podczerwień o mocy 1000 W jest przeznaczony do ogrzania jako podstawowego do 18m2 (przy bardzo dobrej izolacji). Bardzo łaztwy montaż - na ramce. Wysokość sufitów do 3m. Temperatura powierzchni 120 stopni, natomiast tylna część 40 stopni. więcej »
Dodano: 2021-02-09
Brak danychCena: 999 zł

Długość przewodu zasilającego:m
Wysokość:1200 mm
Szerokość:600 mm
Głębokość:20 mm
Napięcie zasilania:230
Moc grzewcza:1000 W
Waga:14
00:kg

Sufitowy panel na podczerwień IN-MC 4010 , moc 400W

Sufitowy panel na podczerwień IN-MC 4010 , moc 400W

Sufitowy panel na podczerwień o mocy 400W jest przeznaczony do ogrzania jako podstawowego do 8m2 (przy bardzo dobrej izolacji). Takie panele grzewcze stosuje się do całościowego lub strefowego ogrzewania biur, szpitali, przedszkoli, szkół. Mogą być używane w dowolnej konstrukcji o wysokości stropu do 3m. Grzejnik jest bardzo wytrzymały. Stosunek jakości do ceny co zapewni wieloletnią eksploatację. Ponadto panele nie gromadzą kurzu ani nie wysuszają powietrza - są bezpieczne dla alergików. Właściwy dobór mocy grzewczej jest bardzo istotny, ponieważ oddawane ciepło przez grzejniki powoduje, że jest ono w większości skumulowane przez elementy w pomieszczeniu. Ciepło jest szybko odczuwalne. Nie wydaje hałasu i nie zajmuje miejsca na podłodze lub na ścianie. Bezpieczeństwo gwarantowane poprzez uzyskanie certyfikatu technicznego. więcej »
Dodano: 2021-01-25
Warm CompanyCena: 549 zł

Długość przewodu zasilającego:1
50:m

Sufitowy panel na podczerwień IN-MC 5010 , moc 500W

Sufitowy panel na podczerwień IN-MC 5010 , moc 500W

Sufitowy panel na podczerwień o mocy 500W jest przeznaczony do ogrzania jako podstawowego do 11m2 (przy bardzo dobrej izolacji). Takie panele grzewcze stosuje się do całościowego lub strefowego ogrzewania biur, szpitali, przedszkoli, szkół. Mogą być używane w dowolnej konstrukcji o wysokości stropu do 3m. Grzejnik jest bardzo wytrzymały. Stosunek jakości do ceny co zapewni wieloletnią eksploatację. Ponadto panele nie gromadzą kurzu ani nie wysuszają powietrza - są bezpieczne dla alergików. Właściwy dobór mocy grzewczej jest bardzo istotny, ponieważ oddawane ciepło przez grzejniki powoduje, że jest ono w większości skumulowane przez elementy w pomieszczeniu. Ciepło jest szybko odczuwalne. Nie wydaje hałasu i nie zajmuje miejsca na podłodze lub na ścianie. Bezpieczeństwo gwarantowane poprzez uzyskanie certyfikatu technicznego. więcej »
Dodano: 2021-01-25
Warm CompanyCena: 649 zł

Długość przewodu zasilającego:1
50:m

Grzejnik H60 H

 Grzejnik H60 H

Glamox H60 ma ekskluzywny design ze szklanym frontem. Szczególną uwagę zwrócono no to, by lustrzane wykończenie tworzyło gustowny i elegancki akcent we wnętrzu. Grzejnik jest dostępny w kolorze białym i czarnym. Ogrzewacz można łatwo podłączyć do routera Wi-Fi w domu, w biurze lub domku letniskowym. Pozwala to na łatwą regulację temperatury przy użyciu aplikacji Glamox Heating. Trwały panel wykończony jest hartowanym szkłem. Ochrona przed przegrzaniem- przy zbyt wysokiej temperaturze wewnętrznej zostaje wyzwolony bezpiecznik. więcej »
Dodano: 2020-03-02
Brak danych

Grzejnik elektryczny TPA 15 - 1500 W CRG 2

 Grzejnik elektryczny TPA 15 - 1500 W CRG 2

Grzejnik elektryczny TPA 15 - 1500 W CRG 2. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2012-02-10
Brak danych

Grzejnik konwektorowy z termostatem cyfrowym DT2 , TPA 08 - 800 W / DT2

 Grzejnik konwektorowy z termostatem cyfrowym DT2 , TPA 08 - 800 W / DT2

Grzejnik konwektorowy z termostatem cyfrowym DT2 , TPA 08 - 800 W / DT2. Inteligenty, Działający na dotyk, reguluje temperaturę pomieszczenia i zapamiętuje okres obniżania lub podnoszenia temperatury. Zakres regulacji temperatury od 5 do 35 °. więcej »
Dodano: 2012-02-10
ADAX- GLAMOX heating - norwegia

Długość przewodu zasilającego:1
20:m

Glamox H60 L

 Glamox H60 L

Linie grzejników Glamox H60 została zaprojektowana, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Termostat WT pozwala na sterowanie grzejnikami z dowolnego miejsca w domu, biurze czy domku letniskowym. Aplikacja Glamox Heating pozwala stworzyć system centralnego ogrzewania z kontrolą temperatury w każdym pomieszczeniu. Pozostałe funkcje termostatu: Obniżenie zużycia energii w czasie pracy grzejnika, przy zastosowaniu programów obniżenia temperatury,Automatyczne ustawianie okresów obniżenia temperatury, Ustawienie temperatur dla okresów czasu w ciągu doby (bloki co pół godziny),Określenie godzin rozpoczęcia okresu kontroli temperatury,Określenie długości okresu obniżenia temperatury,Określenie temperatury zapewniającej optymalne zużycie energii,Ręczna regulacja temperatury,Prosty, czytelny wyświetlacz. więcej »
Dodano: 2019-03-25
Adax AS

Długość przewodu zasilającego:1
20:m

Grzejnik elektryczny H40

 Grzejnik elektryczny H40

Model Glamox H40 wyróżnia się minimalistycznym designem z gładką, równą powierzchnią. To niezwykle prosty i harmonijny projekt. Grzejnik jest dostępny w kolorze białym. Ogrzewacz można łatwo podłączyć do routera Wi-Fi w domu, w biurze lub domku letniskowym. Pozwala to na łatwą regulację temperatury przy użyciu aplikacji Glamox Heating. Model wyposażony jest w ochronę przed przegrzaniem - przy zbyt wysokiej temperaturze wewnętrznej zostaje wyzwolony bezpiecznik. więcej »
Dodano: 2012-02-10
GLAMOX

Glamox H40

 Glamox H40

Linie grzejników Glamox H40 została zaprojektowana, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Termostat WT pozwala na sterowanie grzejnikami z dowolnego miejsca w domu, biurze czy domku letniskowym. Aplikacja Glamox Heating pozwala stworzyć system centralnego ogrzewania z kontrolą temperatury w każdym pomieszczeniu. Pozostałe funkcje termostatu: Obniżenie zużycia energii w czasie pracy grzejnika, przy zastosowaniu programów obniżenia temperatury,Automatyczne ustawianie okresów obniżenia temperatury, Ustawienie temperatur dla okresów czasu w ciągu doby (bloki co pół godziny),Określenie godzin rozpoczęcia okresu kontroli temperatury,Określenie długości okresu obniżenia temperatury,Określenie temperatury zapewniającej optymalne zużycie energii,Ręczna regulacja temperatury,Prosty, czytelny wyświetlacz. więcej »
Dodano: 2019-03-25
Adax AS

Długość przewodu zasilającego:1
20:m

Elektryczne grzejniki konwektorowe

 Elektryczne grzejniki konwektorowe

W ofercie posiadamy elektryczne grzejniki konwektorowe w różnych wykonaniach, o stopniach ochrony od IP24 do IP66. Grzejniki konwektorowe wyróżniają się przede wszystkim przystępną cena, prosta obsługą oraz solidną konstrukcją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2018-04-12
Brak danych

Grzejniki przemysłowe

 Grzejniki przemysłowe

Oferujemy wysokiej jakości systemy grzewcze dla przemysłu. Polecamy Grzejniki żebrowane RRH IP66,Grzejniki w wykonaniu Ex,Promienniki w wykonaniu Ex,Promienniki wysokotemperaturowe,Grzejniki TWTC IP54,Grzejniki olejowe IP65,Bojlery w wykonaniu Ex,Grzejniki kolumnowe w wykonaniu Ex,Silikonowe płyty grzejne,Grzejniki do obudów w wykonaniu Ex. Oferowane grzejniki przemysłowe wyróżniają się solidną konstrukcją. Mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej lub stali emaliowanej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2018-04-06
Brak danych

Elektryczne ogrzewacze płaszczowe do beczek i zbiorników

 Elektryczne ogrzewacze płaszczowe do beczek i zbiorników

Firma TOM-EL oferuje ogrzewacze płaszczowe, które służą do szybkiego i bezpiecznego podgrzewania substancji w beczkach i zbiornikach paletowych IBC. Zastosowanie ogrzewaczy znacznie ułatwia rozładunek m.in. syropów, cukrów, tłuszczy, smarów, olejów napędowych, żywic. Ogrzewacze są wykonane ze specjalnych materiałów silikonowych zgodnych z przepisami obowiązującymi w branży spożywczej i farmaceutycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-04-13
Brak danych

Grzejniki elektryczne 400W - 2000W

 Grzejniki elektryczne 400W - 2000W

Elementem grzejnym w grzejnikach Nogen jest cały zespół grzałek oporowych umieszczonych w odpowiedni sposób w radiatorze. Elementy grzejne pracują w konstrukcji zamkniętej i w ten sposób są odizolowane od przepływającego powietrza (pracują w środowisku zamkniętym). Grzałki maksymalnie pobraną energię elektryczną bez strat oddają swoją całą energię od wewnątrz do radiatora zbudowanego ze stu trzydziestu kształtowników (kominów) i dzięki temu w znaczny sposób zwiększają konwekcję. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, powietrze w grzejnikach Nogen nagrzewane jest szybko i równie szybko zostaje przetransportowane do otoczenia. W grzejnikach o mocy 2000W powietrze wylatujące z radiatora ma temperaturę 100°C i prędkość 1,1 m/s. Powyższe parametry sprawiają, iż grzejniki Nogen są w stanie 3-4 krotnie szybciej wymienić powietrze w pomieszczeniu, niż tradycyjne konwektory elektryczne o tej samej mocy. więcej »
Dodano: 2018-01-05
Nogen

Szklane panele GD

 Szklane panele GD

GD 350 moc: 350 W; wymiary: 660x660 mm; wydajność: do 6 m2 cena 949 zł GD 500 moc: 500 W; wymiary: 500x900 mm; wydajność: do 10 m2 cena 1090 zł GD 700 moc: 700 W; wymiary: 800x1000 mm; wydajność: do 15 m2 cena 1260 zł Bez ramkowe, eleganckie panele wykonane w najnowszej dostępnej obecnie technice ogrzewania na podczerwień. W ich budowie wykorzystano "maty węglowe". Specjalna warstwa izolacji z włókna szklanego chroni przed wysokimi temperaturami i przegrzaniem panela. System czujników zabezpieczających zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Są najnowszym i energooszczędnym rozwiązaniem w ogrzewaniu pomieszczeń o różnej funkcji użyteczności. Panele są dostępne w kolorze: białym, czarnym. Montaż EASY - FIT. Uchwyty montażowe oraz kabel z wtyczką w komplecie Został oparty na energii promieniowania fal elektromagnetycznych. Właściwości światła jak odbicie, skupienie i pochłanianie zostało wykorzystane w procesie ogrzewania. Energia przekształca się w ciepło, które zostaje pochłonięte przez organizmy żywe jak i przedmioty martwe. W tej technologii ogrzewania nie występuje cyrkulacja powietrza co pozwala na uniknięcie dużych różnic temperatur w pomieszczeniu – różnica ok. 2oC. Ogrzewanie panelami na podczerwień przyczynia się do zapobieganiu rozwojowi grzybów oraz pleśni. Brak cyrkulacji powietrza jest bardzo przyjazne dla osób cierpiących na alergię. Panel został wykonany jest z blachy stalowej z fakturą lekko szorstką przypominającą ścianę lub sufit. Dzięki zastosowaniu takiej faktury panele idealnie się komponują z sufitem lub malowaną ścianą. Ubytek energii (straty) od strony ściany został ograniczony poprzez zastosowanie specjalnej powłoki mineralnej. Montaż paneli przy pomocy stelaża mocującego jest bardzo prosty i nie wymaga wykwalifikowanego personelu. Zastosowanie: łazienki np. jako suszarka do ręczników przedpokoje sklepy o bardzo małej powierzchni biura mieszkania w starym budownictwie więcej »
Dodano: 2017-11-23
SunDirect - AustriaCena: 1260 zł

Długość przewodu zasilającego:1
20:m
Wysokość:800 mm
Szerokość:1000 mm
Napięcie zasilania:230
Rodzaj ochrony:IP45
Moc grzewcza:900 W
Waga:17
50:kg

Ecosun S+

 Ecosun S+

Ecosun S+ 900 moc:900 W; wymiar: 1550x150x60; wydajność 30 m3 cena 832 zł anticor 943 zł Ecosun S+ 1200 moc:1200 W; wymiar: 1550x150x60; wydajność 40 m3 cena 932 zł anticor 1026 zł Ecosun S+ 1800 moc:1800 W; wymiar: 1550x250x60; wydajność 60 m3 cena 1108 zł anticor 1266 zł Ecosun S+ 2400 moc:2400 W; wymiar: 1550x250x60; wydajność 80 m3 cena 1182 zł anticor 1326 zł Ecosun S+ 3000 moc:3000 W; wymiar: 1550x350x60; wydajność 100 m3 cena 1382 zł anticor 1596 zł Ecosun S+ 3600 moc:3600 W; wymiar: 1550x350x60; wydajność 120 m3 cena 1432 zł anticor 1686 zł Panele przemysłowe na podczerwień ECOSUN S+ stosowane w pomieszczeniach o wysokościach od 3,6 do 10 m. Mogą być stosowane do ogrzewanie pomieszczeń takich jak magazyny, hale produkcyjne warsztaty itp. Do zastosowania jako ogrzewanie stałe, tymczasowe lub na dogrzewanie wybranych miejsc (możliwość stworzenia strefy ciepła). Rowkowana powierzchnia ceramiczna, pozwala na optymalizację promieniowania podczerwonego. Ta technologia pozwala na osiągnięcie doskonałej wartości emisyjności dla powierzchni promieniującej, które zbliżają się do tych z tzw. ciała czarnego. Zbudowane z pojedynczych modułów grzejny, izolowanych od góry warstwą wełny mineralnej. W obudowie ze stali, malowanej proszkowo z uchwytem aluminiowym do montażu. Panele na podczerwień ECOSUN S+ nadają się do montażu na ścianie (wymagany zestaw do montażu ściennego - do zakupu osobno) jak i na suficie (minimalna rekomendowana wysokość to 3m). więcej »
Dodano: 2017-11-23
FenixCena: 1686 zł

Wysokość:60 mm
Szerokość:1550 mm
Głębokość:350 mm
Napięcie zasilania:230/400
Moc grzewcza:3600 W

Grzejniki panelowe ceramiczno-szklane HGlass HGlass 400-800 z termostatem

Grzejniki  panelowe ceramiczno-szklane HGlass HGlass 400-800 z termostatem

Grzejniki szklano-ceramiczne na podczerwień łączą innowacyjność z oszczędnością na współczesnym rynku urządzeń grzewczych. Stanowi poważną alternatywę dla ogrzewania gazowego, czy też na paliwa stałe i płynne. Wbudowany termostat jest nowoczesnym termostatem z programem tygodniowym z funkcją ustawienia godziny i minuty oraz temperatury grzejnika. HGlass 400 moc: 400W; wym. 600x600x8 mm; ogrz. pow. 7m2; cena 1149-1349 zł HGlass 400 moc: 400W; wym. 700x500x8 mm; ogrz. pow. 7m2; cena 1149-1349 zł HGlass 500 moc: 550W; wym. 1000x500x8 mm; ogrz. pow. 9m2; cena 1399-1599 zł HGlass 500 moc: 550W; wym. 1200x400x8 mm; ogrz. pow. 9m2; cena 1399-1599 zł HGlass 800 moc: 800W; wym. 1200x600x8 mm; ogrz. pow. 14m2; cena 1649-1849 zł Kolor: biały, czarny, lustro z nadrukiem Proces ogrzewania został oparty na energii promieniowania fal elektromagnetycznych, która przekształca się w ciepło i zostaje pochłaniana przez organizmy żywe i przedmioty martwe. Ceramiczna nagrzewnica to elektryczny zespół grzewczy, którego przednia strona jest wykonana z hartowanego szkła, które ma zwiększoną wytrzymałość, natomiast tylną część stanowi zabezpieczenie z materiału izolacyjnego. Element grzejny znajduje się pomiędzy przednią a tylną ścianką zbiornika i jest zamknięty hermetycznie. Grzejnik ceramiczny wykonany jest z hartowanego szkła o grubości 6 mm. Mata grzejna jest wykonana z materiału mającego podwyższoną emisyjność przy małej mocy. Tylna ściana pełni funkcję ochronną zabezpieczając przed porażeniem elektrycznym. Moc na m2: 50-60 W Temperatura pracy panelu – 85+-5 Osiągają swoją temperaturę pracy w czasie min. 15 min. Stopień ochrony IP 44. 5 lat gwarancji więcej »
Dodano: 2017-11-23
StimtaluxCena: 1849 zł

Wysokość:600 mm
Szerokość:1200 mm
Głębokość:8 mm
Napięcie zasilania:230
Rodzaj ochrony:IP44
Zakres nastaw temperatur do:80
00:°C
Moc grzewcza:800 W
Waga:12
00:kg

TERMOSTAT EMOS BEZPRZEWODOWY 16A - TYGODNIOWY P5611N T15RF

 TERMOSTAT EMOS BEZPRZEWODOWY 16A - TYGODNIOWY P5611N T15RF

Opis techniczny: - rodzaj termostatu: bezprzewodowy - programowany elektroniczny termostat pokojowy - rodzaj regulacji: system grzewczy i chłodzący - ilość programów: 1 program użytkownika lub temperatura - ustawiana przez użytkownika (4× na dzień) - rodzaj ustawienia temperatury: temperatura komfortowa i ekonomiczna - pomiar temperatury: 0 °C do 35 °C, rozdzielczość 0,5 °C - ustawienie temperatury: 5 °C do 30 °C, co 0,5 °C - ustawialna histereza temperatury: 0,5 °C do 2 °C (rozdzielczość 0,5 °C) - tryb przeciwzamrożeniowy - tryb wakacyjny - zasięg na otwartej przestrzeni: 60 m - częstotliwość pracy: 433 MHz - włączanie: napięciowy 230 V AC, 50 Hz - włączane obciążenie: 16 A oporowo - kolor: biały - zasilanie nadajnika: 2× 1,5 V AA (brak w zestawie) - zasilanie odbiornika: 230 V AC - wymiary odbiornika: 77 × 110 × 30 mm więcej »
Dodano: 2017-09-20
EmosCena: 350 zł

Wysokość:115 mm
Szerokość:92 mm
Głębokość:31 mm
Napięcie zasilania:230V
Zakres nastaw temperatur od:5
00:°C
Zakres nastaw temperatur do:30
00:°C
Waga:kg

Panele na podczerwień Basic

 Panele na podczerwień Basic

W naszej ofercie znajdą Państwo panele grzewcze na podczerwień wykonane z najwyższej jakości materiałów które, uwzględniają maksymalną wydajność cieplną. Panele grzewcze z linii BASIC posiadają unikatową grubością (2,2 cm), są bardzo lekkie oraz łatwe w montażu. Bardzo estetycznie komponują się z niemal każdym sufitem oraz wystrojem. Urządzenia BASIC charakteryzują się znakomitą izolacją termiczną tylnej powierzchni grzejnika. Mogą być instalowane na sufitach tradycyjnych każdego typu oraz drewnianych a także na sufitach podwieszanych typu Armstrong ze względu na ich wymiar (59,6 x 59,6 cm) jest on dostosowany do wymiarów ram używanych przy montażu tego typu sufitów podwieszanych. Wystarczy usunąć panele sufitowe i w ich miejsce włożyć panele na podczerwień. więcej »
Dodano: 2017-09-15
IredHeatCena: 444 zł

Długość przewodu zasilającego:m
Wysokość:600 mm
Szerokość:600 mm
Głębokość:22 mm
Napięcie zasilania:230
Moc grzewcza:400 W
Waga:1
75:kg

Grzejnik do podgrzewaczy wody ze sterowaniem 50.151

 Grzejnik do podgrzewaczy wody ze sterowaniem 50.151

Grzałka nurkowa przeznaczona do podgrzewania wody. Posiada zintegrowany regulator temperatury 20-75 C więcej »
Dodano: 2017-08-31
Selfa