Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogrzewanie

Ogrzewanie

Produkty od 121 do 140 z 1810

Elektryczny grzejnik Dimplex Unique DTD4W 05 moc grzewcza 0.5 kW

 Elektryczny grzejnik Dimplex Unique DTD4W 05 moc grzewcza 0.5 kW

Konwektorowy grzejnik Dimplex DTD 4W 05 Unique o mocy grzewczej 0,5kW z termostatem jest uniwersalnym grzejnikiem do montażu na ścianie lub do użytku mobilnego. Urządzenie wyposażone jest w manualny termostat regulowany pokrętłem w zakresie od 5 do 30 °C. Dodatkowo grzejnik posiada funkcję pracy mrozoochronnej w temperaturze 5°C. Eleganckie wzornictwo doskonale współgra z nowoczesnymi wnętrzami biurowymi i mieszkalnymi. Wyjątkowo płaska obudowa z blachy stalowej malowanej proszkowo na kolor biało-kremowy posiada ukryte wyloty powietrza z tyłu urządzenia. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewnia nam na długie lata estetyczny wygląd oraz chroni urządzenie przed korozją. Podwyższony stopnień ochrony IP24 pozwala na bezpieczne stosowanie urządzenia w miejscach o podwyższonej wilgotności czyli łazienkach, pralniach etc. Dodatkowo na bezpieczeństwo użytkowania wpływa zastosowanie zabezpieczenia przed przegrzaniem, które wyłączy urządzenie np. w przypadku jego zasłonięcia. Producent chcąc zapewnić każdemu użytkownikowi jak najłatwiejszy montaż daje w zestawie uchwyt ścienny wraz z wszystkimi śrubami montażowymi, a sam grzejnik podłączany jest do prądu za pomocą kabla zakończonego wtyczką. Zalety wysokiej jakości, elegancka obudowa z blachy stalowej,tryb pracy mrozoochronnej 5°C,lampka kontrolna,precyzyjny termostat od 5°C do 30°C,ochrona przed przegrzaniem,uchwyt ścienny,płaska obudowa - głębokość urządzenia to tylko 9 cm,szeroki zakres mocy urządzeń od 0,25 do 2,4kW,możliwość montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (IP24),klasa ochrony II więcej »
Dodano: 2017-11-02
DimplexCena: 497.7 zł

Długość:525 mm
Szerokość:400 mm
Grubość:90 mm
Waga:3
30:kg

Elektryczny grzejnik Dimplex Unique DTD4W 02 moc grzewcza 0.25 kW

 Elektryczny grzejnik Dimplex Unique DTD4W 02 moc grzewcza 0.25 kW

Konwektorowy grzejnik Dimplex DTD 4W 02 Unique o mocy grzewczej 0,25kW z termostatem jest uniwersalnym grzejnikiem do montażu na ścianie lub do użytku mobilnego. Urządzenie wyposażone jest w manualny termostat regulowany pokrętłem w zakresie od 5 do 30 °C. Dodatkowo grzejnik posiada funkcję pracy mrozoochronnej w temperaturze 5°C. Eleganckie wzornictwo doskonale współgra z nowoczesnymi wnętrzami biurowymi i mieszkalnymi. Wyjątkowo płaska obudowa z blachy stalowej malowanej proszkowo na kolor biało-kremowy posiada ukryte wyloty powietrza z tyłu urządzenia. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewnia nam na długie lata estetyczny wygląd oraz chroni urządzenie przed korozją. Podwyższony stopnień ochrony IP24 pozwala na bezpieczne stosowanie urządzenia w miejscach o podwyższonej wilgotności czyli łazienkach, pralniach etc. Dodatkowo na bezpieczeństwo użytkowania wpływa zastosowanie zabezpieczenia przed przegrzaniem, które wyłączy urządzenie np. w przypadku jego zasłonięcia. Producent chcąc zapewnić każdemu użytkownikowi jak najłatwiejszy montaż daje w zestawie uchwyt ścienny wraz z wszystkimi śrubami montażowymi, a sam grzejnik podłączany jest do prądu za pomocą kabla zakończonego wtyczką. Zalety grzejnika DTD 4W 02 wysokiej jakości, elegancka obudowa z blachy stalowej,tryb pracy mrozoochronnej 5°C,lampka kontrolna,precyzyjny termostat od 5°C do 30°C,ochrona przed przegrzaniem,uchwyt ścienny,płaska obudowa - głębokość urządzenia to tylko 9 cm,możliwość montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (IP24),klasa ochrony II więcej »
Dodano: 2017-11-02
DimplexCena: 467.4 zł

Długość:425 mm
Szerokość:400 mm
Grubość:90 mm
Waga:3
00:kg

DX 410 – ścienny grzejnik z regulacją termodynamiczną moc grzewcza 1000 W

 DX 410 – ścienny grzejnik z regulacją termodynamiczną moc grzewcza 1000 W

DX 410 to ścienny grzejnik konwektorowy do montażu ściennego ze sterowaniem termomechanicznym. Charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i doskonale nadaje się do ogrzewania, zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Posiada płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnym +5°C, włącznik zasilania, lampkę kontrolną oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Solidna biała obudowa wykonana jest ze stali, a niewielkie wymiary ułatwiają montaż i zwiększają paletę zastosowań. Elektryczny, ścienny grzejnik konwektorowy Dimplex DX 410 posiada atrakcyjną obudowę wykonaną z wysokiej jakości blachy stalowej pomalowanej w kolorze białym. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, konstrukcja zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność. Elektryczny, ścienny grzejnik konwektorowy Dimplex DX 410 posiada 1 kW mocy grzewczej. Zapewnia on bezproblemową, wydajną pracę, dlatego sprawdza się w szerokim zakresie zastosowań, do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych. Stopień ochrony IP20 potwierdza bezpieczną pracę urządzenia. DX 410 wyposażony jest we włącznik zasilania, lampkę kontrolną sygnalizującą pracę urządzenia, płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnym +5°C oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Zestaw zawiera również uchwyt ścienny zapewniający łatwy montaż i ułatwiający czyszczenie. Zalety Niezawodny termomechaniczny termostat wysokiej jakościZakres regulacji od +5°C do +35°CSterowanie mocą grzewczą: włącz / wyłącz / 50% / 100%Ochrona przed przegrzaniemFunkcja ochrony przez zamarzaniemWysokiej jakości, wytrzymała obudowa z blachy stalowejKompaktowe wymiary umożliwiające wszechstronne zastosowanieStopień ochrony IP20Klasa ochrony IDopuszczenia: VDE więcej »
Dodano: 2017-11-02
DimplexCena: 209.1 zł

Długość:575 mm
Szerokość:350 mm
Grubość:124 mm
Waga:4
10:kg

DX 422T – elektryczny przenośny grzejnik konwektorowy moc grzewcza 2000 W

 DX 422T – elektryczny przenośny grzejnik konwektorowy moc grzewcza 2000 W

Przenośny grzejnik elektryczny DX 421 to popularny model konwektora doskonale sprawdzający się jako uzupełnienie ogrzewania podstawowego. Charakteryzuje się solidną obudową wykonaną z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Moc 2 kW zapewnia wydajną pracę i szeroki zakres zastosowań. Posiada regulowany termostat w zakresie od +5°C do +35°C z ustawieniem mrozoochronnym, przełącznik 50- 100% mocy oraz tryb pracy z nawiewem lub bez nawiewu. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, elektryczny grzejnik Dimplex DX 422T zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność. Wyposażony został w obudowę z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo i posiada możliwość montażu ściennego (uchwyt w zestawie). Przenośny konwektorowy grzejnik Dimplex DX 422T posiada moc 2 kW zapewniającą wydajną pracę, m.in. dlatego sprawdza się w szerokim zakresie zastosowań, zarówno w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych. Stopień ochrony I potwierdza bezpieczną eksploatację urządzenia. Przenośny grzejnik konwektorowy Dimplex DX 422T został wyposażony w płynnie regulowany termostat w zakresie od +5°C do +35°C, który zapewnia ochronę przed mrozem. Dodatkowo DX 422T posiada także przełącznik pozwalający na ustawienia urządzenia na 50% oraz 100% mocy. Zalety Płynnie regulowany termostat bezstopniowy z ustawieniem mrozoochronnymZakres regulacji od +5°C do +35°C2-pozycyjny przełącznik 50-100% mocyOchrona przed przegrzaniemTryb pracy z nawiewem lub bez nawiewuObudowa z wysokiej jakości stali malowanej proszkowoMontaż naścienny lub wolnostojącyStopień ochrony IP20Klasa ochrony IDopuszczenia: VDE więcej »
Dodano: 2017-11-02
DimplexCena: 301.35 zł

Długość:575 mm
Szerokość:418 mm
Grubość:200 mm
Waga:4
10:kg

DX 421 – elektryczny przenośny grzejnik konwektorowy moc grzewcza 2000 W

 DX 421 – elektryczny przenośny grzejnik konwektorowy moc grzewcza 2000 W

Przenośny grzejnik elektryczny DX 421 to popularny model konwektora doskonale sprawdzający się jako uzupełnienie ogrzewania podstawowego. Charakteryzuje się solidną obudową wykonaną z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Moc 2 kW zapewnia wydajną pracę i szeroki zakres zastosowań. Posiada regulowany termostat w zakresie od +5°C do +35°C z ustawieniem mrozoochronnym oraz przełącznik 50- 100% mocy. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, elektryczny grzejnik Dimplex DX 421 zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność. Wyposażony został w obudowę z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo i posiada możliwość montażu ściennego (uchwyt w zestawie). Przenośny konwektorowy grzejnik Dimplex DX 421 posiada moc 2 kW zapewniającą wydajną pracę, m.in. dlatego sprawdza się w szerokim zakresie zastosowań, zarówno w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych. Stopień ochrony I potwierdza bezpieczną eksploatację urządzenia. Przenośny grzejnik konwektorowy Dimplex DX 421 został wyposażony w płynnie regulowany termostat w zakresie od +5°C do +35°C, który zapewnia ochronę przed mrozem. Dodatkowo ECW 934 posiada także przełącznik pozwalający na ustawienia urządzenia na 50% oraz 100% mocy. więcej »
Dodano: 2017-11-02
DimplexCena: 220.17 zł

Długość:575 mm
Szerokość:418 mm
Grubość:200 mm
Waga:4
10:kg

Dimplex EF 10/20TI - elektryczny ścienny grzejnik łazienkowy moc grzewcza 2000 W

 Dimplex EF 10/20TI - elektryczny ścienny grzejnik łazienkowy moc grzewcza 2000 W

Grzejniki łazienkowe Dimplex charakteryzuje kompaktowa budowa oraz wysoka jakość wykonania. Proste przekręcenie pokrętła lub wcześniejsze ustawienie włącznika zegarowego wystarcza, by Państwa łazienka, w krótkim czasie stała się przytulna i ciepła. Przednia ścianka obudowy z blachy stalowej z bocznymi nakładkami z żaroodpornego plastiku (model EF 10/20) Zalety Płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnymOchrona przeciwbryzgowa IP 24,Stopień ochrony ICicha, wydajna dmuchawa promieniowaZabezpieczenie przed przegrzaniemStelaż do montażu ściennego Modele EF 10/20 TI, EF12/20 TI dodatkowo posiadają: 60-minutowy wyłącznik zegarowyDwa tryby pracy: 1000 W - sterowanie termostatem oraz 2000 W - sterowanie wyłącznikiem zegarowym (z pominięciem nastaw termostatu) więcej »
Dodano: 2017-11-02
DimplexCena: 405.9 zł

Długość:390 mm
Szerokość:290 mm
Grubość:120 mm
Waga:4
10:kg

Dimplex EF 10/20 - elektryczny ścienny grzejnik łazienkowy moc grzewcza 2000 W

 Dimplex EF 10/20 - elektryczny ścienny grzejnik łazienkowy moc grzewcza 2000 W

Dimplex EF 10/20 to elektryczny grzejnik ścienny przeznaczony do ogrzewania łazienek. Cechuje się niewielkimi wymiarami, kompaktową budową oraz wysoką jakością wykonania. Jest bardzo łatwy w obsłudze – proste przekręcenie pokrętła lub wcześniejsze ustawienie włącznika zegarowego wystarcza, by nagrzać całą łazienkę. Wyposażony został w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz wydajny wentylator promieniowy sprawiający, że praca urządzenia jest niezwykle cicha. W zestawie znajduje się również stelaż do montażu ściennego. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, grzejnik łazienkowy EF 10/20 doskonale sprawdza się w łazienkach. Urządzenie charakteryzuje się ochroną przeciwbryzgową IP24 i zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność w każdej łazience. Elektryczny grzejnik łazienkowy Dimplex EF 10/20 cechuje się niewielkimi wymiarami, kompaktową budową przy zachowaniu wysokiej wydajności. Wyposażony jest w wentylator promieniowy, który gwarantuje doskonałe parametry pracy i sprawia, że praca urządzenia jest niezwykle cicha. Ścienny grzejnik łazienkowy Dimplex EF 10/20 jest niezwykle łatwy w obsłudze – proste przekręcenie pokrętła, by w krótkim czasie skutecznie nagrzać każdą łazienkę. Wszystkie modele serii EF/EF…TI wyposażone są w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnym. Zalety Płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnymWydajny wentylator promieniowyCicha pracaZabezpieczenie przed przegrzaniemOchrona przeciwbryzgowa IP24Stopień ochrony I60-minutowy wyłącznik zegarowyDwa tryby pracy: 1000 W (sterowanie termostatem) lub 2000 W (sterowanie wyłącznikiem zegarowym, z pominięciem nastaw termostatu)W zestawie stelaż do montażu ściennego więcej »
Dodano: 2017-10-31
DimplexCena: 362.85 zł

Długość:390 mm
Szerokość:290 mm
Grubość:120 mm
Waga:4
00:kg

Dimplex EF 12/20TI - elektryczny ścienny grzejnik łazienkowy moc grzewcza 2000 W

 Dimplex EF 12/20TI - elektryczny ścienny grzejnik łazienkowy moc grzewcza 2000 W

Dimplex EF 12/20TI to elektryczny grzejnik ścienny przeznaczony do ogrzewania łazienek. Cechuje się niewielkimi wymiarami, kompaktową budową oraz wysoką jakością wykonania. Jest bardzo łatwy w obsłudze – proste przekręcenie pokrętła lub wcześniejsze ustawienie włącznika zegarowego wystarcza, by nagrzać całą łazienkę. Wyposażony został w zabezpieczenie przed przegrzaniem, wydajny wentylator promieniowy i 60-minutowy wyłącznik zegarowy. Urządzenie oferuje 2 tryby pracy: 1000 W (sterowanie termostatem) lub 2000 W (sterowanie wyłącznikiem czasowym z pominięciem nastaw termostatu). Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, grzejnik łazienkowy EF 12/20TI doskonale sprawdza się w łazienkach. Urządzenie charakteryzuje się ochroną przeciwbryzgową IP20 i zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność w każdej łazience. Elektryczny grzejnik łazienkowy Dimplex EF 12/20TI cechuje się niewielkimi wymiarami, kompaktową budową przy zachowaniu wysokiej wydajności. Wyposażony jest w wentylator promieniowy, który gwarantuje doskonałe parametry pracy i sprawia, że praca urządzenia jest niezwykle cicha. Ścienny grzejnik łazienkowy Dimplex EF 12/20TI jest niezwykle łatwy w obsłudze – proste przekręcenie pokrętła lub wcześniejsze ustawienie włącznika zegarowego wystarcza, by skutecznie nagrzać każdą łazienkę. Wyposażony jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz 60-minutowy wyłącznik zegarowy. Zalety Płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnymWydajny wentylator promieniowyCicha pracaZabezpieczenie przed przegrzaniemOchrona przeciwbryzgowa IP20Stopień ochrony I60-minutowy wyłącznik zegarowyDwa tryby pracy: 1000 W (sterowanie termostatem) lub 2000 W (sterowanie wyłącznikiem zegarowym, z pominięciem nastaw termostatu)W zestawie stelaż do montażu ściennego więcej »
Dodano: 2017-10-31
DimplexCena: 535.05 zł

Długość:405 mm
Szerokość:300 mm
Grubość:120 mm
Waga:4
20:kg

Dimplex EF 12/20 - elektryczny ścienny grzejnik łazienkowy moc grzewcza 2000 W

 Dimplex EF 12/20 - elektryczny ścienny grzejnik łazienkowy moc grzewcza 2000 W

Dimplex EF 12/20 to elektryczny grzejnik ścienny przeznaczony do ogrzewania łazienek. Cechuje się niewielkimi wymiarami, kompaktową budową oraz wysoką jakością wykonania. Jest bardzo łatwy w obsłudze – proste przekręcenie pokrętła lub wcześniejsze ustawienie włącznika zegarowego wystarcza, by nagrzać całą łazienkę. Wyposażony został w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz wydajny wentylator promieniowy sprawiający, że praca urządzenia jest niezwykle cicha. W zestawie znajduje się również stelaż do montażu ściennego. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, grzejnik łazienkowy EF 12/20 doskonale sprawdza się w łazienkach. Urządzenie charakteryzuje się ochroną przeciwbryzgową IP24 i zapewnia bezpieczną pracę, pewne działanie oraz długą żywotność w każdej łazience. Elektryczny grzejnik łazienkowy Dimplex EF 12/20 cechuje się niewielkimi wymiarami, kompaktową budową przy zachowaniu wysokiej wydajności. Wyposażony jest w wentylator promieniowy, który gwarantuje doskonałe parametry pracy i sprawia, że praca urządzenia jest niezwykle cicha. Ścienny grzejnik łazienkowy Dimplex EF 12/20 jest niezwykle łatwy w obsłudze – proste przekręcenie pokrętła, by w krótkim czasie skutecznie nagrzać każdą łazienkę. Wszystkie modele serii EF/EF…TI wyposażone są w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnym. Zalety Płynnie regulowany termostat z ustawieniem mrozoochronnymWydajny wentylator promieniowyCicha pracaZabezpieczenie przed przegrzaniemOchrona przeciwbryzgowa IP24Stopień ochrony IObudowa metalowaW zestawie stelaż do montażu ściennego więcej »
Dodano: 2017-10-31
DimplexCena: 442.8 zł

Długość:405 mm
Szerokość:300 mm
Grubość:120 mm
Waga:4
00:kg

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex RW 120/1 srebrny moc grzewcza 2000 W

 Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex RW 120/1 srebrny moc grzewcza 2000 W

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimplex RW120/1 w kolorze srebrnym o mocy grzewczej 2 kW, przeznaczony jest do ogrzewania obszaru wewnątrz pomieszczeń. Wyposażony w lampę kwarcową, która dostarcza silnie ukierunkowane i równomiernie rozprowadzane ciepło, charakteryzujące się tym, że przenika przez powietrze znacznie efektywniej, niż w przypadku tradycyjnego systemu ogrzewania. Promieniowanie cieplne jest przy tym wyjątkowo przyjemne i odczuwalne natychmiast po włączeniu urządzenia. Zalety natychmiastowe ciepło bez konieczności wcześniejszego nagrzewania pomieszczenia,bezgłośna praca,ogrzewanie bez przeciągów oraz zawirowań kurzu,krótki czas nagrzewania,uchwyt mocujący (w zestawie) z możliwością regulacji kąta nachylenia urządzenia i zasięgu promieniowania,obudowa w kolorze srebrnym,urządzenia przeznaczone do stosowania w na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń,przewód zasilający w zestawiesolidna i trwała niemiecka konstrukcja,stopień ochrony IP20. więcej »
Dodano: 2017-10-31
DimplexCena: 602.7 zł

Długość:1200 mm
Szerokość:155 mm
Grubość:175 mm
Waga:4
30:kg

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex UWS 75 RD srebrny moc grzewcza 1300 W

 Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex UWS 75 RD srebrny moc grzewcza 1300 W

Promiennik podczerwieni Dimplex USW 75 RD w kolorze srebrnym o mocy grzewczej 1,3 kW, przeznaczony jest do ogrzewania obszaru wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wyposażony w 2 lampy kwarcowe, które dostarczają silnie ukierunkowane i równomiernie rozprowadzane ciepło, charakteryzujące się tym, że przenika przez powietrze znacznie efektywniej, niż w przypadku tradycyjnego systemu ogrzewania. Promieniowanie cieplne jest przy tym wyjątkowo przyjemne i odczuwalne natychmiast po włączeniu urządzenia. Urządzenie przeznaczone jest do natychmiastowego ogrzewania osób i przedmiotów znajdujących się w zasięgu jego działania bez konieczności ogrzewania całego pomieszczenia. Idealnie nadaję się do ogrzewania miejsc o niedużej powierzchni, można go stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń np. stanowiska pracy lub altany ogrodowe. Dzięki podwyższonemu stopniu ochrony (IPX4) jest odporny na działanie m.in. deszczu, pozwala nam to na montaż w strefach o podwyższonej wilgotności. Producent chcąc zapewnić każdemu użytkownikowi jak najłatwiejszy montaż daje w zestawie uchwyt ścienny z możliwością regulacji kąta nachylenia urządzenia. Zalety 2 lampy kwarcowe,regulacja kątabezgłośna praca,stopień ochrony IPX4,klasa ochrony I. więcej »
Dodano: 2017-10-31
DimplexCena: 479.7 zł

Długość:750 mm
Szerokość:105 mm
Grubość:100 mm
Waga:1
80:kg

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BK 2001S srebrny moc grzewcza 2000 W

 Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BK 2001S srebrny moc grzewcza 2000 W

Promiennik podczerwieni Dimplex BK 2001S AKO w kolorze srebrnym o mocy grzewczej 2,0 kW przynosi natychmiastowe ciepło, podobne w odczuciu do promieniowania słonecznego. Źródłem fali cieplnej jest lampa kwarcowa, która ogrzewa osoby i przedmioty znajdujące się w zasięgu jej działania, bez konieczności ogrzewania całego pomieszczenia. Promieniowanie cieplne charakteryzuje się tym, że jest odczuwalne natychmiast po włączeniu urządzenia i przenika przez powietrze znacznie efektywniej, niż w przypadku tradycyjnego systemu ogrzewania. Urządzenie nadaje się do precyzyjnego i równomiernego ogrzewania pomieszczeń. Idealnie sprawdzi się na obszarach, których ogrzanie tradycyjnymi metodami jest wysoce kosztowne lub nawet niemożliwe jak np. hale produkcyjne, kościoły, stanowiska pracy w dużych, otwartych pomieszczeniach. Zapewnia szybkie, świadome ogrzewanie, bez strat energii wynikających z przeciągów, czy podtrzymywania ciepłego powietrza. Zalety dostarczają ciepło natychmiast bez konieczności wcześniejszegonagrzewania pomieszczenia,wyposażony w kwarcową lampę grzewczą,4 stopnie regulacji (wył., 800 W, 1200 W, 2000 W) z przesuwanym wyłącznikiem i wskazaniem stopnia regulacji,przeznaczone do montażu ściennego w poziomie,kąt regulacji w zakresie 0°-40°,bezgłośna praca,obudowa w kolorze srebrnym,klasa ochrony I,dopuszczenia: VDE. więcej »
Dodano: 2017-10-31
DimplexCena: 221.4 zł

Długość:768 mm
Szerokość:100 mm
Grubość:92 mm
Waga:1
70:kg

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BK 1201S srebrny moc grzewcza 1200 W

 Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BK 1201S srebrny moc grzewcza 1200 W

Promiennik podczerwieni Dimplex BK 1201S AKO w kolorze srebrnym o mocy grzewczej 1,2 kW, przynosi natychmiastowe ciepło, podobne w odczuciu do promieniowania słonecznego. Źródłem fali cieplnej jest lampa kwarcowa, która ogrzewa osoby i przedmioty znajdujące się w zasięgu jej działania, bez konieczności ogrzewania całego pomieszczenia. Promieniowanie cieplne charakteryzuje się tym, że jest odczuwalne natychmiast po włączeniu urządzenia i przenika przez powietrze znacznie efektywniej, niż w przypadku tradycyjnego systemu ogrzewania. Urządzenie nadaje się do precyzyjnego i równomiernego ogrzewania pomieszczeń. Idealnie sprawdzi się na obszarach, których ogrzanie tradycyjnymi metodami jest wysoce kosztowne lub nawet niemożliwe jak np. hale produkcyjne, kościoły, stanowiska pracy w dużych, otwartych pomieszczeniach. Zapewnia szybkie, świadome ogrzewanie, bez strat energii wynikających z przeciągów czy podtrzymywania ciepłego powietrza. Producent chcąc zapewnić każdemu użytkownikowi jak najłatwiejszy montaż daje w zestawie uchwyt ścienny z możliwością regulacji kąta nachylenia urządzenia. Zalety lampa kwarcowa,regulacja kąta,bezgłośna praca,stopień ochrony IP24,klasa ochrony I. więcej »
Dodano: 2017-10-31
DimplexCena: 196.8 zł

Długość:768 mm
Szerokość:100 mm
Grubość:92 mm
Waga:1
60:kg

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BY 801S srebrny moc grzewcza 500 W

 Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BY 801S srebrny moc grzewcza 500 W

Promiennik podczerwieni Dimplex BY 801S w kolorze srebrnym o mocy grzewczej 0,5 kW przeznaczony jest do precyzyjnego dogrzewania obszarów wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie charakteryzuje się wysokim stopniem ochrony - lampa kwarcowa, czyli źródło ciepła w grzejniku, jest odporna na działanie wody i wilgoci (IP24), a dodatkowe zabezpieczenie w postaci siatki gwarantuje ochronę przed ewentualnymi odpryskami pręta kwarcowego. Wszystko to sprawia, że urządzenie jest szczególnie polecane do dogrzania miejsc, gdzie przebywają niemowlęta i małe dzieci. Promiennik podczerwieni dostarcza równomierne ciepło, charakteryzujące się tym, że przenika przez powietrze znacznie efektywniej, niż w przypadku tradycyjnego systemu ogrzewania. Promieniowanie cieplne jest przy tym wyjątkowo przyjemne i odczuwalne natychmiast po włączeniu urządzenia. Producent chcąc zapewnić każdemu użytkownikowi jak najłatwiejszy montaż daje w zestawie uchwyt ścienny z możliwością regulacji kąta nachylenia urządzenia oraz przewód zasilający z wtyczką. Zalety bezpieczna lampa kwarcowa z certyfikatem VDE,regulacja kąta,wyłącznik sznurkowy,bezgłośna praca,przewód z wtyczką,stopień ochrony IP24,klasa ochrony I. więcej »
Dodano: 2017-10-30
DimplexCena: 209.1 zł

Długość:768 mm
Szerokość:100 mm
Grubość:92 mm
Waga:1
80:kg

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BS 1201S srebrny moc grzewcza 1800 W

 Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BS 1201S srebrny moc grzewcza 1800 W

Kwarcowe promienniki podczerwieni BS 1201S dostarczają silnie ukierunkowany promień ciepła, dodatkowo wytwarzając promieniowanie świetlne. Fale, za pomocą których emitowana jest energia powodują, że ciepło przenika przez powietrze znacznie efektywniej niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Oznacza to, że czas potrzebny na ogrzanie jest dużo krótszy, a zakres zastosowań szerszy niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Promienniki BS 1201S doskonale nadają się do stosowania w pomieszczeniach, których ogrzanie w tradycyjny sposób można by uznać za niemożliwe, np. hale fabryczne, magazyny, hole kościoły itp. Wyposażone są w 2 lampy grzewcze i obudowę koloru srebrnego z możliwością regulacji kąta regulacji w zakresie 0°-40°. Zalety Dostarczają ciepło natychmiast bez konieczności wcześniejszego nagrzewania pomieszczenia,Wyposażone w 2 lampy grzewcze,3 stopnie regulacji (wył., 600 W, 1200 W) z przesuwanym wyłącznikiem i wskazaniem stopnia regulacji,Przeznaczone do montażu ściennego w poziomie,Kąt regulacji w zakresie 0°-40°,Bezgłośna praca,Obudowa w kolorze srebrnym (BS 1801S),Stopień ochrony IP 24,Klasa ochrony I,Znak kontrolny VDE, więcej »
Dodano: 2017-10-30
DimplexCena: 190.65 zł

Długość:526 mm
Szerokość:140 mm
Grubość:92 mm
Waga:1
60:kg

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BS 1801W biały moc grzewcza 1800 W

 Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BS 1801W biały moc grzewcza 1800 W

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BS 1801W przeznaczony jest do wydajnego ogrzewania wewnątrz pomieszczeń i dostarcza silnie ukierunkowany promień ciepła, emitując dodatkowo promieniowanie świetlne. Urządzenie wytwarza fale emitujące energię, w ten sposób, ciepło przenika przez powietrze znacznie efektywniej niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Oznacza to, że czas potrzebny na ogrzanie jest dużo krótszy, a zakres zastosowań szerszy niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Urządzenie doskonale nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, których ogrzanie w tradycyjny sposób można by uznać za niemożliwe np. hale, magazyny itp. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, gwarantujących długi okres użytkowania oraz pracę niewymagającą konserwacji, kwarcowy promiennik podczerwieni Dimplex BS 1801W można stosować wszędzie tam, gdzie ważna jest pewność działania oraz długa żywotność. Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimplex BS 1801W wytwarza fale, za pomocą których emitowana jest energia, dlatego ciepło przenika przez powietrze efektywniej niż w przypadku tradycyjnych źródeł. W efekcie, czas przeznaczony na ogrzanie jest dużo krótszy niż np. w przypadku grzejników. Zalety Skuteczne urządzenia grzewcze dostarczające ciepło natychmiast bez konieczności wcześniejszego nagrzewania pomieszczeniaSzeroki zakres zastosowaniaWyposażony w 3 lampy grzewcze4 stopnie regulacji (wył., 600 W, 1200 W, 1800 W) z przesuwanym wyłącznikiem i wskazaniem stopnia regulacjiPrzeznaczony do montażu ściennego w poziomieKąt regulacji w zakresie 0°-40°Bezgłośna pracaObudowa w kolorze białymStopień ochrony IP 24Klasa ochrony IZnak kontrolny VDE więcej »
Dodano: 2017-10-30
DimplexCena: 233.7 zł

Długość:526 mm
Szerokość:140 mm
Grubość:92 mm
Waga:1
70:kg

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BS 1801S srebrny moc grzewcza 1800 W

 Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BS 1801S srebrny moc grzewcza 1800 W

Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimpex BS 1801S przeznaczony jest do wydajnego ogrzewania wewnątrz pomieszczeń i dostarcza silnie ukierunkowany promień ciepła, emitując dodatkowo promieniowanie świetlne. Urządzenie wytwarza fale emitujące energię, w ten sposób, ciepło przenika przez powietrze znacznie efektywniej niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Oznacza to, że czas potrzebny na ogrzanie jest dużo krótszy, a zakres zastosowań szerszy niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Urządzenie doskonale nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, których ogrzanie w tradycyjny sposób można by uznać za niemożliwe np. hale, magazyny itp. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, gwarantujących długi okres użytkowania oraz pracę niewymagającą konserwacji, kwarcowy promiennik podczerwieni Dimplex BS 1801S można stosować wszędzie tam, gdzie ważna jest pewność działania oraz długa żywotność. Kwarcowy promiennik podczerwieni Dimplex BS 1801S wytwarza fale, za pomocą których emitowana jest energia, dlatego ciepło przenika przez powietrze efektywniej niż w przypadku tradycyjnych źródeł. W efekcie, czas przeznaczony na ogrzanie jest dużo krótszy niż np. w przypadku grzejników. Zalety Skuteczne urządzenia grzewcze dostarczające ciepło natychmiast bez konieczności wcześniejszego nagrzewania pomieszczeniaSzeroki zakres zastosowaniaWyposażony w 3 lampy grzewcze4 stopnie regulacji (wył., 600 W, 1200 W, 1800 W) z przesuwanym wyłącznikiem i wskazaniem stopnia regulacjiPrzeznaczony do montażu ściennego w poziomieKąt regulacji w zakresie 0°-40°Bezgłośna pracaObudowa w kolorze srebrnymStopień ochrony IP 24Klasa ochrony IZnak kontrolny VDE więcej »
Dodano: 2017-10-30
DimplexCena: 196.8 zł

Długość:526 mm
Szerokość:140 mm
Grubość:92 mm
Waga:1
70:kg

Elektryczny promiennik halogenowy - DIMPLEX BA 1900 moc grzewcza 1900 W

 Elektryczny promiennik halogenowy - DIMPLEX BA 1900 moc grzewcza 1900 W

Promiennik halogenowy Dimplex BA 1900 to urządzenie działające w oparciu o silnie ukierunkowany promień ciepła. Krótkie fale, które emitowane są z promiennika niosąc ze sobą energię, powodując, że ciepło przenika przez powietrze znacznie efektywniej niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Dzięki takiej zasadzie działania czas potrzebny do ogrzania jest dużo krótszy, a zakres zastosowań promienników dużo szerszy niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Promienniki halogenowe nadają się do pomieszczeń, których ogrzanie w tradycyjny sposób, można by uznać za niemożliwe, np. kościołach, stanowiskach roboczych, strefach załadunkowych w magazynach, halach fabrycznych. Zalety Dostarczają ciepło natychmiast bez konieczności wcześniejszego nagrzewania pomieszczenia.Uchwyt mocujący z możliwością regulacji kata nachylenia urządzenia i zasięgu promieniowania.Wyposażone w lampy emitujące naturalne światło barwy biało-żółtej.Bezgłośna praca.Stalowa obudowa malowana proszkowo.Stopień ochrony IP X4 (BA 1900).Można stosować wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. więcej »
Dodano: 2017-10-30
DimplexCena: 1340.7 zł

Długość:594 mm
Szerokość:160 mm
Grubość:144 mm
Waga:3
10:kg

Promiennik podczerwieni QXD 3000NLW Moc grzewcza 3000 W

 Promiennik podczerwieni QXD 3000NLW Moc grzewcza 3000 W

Halogenowy promiennik podczerwieni Dimpex QXD 3000NLW przeznaczony jest do wydajnego ogrzewania wewnątrz pomieszczeń i dostarcza silnie ukierunkowany promień ciepła, emitując dodatkowo promieniowanie świetlne. Urządzenie wytwarza fale krótkie, za pomocą których emitowana jest energia, w ten sposób, ciepło przenika przez powietrze znacznie efektywniej niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Oznacza to, że czas potrzebny na ogrzanie jest dużo krótszy, a zakres zastosowań szerszy niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Urządzenie doskonale nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, których ogrzanie w tradycyjny sposób można by uznać za niemożliwe, np. hale fabryczne, strefy załadunku w magazynach, hole w budynkach publicznych, kościoły itp. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, gwarantujących długi okres użytkowania oraz pracę niewymagającą konserwacji, halogenowy promiennik podczerwieni Dimplex QXD 3000NLW można stosować wszędzie tam, gdzie ważna jest pewność działania oraz długa żywotność. Halogenowy promiennik podczerwieni Dimplex QXD 3000NLW wytwarza fale krótkie, za pomocą których emitowana jest energia, dlatego ciepło przenika przez powietrze efektywniej niż w przypadku tradycyjnych źródeł. W efekcie, czas przeznaczony na ogrzanie jest dużo krótszy niż np. w przypadku grzejników. Zalety: Skuteczne urządzenia grzewcze dostarczające ciepło natychmiast bez konieczności wcześniejszego nagrzewania pomieszczeniaSzeroki zakres zastosowaniaUchwyt mocujący z możliwością regulacji kąta nachylenia urządzenia i zasięgu promieniowaniaWyposażone w lampy emitujące naturalne światło barwy biało-żółtejBezgłośna pracaSolidna, trwała konstrukcjaStalowa obudowa malowana proszkowo w kolorze białym więcej »
Dodano: 2017-10-30
DimplexCena: 1463.7 zł

Długość:440 mm
Szerokość:380 mm
Waga:4
30:kg

Promiennik podczerwieni QXD 1500NLW moc grzewcza 1500 W

 Promiennik podczerwieni QXD 1500NLW moc grzewcza 1500 W

Halogenowy promiennik podczerwieni Dimpex QXD 1500NLW przeznaczony jest do wydajnego ogrzewania wewnątrz pomieszczeń i dostarcza silnie ukierunkowany promień ciepła, emitując dodatkowo promieniowanie świetlne. Urządzenie wytwarza fale krótkie, za pomocą których emitowana jest energia, w ten sposób, ciepło przenika przez powietrze znacznie efektywniej niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Oznacza to, że czas potrzebny na ogrzanie jest dużo krótszy, a zakres zastosowań szerszy niż w przypadku grzejników tradycyjnych. Urządzenie doskonale nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, których ogrzanie w tradycyjny sposób można by uznać za niemożliwe, np. hale fabryczne, strefy załadunku w magazynach, hole w budynkach publicznych, kościoły itp. Dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej wytrzymałości, gwarantujących długi okres użytkowania oraz pracę niewymagającą konserwacji, halogenowy promiennik podczerwieni Dimplex QXD 1500NLW można stosować wszędzie tam, gdzie ważna jest pewność działania oraz długa żywotność. Halogenowy promiennik podczerwieni Dimplex QXD 1500NLW wytwarza fale krótkie, za pomocą których emitowana jest energia, dlatego ciepło przenika przez powietrze efektywniej niż w przypadku tradycyjnych źródeł. W efekcie, czas przeznaczony na ogrzanie jest dużo krótszy niż np. w przypadku grzejników. Zalety Skuteczne urządzenia grzewcze dostarczające ciepło natychmiast bez konieczności wcześniejszego nagrzewania pomieszczeniaSzeroki zakres zastosowaniaUchwyt mocujący z możliwością regulacji kąta nachylenia urządzenia i zasięgu promieniowaniaWyposażone w lampy emitujące naturalne światło barwy biało-żółtejBezgłośna pracaSolidna, trwała konstrukcjaStalowa obudowa malowana proszkowo w kolorze białym więcej »
Dodano: 2017-10-30
DimplexCena: 1070.1 zł

Długość:440 mm
Szerokość:256 mm
Waga:3
70:kg

Ogrzewanie

Ogrzewanie nie tylko zapewnia nam komfort przebywania w ciepłym i przytulnym pomieszczeniu. Zadbanie o odpowiednie ogrzanie domu czy biura jest ważne także dla zapobiegania nadmiernemu zwilgoceniu pomieszczeń, dzięki czemu unikniemy powstawania chorobotwórczych grzybów. Obecnie najczęściej ociepla się budynki za pomocą styropianu i wełny mineralnej, które mają dodatkowe właściwości pochłaniania dźwięku. Poza tym, ocieplanie to doskonała inwestycja pozwalająca nam na duże oszczędności w opłatach za ogrzewanie.