Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Gipsy

Gipsy

KNAUF UNIFLOT

 KNAUF UNIFLOT

ZASTOSOWANIE Masa szpachlowa Knauf Uniflott stosowana jest do ręcznego szpachlowania połączeń: - płyt gipsowo-kartonowych lub zespolonych o krawędziach typu HRK (półokrągłych), HRAK (półokrągłych spłaszczonych), AFK (spłaszczonych ściętych) bez taśmy zbrojącej na pokrytych kartonem krawędziach - płyt akustycznych Knauf (perforowanych płyt gipsowych) docinanych pod kątem do płyt gipsowo-włóknowych - płyt suchego jastrychu Knauf Brio - płyt suchego jastrychu Knauf Dual Flor. więcej »
Dodano: 2018-03-15
Knauf

Pojemność opakowania:25
00:kg

GIPS SZPACHLOWY DOLINA NIDY

 GIPS SZPACHLOWY DOLINA NIDY

- DO WYRÓWNYWANIA PODŁOŻA I WSZELKICH PRAC REMONTOWO-MONTAŻOWYCH. - IDEALNE KRYCIE NIERÓWNOŚCI PODŁOŻA - WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ więcej »
Dodano: 2017-01-05
DOLINA NIDY

GIPS BUDOWLANY 2 kg, 15kg

 GIPS BUDOWLANY 2 kg, 15kg

Gips Budowlany przeznaczony jest do napraw powierzchni ścian i sufitów (np. wypełniania ubytków, otworów po kołkach itp.) oraz wszelkiego rodzaju prac montażowych i instalacyjnych (osadzanie puszek, wypełnianie bruzd z przewodami elektrycznymi, itp.) więcej »
Dodano: 2017-01-05
DOLINA NIDY

Acryl Putz

 Acryl Putz

Śnieżnobiała gładź szpachlowa doskonale przyczepna do podłoży. Nie wykazuje skurczu, wysycha w krótkim czasie, nie pęka nawet w grubych warstwach (do 3 cm – przy pojedynczych ubytkach), łatwo się szlifuje. Ściany i sufity po zastosowaniu gładzi szpachlowej uzyskują idealnie gładką, łatwą do malowania powierzchnię. ACRYL-PUTZ® ST 10 START wytwarza się w oparciu o wysokogatunkowe gipsy, które w połączeniu z pozostałymi, odpowiednio dobranymi składnikami tworzą wyjątkowo trwałe, wysoce wytrzymałe powłoki. Gładź osiąga bardzo dobre parametry wytrzymałościowe – w badaniu na zginanie 2,4 Mpa, na ściskanie 5,6 Mpa! więcej »
Dodano: 2015-02-06
Brak danych

Gipsar Uni

 Gipsar Uni

Zalecany do wykonywania gładzi gipsowych na ścianach i sufitach. Siła wiązań międzykrystalicznych w gipsie została zwiększona poprzez dodatek nowoczesnych polimerów – redyspergowalnych żywic proszkowych. Wypełnia niewielkie ubytki na ścianach i sufitach – może być używany do naprawiania powierzchni przed wykonaniem gładzi. Rodzaje podłoży – beton, gazobeton, gips, tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe. więcej »
Dodano: 2015-02-06
ATLAS

Gładź gipsowa

 Gładź gipsowa

Śnieżnobiała gładź gipsowa GX 01 przeznaczona jest do cienkowarstwowego szpachlowania powierzchni ścian i sufitów oraz uzupełniania w nich ubytków wewnątrz pomieszczeń. Pozwala na uzyskanie gładkiego śnieżnobiałego podłoża pod malowanie lub tapetowanie. Bardzo wolno wiąże dzięki czemu jest łatwa w stosowaniu. Nadaje się także do spoinowania elementów gipsowych, a przede wszystkim płyt kartonowo-gipsowych z użyciem taśm zbrojących. GX 01 stosuje się wewnątrz budynków na typowych podłożach mineralnych, takich jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, gazobeton, gips szpachlowy. Maksymalna grubość jednej warstwy gładzi to 2 mm. GX 01 produkowana na bazie naturalnego anhydrytu, spoiw hydraulicznych oraz dodatków modyfikujących tworzy idealne podłoże pod wszelkiego rodzaju powłoki malarskie i tapety. Jej dodatkową zaletą jest wydłużony czas wiązania oraz łatwość obróbki po wyschnięciu. więcej »
Dodano: 2014-06-18
EuromixCena: 27 zł

Dolina Nidy Gips Szpachlowy

 Dolina Nidy Gips Szpachlowy

Gips Szpachlowy jest uniwersalnym spoiwem gipsowym do wykonywania gładzi na ścianach i sufitach, oraz do prac remontowych polegających na uzupełnianiu ubytków oraz wypełnianiu drobnych rys i pęknięć. Może być również stosowany do montażu prefabrykatów gipsowych oraz mocowania narożników aluminiowych. Przeznaczony jest na typowe podłoża mineralne, takie jak beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny i gipsowy oraz płyty gipsowo-kartonowe. Spoiwa tego nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych. więcej »
Dodano: 2013-02-14
Brak danych

Gips szpachlowy Dolina Nidy - 25 kg - 25,95 zł.

 Gips szpachlowy Dolina Nidy - 25 kg  -  25,95 zł.

Przeznaczony do wykonywania gładzi gipsowych, uzupełniania ubytków, wypełniania drobnych rys i pęknięć. więcej »
Dodano: 2013-05-28
ATLASCena: 25.95 zł

Gipsy

Gipsy

Gipsy Białystok, Sokółka, Knyszyn, Bielsk Podlaski, Zambrów więcej »
Dodano: 2012-11-12
Brak danych

Tynki gipsowe

Dla klientów decydujących sie na kompleksowe zaopatrzenie w naszej Hurtowni, oferujemy atrakcyjne ceny. Proponujemy najlepsze ceny w regionie, dzięki bezpośrednim umowom zawartymi z producentami. Zapewniamy także dowóz materiałów budowlanych na Państwa budowę. więcej »
Dodano: 2012-04-24
Brak danych

Gips szpachlowy Start Satyn PW-01

Gips szpachlowy Satyn start PW-01 jest idealny do uzupełniania większych ubytków oraz osadzania narożników. więcej »
Dodano: 2012-03-01
SatynCena: 27.75 zł

Pojemność opakowania:25
00:kg

Gotowa Gładź Tynkowa 20kg

 Gotowa Gładź Tynkowa 20kg

ŚMIG to nowoczesna gotowa gładź tynkowa jest zaprawą budowlaną przeznaczoną do wewnętrznych prac wykończeniowych. Pod względem chemicznym stanowi mieszankę surowców mineralnych, żywicy polimerowej, chemicznych dodatków modyfikujących oraz wody. Ma konsystencję pasty. więcej »
Dodano: 2011-11-22
MegaronCena: 39 zł

Gips Szpachlowy Nida 25kg

 Gips Szpachlowy Nida 25kg

Nowoczesny Gips szpachlowy ma zastosowanie jako uniwersalne spoiwo do prac remontowych i montażu prefabrykatów gipsowych. Stosuje się go również do wykonywania gładzi na podłożach betonowych, tynkach cementowo-wapiennych i gipsowych wewnątrz pomieszczeń. Zaprawy tej nie stosuje się na podłożach drewnianych, metalowych i z tworzyw sztucznych. Zużycie kg/1m2 przy 1mm grubości - 1 kg Grubość jednej warstwy - 5 mm więcej »
Dodano: 2011-11-22
Nowa Dolina NidyCena: 26 zł

Płyty gipsowe, zwykła, wodoodporna, ogniodporna

 Płyty gipsowe, zwykła, wodoodporna, ogniodporna

Płyty gipsowe: zwykłe, wodoodporne, ognioodporne, woda-ogień w wymiarach 2600x1200, 2000x1200 oraz 3000x1200 /płyta zwykła/ Profile do zabudowy poddasza; główny CD 60,przyscienny UD 30 w długościach 4,0mb 3,0mb,2,6mb Profile do ścian konstrukcyjnych pionowe CW 50, 75, 100 mm dł 4mb 3mb oraz profile poziome UW 50,75,100mm w dł. 4,0mb Gipsy, gładzie, kleje do płyt gipsowych, osprzęt więcej »
Dodano: 2011-11-03
Rigips, Norgips