Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Lakiery

Lakiery

Produkty od 1 do 20 z 69

600 924 312 3032 3065 3040

 600 924 312 3032 3065 3040

OLEK TWARDY DO PODŁOG DREWNIANYCH I MEBLI NA BAZIE NATURALNYCH OLRJOWOSKOW . ODPORNY NA WODE I SCIERANIE . BEZPIECZNY DLA LUDZI.ROZNE RODZJE POŁYSKOWOSCI. więcej »
Dodano: 2018-11-09
OsmoCena: 150 zł

Akzo Nobel SIKKENS

 Akzo Nobel  SIKKENS

Posiadamy produkty AkzoNobel dla firm Przemysłu Drzewnego produkujących: meble, podłogi drewniane, drzwi i okna zewnętrzne bądź wewnętrzne, meble ogrodowe, panele drewniane, tworzywa drzewne. więcej »
Dodano: 2018-04-01
Akzo Nobel

Farby lakiery podkłady bejce

 Farby lakiery podkłady bejce

Każdego dnia w laboratoriach Renner Italia najbardziej uznani badacze w sektorze, podejmują wyzwania stawiane przez przemysł drzewny. Oferujemy lakiery nowoczesne, dostępne w nieskończonej liczbie kolorów, ultra wytrzymałe, efektowne, przyjazne środowisku. Grupa Renner produkuje farby i lakiery do drewna z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, dążąc do uzyskania wysokiej jakości efektu estetycznego, wydajności, a także biorąc pod uwagę wszystkie sposoby aplikacji produktów. więcej »
Dodano: 2017-03-27
RENNER

Ws 2K Duo Ws Easy Prime

 Ws 2K Duo Ws Easy Prime

Oferujemy lakiery i produkty firmy Loba- najstarsza firma w Europie, lider na rynku chemii parkieciarskiej więcej »
Dodano: 2016-11-23
LOBA

HartzLain Decor

 HartzLain Decor

CECHY SZCZEGÓLNE zabezpiecza drewno przed czynnikami atmosferycznymi (woda, promieniowanie UV) chroni drewno przed czynnikami biologicznymi (grzyby, sinizna, owady) transparentny – podkreśla naturalny wygląd drewna impregnat bezbarwny służy także do gruntowania drewna PRZEZNACZENIE HartzLain Decor przeznaczony jest do zabezpieczania i dekoracyjnego barwienia drewna na zewnątrz tj. altan, płotów, domków drewnianych, mebli ogrodowych itp. Stosowany jest także do stolarki budowlanej (okien, drzwi) a także więźby dachowej. Decor bezbarwny nadaje się do gruntowania drewna i stosuje się jako podkład pod kolorowe impregnaty Decor oraz lakier zewnętrzny Alkid. W celu zwiększenia trwałości impregnatu zalecamy użycie jako ostatneji warstwy oleju Tung Oil lub lakieru Alkid Pro. Opakowania: 0,75l; 3l; 10l(na zamówienie) Paleta kolorów jak w przypadku Decor Special więcej »
Dodano: 2015-10-28
HARTZLACK

HartzLain Decor Special

 HartzLain Decor Special

CECHY SZCZEGÓLNE zabezpiecza drewno narażone na ekstremalne warunki zewnętrzne chroni przed czynnikami atmosferycznymi (woda, promieniowanie UV) chroni przed czynnikami biologicznymi (grzyby, sinizna, owady) transparentny - podkreśla naturalny wygląd drewna PRZEZNACZENIE HartzLain Decor Special przeznaczony jest do zabezpieczania i dekoracyjnego barwienia drewna na zewnątrz tj. altan, płotów, domków drewnianych, mebli ogrodowych itp. Stosowany jest także do stolarki budowlanej (okien, drzwi), a także więźby dachowej. Decor Special bezbarwny stosuje do rozjaśniania kolorowych impregnatów Decor Special. W celu zwiększenia trwałości impregnatu zalecamy użycie jako ostatneji warstwy oleju Tung Oil lub lakieru Alkid Pro. Uwaga: Kolory takie jak: błękit, czerwień, lazur, pistacja, zieleń, turkus, granat Są dostępne wyłącznie tylko na indywidualne zamówienie, w minimalnej ilości 20 litrów Opakowania: 0,75l; 3; więcej »
Dodano: 2015-10-28
HARTZLACK

HartzLack Lakierobejca

 HartzLack Lakierobejca

CECHY SZCZEGÓLNE trwale barwi drewno zachowując jego naturalny rysunek chroni przez czynnikami atmosferycznymi i biologicznymi zawiera specjalne filtry UV FLEXI FORMULA zapewniająca doskonały efekt estetyczny PRZEZNACZENIE Lakierobejca spełnia funkcję impregnatu, bejcy i lakieru jednocześnie. Przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna i materiałów drewnopochodnych znajdujących się wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz tj. okna, boazerie, drzwi, altany, płoty, meble ogrodowe. Opakowania: 0,35l; 0,75l Stopień połysku: Połysk, Półmat więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Stopień połysku:POŁYSK
PÓŁMAT
Warstwy:2 ilość
Wydajność z 1l:12
00:
Sposób nanoszenia:WAŁEK
PĘDZEL
NATRYSK

HartzLack Alkid Pro

 HartzLack Alkid Pro

CECHY SZCZEGÓLNE bardzo skutecznie zabezpiecza drewno przed wodą i wilgocią odporny na działanie promieni słonecznych (2 x filtr UV) podwyższona odporność mechaniczna powłoki szybkoschnący PRZEZNACZENIE Lakier Alkid przeznaczony jest do zabezpieczania drewna i materiałów drewnopochodnych znajdujących się na zewnątrz tj. domki letniskowe, altany, werandy, płoty, meble ogrodowe. Opakowania: 0,75l; 4l Stopień połysku: Połysk, Satynowy mat więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Warstwy:2 ilość
Wydajność z 1l:12
00:
Czas schnięcia:8 h
Sposób nanoszenia:WAŁEK
PĘDZEL
NATRYSK

HartzLack Retarder

 HartzLack Retarder

CECHY SZCZEGÓLNE spowalnia zbyt szybkie wysychanie lakieru zmiejsza ryzyko tworzenia się "skórki pomarańczowej" na powłoce lakierniczej zmniejsza ryzyko powstawania śladów wałka i zakladek na podłodze. PRZEZNACZENIE HartzLack Retarder przeznaczony jest do użycia w okresie letnim, kiedy temperatura jest wysoka lub/i wilgotność niska. Opakowania: 0,25l więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

HartzLack Akryl

 HartzLack Akryl

CECHY SZCZEGÓLNE Łatwy w stosowaniu Nie zmienia koloru drewna Nie żółknie pod wplywem światła Nie wymaga zastosowania podkładu Bezpieczny w użytkowaniu, ekologiczny Posiada zgodność z normą EN 71.3 - bezpieczeństwo zabawek Przeznaczony dla osób wrażliwych na rozpuszczalniki Może być stosowany do impregnacji chłonnych podłoży na zewnątrz np: piaskowiec, kostka, płytki elewacyjna PRZEZNACZENIE Lakier Akryl przeznaczony jest do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna i materiałów drewnopochodnych znajdujących się wewnątrz obiektów tj. boazeria, kasetony, listwy, meble. Produkt zgodny z normą EN71-3 (bezpieczny przy zastosowaniu nawet na zabawkach dziecięcych) Opakowania: 0,75l; 5l Stopień połysku: połysk, mat więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Stopień połysku:POŁYSK
MAT
Sposób nanoszenia:WAŁEK
PĘDZEL
NATRYSK

ALL Ground

 ALL Ground

CECHY SZCZEGÓLNE nie podnosi włosa na powierzchni drewna odcina oraz neutralizuje olejki eteryczne, garbniki i żywice zawarte w drewnie szybki czas wysychania zalecany w systemie olej-lakier do zastosowania międzywarstwowo miedzy olejem HartzLack a lakierem nawierzchniowym marki HartzLack PRZEZNACZENIE Lakier podkładowy All Ground przeznaczony jest do gruntowania powierzchni drewnianych tj. parkiet, mozaika i deska ze wszystkich gatunków drewna, zarówno rodzimego jaki i egzotycznego. Nadaje sie jako podkład pod wszystkie lakiery nawierzchniowe wodne i rozpuszczalnikowe. Lakier pozwala na uzyskanie bariery odcinającej olej od lakieru, dzięki czemu zaolejowana podłoga po odczekaniu i wyschnięciu na drugi dzień może zostać polakierowana lakierem nawierzchniowym HartzLack po wcześniejszej aplikacji podkładu izolującego lakier od oleju HartzLack ALL Ground. Opakowania: 1l; 5l więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Warstwy:2 ilość
Wydajność z 1l:10
00:
Czas schnięcia:1 h
Sposób nanoszenia:pędzel lub wałek

A Ground

 A Ground

CECHY SZCZEGÓLNE głęboko wnika w drewno tworząc elastyczną warstwę ochronną nie wpływa na zmianę barwy drewna przyjazny dla środowiska PRZEZNACZENIE Lakier A Ground przeznaczony jest do gruntowania parkietów, podłóg drewnianych oraz schodów. Lakier tworzy warstwę ochronną, która zapobiega ciemnieniu drewna po nałożeniu lakieru nawierzchniowego, a także zwiększa jego wydajność. Lakier A Ground polecany jest do stosowania pod lakiery wodorozcieńczalne APU-1 i APU-2. Pojemność: 1kg; 2kg więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Warstwy:2 ilość
Wydajność z 1l:10
00:
Czas schnięcia:2 h
Sposób nanoszenia:WAŁEK

A Extender

 A Extender

CECHY SZCZEGÓLNE bardzo elastyczny łatwy do szlifowania nie reaguje chemicznie z drewnem bezpieczny, przyjazny dla środowiska bardzo dobrze wypełnia i dogłębnie penetruje podłoże płynna formuła do mieszania z pyłem drzewnym nie zapycha papieru podczas szlifowania po wyschnięciu PRZEZNACZENIE A Extender po wymieszaniu z pyłem drzewnym służy do wypełniania ubytków i szczelin w parkietach i innych podłogach drewnianych. Nadaje się do stosowania zarówno na popularnych gatunkach drewna, jak również na drewnie egzotycznym oraz powierzchniach korkowych (przed pracą zaleca się wykonanie próby). Opakowania: 1kg; 5kg więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Wydajność z 1l:6
00:
Sposób nanoszenia:metalowa
nierdzewna szpachla

APU-GEL

 APU-GEL

CECHY SZCZEGÓLNE szybkoschnący bardzo elastyczny bezpieczny, przyjazny dla środowiska nie wpływa na zmianę barwy drewna produkt ma konsystencje żelu, dzięki czemu można łatwo nakładać go blachą PRZEZNACZENIE APU-Gel przeznaczony jest do wyrównywania nierówności w powierzchni lakieru na podłogach drewnianych. Produkt pomaga pozamykać dokładnie pory drewna i zniwelować niedociągnięcia w równomiernym nakładaniu lakieru. Żel można stosować międzywarstwowo przy lakierach wodorozcieńczalnych. Opakowania: 1kg więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Pojemność opakowania:1 l
Sposób nanoszenia:metalowa
nierdzewna szpachla

NC Egzotenground

 NC Egzotenground

CECHY SZCZEGÓLNE doskonała izolacja substancji oleistych bardzo dobra przyczepność szybkoschnący zachowuje naturalny odcień drewna egzotycznego skutecznie zapobiega powstawaniu plam i przebarwień na "trudnych" gatunkach drewna PRZEZNACZENIE NC Egzotenground jest specjalnym lakierem podkładowym do stosowania pod nawierzchniowe lakiery poliuretanowe. Zapobiega on przyciemnianiu drewna przez związki zawarte w lakierach nawierzchniowych, zwiększa ich przyczepność oraz dużo skuteczniej niż zwykłe lakiery podkładowe zapobiega powstawaniu różnorodnych wykwitów oraz przebarwień na drewnie. Produkt w szczególności polecany do zastosowania na egzotyczne gatunki drewna takie jak np: merbau, doussie, teak, bambus, lapacho, ipe. Lakier doskonale sprawdza się również przy zastosowaniu na krajowych popularnych gatunkach drewna takich jak: sosna, dąb, buk, jesion - jeszcze bardziej odcinając susbtancje zawarte w drewnie od lakieru nawierzchniowego. Pojemności 1l; 5l. więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Sposób nanoszenia:wałek lub pędziel

NC Ground

 NC Ground

CECHY SZCZEGÓLNE zapobiega ciemnieniu drewna doskonale izoluje garbniki zawarte w drewnie dębowym głęboko penetruje drewno zwiększa wydajność i przyczepność lakierów nawierzchniowych szybkoschnący chroni przed przebarwieniami drewna PRZEZNACZENIE NC Ground przeznaczony jest do gruntowania podłóg drewnianych i parkietów wykonanych z drewna europejskiego. Nadaje się jako podkład pod lakiery na bazie rozpuszczalników, w szczególności pod HartzLack Super Strong HS. Pojemności: 1l; 5l. więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

NC Fugenfiller

 NC Fugenfiller

CECHY SZCZEGÓLNE szybkoschnący nie przebarwia ani nie przyciemnia drewna nie ciemnieje pod wpływem lakieru nawierzchniowego bardzo mocna przyczepność z drewnem duża trwałośc wypełnień brak zapadania oraz spękania spoin po wyschnięciu duża trwałość wypełnień do nanoszenia szpachlą komplementarny z wodnymi i rozpuszczalnikowymi lakierami marki HartzLack doskonała chłonność pyłu drzewnego co zapewnia ogromną elastycznośc i trwałość spoin wykonanych za pomocą tego produktu PRZEZNACZENIE NC Fugenfiller po wymieszaniu z pyłem drzewnym służy do wypełniania szczelin, fug i uszkodzeń w drewnianych podłogach, w tym głównie parkietach. Opakowania: 1l; 5l. więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Sposób nanoszenia:metalowa
nierdzewna szpachla

HartzLack ATS Primer Extra Block

 HartzLack ATS Primer Extra Block

CECHY SZCZEGÓLNE Specjalna kompozycja sprawia, że olejki eteryczne i garbniki zostają związane i zatrzymanie. Takie działanie zapobiega powstawaniu plam i przebarwień podczas właściwego lakierowania nawierzchniowego. Lakier delikatnie podkreśla rysunek słojów drewna. Ogranicza zjawisko podnoszenia włosa na drewnie PRZEZNACZENIE HartzLack ATS Primer ExtraBlock jest lakierem podkładowym do lakierowania wszystkich gatunków drewna, także egzotycznego. Opakowania: 1kg; 5kg. więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Warstwy:2 ilość
Wydajność z 1l:10
00:
Czas schnięcia:8 h
Sposób nanoszenia:WAŁEK

HartzLack ATS Primer

 HartzLack ATS Primer

OPIS PRODUKTU Lakier podkładowy do podłóg drewnianych. Łatwy i bezpieczny w nakładaniu. CECHY SZCZEGÓLNE HartzLack ATS Primer jest lakierem podkładowym na bazie żywicy akrylowej Ogranicza zjawisko podnoszenia włosa na drewnie PRZEZNACZENIE ATS Primer stosuje się jako podkład pod wodorozcieńczalne lakiery poliuretanowe jedno i dwuskładnikowe. Lakier jest łatwy w aplikacji. Delikatnie podkreśla rysunek słojów. Pojemności 1kg; 5kg więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Warstwy:2 ilość
Wydajność z 1l:10
00:
Czas schnięcia:8 h
Sposób nanoszenia:WAŁEK

HartzLack ATS Gel

 HartzLack ATS Gel

ATS Gel przeznaczony jest do wyrównywania nierówności w powierzchni lakieru na podłogach drewnianych. Produkt pomaga pozamykać dokładnie pory drewna i zniwelować niedociągnięcia w równomiernym nakładaniu lakieru. Żel można stosować międzywarstwowo przy lakierach wodorozcieńczalnych systemu ATS. Produkt ma konsystencję żelu dzięki czemu można łatwo nakładać go blachą. Opakowania: 1kg więcej »
Dodano: 2015-10-27
HARTZLACK

Czas schnięcia:1 h