Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Uszczelniacze

Uszczelniacze

Produkty od 1 do 20 z 44

Żywica na taras i balkon

 Żywica na taras i balkon

W ofercie posiadamy system płynnych membran hydroizolacyjnych (żywica na taras i balkon) marki WEBER weber.dry PUR SYSTEM. To wysokiej klasy jednoskładnikowa powłoka poliuretanowa w postaci płynnej. Po nałożeniu twardnieje i tworzy bezszwową, wysoce elastyczną i trwałą hydroizolację. Ponadto jest doskonałym rozwiązaniem tam, gdzie na uszczelnioną powierzchnię działają różne czynniki zewnętrzne, m.in. woda, mróz, wilgoć, długotrwała ekspozycja na działanie promieni słonecznych. Oferta zawiera również analogiczne produkty firmy SIKA. więcej »
Dodano: 2020-10-30
WEBER, SIKA

Komplet uszczelniający wnękę prysznicową

 Komplet uszczelniający wnękę prysznicową

Komplet uszczelniający wnękę prysznicową W skład kompletu wchodzi: Folia izolacyjna w płynie – 4kg Narożnik wewnętrzny – 2 szt Taśma uszczelniająca – 6 m Grunt uniwersalny 2litry więcej »
Dodano: 2019-03-07
KesmetCena: 160 zł

PIANA MONTAŻ. ZIMOWA GUNFOAM-WINTER -10°C

 PIANA MONTAŻ. ZIMOWA GUNFOAM-WINTER -10°C

ZASTOSOWANIE: - montaż ościeżnic okiennych, drzwiowych, bram garażowych i rolet (do drzwi przeciwpożarowych stosować pianę ogniochronną Den Braven Gun Foam Fire) - wypełnianie złączy i szczelin w połączeniach między elementami przegród budowlanych wypełnianie prześwitów i bruzd dla rur i przewodów instalacyjnych w ścianach, stropach i dachach - wypełnianie szczelin wokół kominów i okien dachowych - wypełnianie szczelin między płytami styropianowymi w systemach dociepleń ścian zewnętrznych - izolacja cieplna dachów i stropodachów więcej »
Dodano: 2017-10-31
Den Braven

PIANA MONTAŻ. NISKOPRĘŻNA 2002

 PIANA MONTAŻ. NISKOPRĘŻNA 2002

- kontrolowany przyrost - wysoka precyzja nakładania - odznacza się poprawnym czasem obróbki i wydajnością początkową - wyróżnia się wysoką gęstością, niską chłonnością, jednolitą i regularną strukturą oraz stabilnością wymiarową - po nałożeniu rozpręża się i utwardza pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu atmosferycznym i materiałach budowlanych - stanowi bardzo dobrą izolację termiczną, akustyczną i przeciwwilgociową po utwardzeniu chemicznie neutralna, odporna na szeroki zakres temperatur i rozwój grzybów oraz pleśni dobrze przyczepna do betonu, tynku, ceramiki budowlanej, drewna, stali, metali i materiałów podobnego typu - przyczepna do powierzchni poziomych i pionowych - nie ścieka - zapewnia stabilność i elastyczność montowanych elementów nie zawiera (H)CFC, PCB i formaldehydu więcej »
Dodano: 2017-10-31
Den Braven

Piana montażowa 3003

 Piana montażowa 3003

Zastosowanie; - montaż ościeżnic okiennych, drzwiowych, bram garażowych i rolet (do drzwi przeciwpożarowych stosować pianę ogniochronną Den Braven Gun Foam Fire) wypełnianie złączy i szczelin w połączeniach między elementami przegród budowlanych - wypełnianie prześwitów i bruzd dla rur i przewodów instalacyjnych w ścianach, stropach i dachach - wypełnianie szczelin wokół kominów i okien dachowych wypełnianie szczelin między płytami styropianowymi w systemach dociepleń ścian zewnętrznych - izolacja cieplna dachów i stropodachów wygłuszanie, łączenie i uszczelnianie prefabrykowanych elementów drewnianych w konstrukcjach szkieletowych - przyklejanie płyt i paneli dekoracyjnych lub izolacyjnych osadzanie progów, schodów, parapetów więcej »
Dodano: 2017-10-31
Den Braven

Tytan Pianka Pistoletowa 65 Tytan 65

 Tytan Pianka Pistoletowa 65 Tytan 65

najwyższa wydajność – do 65 l wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna do 61 dB (certyfikat Instytutu Rosenheim) krótki czas utwardzania niski przyrost wtórny niskoprężna formuła (zapobiega deformacji ościeżnic) zawór odporny na zatykanie się i ucieczkę gazów nie emituje oparów MDI podczas aplikacji San-tech więcej »
Dodano: 2017-02-11
Selena

Pojemność opakowania:65
00:l

PIANKA USZCZELNIAJĄCA maxi express

 PIANKA USZCZELNIAJĄCA maxi express

uszczelnienia przy montażu ościeżnic okiennych i drzwiowych, parapetów, rolet, stopni schodów w warunkach zimowych (do -25°C), wypełnianie i izolacja przepustów rurowych i kablowych, elementów instalacji centralnego ogrzewania i wodno - kanalizacyjnej, wypełnianie i wygłuszanie ścian działowych, elementów prefabrykowanych w konstrukcjach szkieletowych, izolacja termiczna i akustyczna podłóg, poddaszy, dachów, systemów klimatyzacyjnych, wypełnianie szczelin w złączach ściennych i stropowych, więcej »
Dodano: 2016-12-02
SOUDAL

Puder-Ex

 Puder-Ex

Ador poleca wysokiej jakości produkt uszczelniający Puder-Ex. Wzmacnia on natychmiast specjalną zaprawę mineralną i tworzy nieprzenikalną warstwę blokującą. Używany jest do uszczelniania różnego rodzaju przecieków. więcej »
Dodano: 2015-03-18
Bostik

Pojemność opakowania:15
00:l
Konsystencja:preparat sypki

AQUAFIN-F

 AQUAFIN-F

Ador oferuje wysokiej jakości preparat do wykonywania przepony poziomej zgodnie z instrukcją WTA 4-4-04/D w przypadku ścian przesiąkniętych wilgocią. Produkt ten ma przeciwdziałać kapilarnemu podciąganiu wilgoci oraz ma zawężać kapilarną strukturę muru. więcej »
Dodano: 2015-03-18
Schomburg

Min. temp. Pracy:5
00:°C
Konsystencja:ciecz

Masa uszczelniająca Dickbeschichtung 2K Plus

 Masa uszczelniająca Dickbeschichtung 2K Plus

Oferujemy wysokiej jakości produkt - Dickbeschichtung 2K. Jest to masa do uszczelniania przed wilgocią gruntu i wodą pod ciśnieniem. Przeznaczona jest do wykonywania powłok ochronnych na obsypanych ziemią częściach budowli takich jak piwnice, niepodpiwniczone budynki, fundamenty, płyty fundamentowe, zakończenia, przepusty rurowe itp. Może być także użyta jako klej do płyt ochronnych, drenażowych oraz izolacyjnych w obwodzie. Preparat ten nadaje się do wszystkich podłoży mineralnych takich jak: tynk, beton, jastrych, podłoża wapiennokrzemowe, beton komórkowy, z pustaków i cegieł. HEY'DI Dickbeschichtung 2K nie nadaje się jednak do uszczelniania dachów płaskich. Uszczelnienie musi być wykonane od strony zwróconej ku przenikającej wodzie. więcej »
Dodano: 2015-02-27
BostikCena: 247.2 zł

Soprema taśma Voile Flashing

 Soprema taśma Voile Flashing

Soprema Voile Flashing, to taśmy wzmacniające i doszczelniające masy hydroizolacyjne. Taśmy Voile Flashing stosuję się najczęściej w naroża, miejsca łączenia płyt podłoża, na świetliki i okna oraz w miejscach stycznych ściany z podłogą. Taśmy doszczelniające skutecznie izolują przedostawanie się wody w miejsca newralgiczne a tym samym przedłużają skuteczność hydroizolacji. Soprema Voile Flashing występują w różnych szerokościach 10cmx20mb, 20cmx20mb. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SopremaCena: 80.5 zł

Soprema Alsan Flashing

 Soprema Alsan Flashing

Soprema Alsan Flashing, to bardzo skuteczny preparat hydroizolacyny na bazie bitumu i żywic. Alsan Flashing stosuje się jako masę uszczelniającą na dachach, świetlikach, wokół rur, okien itp. Preparat Sopremy może również stanowić samodzielną hydroizolację na tarasach i balkonach. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-04
SopremaCena: 236 zł

Pojemność opakowania:236
00:l

Powłoka ochronna XS-100

 Powłoka ochronna XS-100

Produkty marki LINE-X, powłoki poliuretanowe mają za zadanie ochraniać przestrzenie ładunkowe, oraz inne powierzchnie przed czynnikami mechanicznymi, chemicznymi, zagrożeniem pożarowym oraz wieloma innymi. Łatwość aplikacji powłok poliuretanowych skraca do minimum czas realizacji zamówienia. Idealnie nadaje się również do odświeżenia wizualnego przestrzeni ładunkowych w samochodach typu PICK-UP. więcej »
Dodano: 2015-01-16
LINE-X

Masa zalewowa na gorąco TL82

 Masa zalewowa na gorąco TL82

Masa zalewowa na gorąco do wypełniania dylatacji w nawierzchniach asfaltowych i betonowych, uszczelniania szwów technologicznych oraz naprawy spękań nawierzchni. Masa modyfikowana polimerami, zgodna z PN-EN 14188 i posiadająca oznakowanie CE. Ponadto w ofercie masy zalewowe dedykowane do zalewania spoin w nawierzchni z kostki brukowej oraz szczelin przyszynowych. W ofercie również gruntownik, zwiększający przyczepność masy zalewowej do ścianek szczeliny. więcej »
Dodano: 2014-03-15
Brak danych

Łączniki falowe faliste do jastrychu

 Łączniki falowe faliste do jastrychu

Laczniki falowe do naprawy pekniec w podlozu oraz do mostkowania pęknięć w jastrychu op 1000 szt. wymiary 70 x 6 mm . łącznik falowy skutecznie zapobiega tworzeniu się nowych pęknięć w podłożu. więcej »
Dodano: 2013-12-18
Brak danych

IMBERAL® S100 90B

 IMBERAL® S100 90B

Do uszczelniania styku ściany z płytą fundamentową wykonaną z betonu wodoszczelnego oraz do uszczelniania szczelin przerw roboczych i spoin pionowych elementów budowli o wysokim stopniu wodoszczelności. Jako klej do płyt izolacyjnych, ochronnych i drenażowych. Na nieotynkowanym murze, betonie, tynku wykonanym z zapraw grupy P II i P III, oraz na starych, oczyszczonych uszczelnieniach bitumicznych. Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2011-02-18
Heinrich Hahne GmbH & Co. KGCena: 417.6 zł

Pojemność opakowania:30
00:l

INTRASIT® Rasant 55Z

 INTRASIT® Rasant 55Z

INTRASIT® Rasant 55Z w połączeniu z materiałem INTRASIT® DS2 54Z/-DS1 54Z przeznaczony jest do trwającego sekundy uszczelniania miejsc, w których powierzchniowo lub punktowo występują przecieki wody. Do uszczelniania przewodzących wodę otworów, spoin lub rys. więcej »
Dodano: 2011-02-18
Heinrich Hahne GmbH & Co. KGCena: 192.7 zł

Pojemność opakowania:10
00:l

Sikaflex PRO 3

 Sikaflex PRO 3

Sikaflex PRO 3 Sikaflex PRO 3 (PRO 3 WF) jest pierwszym jednoskładnikowym kitem poliuretanowym o parametrach kitów dwuskładnikowych. Charakteryzuje się wysoką odpornością mechaniczna i chemiczną oraz możliwością przenoszenia ruchów do 25% szerokości szczeliny. Zastosowanie Sikaflex PRO 3 jest uniwersalnym materiałem używanym do wypełniania i uszczelniania szczelin w pięciu podstawowych grupach zastosowań: oczyszczalniach ścieków; zbiornikach na wodę pitną; posadzkach przemysłowych; tacach i wannach bezpieczeństwa pod zbiornikami obiektach inżynierskich i mostowych. Właściwości wysoka odporność mechaniczna wysoka odporność chemiczna duża elastyczność więcej »
Dodano: 2013-05-10
SIKA

Bostik 2720 MS

 Bostik 2720 MS

Hybrydowe uszczelnienie dylatacji BOSTIK 2720 MS jest wodoodporny, a pod wpływem wilgoci powietrza ulega wulkanizacji do gumowatego, miękko elastycznego uszczelnienia. Posiada doskonałą odporność na działanie czynników atmosferycznych (w tym UV) i środków chemicznych. BOSTIK 2720 MS nie zawiera rozpuszczalnika i charakteryzuje się niewielkim skurczem. BOSTIK 2720 MS charakteryzuje się dobrą tolerancją powłok malarskich, ze względu jednak na różnorodność materiałów malarskich zaleca się wykonanie próby. więcej »
Dodano: 2012-07-25
BostikCena: 22 zł

Pojemność opakowania:l

NANO-FIBRE - NANO- Włókna polipropylenowe NANO

 NANO-FIBRE - NANO- Włókna polipropylenowe NANO

NANO -FIBRE Na 1 m3betonu 330 g NF zastępuje do 900 gram zwykłych włókien Dozowanie ma 1 m 3- od 200 do 330 gram Sposób użycia : Włókna dodajemy w ilości 200 -300 gram na 1m3 betonu, dozując do kruszywa przed dodaniem cementu, wody i domieszki lub dodając do wody zarobowej. Zgodność z normą PN-EN-14889-2 Deklaracja zgodności wg dyrektywy EU nr 305/2011 Raport z badań 1256/779/10z dnia 18.05.2010 MPA MEEX-AG 32-500 Chrzanów tel. +48 32 6237589 Polska meex.pl Przeznaczenie : Właściwości: Posadzki przemysłowe. Wylewki betonowe mieszkaniowe również przy ogrzewaniu podłogowym. Posadzki cienkowarstwowe. Tynki, zaprawy murarskie. Wyroby betonowe przemysłowe. Tynki gipsowe. Wyroby betonowe zdobnicze, sztukateria. Konstrukcje betonowe – mosty, estakady, słupy. Podłoża betonowe – parkingi, nawierzchnie dróg, autostrady, place magazynowe, miejsca wzmożonego ruchu. Budownictwo hydrotechniczne – zbiorniki, falochrony, oczyszczalnie, regulacja rzek, zapory itp. Jako d więcej »
Dodano: 2012-04-03
MEEX-AG