Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Gruntowniki

Gruntowniki

Produkty od 1 do 20 z 27

Lakiery do drewna

 Lakiery do drewna

W ofercie posiadamy lakiery i lazury do drewna. U nas znajdą Państwo: Zabezpieczenie drewna CapaWood: preparaty gruntujące, lakierobejce, lazura, olej. Lakiery rozpuszczalnikowe - CapalacLakiery wodne - CapacrylLakiery i farby do drewna rozpuszczalnikowe - Capadur więcej »
Dodano: 2020-02-11
Caparol

Środki gruntujące

 Środki gruntujące

W ofercie posiadamy środki gruntujące. U nas znajdą Państwo: Kryjące podkłady wodorozcieńczalne,Transparaentne grunty rozpuszczalnikowe - na zewnątrz,Kryjące podkłady wodnorozpuszczalne - na zewnątrz,Środek biobójczy - na zewnątrz,Transparentne grunty wodnorozcieńczalne - do wnętrz,Transparentne grunty rozpuszczalnikowe - do wnętrz,Kryjące podkłady wodnorozcieńczalne - do wnętrz,Kryjące podkłady izolujące - do wnętrz. więcej »
Dodano: 2020-02-11
Caparol

UNI-GRUNT POPULAR

 UNI-GRUNT POPULAR

Gotowy do użycia preparat do gruntowania i wzmacniania wszelkich starych i nowych, porowatych i chłonnych podłoży takich jak: ściany betonowe, tynki cementowo – wapienne, gipsowe, płyty G-K itp. więcej »
Dodano: 2017-10-31
JURGA

JURGA GRUNT PRIMER PLUS GŁĘBOKO PENETRUJĄCY

 JURGA GRUNT PRIMER PLUS GŁĘBOKO PENETRUJĄCY

GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY. Bardzo wydajny preparat do gruntowania i wzmacniania wszelkich starych i nowych, porowatych i chłonnych podłoży takich jak : ścianki betonowe, gazobeton , tynki cementowo-wapienne i gipsowe , płyty kartonowo-gipsowe, cementowo-wiórowe oraz do gruntowania podłoży przed mocowaniem płytek ceramicznych i terakoty. więcej »
Dodano: 2016-10-14
JURGA

Ceresit grunt głęboko penetrujący CT 17

 Ceresit grunt głęboko penetrujący CT 17

Oferujemy szeroki zakres gruntów ! Współpracujemy ze znanymi producentami ! Jeśli szukasz tanich i sprawdzonych gruntów pod malowanie, czy gruntów pod tynkowanie KONIECZNIE ZGŁOŚ SIĘ DO NAS ! Grunty i emulsje gruntujące w niskich cenach ! więcej »
Dodano: 2016-10-14
Ceresit

Preparaty gruntujące

 Preparaty gruntujące

Preparaty do gruntowania, wzmacniania podłoża, farby gruntujące, matowe farby akrylowe. To i wiele jeszcze innych produktów znanych na rynku producentów znajdą Państwo w naszej ofercie. Zapewniamy szeroki asortyment oraz profesjonalne doradztwo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. więcej »
Dodano: 2016-04-12
Brak danych

Grunt akrylowy

 Grunt akrylowy

Grunt Akrylowy służy do gruntowania płyt kartonowo-gipsowych, tynków gipsowych, wapienno-cementowych, podłoży betonowych, itp. Dzięki dużej zdolności penetracji wnika wgłąb podłoża, wzmacnia i zabezpiecza przed wilgocią. Poprawia również przyczepność podłoża pod farby, kleje, posadzki samopoziomujące i wylewki betonowe. Gruntem zaleca się malować tapety papierowe, które następnie można zmywać. Do zastosowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Emulsia wzmacniająca podłoża do stosowania pod farby, tynki, kleje, jastrychy, szpachlówki, posadzki wyrównujące i samopoziomujące. więcej »
Dodano: 2015-03-25
GIGANT

postać:ciekła
czas schnięcia:24 h
Wydajność z 1kg:2
00:
Pojemność opakowania:5
00:kg

Grunt Koncentrat 1:4

 Grunt Koncentrat 1:4

GRUNT KONCENTRAT 1:4 - może być stosowany do powlekania podłoży betonowych, cementowych,gipsowych,suchego tynku oraz innych. Może być stosowany do wewnątrz i na zewnątrz oraz do systemów dociepleń. Środek posiada dodatki tworzące środowisko nieprzyjazne dla grzybów i pleśni. Emulsja wnika w głąb podłoża, wzmacnia i je zabezpiecza przed wilgocią. Środek może być stosowany do zabezpieczeń powierzchni betonowych, posadzek, wylewek oraz fug. Po zastosowaniu tworzy on powłokę, która ułatwia czyszczenie tych powierzchni oraz zmniejsza osadzanie kurzu. Posadzki pokryte GRUNTEM GIGANT są bardziej odporne na ścieranie powierzchni i łatwiejsze w konserwacji. Środek zastosowany pod tapety, farby, kleje czy posadzki samopoziomujące zmniejsza zużycie tych materiałów wzmacnia siłę wiązania. więcej »
Dodano: 2015-03-25
GIGANT

postać:koncentrat
temperatura powietrza i podłoża:5
00:°C
czas schnięcia:2 h
Wydajność z 1kg:20
00:
Pojemność opakowania:1
00:kg

Sikafloor 156

 Sikafloor 156

Sikafloor 156, to niezwykle skuteczny i bardzo popularny grunt żywiczny. Sikafloor 156 jest wykorzystywana pod powłoki posadzkowe epoksydowe oraz poliuretanowe, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Sika 156, znacznie zwiększa przyczepność posadzki do podłoża pierwotnego a także dzięki swoim właściwościom może stanowić spoiwo do posadzek betonowych, jastrychów i szpachlówek. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SIKACena: 645.5 zł

postać:płynna
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Warstwy - powłoki hydroizolacyjne typu lekkie:1 ilość
Pojemność opakowania:10
00:kg

Soprema Grunt H80

 Soprema Grunt  H80

Soprema Grunt H80, jest wysokowydajnym bardzo skutecznym środkiem gruntującym przeznaczonym do stosowania pod warstwy hydroizolacyjne systemów Soprema Alsan 400, Soprema Alsan 500. Grunt znacznie wzmacnia przyczepność izolacji do podłoża, co jest szczególnie ważne w systemach hydroizolacji dachowej bezpalnikowej. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SopremaCena: 369 zł

postać:żywica
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Warstwy - powłoki hydroizolacyjne typu lekkie:1 ilość
Pojemność opakowania:5
00:kg

Sika Prmier N

 Sika Prmier N

Sika Primer N, jest gruntem, który w swoim przeznaczeniu ma zmniejszać zużycie oraz wzmacniać przyczepność i skuteczność klejów uszczelniających z grupy SikaBond oraz SikaFlex. Sika Primer N, można stosować na większość znanych powierzchni mineralnych a także na metal, ceramikę, drewno.Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SIKACena: 75 zł

postać:płyn
Wydajność z 1kg:120
00:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Pojemność opakowania:kg

Sika Primer MB

 Sika Primer MB

Sika Primer MB, to najwyższej jakości grunt żywiczny, który stosuje się jako warstwa gruntująca pod kleje do posadzek drewnianych typu SikaBond T54. Sika Primer MB znacznie zmniejsza zużycie samego kleju, zwiększa przyczepność, uszczelnia warstwy. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SIKACena: 565 zł

postać:żywica
Wydajność z 1kg:250
00:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
czyszczenie narzędzi:Sika Cleaner
Pojemność opakowania:10
00:kg

Grunt silanowy Bona R580

 Grunt silanowy Bona R580

PRODUKT: Grunt RODZAJ: D580 ZASTOSOWANIE: jednokomponentowa silanowa bariera wilgoci do 5% CM pod kleje silanowe OPAKOWANIE: 7Kg Bona R580 to jednokomponentowa bariera przeciwwilgociowa na bazie silanu, służąca do zabezpieczania wilgotnych podkładów. Aby uzyskać szybsze efekty wiążące należy zastosować Bona R580 jako dwukomponentowy system, dodając wodę z dołączonego pojemnika. Zalety: - Może być używany jako 1 – składnikowy, albo 2 – składnikowy z wodą (szybsze utwardzenie). Dodatek wody w małej torebce aluminiowej do opakowania 6 kg jako katalizator. - Szybkie i łatwe rozprowadzanie szpachlą, inne narzędzia są możliwe - Szybkie wiązanie - Bez rozpuszczalników - Nie niebezpieczne, Bez ograniczeń transportowych więcej »
Dodano: 2015-02-17
BonaCena: 422.5 zł

Pojemność opakowania:7
00:kg

FORBO 865 Lakier Gruntujacy egzotyczny - 10 l. Lakier do Parkietu

 FORBO 865 Lakier Gruntujacy egzotyczny - 10 l. Lakier do Parkietu

Lakier Gruntujacy FORBO idealnie nadaje się do drewna egzotycznego, bardzo szybko schnący. Nadaję się dobrze w połączeniu z lakierami FORBO 855,884 2-K, 886, 867,860 2-K. Zużycie: ok.150-180g/m² Czas schnięcia ok. 2-12 godz. Opakowanie: 10 l. więcej »
Dodano: 2013-08-14
FORBOCena: 329 zł

Pojemność opakowania:10
00:kg

Primer EP A/B

 Primer EP A/B

Wzmacnia pylące i kruche podkłady cementowe, masy cementowe, podkłady anhydrytowe, podłogi ogrzewane i podłoża gipsowe. Służy do izolacji przeciwwilgociowej podkładów narażonych na wilgoć. Jest środkiem impregnującym i zapobiegającym pyleniu się podkładów w obiektach przemysłowych, garażach, na rampach itp. W przypadku, gdy po zastosowaniu środka Primer EP przewidziane jest wyrównanie (szpachlowanie) podkładu, warstwę naniesionego Primer EP należy posypać piaskiem kwarcowym w celu poprawienia przyczepności. Podkłady powinny być suche, czyste, pozbawione tłustych plam i pozbawione części luźno związanych. Przed zastosowaniem należy przeprowadzić odpowiednią kontrolę. więcej »
Dodano: 2013-07-05
MapeiCena: 266 zł

Keradur Eco

 Keradur Eco

Zapraszamy Chemia budowlana KERAKOLL Keradur Eco. Więcej informacji o produkcie na stronie firmy. więcej »
Dodano: 2013-06-24
KERAKOLL

PODKŁAD GRUNTUJĄCY AKRYLOWY EstePlas E

 PODKŁAD GRUNTUJĄCY AKRYLOWY EstePlas E

Opis: EstePlas E to gotowy do użycia wodo-rozcieńczalny podkład gruntujący na bazie dyspersji akrylowej i wypełniaczy. Zawiera drobny kwarc zwiększający przyczepność tynku do podłoża. Posiada właściwości izolacyjne, zawiera środki anty-grzybiczne zapobiegające powstawaniu glonów i pleśni. Zastosowanie: Warstwa podkładowa wzmacniająca i nadająca podłożu odpowiedni kolor przed nałożeniem tynku. Pod tynki akrylowe, akrylowo -silikonowe, mozaikowe i pochodne. Nakładanie: Przed nałożeniem podkład dokładnie wymieszać w wiaderku. Ścianę oczyścić z kurzu i brudu. Powierzchnie pyliste lub źle oczyszczone zagruntować dodatkowo mleczkiem gruntującym Estegrun P lub Estegrun O. W przypadku nalotów pleśniowych powierzchnię zdezynfekować preparatem pleśniobójczym Estebio AG activ. Opakowania: 6,25kg 12,5kg 25kg Wydajność: W zależności od użytego narzędzia i grubości warstwy. Niskie 0,25kg/m2 Średnie 0,30kg/m2 Wysokie 0,35kg/m2 więcej »
Dodano: 2013-01-02
Este Color

postać:MOKRA
Wydajność z 1kg:4
00:

Wydajna emulsja gruntująca grunt POLYTECH PR

 Wydajna emulsja gruntująca grunt POLYTECH PR

Polytech PR to głęboko penetrująca emulsja do gruntowania i powierzchniowego wzmacniania wszelkich nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych podłoży wykonanych z betonu, zapraw, gazobetonu, płyt gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, cementowych, cementowo-wapiennych, itp. a także do gruntowania powierzchni wykonanych z: cegieł, bloczków, pustakówinnych materiałów ceramicznych bądź wapienno-piaskowych. Jest idealna do gruntowania elewacji przed przyklejeniem płyt ze styropianu lub wełny na klejach cementowych. WŁAŚCIWOŚCI: bardzo dobrze penetruje w głąb podłoża, reguluje chłonność podłoża (zmniejsza jej nasiąkliwość), zapewnia zaprawom wykonanym na zagruntowanym podłożu optymalne warunki wiązania co przyczynia się do osiągnięcia przez nie lepszych parametrów przyczepności do podłoża, przepuszcza parę wodną, ułatwia nanoszenie kolejnych warstw, niepalna, można używać w pomieszczeniach o słabo działającej went więcej »
Dodano: 2012-08-03
Polytech

postać:Ciekła
Wydajność z 1kg:10
00:
Pojemność opakowania:10
00:kg

Grunt Primer A Eco

Grunt Primer A Eco

Primer A Eco tworzy spajającą powłokę izolacyjną, odpowiednią do neutralizacji ekspansywnej reakcji chemicznej podłoży na bazie gipsu i anhydrytu w zetknięciu z zaprawami i klejami mineralnymi. Redukuje i reguluje chłonność podłoży o wysokiej porowatości. więcej »
Dodano: 2012-03-05
KERAKOLLCena: 69.5 zł

postać:Płyn
Pojemność opakowania:5
00:kg

Podkład antykorozyjny na powierzchnie wilgotne i skorodowane Rust-Oleum 769

 Podkład antykorozyjny na powierzchnie wilgotne i skorodowane Rust-Oleum 769

Podkład antykorozyjny na rdzę Rust-Oleum 769 to grunt alkidowy oparty na specjalnym oleju rybim. Specjalna formuła pozwala na stosowanie gruntu 769 zarówno na powierzchnie skorodowane jak i wilgotne (grunt antykorozyjne na rdzę) Dzięki olejowi rybiemu farba podkładowa 769 penetruje zardzewiały metal, wypiera wilgoć i uwięzione powietrze, zapobiegając rozwojowi korozji. Najważniejsze właściwości - grunt antykorozyjny 769: -minimalne przygotowanie powierzchni (ręczne odrdzewienie) -specjalna formuła bazująca na rybim oleju -penetruje rdzę do samego metalu -wypiera wilgoć i powietrze, zapobiegając rozwojowi korozji -trwała ochrona przed korozją, zarówno przy stosowaniu i bez użycia farby nawierzchniowej -mało intensywny zapach, nie zawiera ołowiu i chromianów-może być pokryty praktycznie każdą farbą nawierzchniową więcej »
Dodano: 2012-02-04
Rust-Oleum Mathys