Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

SikaBond T8

 SikaBond T8

Sika SikaBond T8, to klej i bardzo skuteczna hydroizolacja w jednym. Produkt Siki jest w tej chwili najczęściej używanym klejem do posadzek ceramicznych na rynku. Dzięki swoim właściwościom, jest niezwykle skuteczny, odporny na mróz oraz warunki atmosferyczne, wysoce elastyczny. Dodatkowym atutem tego kleju jest fakt iż stanowi on samodzielną warstwę hydroizolacyjną.SikaBond T8, może być stosowany również na posadzki z ogrzewaniem podłogowym. Klej można stosować na podłoża mineralne, ceramiczne (płytka na płytkę) oraz drewno i drewnopochodne. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-04
SIKACena: 365 zł

Opakowanie:wiaderko
Pojemność opakowania:13
00:kg

SikaBond T54

 SikaBond T54

Sika SikaBond T45, to najwyższej jakości, bezwonny klej do posadzek drewnianych na bazie żywicy epoksydowej. Klej można stosować do przyklejania płyt drewnianych i drewnopochodnych, mozaiki, parkietu, desek z litego drewna. Ogromnym atutem SikiBond T54 jest możliwość przyklejania podłóg drewnianych do posadzek ceramicznych, bez jej ich zrywania. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-04
SIKACena: 365 zł

Opakowanie:wiaderko
Pojemność opakowania:13
00:kg

Klej do drewna Woodmax 20kg

Jednoskładnikowy klej na bazie modyfikowanej dyspersji poli(octanu winylu) w klasie wodoodporności D3 wg PN-EN 204. Spoina po osiągnięciu pełnej wytrzymałości posiada bardzo dobrą przyczepność do powierzchni drewnianych poddanych obciążeniom statycznym jak i dynamicznym oraz posiada dobry chwyt początkowy. Klej posiada certyfikat wydany przez IFT w Rosenheim oraz Instytut Technologii Drewna w Poznaniu potwierdzający klasę D3 wg normy PN-EN 204. Zastosowanie klejenie drewna litego przy produkcj więcej »
Dodano: 2011-07-31
SynthosCena: 180 zł

Opakowanie:wiaderko
Pojemność opakowania:20
00:kg

Klej 2-składnikowy do parkietu

 Klej 2-składnikowy do parkietu

Dostępna każda ilość Klej idealny do klejenia wszelakiego rodzaju podłóg drewnianych, deski warstwowej itp. Klej poliuretanowy 2-składnikowy z długim czasem tzw otwarcia i pracy. więcej »
Dodano: 2011-06-05
Brak danychCena: 167 zł

Opakowanie:Wiaderko+butelka
Pojemność opakowania:10
00:kg
Wydajność z 1kg:2 m²

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.