Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

Produkty od 121 do 140 z 955

Zaprawy murarskie

 Zaprawy murarskie

W ofercie posiadamy zaprawy do murowania, klejenia oraz do klinkieru takich firm jak: Quick-Mix, Cemex, Zicher. więcej »
Dodano: 2016-08-15
Quick-Mix, Cemex, Zicher

Folia DUO illbruck

Taśma DUO służy do szybkiego oraz niezawodnego uszczelniania okiennych szczelin montażowych. Taśmy można używać za pomocą dodatkowych pasków mocujących jednostronnie lub naprzemiennie, jako taśma natynkowa z możliwością zamalowania i całkowitego zakrycia przez otynkowanie. Posiadamy bardzo szeroki asortyment różnego typu folii. więcej »
Dodano: 2016-08-02
Brak danych

Taśma rozprężna illbruck

Taśmy rozprężne illbruck znajdują bardzo duże zastosowanie w uszczelnianiu pustych miejsc. Taśmy zabezpieczają miejsca narażone na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych w budownictwie np. wielokondygnacyjnym. Taśma z jednej strony posiada warstwę samoprzylepną w celu ułatwienia aplikacji na wszelkich powierzchniach pionowych. więcej »
Dodano: 2016-08-02
Brak danych

Pianka montażowa illbruck

Pianka jest przeznaczona szczególnie do wypełniania pustych przestrzeni oraz do wyciszania a także izolowania np okien. Pianka posiada doskonałą przyczepność do wielu standardowych rodzajów podłoży budowlanych jak np. beton, murowane ściany, kamień, tynk, drewno, cement czy metal. więcej »
Dodano: 2016-08-02
Brak danych

Piach

Posiadamy piach. Nadaje się nie tylko do wyrabiania zapraw budowlanych ale również jako piasek do dziecięcych piaskownic. więcej »
Dodano: 2016-07-28
Brak danych

Żwir

Posiadamy żwir idealny do prac budowlanych, przy wyrabianiu cementu, laniu posadzek. Możliwość zakupu dowolnej ilości żwiru. Dowieziemy na miejsce. więcej »
Dodano: 2016-07-28
Brak danych

SPRAY-KON D808 KLEJ KONTAKTOWY DO WYKŁADZIN I DYWANÓW W SPRAYU (500ML)

 SPRAY-KON D808 KLEJ KONTAKTOWY DO WYKŁADZIN I DYWANÓW W SPRAYU (500ML)

Specjalistyczny klej kontaktowy SPRAY-KON FLOOR D808 o dużej przyczepności przeznaczony do klejenia wykładzin dywanowych i dywanów do różnych powierzchni. Klej jest dostępny w poręcznych aerozolach o pojemności 500 ml. Zaletą kleju do wykładzin SPRAY-KON FLOOR D808 jest możliwość użytkowania pomieszczenia zaraz po klejeniu. Przeznaczony do trwałego lub nietrwałego, powierzchniowego łączenia różnych materiałów: dywanówwykladzin dywanowychtkaninpianekwełny mineralnejstyropianukorkatworzyw sztucznych do różnych podłoży, takich jak: płyty wiórowe, pilśniowe i OSBderewnosklejkabetonmetalumateriały ceramiczne i inne Klej SPRAY-KON FLOOR D808 jest niemal bezwonny a dzięki ruchomej dyszy pozwalającej na regulację szerokości strumienia kleju, nanoszenie aerozolem jest precyzyjne i oszczędne a czas potrzebny do przyklejenia 1m² powierzchni to jedynie 2-3 minuty. Oferowany przez nas system nanoszenia kleju z kanistra ciśnieniowego o pojemności 13,6l/11kg, 22l/17kg lub 110l/85kg, znacznie ogranicza koszty aplikacji poprzez oszczędność czasu i materiału. Nadmiar kleju najlepiej usunąć znajdującym się w naszej ofercie rozpuszczalnikiem cytrusowym R505. Możliwe zastosowanie w branżach: wykończeniowa dekoracjetargiscenografieakustykajachty więcej »
Dodano: 2016-07-16
Spray-KonCena: 31.98 zł

SPRAY-KON ISOLA KLEJ DO MATERIAŁÓW IZOLACYJNYCH (500ML)

 SPRAY-KON ISOLA KLEJ DO MATERIAŁÓW IZOLACYJNYCH (500ML)

SPRAY-KON ISOLA jest to specjalistyczny klej kontaktowy stosowany do przyklejania materiałów izolacyjnych. Główne cechy produktu: DUŻA WYDAJNOŚĆSZYBKI MONTAŻNATYCHMIASTOWY CHWYT KLEJUBARDZO PRECYZYJNY, REGULOWANY NATRYSKNIE WYMAGA DODATKOWYCH NARZĘDZI I URZĄDZEŃPROSTY W UŻYCIU W TRUDNYCH WARUNKACH Klejem SPRAY-KON ISOLA możemy przykleić: wełnę mineralną (o różnych gęstościach)spieniony i twardy kauczukpianki polietylenowe i polipropylenowe,welony poliestrowe i inne tkaninydo blachy, betonu, płyt drewnopochodnych, płyt k-g. Klej Spray-Kon Isola charakteryzuje się szybkim i mocnym wiązaniem łączonych materiałów. Zastosowana formuła przeciwdziała wsiąkaniu kleju w łączone substraty. Oferowany przez nas system nanoszenia kleju z kanistra ciśnieniowego o pojemności 22l/13,5kg znacznie ogranicza koszty aplikacji poprzez oszczędność czasu i materiału. Zalety i parametry kleju: Czas odparowania rozpuszczalnika– do 2 minutMożliwość klejenia nawet 30 minut od nałożenia klejuTemperatura do montażu: od +5 do +40°CWydajność: zależna od wymagań 8-11 m²/litrKlej jest niemal bezwonnyNatychmiastowy, mocny chwytAtest higieniczny więcej »
Dodano: 2016-07-16
Spray-KonCena: 25.83 zł

Preparaty gruntujące

 Preparaty gruntujące

Preparaty do gruntowania, wzmacniania podłoża, farby gruntujące, matowe farby akrylowe. To i wiele jeszcze innych produktów znanych na rynku producentów znajdą Państwo w naszej ofercie. Zapewniamy szeroki asortyment oraz profesjonalne doradztwo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. więcej »
Dodano: 2016-04-12
Brak danych

Emalie do drewna, metalu

 Emalie do drewna, metalu

Sprzedajemy impregnaty, lakierobejce, oleje do drewna oraz emalie alkidowe przeznaczone do malowania wnętrz oraz powierzchni na zewnątrz. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty marek: Tikkurila, Beckers oraz Jedynka. Zapraszamy do zapoznanie się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-04-12
Brak danych

Farby do ścian i sufitow

 Farby do ścian i sufitow

Oferujemy Państwu szeroki wybór farb lateksowych oraz akrylowych do ścian i sufitów. Sprzedajemy tylko produkty najwyższej jakości, znanych na rynku firm takich jak: Jedynka, Tikkurila, Beckers. więcej »
Dodano: 2016-04-12
Brak danych

Oleje do impregnacji drewna OSMO

 Oleje do impregnacji drewna OSMO

Polecamy Państwu wysokiej jakości impregnaty, oleje do drewna marki OSMO. W ofercie posiadamy woski olejne do wewnątrz, na zewnątrz oraz oleje przemysłowe. Zapraszamy do naszego sklepu! więcej »
Dodano: 2016-03-18
Osmo

Posadzki maszynowe mixokretem

 Posadzki maszynowe mixokretem

Oferowane posadzki maszynowe mixokretem wykonywane są na co dzień przy użyciu specjalistycznego sprzętu, unikalne dodatki do betonu poprawiają jego wytrzymałość oraz zapewniają spójność zaprawy. więcej »
Dodano: 2016-03-17
Brak danych

chemia budowlana

Oferujemy silikony sanitarne i uniwersalne, uszczelniacze dekarskie, akryle, kotwy chemiczne, kleje, pianki pistoletowe i wężykowe, farby emulsyjne (kolor biały) wewnętrzne i zewnętrzne, emalie olejno-ftalowe w różnych kolorach i pojemnościach, rozpuszczalniki, benzynę ekstrakcyjną, denaturat. więcej »
Dodano: 2016-03-14
Brak danych

Tynk mozaikowy 15 kg

 Tynk mozaikowy 15 kg

Strukturalny tynk MOZAIKOWY do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. ZASTOSOWANIE Strukturalny Tynk MOZAIKA firmy R.O.B.E. to nowoczesna mozaikowa masa tynkarska na bazie wodorozcieńczalnej żywicy akrylowej oraz wysokiej jakości barwionych kruszyw kwarcowych. Przeznaczony jest do ręcznego wykonywania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych o charakterze dekoracyjno-ochronnym na wysezonowanych podłożach betonowych, gipsowych, tradycyjnych tynkach cementowo- wapiennych, płytach kartonowo-gipsowych, oraz na zazbrojonej warstwie w systemach ociepleń, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Znajduje szczególne zastosowanie w miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne, korytarzach, klatkach schodowych, pomieszczeniach biurowych oraz użyteczności publicznej. Może być również stosowany do dekorowania ścian zewnętrznych budynków, szczególnie elementów cokołowych, balkonów, balustrad, itp. Zawiera środki grzybobójcze ograniczające rozwój grzybów, pleśni i alg na powierzchni tynku. WŁAŚCIWOŚCI Strukturalny Tynk MOZAIKA firmy R.O.B.E. jest produktem łatwym, wygodnym i bardzo wydajnym w użyciu. Wysoka zawartość żywicy gwarantuje dużą odporność powierzchni na działanie czynników zewnętrznych, takich jak np. mycie, szorowanie i czynniki atmosferyczne. Uwaga: Strukturalny Tynk MOZAIKA firmy R.O.B.E. po nałożeniu ma kolor mlecznobiały. Właściwy kolor uzyskuje dopiero po wyschnięciu. Duża wilgotność powietrza i niska temperatura mogą spowodować wydłużenie czasu wiązania tynku i zmianę odcienia barwy. Przy dłuższym kontakcie z wodą może wystąpić tzw. „mlecznienie”, które znika po wyschnięciu. Należy zapobiegać przenikaniu wilgoci z podłoża. PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA Podłoże powinno być równe, mocne, czyste /czyszczone z kurzu, wapna, tłuszczy, brudów, olejów, wosków, resztek farby kredowej, wapiennej, emulsyjnej i olejnej/. W razie potrzeby podłoże wyrównać zaprawą wyrównującą. Pozostałości oleju szalunkowego na betonie należy usunąć strumieniem gorącej pary lub środkami do usuwania olejów szalunkowych. Świeże tynki cementowo-wapienne powinny być suche. Podłoże o dużej chłonności należy zagruntować emulsją gruntującą i preparatem gruntującym. Efekt strukturalny uzyskuje się nakładając tynk na równe podłoże ciągłą warstwą. Baza - Żywica, środki pomocnicze Gęstość - około 1,8 kg/dm3 Temperatura stosowania - + 5C - + 25C Początkowe twardnienie - 25 godzin Przepuszczalność pary wodnej - Kategoria V2… więcej »
Dodano: 2016-03-10
R.O.B.E. Sp. z o.o.Cena: 120 zł

Uziarnienie: 1
5 mm
2 mm
1
50:mm
Wydajność z 1kg:6 m²
Kolor:według wzornika producenta
Temperatura stosowania:5
00:°C
Magazynowanie:unikać wysokich temperatur
Pojemność opakowania:25
00:kg
Ilość na palecie:24 opak.

CEMENT BIAŁY

Cement BIAŁY dzięki swoim wyjątkowym właściwościom jest wykorzystywany przede wszystkim do produkcji elementów prefabrykowanych, gotowych mieszanek chemii budowlanej i wytwarzania mieszanek z przeznaczeniem na beton architektoniczny. Dzięki jego zastosowaniu można uzyskać wyroby w trwałych, żywych kolorach - odporne na ścieranie i mróz. CEMEX jest jedynym krajowym producentem białego cementu portlandzkiego. - więcej »
Dodano: 2016-03-10
Cemex

Pojemność opakowania:25
00:kg

Farby dekoracyjne

 Farby dekoracyjne

Firma TIC oferuje szeroki asortyment farb dekoracyjnych. Proponujemy farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, antykorozyjne, czy też biochronne (grzyboodporne) i chlorokauczukowe. Ponadto w ofercie posiadamy emalie ochronno-dekoracyjne do drewna i metalu oraz emalie do malowania kaloryferów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą! więcej »
Dodano: 2016-03-10
Golden Paint, Silveno, Tikkurila, Dekoral, Dulux, Sadolin, Nobiles

Klej w sprayu do membran EPDM oraz gumy. BEPDM 22N Niepalny, Wodoodporny

Klej w sprayu do membran EPDM oraz gumy. BEPDM 22N Niepalny, Wodoodporny

Klej kontaktowy Bapco EPDM został zaprojektowany z myślą o szybkim i wygodnym łączeniu membran EPDM z szerokim spektrum podłoży. Łączenie membrany z płytą OSB, betonem, elementami metalowymi oraz innymi podłożami nie wymaga teraz specjalistycznej wiedzy czy dodatkowych nakładów inwestycyjnych. Aplikacja kleju jest niezwykle prosta. Zapewnia silne i spójne wiązanie odporne na wodę oraz wysoką temperaturę (120 stopni). Jednocześnie mobilny, niewymagającym dodatkowego zasilania system sprężonych kanistrów Bapco pozwala na sześciokrotne przyśpieszenie pracy. Zapewniając oszczędność czasu i pieniędzy. Rozpylanie kleju Bapco w stosunku do produktów pokrewnych oznacza prostą i szybką aplikację, bez uciążliwego rozprowadzania klejów, czyszczenia narzędzi. Szybki czas schnięcia, wygodę pracy oraz mniej oparów. Dowiedz się więcej lub umów się na darmowe próby. więcej »
Dodano: 2016-03-02
Bapco Kleje kontaktowee

Opakowanie:22l
Pojemność opakowania:17
00:kg
Sposób nanoszenia:Przenosiny system natryskowy

Izolacje poddasza

 Izolacje poddasza

Wykonujemy termoizolację, hydroizolację i docieplanie w budynkach mieszkaniowych. Aktualnie Piana PUR wypiera takie materiały jak, wełna czy styropian. Spowodowane to jest bardzo niskim stopniem przenikalności cieplnej PIANY PUR oraz brakiem mostków cieplnych, który uzyskuje się poprzez natryskowy sposób nakładania. więcej »
Dodano: 2012-05-31
Brak danych

Pasta BHP Mydlana

 Pasta BHP Mydlana

Pasta BHP Mydlana środek czyszczący na bazie mydła, skutecznie usuwa niewielkie zabrudzenia. Przeznaczona do stosowania w warsztatach i zakładach przemysłowych. Pasta o przyjemnym zapachu. Pakowana w pojemniki 500g, opakowanie zbiorcze 16 szt. więcej »
Dodano: 2016-01-28
ROBANKAR

Pojemność opakowania:8
00:kg
int
Rodzaj opakowania:Zgrzewka

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.