Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

Produkty od 81 do 100 z 956

Gips francuski Megaron GS2

 Gips francuski Megaron GS2

Przeznaczony do: - wykonywania gładzi pod powłoki malarskie oraz tapety, - łączenia płyt gipsowo-kartonowych oraz uzupełniania ubytków, pęknięć i bruzd w tynkach. Produkt bardzo dobrze sprawdza się na tynkach wapiennych, cementowych i gipsowych, bloczkach gipsowych, betonie, gazobetonie oraz trwałych powłokach malarskich – jest to preparat uniwersalny. więcej »
Dodano: 2017-01-05
Megaron

Grubość jednej warstwy:5
00:mm
Pojemność opakowania:20
00:kg

Wosk barwiacy Black Bison

 Wosk barwiacy Black Bison

Wosk Liberon to produkt wykończeniowy – nadaje on powierzchni mebli jedwabistość oraz podkreśla ich naturalną patynę. Wosk do drewna jest także idealny do pielęgnacji lakierowanych powierzchni drewnianych. Występuje w 12 gotowych kolorach nadających naturalne wykończenie drewna. więcej »
Dodano: 2017-01-02
Liberon

Designer Colour

 Designer Colour

Wysokiej jakości, wodorozcieńczalna, farba lateksowa do malowania ścian i sufitów, odporna na szorowania. Farba dostępna w 60 gotowych kolorach. Produkt Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. więcej »
Dodano: 2017-01-02
Beckers

FARBA WEWNĘTRZNA DEKORAL POLINAK PLUS

 FARBA WEWNĘTRZNA DEKORAL POLINAK PLUS

ARBA AKRYLOWA przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Szczególnie polecana do malowania sufitów - optycznie maskuje niedoskonałości podłoża, wygodna w aplikacji (nie chlapie). Zapewnia nieskazitelną, trwałą biel. Pozostawia matowy efekt wykończenia. Zastosowanie: kuchnie i łazienki. więcej »
Dodano: 2016-12-19
Dekoral

Przeznaczenie:wewnątrz
Rodzaj:emulsyjne
Pojemność opakowania:10
00:l
Wydajność z 1l:16
00:
Czas schnięcia:2
00:h
Czas
po którym można nanosić kolejną warstwę:2
00:h

Klej do płytek wysokoelastyczny CM 16

 Klej do płytek wysokoelastyczny CM 16

Zaprawa Ceresit CM 16 służy do mocowania płytek ceramicznych (glazura, terakota, gres), cementowych i kamiennych (oprócz marmuru) na podłożach odkształcalnych. CM 16 polecana jest do mocowania płytek na wiotkich ściankach działowych, ogrzewanych podłogach, elewacjach, tarasach i balkonach. Wysoka przyczepność zaprawy sprawia, że zalecana jest ona do płytek o nasiąkliwości < 3%, np. gresowych oraz do mocowania płytek na podłożach krytycznych (tylko wewnątrz budynków): istniejących płytkach, mocnych i dobrze przyczepnych powłokach malarskich, podłożach gipsowych, anhydrytowych, betonie więcej »
Dodano: 2016-12-05
Ceresit

Pojemność opakowania:25
00:kg

PIANKA USZCZELNIAJĄCA maxi express

 PIANKA USZCZELNIAJĄCA maxi express

uszczelnienia przy montażu ościeżnic okiennych i drzwiowych, parapetów, rolet, stopni schodów w warunkach zimowych (do -25°C), wypełnianie i izolacja przepustów rurowych i kablowych, elementów instalacji centralnego ogrzewania i wodno - kanalizacyjnej, wypełnianie i wygłuszanie ścian działowych, elementów prefabrykowanych w konstrukcjach szkieletowych, izolacja termiczna i akustyczna podłóg, poddaszy, dachów, systemów klimatyzacyjnych, wypełnianie szczelin w złączach ściennych i stropowych, więcej »
Dodano: 2016-12-02
SOUDAL

Ws 2K Duo Ws Easy Prime

 Ws 2K Duo Ws Easy Prime

Oferujemy lakiery i produkty firmy Loba- najstarsza firma w Europie, lider na rynku chemii parkieciarskiej więcej »
Dodano: 2016-11-23
LOBA

TENAX Solido klej do kamienia

 TENAX Solido klej do kamienia

Klej gęsty tiksotropowy o wysokiej lepkości używany do klejenia, szpachlowania i rekonstrukcji kamieni naturalnych również w pionie. Produkt po utwardzeniu jest błyszczący i daje się łatwo polerować. Reaguje również w niskich temperaturach. Przyczepność do materiału i wysoka wytrzymałość mechaniczna to jego największe zalety. Znikoma zmiennośćkoloru po utwardzeniu. Biały 1L - 42 zł Beż 1L - 42 zł Beż ciemny 1L - 42 zł Transparentny 0.75L - 45zł więcej »
Dodano: 2016-11-10
TenaxCena: 45 zł

Opakowanie:0.75l

TENAX Solido klej do kamienia

 TENAX Solido klej do kamienia

Klej gęsty tiksotropowy o wysokiej lepkości używany do klejenia, szpachlowania i rekonstrukcji kamieni naturalnych również w pionie. Produkt po utwardzeniu jest błyszczący i daje się łatwo polerować. Reaguje również w niskich temperaturach. Przyczepność do materiału i wysoka wytrzymałość mechaniczna to jego największe zalety. Znikoma zmienność koloru po utwardzeniu. więcej »
Dodano: 2016-11-10
TenaxCena: 42 zł

Opakowanie:1l

AKEMI Akepox 5010

 AKEMI Akepox 5010

Przeznaczony do klejenia i wypełniania kamienia na płaszczyznach pionowych. Przeznaczony do prac restauracyjnych, idealny do jasnych i białych - krystalicznych kamieni naturalnych. Dobra przyczepność do wilgotnego podłoża. Wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami jak: metal, aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość koloryzowania pastami AKEMI i mieszania z mączkami kamiennymi. więcej »
Dodano: 2016-11-10
AkemiCena: 410 zł

Pojemność opakowania:2
25:kg

AKEMI Akepox

 AKEMI Akepox

Zastosowania: Przeznaczony do klejenia i wypełniania kamienia na płaszczyznach pionowych. Dobra przyczepność do wilgotnego podłoża. Wysokie właściwości mechaniczne przy łączeniu kamienia z innymi materiałami jak: metal aluminium, drewno, ceramika, szkło. Możliwość koloryzowania pastami AKEMI i mieszania z mączkami kamiennymi. więcej »
Dodano: 2016-11-10
AkemiCena: 325 zł

Tenax Hydrex Impregnat do kamienia naturalnego.

 Tenax Hydrex Impregnat do kamienia naturalnego.

Produkt zabezpieczający przed plamami zalecany do polerowanych krystalicznych marmurów typu Carara, Thasos, Boticino i materiałach o podobnej naturze zalecany również do piaskowców. Do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Nie zmienia naturalnego koloru kamienia. Penetruje do wnętrza kamienia impregnuje, nie tworząc powłoki, nie ma wpływu na naturalną paro przepuszczalność materiału. więcej »
Dodano: 2016-11-10
TenaxCena: 70 zł

Pojemność opakowania:1
00:l

Tenax Easy Wet impregnat do kamienia

 Tenax Easy Wet  impregnat do kamienia

Używany do ożywienia koloru marmurów i granitów. Do zastosowania na powierzchnie polerowane, surowe, szczotkowane. Posiada właściwości zabezpieczające przed penetracją wody i tłuszczu. Łatwość rozprowadzania i szybkość reakcji pozwala na zastosowanie na automatycznych liniach. Wydajność: 20/30 m2/lt w zależności od chłonności materiału. więcej »
Dodano: 2016-11-10
TenaxCena: 52 zł

Pojemność opakowania:l

TENAX Ager

 TENAX Ager

Produkt idealny do marmurów, granitów i innych kamieni jeśli chcemy uzyskać efekt ''mokry'' do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Jest zalecany na powierzchni piaskowane, szlifowane, palone aby uzyskać trwały w czasie intensywny kolor kamienia. Produkt posiada wspaniałe właściwości impregnujące, nie żółknie pod wpływem promieni słonecznych, penetruje do wnętrza kamienia powodując trwały efekt ożywienia koloru. Posiada również właściwości o dużym stopniu anty-graffiti. Wydajnoś: 20/30 m2/lt w zależności od chłonności materiału. więcej »
Dodano: 2016-11-10
TenaxCena: 230 zł

Pojemność opakowania:1
00:l

Akemi Impregnat do kamienia granitu marmuru

 Akemi Impregnat do kamienia granitu marmuru

Farbtonvertiefer super - wzmacniacz koloru super to impregnat do kamienia naturalnego firmy Akemi przeznaczony do zabezpieczenia elewacji, schodów, posadzek, blatów kuchennych i łazienkowych z kamieni naturalnych i sztucznych, tworząc tak zwany efekt mokrego kamienia. Zabezpiecza przed wnikaniem wody i ogólnych zanieczyszczeń. Stosowany do polerowanych i nasiąkliwych kamieni naturalnych i sztucznych. Wydajność: ok. 15-20m2 / 1l w zależności od chłonności materiału więcej »
Dodano: 2016-11-10
AkemiCena: 180 zł

Pojemność opakowania:1
00:l

Akemi Pogłębiacz koloru (Farbtonvertiefer)

 Akemi Pogłębiacz koloru (Farbtonvertiefer)

Zastosowanie: Produkt przeznaczony do zabezpieczania elewacji, schodów, posadzek, blatów kuchennych i łazienkowych z kamieni naturalnych i sztucznych, tworząc efekt ''mokrej powierzchni'' bez uwidocznienia połysku. Zabezpiecza przed wnikaniem wody i ogólnych zanieczyszczeń. Stosowany do surowych i nasiąkliwych kamieni naturalnych i sztucznych. więcej »
Dodano: 2016-11-10
AkemiCena: 80 zł

Pojemność opakowania:1
00:l

Akemi anti fleck

 Akemi anti fleck

Przeznaczony do zabezpieczania posadzek, płyt stołowych, blatów kuchennych i łazienkowych z kamieni naturalnych i sztucznych przed wnikaniem wody, tłuszczów, olejów oraz substancji kolorowych. Stosowany wewnątrz i na zewnątrz, bez zastrzeżeń w kontakcie z żywnością. Kamień po impregnacji zachowuje zdolność oddychania. Lekko pogłębia ton kolorystyczny. więcej »
Dodano: 2016-11-10
AkemiCena: 135 zł

Pojemność opakowania:1
00:l

JURGA GRUNT PRIMER PLUS GŁĘBOKO PENETRUJĄCY

 JURGA GRUNT PRIMER PLUS GŁĘBOKO PENETRUJĄCY

GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY. Bardzo wydajny preparat do gruntowania i wzmacniania wszelkich starych i nowych, porowatych i chłonnych podłoży takich jak : ścianki betonowe, gazobeton , tynki cementowo-wapienne i gipsowe , płyty kartonowo-gipsowe, cementowo-wiórowe oraz do gruntowania podłoży przed mocowaniem płytek ceramicznych i terakoty. więcej »
Dodano: 2016-10-14
JURGA

Ceresit grunt głęboko penetrujący CT 17

 Ceresit grunt głęboko penetrujący CT 17

Oferujemy szeroki zakres gruntów ! Współpracujemy ze znanymi producentami ! Jeśli szukasz tanich i sprawdzonych gruntów pod malowanie, czy gruntów pod tynkowanie KONIECZNIE ZGŁOŚ SIĘ DO NAS ! Grunty i emulsje gruntujące w niskich cenach ! więcej »
Dodano: 2016-10-14
Ceresit

MAPESIL 100-200

 MAPESIL 100-200

WYSOKIEJ JAKOŚCI SILIKON SANITARNY W RÓŻNYCH KOLORACH, ZNANEJ I CENIONEJ FIRMY MAPESIL. WYBIERZ ODPOWIEDNI KOLOR SILIKONU I ODBIERZ GO U NAS ! więcej »
Dodano: 2016-10-11
Mapei

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.