Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

Produkty od 221 do 240 z 969

Sika Prmier N

 Sika Prmier N

Sika Primer N, jest gruntem, który w swoim przeznaczeniu ma zmniejszać zużycie oraz wzmacniać przyczepność i skuteczność klejów uszczelniających z grupy SikaBond oraz SikaFlex. Sika Primer N, można stosować na większość znanych powierzchni mineralnych a także na metal, ceramikę, drewno.Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SIKACena: 75 zł

postać:płyn
Wydajność z 1kg:120
00:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Pojemność opakowania:kg

Sika Primer MB

 Sika Primer MB

Sika Primer MB, to najwyższej jakości grunt żywiczny, który stosuje się jako warstwa gruntująca pod kleje do posadzek drewnianych typu SikaBond T54. Sika Primer MB znacznie zmniejsza zużycie samego kleju, zwiększa przyczepność, uszczelnia warstwy. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SIKACena: 565 zł

postać:żywica
Wydajność z 1kg:250
00:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
czyszczenie narzędzi:Sika Cleaner
Pojemność opakowania:10
00:kg

Farby i lakiery

 Farby i lakiery

W sprzedaży posiadamy również farby i lakiery, a także impregnaty. Oferujemy farby do wnętrz, fasadowe i alkidowe. Proponujemy szeroki wybór lakierów i bejco - lakierów. W naszym asortymencie nie zabrakło również impregnatów i farb do drewna. więcej »
Dodano: 2015-02-18
Brak danych

Olej Bona OIL 90

 Olej Bona OIL 90

PRODUKT: Olej nawierzchniowy RODZAJ: OIL 90 KOLOR: Bezbarwny OPAKOWANIE: 1L Bona Oil 90 jest utwardzającym się olejem sosnowym, zawierającym poniżej 10% rozpuszczalników, przeznaczonym do pokrywania podłóg z surowego drewna, narażonych na normalne lub duże ścieranie. Ze względu na łatwą aplikację i szybkie schnięcie, podłoga może zostać wykończona w ciągu jednego dnia. Zalety: - Produkt na bazie utwardzającego się oleju sosnowego; - Substancje stałe 90%; - Łatwy w użyciu; - Szybko schnie; - Zakończenie pracy w 1 dzień; - Praktycznie nie powoduje powstawania przebarwień; - Doskonała wydajność; - Spełnia normę RAL - UZ 38 dla VOC i emisji formaldehydu; - Spełnia normę DIN EN 71/3 do zastosowania na zabawkach dla dzieci więcej »
Dodano: 2015-02-17
BonaCena: 98.62 zł

Pojemność opakowania:1
00:kg
int

Lakier Bona TRAFFIC HD

 Lakier Bona TRAFFIC HD

PRODUKT: Lakier nawierzchniowy RODZAJ: TRAFFIC HD EFEKT: Mat OPAKOWANIE: 4,95L Lakier nawierzchniowy na najwyższe obciążenia Bona Traffic HD to dwukomponentowy wodny lakier nawierzchniiowy do stosowania na podłogach drewnianych w miejscach użyteczności publicznej narażonych na wysokie ścieranie. Dzięki zastosowaniu nowej technologii polimerowej, Bona Traffic HD nadaje trwałe zabezpieczenie przed ścieraniem, śladami po obcasach oraz środkami chemicznymi, w pełni zgodne z normami ekologicznymi. Lakier ten jest niemalże bezzapachowy i otrzymał atest DIBT za niską emisyjność. Jest on przeźroczysty i nie powoduje żółknięcia. Zalety: - Najwyższa trwałość - Gotowy do użycia po 24 godzinach - Bezzapachowy - Niska zawartość organicznych związków lotnych < 5% - Nie powoduje żółknięcia - Atest DiBT - Szybszy czas wiązania przyspieszający możliwość użytkowania podłogi - Poprawione warunki pracy więcej »
Dodano: 2015-02-17
BonaCena: 572 zł

Stopień połysku:Mat
Pojemność opakowania:5 l

Klej poliuretanowy Bona R777

 Klej poliuretanowy Bona R777

PRODUKT: Klej dwukomponentowy poliuretanowy RODZAJ: R777 OPAKOWANIE: 14Kg 777 jest dwukomponentowym, poliuretanowym klejem do parkietu i laminatów. Nie zawiera rozpuszczalników chemicznych, organicznych ani wody. Posiada bardzo dobrą przyczepność do wszystkiego rodzaju podkładów i materiałów drewnianych. Przeznaczony jest do przyklejania klepek z każdego rodzaju drewna egzotycznego oraz klepek o dużych wymiarach. Zalety: - Nie zawiera rozpuszczalników chemicznych, organicznych ani wody; - Posiada bardzo dobrą przyczepność do wszelkich rodzajów podkładów i materiałów drewnianych. - Dogodny czas schnięcia powierzchniowego około 110 min. - Nadaje się do przyklejania na podkłady z ogrzewaniem podłogowym więcej »
Dodano: 2015-02-17
BonaCena: 297.8 zł

Opakowanie:Wiadro
Pojemność opakowania:14
00:kg
Wydajność z 1kg:1 m²

Klej Hybrydowy DBX Elastik

 Klej Hybrydowy DBX Elastik

PRODUKT: Klej DBX Elastik RODZAJ: Hybrydowy OPAKOWANIE: 17Kg Klej jednoskładnikowy, nie zawierający rozpuszczalnika do elastycznego klejenia mozaiki, parkietu klepkowego, parkietów gotowych, parkietu i desek litych, parkietów egzotycznych, bruku drewnianego oraz lamiantów. Właściwości: - nie zawiera rozpuszczalników i silikonu, - o neutralnym zapachu, - łatwy do rozprowadzania szpachlą, - elastycznie utwardzany, - nadaję się na ogrzewanie podłogowe. więcej »
Dodano: 2015-02-17
DąbexCena: 519.35 zł

Opakowanie:Wiadro
Pojemność opakowania:17
00:kg
Wydajność z 1kg:1 m²

Grunt silanowy Bona R580

 Grunt silanowy Bona R580

PRODUKT: Grunt RODZAJ: D580 ZASTOSOWANIE: jednokomponentowa silanowa bariera wilgoci do 5% CM pod kleje silanowe OPAKOWANIE: 7Kg Bona R580 to jednokomponentowa bariera przeciwwilgociowa na bazie silanu, służąca do zabezpieczania wilgotnych podkładów. Aby uzyskać szybsze efekty wiążące należy zastosować Bona R580 jako dwukomponentowy system, dodając wodę z dołączonego pojemnika. Zalety: - Może być używany jako 1 – składnikowy, albo 2 – składnikowy z wodą (szybsze utwardzenie). Dodatek wody w małej torebce aluminiowej do opakowania 6 kg jako katalizator. - Szybkie i łatwe rozprowadzanie szpachlą, inne narzędzia są możliwe - Szybkie wiązanie - Bez rozpuszczalników - Nie niebezpieczne, Bez ograniczeń transportowych więcej »
Dodano: 2015-02-17
BonaCena: 422.5 zł

Pojemność opakowania:7
00:kg

Pasta BHP Cytryna

 Pasta BHP Cytryna

Pasta BHP Cytryna środek czyszczący w formie pasty, przygotowany do usuwania z silnie zabrudzonych rąk smarów, olei, sadzy, rdzy, atramentów, smoły, farby. Przeznaczona do stosowania w warsztatach i zakładach przemysłowych. Pasta o przyjemnym cytrynowym zapachu. Pakowana w pojemniki 500g, opakowanie zbiorcze 16 szt. oraz wiaderka 6 kg. więcej »
Dodano: 2015-02-10
ROBANKAR

Pasta BHP Mięta

 Pasta BHP Mięta

Pasta BHP Mięta środek czyszczący w formie pasty, przygotowany do usuwania z silnie zabrudzonych rąk smarów, olei, sadzy, rdzy, atramentów, smoły, farby. Przeznaczona do stosowania w warsztatach i zakładach przemysłowych. Pasta o przyjemnym miętowym zapachu. Pakowana w pojemniki 500g, opakowanie zbiorcze 16 szt. oraz wiaderka 6 kg. więcej »
Dodano: 2015-02-10
ROBANKAR

Pasta BHP Leśne igliwie

 Pasta BHP Leśne igliwie

Pasta BHP Leśne Igliwie środek czyszczący w formie pasty, przygotowany do usuwania z silnie zabrudzonych rąk smarów, olei, sadzy, rdzy, atramentów, smoły, farby. Przeznaczona do stosowania w warsztatach i zakładach przemysłowych. Pasta o przyjemnym zapachu przypominającym sosnowe igły. Pakowana w pojemniki 500g, opakowanie zbiorcze 16 szt. oraz wiaderka 6 kg. więcej »
Dodano: 2015-02-10
ROBANKAR

Farby do ścian

 Farby do ścian

Zajmujemy się sprzedażą farb do ścian. W swojej ofercie posiadamy farby akrylowe, lateksowe, autorenolaki, lakierobejce oraz impregnaty. więcej »
Dodano: 2015-02-10
Brak danych

Tynk

 Tynk

Oferujemy wykonawstwo oraz sprzedaż produktów do suchej zabudowy, w tym m.in. tynki dekoracyjne, płyty karton-gips, profile, łączniki, wkręty, gipsy oraz gładzie. więcej »
Dodano: 2015-02-10
Brak danych

Styropian

 Styropian

Sprzedajemy produkty do wykonywania systemów dociepleń w budownictwie, w tym styropian, wełnę, kleje, tynki, siatki, kołki, narożniki i listwy startowe. W zakresie naszych usług znajdą Państwo również wykonanie systemów dociepleń. więcej »
Dodano: 2015-02-10
Brak danych

Cement CEM II/B-V 32,5R

 Cement CEM II/B-V 32,5R

Charakterystyka: umiarkowane ciepło hydratacji wysoka wytrzymałość końcowa dobra urabialność mieszanki betonowej umiarkowane narastanie wytrzymałości początkowych odporność na działanie czynników korozyjnych i agresywnych więcej »
Dodano: 2015-02-07
Artcem

Cement PREMIUM 42,5R

 Cement PREMIUM 42,5R

PREMIUM 42,5R (cement portlandzki CEM I 42,5R)to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku budowlanego na cementy o wysokiej wytrzymałości początkowej i końcowej. To idealne spoiwo wszędzie tam, gdzie ważny jest czas realizacji konstrukcji lub konieczna jest szybka naprawa obiektu. To cement, z którego możemy wykonywać ławy fundamentowe, stropy, wieńce, nadproża, tarasy czy ściany oporowe.Cement PREMIUM 42,5R nie boi się niskich temperatur - polecamy go szczególnie do prac wykonywanych w okresie jesienno-zimowym. Swoje zastosowanie znajdzie także w zakładzie prefabrykacji czy w produkcji betonów wysokich klas wytrzymałościowych. Zastosowany w konstrukcji drogowej czy mostowej jest gwarancją odpowiedniej trwałości betonu. więcej »
Dodano: 2015-02-07
GÓRAŻDŻE

Zaprawa klejąca ADESILEX P9

 Zaprawa klejąca ADESILEX P9

Cementowa, tiksotropowa zaprawa klejąca o wysokich parametrach i wysokiej przyczepności, do klejenia płytek ceramicznych i gresowych. Zastosowanie Klejenie na zewnątrz i wewnątrz budynków płytek ceramicznych i mozaiki ceramicznej, płytek gresowych i kamienia naturalnego (niewrażliwego na wilgoć) na podłogach, ścianach i sufitach, na podłożach tradycyjnych, tj. tynki i posadzki cementowe i cementowo-wapienne, podkłady z ogrzewaniem podłogowym, ściany z bloczków i płyt kartonowo-gipsowych, tynki gipsowe jednowarstwowe, powłoki hydroizolacyjne Mapelastic, Mapelastic Smart lub Mapegum WPS, a także stare okładziny ceramiczne, o ile są mocne, stabilne i czyste. więcej »
Dodano: 2015-02-07
Mapei

KLEJ DO PŁYTEK GLAZURNIK

 KLEJ DO PŁYTEK GLAZURNIK

Klej jest przeznaczony do klejenia płytek ceramicznych na zewnątrz i wewnątrz budynku, na posadzkach, ścianach i sufitach — pod warunkiem, że podłoże jest stabilne, nośne i chłonne. więcej »
Dodano: 2015-02-07
Mapei

Klejowa zaprawa murarska do cienkich spoin 0.1

 Klejowa zaprawa murarska do cienkich spoin 0.1

SOLBET Klejowa Zaprawa Murarska Do Cienkich Spoin jest przeznaczona do klejenia bloczków i płytek z betonu komórkowego, silikatów oraz różnego rodzaju cegieł. Może być stosowana zarówno do murowania jak i niwelowania nierówności. więcej »
Dodano: 2015-02-07
Brak danych

Gabit TERMO PLUS biała 1.4

 Gabit TERMO PLUS biała 1.4

SOLBET GABIT TERMO PLUS zaprawa klejąca do ociepleń służy do wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego na styropianie w systemach ociepleń. Może być wykorzystana również do klejenia płyt styropianowych. więcej »
Dodano: 2015-02-07
Brak danych

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.