Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

Produkty od 341 do 360 z 958

Stiuki weneckie

 Stiuki weneckie

Jesteśmy jest firmą, która zajmuje się upiększaniem Państwa mieszkań i biur przy użyciu tynków dekoracyjnych (stiuk, trawertyn, beton, glinka, marmur klasyczny ...) oraz farb (lateksowych,akrylowych,strukturalnych...). Wykonujemy wyjątkowe i na co dzień niespotykane wnętrza. Odpowiednie dobranie tynków dekoracyjnych czy farb pomaga podnieść prestiż pomieszczeń i nadać im elegancki, oryginalny wygląd. więcej »
Dodano: 2014-04-14
Brak danych

Piasek kwarcowy

 Piasek kwarcowy

Pakowany w worki 25kg. Dostępny w gramaturach: 0.1-0,4mm 0,2-0,4mm 04,0,8mm 0,8-1,5mm Płukany, prażony ogniowo i frakcjonowany piasek kwarcowy. Jako posypka do gruntów lub posadzek epoksydowych, jako wypełnienie do zapraw epoksydowych lub cementowych. Pozwalający obniżyć koszty. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. więcej »
Dodano: 2014-04-12
Brak danych

Sufity podwieszane

 Sufity podwieszane

W ramach naszej działalności zajmujemy się wykonywaniem podwieszanych sufitów oraz zabudów. Zapraszam do kontaktu. więcej »
Dodano: 2014-04-11
Brak danych

Tynki renowacyjne

Zajmujemy się tynkami renowacyjnymi. Pracę wykonujemy na czas, a sam pomiar i wycena są bezpłatne. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-04-10
Brak danych

Tynki cementowo - wapienne

Oferujemy tynkowanie cementowo - wapienne. Organizujemy tak pracę, aby wykonać ją szybko, solidnie, bezpiecznie oraz aby pozostawić po sobie czystość. więcej »
Dodano: 2014-04-10
Brak danych

Tynki gipsowe o podwyższonej twardości

Wykonujemy tynki gipsowe zwykłe oraz o podwyższonej twardości. Zapewniamy bezpłatny pomiar i wycenę. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-04-10
Brak danych

Farba do garażu - Epoxy Shield Maxx

 Farba do garażu - Epoxy Shield Maxx

Epoxy Shield Maxx to dwuskładnikowa posadzka epoksydowa, która znakomicie sprawuje się jako farba do garażu. Farba do garażu Epoxy Shield Maxx zapewnia ochronę posadzki już w jednej powłoce. Posadzka do garażu Epoxy Shield Maxx nie wymaga podkładu i jest prosta w użyciu. Posadzka garażowa Epoxy Shield Maxx odznacza się znakomitą odpornością na zużycie, uderzenia i ścieranie przy ruchu pieszym i ruchu pojazdów. Epoxy Shield Maxx jest również farba odporna na oleje, chemikalia, rozpuszczalniki oraz stojącą wodę. Posadzka żywiczna Epoxy Shield Maxx to znakomite rozwiązanie w przypadku malowania posadzek w garażach, magazynach, warsztatach samochodowych, myjniach, wewnętrznych parkingach, etc. Dzięki tym wszystkim cechom Epoxy Shield jest od lat liderem wśród farb wysokiej jakości na podłogi garażowe na rynku amerykańskim. więcej »
Dodano: 2014-04-08
Rust-Oleum

Przeznaczenie:wewnątrz
Rodzaj:do posadzek

Tynki ozdobne

 Tynki ozdobne

Oferujemy usługi w zakresie wykonania włoskich tynków dekoracyjnych oraz profesjonalnego malowania wnętrz. więcej »
Dodano: 2014-03-18
Brak danych

Tynki maszynowe gipsowe

 Tynki maszynowe gipsowe

Tynki maszynowe gipsowe doskonale utrzymują ciepło w budynku, dzięki temu są bardzo oszczędnych rozwiązaniem. Wykonujemy je jednowarstwową techniką. więcej »
Dodano: 2014-03-01
Brak danych

Tynki dekoracyjne

 Tynki dekoracyjne

"ZARU" to firma, która zajmuje się upiększaniem Państwa biur i mieszkań przy użyciu tynków dekoracyjnych (stiuk, trawertyn, czy też beton, glinka oraz marmur klasyczny) oraz farb (lateksowych, akrylowych raz strukturalnych). Wykonujemy oryginalne i praktyczne wnętrza. Odpowiednie dobranie farb czy tynków dekoracyjnych pomaga podnieść prestiż pomieszczeń i nadać im elegancki wygląd. więcej »
Dodano: 2014-02-27
Brak danych

tynki maszynowe

 tynki maszynowe

Proponujemy tynki gipsowe z worka lub cementowo-wapienne tradycyjne. Składa się na nie cement, wapno oraz piasek i urabiane są one na budowie. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania filcowania - tynk pod malowanie. Istnieje możliwość obejrzenia wykonanej przez nas pracy. Dojeżdżamy do Klienta w celu uzgodnienia szczegółów. więcej »
Dodano: 2014-02-16
Brak danych

Farba strukturalna

 Farba strukturalna

Magnat: - Glinka wenecka / Grassi - Samum Antica Signoria: - Chiffon - Chic / Chic metal - Damascato / Damascato stellare - Ombre więcej »
Dodano: 2014-02-06
Brak danych

LAKMA FARBY I LAKIERY

 LAKMA FARBY I LAKIERY

SZEROKA GAMA FARB DO DREWNA I METALU, EMALII AKRYLOWYCH JAK RÓWNIEŻ LAKIERÓW EKOLOGICZNYCH DO PARKIETÓW I BOAZERII. więcej »
Dodano: 2013-03-25
Lakma

Mieszalnik Farb Stronie Lądek

 Mieszalnik Farb Stronie Lądek

DEKORAL: FARBY WEW/ZEW ,AKRYLOWE , ALKIDOWE ,TYNKI ELEWACYJNE ,LAKIERY PODŁOGOWE I BOAZERYJNE ORAZ WSZYSTKIE OBECNIE PRODUKOWANE KOLORY FARB GOTOWYCH. http://www.dekoral.pl/kolory-farb-z-mieszalnika TEKNOS: FARBY WEW/ZEW , AKRYLOWE , ALKIDOWE ,URETANOWE ,POSADZKOWE , DACHOWE ,OLEJE I LAKIEROBEJCE ; http://www.teknos.pl/ BARWIMY WG.WZORNIKÓW :NCS , RAL ,TEKNOS ,TIKKURILA ,DEKORAL I INNE. więcej »
Dodano: 2013-03-02
Tikkurila , Teknos , Dekoral , Śnieżka

Dolina Nidy Gips Szpachlowy

 Dolina Nidy Gips Szpachlowy

Gips Szpachlowy jest uniwersalnym spoiwem gipsowym do wykonywania gładzi na ścianach i sufitach, oraz do prac remontowych polegających na uzupełnianiu ubytków oraz wypełnianiu drobnych rys i pęknięć. Może być również stosowany do montażu prefabrykatów gipsowych oraz mocowania narożników aluminiowych. Przeznaczony jest na typowe podłoża mineralne, takie jak beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny i gipsowy oraz płyty gipsowo-kartonowe. Spoiwa tego nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych. więcej »
Dodano: 2013-02-14
Brak danych

Certyfikaty energetyczne

 Certyfikaty energetyczne

Oferujemy wydanie certyfikatów energetycznych. Usługi świadczymy na terenie województwa wielkopolskiego. więcej »
Dodano: 2012-08-06
Brak danych

XYPEX hydroizolacje

 XYPEX  hydroizolacje

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży wykonujemy kompleksowo i solidnie różnego rodzaju Hydroizolacje Xypex oraz izolacje przeciwwodne. więcej »
Dodano: 2012-01-03
XYPEX

XYPEX izolacje przeciwwodne

 XYPEX  izolacje przeciwwodne

Wykonujemy kompleksowo i solidnie Izolacje przeciwwodne XYPEX, które wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. więcej »
Dodano: 2012-01-03
XYPEX

Uszczelnienia budynków metodą XYPEX

 Uszczelnienia budynków metodą XYPEX

Oferujemy uszczelniania budynków oraz garaży metodą XYPEX, w których posiadamy dyże doświadczenie i wieloletnią praktykę. więcej »
Dodano: 2012-01-03
XYPEX

Tynk mozaikowy GRANDECO

 Tynk mozaikowy GRANDECO

Tynk mozaikowy GRANDECO:przeznaczony do wykończenia elementów na elewacjach budynków jak np.: cokoły, pilastry i gzymsy. Można stosować również do dekoracyjnego kształtowania obiektów użyteczności publicznej, salonów sprzedaży, biurowców itp. Podstawowe zalety tynku mozaikowego GRANDECO: Duże możliwości aranżacji wnętrz i elewacji Bogata oferta melanży bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne więcej »
Dodano: 2011-02-25
PHU Panjust Jan LachCena: 5.9 zł

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.