Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

•IZOHAN EKOGRUNT

 •IZOHAN EKOGRUNT

gruntowanie silnie wchłaniających wilgoć podłoży przed zastosowaniem zapraw klejowych; zabezpieczanie podłoży porowatych z betonu i jastrychu przed ich pyleniem; powierzchniowe gruntowanie podłoży narażonych na silne działanie wilgoci przed wykonaniem właściwej izoalcji przeciwwilgociowej (w pralniach, łaźniach itp.); gruntowanie starych podłoży mineralnych celem zwiększenia ich przyczepności (tzw. mostek sczepny); dodatek do zapraw cementowych, celem zabezpieczenia ich przed pękaniem; zabezpieczanie powierzchni betonowych przed nadmiernym ścieraniem i działaniem wilgoci (może być stosowany w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu pieszych np. w halach produkcyjnych, sklepach); podkład pod farby akrylowe. Jest łatwy i szybki w stosowaniu (gotowy do użycia); ekologiczny, przyjazny środowisku naturalnemu i człowiekowi; wodochronny; zwiększa przyczepność do podłoży nakładanych izolacji; odporny na ścieranie; przeciwdziała pyleniu sie betonowych powierzchni; zmniejsza osadzanie się kurzu więcej »
Dodano: 2012-02-02
IZOHAN

Wydajność z 1kg:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Pojemność opakowania:1
00:kg

IZOHAN IZOBUD PENETRATOR G7

 IZOHAN IZOBUD PENETRATOR G7

Zastosowanie: gruntowanie powierzchni pod papy asfaltowe i asfaltowo-polimerowe, zgrzewalne i samoprzylepne; szczególnie przydatny do gruntowania podłoży pod papy modyfikowane; przy kilkakrotnym naniesieniu służy do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowych. Modyfikowany SBS-em; szybkoschnący; posiada doskonałe właściwości penetracji w głąb izolowanych powierzchni; zabezpiecza betony przed wilgocią i korozją; posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoży mineralnych; jest łatwy i szybki w stosowaniu gotowy do użycia), dający się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską więcej »
Dodano: 2012-01-31
IZOHANCena: 53 zł

postać:płynna
Wydajność z 1kg:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Pojemność opakowania:5
00:kg

IZOHAN IZOBUD Br

 IZOHAN IZOBUD Br

Zastosowanie: gruntowanie powierzchni budowli przed nałożeniem właściwej izolacji asfaltowej; wykonywanie powłok antykorozyjnych; konserwacja skorodowanych powierzchni betonowych (przeciwdziała dalszemu procesowi korozji). Jest wodochronny; jest łatwy i szybki w stosowaniu (gotowy do uzycia); dający się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską; zwiększa przyczepność podłozy; posiada doskonałe właściwości penetracji w głąb izolowanych powierzchni; zabezpiecza betony przed wilgocią i korozją; posiada bardzo dobrą przyczepność do wszelkich podłoży mineralnych więcej »
Dodano: 2012-01-31
IZOHANCena: 52 zł

czas schnięcia:12 h
Wydajność z 1kg:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Pojemność opakowania:10
00:kg

IZOHAN IZOBUD SBS Br

 IZOHAN IZOBUD SBS Br

Gruntowanie powierzchni mineralnych oraz starych powłok z pap asfaltowych przed nałożeniem właściwej izolacji asfaltowej; wykonywanie powłok antykorozyjnych także na elementy metalowe; konserwacja skorodowanych powierzchni betonowych (przeciwdziała dalszemu procesowi korozji). Posiada doskonałe właściwości penetracji w głąb izolowanych powierzchni; posiada bardzo dobrą przyczepność do wszelkich podłoży mineralnych; zwiększa przyczepność podłoży; tworzy izolację odporną na działanie czynników atmosferycznych; zabezpiecza betony przed wilgocią i korozją; jest łatwy i szybki w stosowaniu (gotowy do użycia), dający się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską więcej »
Dodano: 2012-01-31
IZOHANCena: 48 zł

czas schnięcia:12 h
Wydajność z 1kg:
Pojemność opakowania:10
00:kg

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.