Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

Farba drogowa akrylowa

 Farba drogowa akrylowa

Do oznakowania poziomego ulic, garaży, parkingów, hal magazynowych oferujemy Państwo sprawdzone i polecane przez naszych specjalistów farby drogowe akrylowe Bandax Sprint wraz z dedykowanym rozpuszczalnikiem i mikrokulami szklanymi nadającymi efekt odblasku. W stałej ofercie dostępne są farby w kolorach: biały, żółty, czarny. Na zamówienie (mieszalnik firmy Maestria) farby kolorowe wg palety RAL - czas oczekiwania ok. 3-4 dni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://sklepznagar.pl/poziome-oznakowanie-drog/farby-drogowe. więcej »
Dodano: 2017-02-20
Maestria

Przeznaczenie:na zewnątrz i wewnątrz
Rodzaj:farba drogowa
Pojemność opakowania:20
00:l
Wydajność z 1l:1
00:
Czas schnięcia:3
00:h
Czas
po którym można nanosić kolejną warstwę:3
00:h
Sposób nanoszenia:natrysk
Min. temp. Pracy:5
00:°C

Przyciemniacz do kamienia Nanoquick Mineral Wet 5 l

Przyciemniacz do kamienia Nanoquick Mineral Wet 5 l

W ofercie sprzedaży posiadamy preparat NANOQUICK® MINERAL WET, który jest dedykowany do naturalnych materiałów mineralnych. Preparat chroni przed wilgocią i zabrudzeniami oraz przyciemnia materiały i powoduje "efekt mokrego materiału". więcej »
Dodano: 2015-04-03
opennanoCena: 239 zł

Sposób nanoszenia:natryskowo bądź pędzlem
Wydajność z 1l:4
00:
Czas schnięcia:6 h
Pojemność opakowania:5
00:l

A, C2, B3, W2, AG,...

 A, C2, B3, W2, AG,...

nanocząsteczkowe, wodne i alkoholowe, hydrofobowe i oleofobowe, powierzchniowe i wgłębne, wewnątrz i na zewnątrz. CHRONIĄ PRZED WILGOCIĄ, BRUDEM, OLEJAMI, DROBNOUSTROJAMI. więcej »
Dodano: 2013-09-13
NANOSYSTEM s.c.

Sposób nanoszenia:natryskowo
Wydajność z 1l:10
00:
Warstwy – bezbarwny:1 ilość
Czas schnięcia:4 h
Pojemność opakowania:1
00:l

Nanostone Bruk Impregnat do betonu, kostki brukowej, kamienia Basic

 Nanostone Bruk Impregnat do betonu, kostki brukowej, kamienia Basic

Preparat NANOSTONE BRUK basic jest nowej generacji preparatem przeznaczonym do zabezpieczania i impregnacji betonowej kostki brukowej, krawężników i innych wyrobów betonowych, płyt chodnikowych jak również kamienia o chłonnej strukturze (piaskowiec, wapień, łupek itp.), cegły itp. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat działa dwustopniowo po pierwsze wiąże się na powierzchni powodując efekt perlenia cieczy oraz ochronę przed brudzeniem po drugie wnika w głąb do kilkunastu milimetrów tworząc impregnację odporną na ścieranie. Impregnacja wgłębna gwarantuje wieloletnią ochronę przed wnikaniem wody deszczowej, wody stojącej i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu zabezpieczone powierzchnie stają się bardziej trwałe oraz odporne na brudzenie. Hydrofobizacja wewnątrz powierzchni przedłuża żywotność i trwałość kostki brukowej oraz innych powierzchni szczególnie jesienną i wiosenną porą gdy w ciągu doby temperatury rosną i spadają poniżej 0 oC. więcej »
Dodano: 2012-11-07
CleanOutCena: 94.9 zł

Sposób nanoszenia:natrysk
malowanie
zanurzenie
Wydajność z 1l:5
00:
Pojemność opakowania:5
00:l

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.