Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

Sikafloor 156

 Sikafloor 156

Sikafloor 156, to niezwykle skuteczny i bardzo popularny grunt żywiczny. Sikafloor 156 jest wykorzystywana pod powłoki posadzkowe epoksydowe oraz poliuretanowe, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Sika 156, znacznie zwiększa przyczepność posadzki do podłoża pierwotnego a także dzięki swoim właściwościom może stanowić spoiwo do posadzek betonowych, jastrychów i szpachlówek. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SIKACena: 645.5 zł

postać:płynna
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Warstwy - powłoki hydroizolacyjne typu lekkie:1 ilość
Pojemność opakowania:10
00:kg

Sika Prmier N

 Sika Prmier N

Sika Primer N, jest gruntem, który w swoim przeznaczeniu ma zmniejszać zużycie oraz wzmacniać przyczepność i skuteczność klejów uszczelniających z grupy SikaBond oraz SikaFlex. Sika Primer N, można stosować na większość znanych powierzchni mineralnych a także na metal, ceramikę, drewno.Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SIKACena: 75 zł

postać:płyn
Wydajność z 1kg:120
00:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Pojemność opakowania:kg

Grunt Primer A Eco

Grunt Primer A Eco

Primer A Eco tworzy spajającą powłokę izolacyjną, odpowiednią do neutralizacji ekspansywnej reakcji chemicznej podłoży na bazie gipsu i anhydrytu w zetknięciu z zaprawami i klejami mineralnymi. Redukuje i reguluje chłonność podłoży o wysokiej porowatości. więcej »
Dodano: 2012-03-05
KERAKOLLCena: 69.5 zł

postać:Płyn
Pojemność opakowania:5
00:kg

IZOHAN IZOBUD PENETRATOR G7

 IZOHAN IZOBUD PENETRATOR G7

Zastosowanie: gruntowanie powierzchni pod papy asfaltowe i asfaltowo-polimerowe, zgrzewalne i samoprzylepne; szczególnie przydatny do gruntowania podłoży pod papy modyfikowane; przy kilkakrotnym naniesieniu służy do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowych. Modyfikowany SBS-em; szybkoschnący; posiada doskonałe właściwości penetracji w głąb izolowanych powierzchni; zabezpiecza betony przed wilgocią i korozją; posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoży mineralnych; jest łatwy i szybki w stosowaniu gotowy do użycia), dający się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską więcej »
Dodano: 2012-01-31
IZOHANCena: 53 zł

postać:płynna
Wydajność z 1kg:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Pojemność opakowania:5
00:kg

MAPEI Primer EPDo odcięcia wilgoci

 MAPEI Primer EPDo  odcięcia wilgoci

Primer EP Mapei -odcinający wilgoć Dwuskładnikowy preparat epoksydowy, zawierający rozpuszczalniki, do wzmacniania i uszczelniania podkładów i posadzek przemysłowych. Zakres stosowania: • Wzmacnianie pylących i kruchych podkładów cementowych, mas cementowych, podkładów anhydrytowych, podłóg ogrzewanych i podłoży gipsowych • Do izolacji przeciwwilgociowej podkładów narażonych na wilgoć • Jako środek impregnujący i zapobiegający pyleniu się podkładów w obiektach przemysłowych opakowania 10kg więcej »
Dodano: 2011-03-03
Mapei PolskaCena: 297.5 zł

postać:płynna

Prosfas Mapei wzmacniający wylewki

 Prosfas Mapei wzmacniający wylewki

Prosfas Mapei Bezrozpuszczalnikowy, krzemianowy preparat wzmacniający do podkładów cementowych. Zakres stosowania: Do wzmacniania chłonnych podkładów cementowych o słabej strukturze oraz utwardzania niespójnych powierzchni, mających tendencje do rozwarstwiania. Podczas stosowania nie należy dopuszczać do tworzenia się kałuż. W przypadku ich powstania posypać suchym piaskiem kwarcowym. Opakowanie25L więcej »
Dodano: 2011-03-03
Mapei PolskaCena: 312 zł

postać:płynna

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.