Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

Soprema Grunt H80

 Soprema Grunt  H80

Soprema Grunt H80, jest wysokowydajnym bardzo skutecznym środkiem gruntującym przeznaczonym do stosowania pod warstwy hydroizolacyjne systemów Soprema Alsan 400, Soprema Alsan 500. Grunt znacznie wzmacnia przyczepność izolacji do podłoża, co jest szczególnie ważne w systemach hydroizolacji dachowej bezpalnikowej. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SopremaCena: 369 zł

postać:żywica
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
Warstwy - powłoki hydroizolacyjne typu lekkie:1 ilość
Pojemność opakowania:5
00:kg

Sika Primer MB

 Sika Primer MB

Sika Primer MB, to najwyższej jakości grunt żywiczny, który stosuje się jako warstwa gruntująca pod kleje do posadzek drewnianych typu SikaBond T54. Sika Primer MB znacznie zmniejsza zużycie samego kleju, zwiększa przyczepność, uszczelnia warstwy. Polecamy więcej »
Dodano: 2015-02-27
SIKACena: 565 zł

postać:żywica
Wydajność z 1kg:250
00:
Warstwy - gruntowanie:1 ilość
czyszczenie narzędzi:Sika Cleaner
Pojemność opakowania:10
00:kg

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.