Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia budowlana

Chemia budowlana

Silikon dekarski Dekarski

 Silikon dekarski Dekarski

Jednoskładnikowa, szybko-utwardzalna masa uszczelniająco - klejąca po utwardzeniu pozostaje trwale elastyczny odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV nie powoduje korozji metali i uszkodzeń w innych materiałach. Do montażu i obróbki elementów wykonanych z metali i tworzyw sztucznych takich jak rynny, pokrycia z blach surowych i powlekanych, opierzenia i okapy, okna dachowe itp. więcej »
Dodano: 2014-05-26
STALCO

Pojemność opakowania:l
Dostępne kolory:neutralny

Fugabella Eco Silicone

 Fugabella Eco Silicone

Fugabella® Eco Silicone zapewnia podwyższoną przyczepnością do podłoży nienasiąkliwych, gwarantując ciągłość estetyczną fug i nieprzepuszczalność ceramicznych materiałów wykończeniowych narażonych na odkształcenia. więcej »
Dodano: 2012-03-05
KERAKOLLCena: 23.5 zł

Dostępne kolory:neutralny

Chemia budowlana

W trakcie procesu budowy oraz podczas trwania prac wykończeniowych i remontu korzystamy z najróżniejszych urządzeń i materiałów budowlanych. Bardzo często sięgamy między innymi po środki zaliczane do chemii budowlanej. Należą do nich chociażby cement czy gipsy. Korzystamy z niej także podczas gładzenia i ozdobnego tynkowania ścian. Pod pojęciem chemii budowlanej rozumiemy też tak popularne w pracach wykończeniowych i remontach farby czy fugi.