Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kotły CO

Kotły CO

Produkty od 161 do 180 z 294

Palnik gazowy ECO 45

 Palnik gazowy ECO 45

Palnik gazowy do kotłów grzewczych oraz suszarni zbóż, kotły przemysłowe, kotły parowe. Szeroki asortyment produktów od 23 - 11.000 KW mocy z przedziału domowych palników gazowych, palników olejowych i dwu-paliwowych a także w zakresie od 594 - 57.000 KW mocy dla palników przemysłowych. Pierwsze i jedyne na rynku palniki z certyfikatem TSE-certified Gas Process Burners w zakresie mocy od 80.000 - 2.500.000 kcal/h. więcej »
Dodano: 2013-08-09
EuroStar

PIECE C.O. ekogroszek - wymiana starego kotła na nowy

PIECE C.O. ekogroszek - wymiana starego kotła na nowy

Wykonanie i wymiana zużytego kotła typu ekogroszek na nowy o zwiększonej wydajności grzewczej do posiadanego osprzętu i podajnika. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzisz sporo pieniędzy, ponieważ kupujesz tylko to, co się popsuło, a nie cały komplet. Cena do uzgodnienia, ponieważ jest zależna od wielkości kotła. Gwarancja kotła 5 lat - nie tylko na szczelność spawów ale też przedewszystkim NA SZCZELNOŚĆ BLACHY - TEGO NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE INDZIEJ! Warto czytać warunki gwarancji. Z reguły ma długi termin ale tylko na połączenia spawane! My natomiast jesteśmy spokojni o jakość stosowanej blachy więc udzielenie gwarancji 5 lat na jej szczelność nie jest dla nas żadnym wyzwaniem. więcej »
Dodano: 2013-07-29
Produkcja Kotły i Piece C.O. w Unisławiu - Stanisław Łupkowski

Rodzaj:kotły na ekogroszek

Kotły na paliwo stałe SZTOKER 15 kW; 25 kW; 35 kW; 50 kW kocioł z automatycznym podajnikiem na ekogroszek

Kotły na paliwo stałe SZTOKER 15 kW; 25 kW; 35 kW; 50 kW kocioł z automatycznym podajnikiem na ekogroszek

Dlaczego kocioł Sztoker ? -Kocioł z automatycznym podawaniem paliwa podajnikiem ślimakowym z zasobnika, -Możliwość spalania rożnego rodzaju paliw, jako dodatku do ekogroszku; miał węglowy, pellet, zboża, -Brak palnika retortowego a co za tym idzie brak oporów podczas dostarczania paliwa na palenisko, -Dłuższa żywotność zespołu podającego, -Specjalna, opatentowana konstrukcja ślimaka podającego zmniejsza do minimum ryzyko zerwania zabezpieczenia zespołu podającego, -Kocioł może pracować z minimalna temp 40˚C, nie ma konieczności instalowania zaworu mieszającego /mniejszy koszt instalacji/, -Brak tzw. „punktu rosy” dzięki specjalnej, opatentowanej budowie paleniska, woda z instalacji wraca bezpośrednio w okolice paleniska gdzie jest od razu nagrzewana, -Sterownik COBRA PID II – dzięki systemom Automatycznej Korekcji Dawki /korekcja dawki paliwa w zależności od wartości energetycznej +- 33% od nastawionej/oraz Systemowi Elastycznego Spalania/poprawne spalanie paliwa o kaloryczności +-15% więcej »
Dodano: 2013-05-23
KomizCena: 7299 zł

Rodzaj:kotły na ekogroszek
Znamionowa moc cieplna:15 kW
Zakres pracy:50 kW
Paliwo podstawowe:ekogroszek
współwspalnie - pelet
miał
Pojemność zasobnika:110 dm³
Pojemność wodna kotła:100 dm³
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:500 m²
Masa kotła kpl z podajnikiem:300
00:kg
Wymagany ciąg kominowy:20 Pa
Minimalna wysokość komina:6 m
Zakres temperatury pracy:40-85
Sprawność cieplna:89
00:mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:160
Dopuszczalne ciśnienie pracy:15 MPa
Pobór mocy podajnika:80 W
Zasilanie elektryczne:230 V

Kocioł co typ. Modal

 Kocioł co typ. Modal

Kocioł wodny MODAL MD 105 Mamy do do dyspozycji 10 modeli o mocy od 64 do 291 kW Komora spalania w kotle jest z nawróconym płomieniem Wysoka odporność na wytwarzanie kondesatu poniżej temp. 50 st C Palenisko ustawione odwrotnie względem wewnętrznej struktury kotła- w dolnej części Opatentowany sposób spawania rur na ścianie sitowej przeciwdziałający wytwarzaniu się - kondensatu. Turbolatory w kształcie sprężyn Redukcja strat ciepła, zawdzięczana wełnie mineralnej o grubości 60 mm na korpusie kotła - - oraz izolacja drzwi paleniska poprzez włókna ceramiczne. Możliwa wariantowość otwierania drzwi (lewe i prawe) - osobny panel sterowania kotła Maksymalne ciśnienie robocze: 5 bar więcej »
Dodano: 2012-08-30
Unical

Rodzaj:kotły
Znamionowa moc cieplna:105 kW
Zakres pracy:105 kW
Paliwo podstawowe:olej
gaz
Pojemność zasobnika:49 dm³
Pojemność wodna kotła:126 dm³
Masa kotła kpl z podajnikiem:280
00:kg
Minimalna wysokość komina:4 m
Wymagany przekrój komina:200 mm
Zakres temperatury pracy:50-90
Temperatura spalin:180 °C
Zasilanie elektryczne:230 V

kotły grzewcze

 kotły grzewcze

Oferujemy szeroki wybór kotłów grzewczych najlepszych producentów oraz kompletną instalację i montaż naszych produktów. Oferujemy kotły spalające węgiel, miał, eko-groszek, drewno, pellet oraz piece gazowe. więcej »
Dodano: 2013-04-30
Hef/Logiterm/SAS

Wymiennik 120l ciepłej wody użytkowej GALMET bojler SGW(L)x2 (podwójna wężownica)

 Wymiennik 120l ciepłej wody użytkowej GALMET bojler SGW(L)x2 (podwójna wężownica)

Proponujemy Państwu niezawodny wymiennik ciepłej wody użytkowej renomowanej firmy GALMET w żółtej piance poliuretanowej PUR 120 LITRÓW POZIOMY z podwójną WĘŻOWNICĄ typ SGW(L). Najpopularniejsze na rynku, proste w montażu i obsłudze wymienniki przeznaczone są do podgrzewania wody użytkowej przy pomocy podwójnej wężownicy. Mogą być instalowane we wszystkich budynkach posiadających sieć centralnego ogrzewania. Gruba warstwa pianki poliuretanowej eliminuje niemalże straty ciepła. Wymienniki emaliowane są emalią CERAMICZNĄ serii EXTRA GLASS (wypalaną w temp. 850oC). Wymiennik posiada wyjście na cyrkulacje średnicy 3/4. więcej »
Dodano: 2013-04-30
GALMETCena: 457 zł

Kotły gazowe co sprzedaż i montaż

Sprzedajemy i montujemy piece gazowe do centralnego ogrzewania marek Unical, ACV, Vaillant, Buderus, Brotje, Wolf, Saunier Duval więcej »
Dodano: 2013-04-09
Unical, ACV, Vaillant, Buderus, Brotje, Wolf, Saunier Duval

pompy ciepła

 pompy ciepła

HIDROS – w ofercie: chillery, pompy ciepła, osuszacze BPS – klimakonwektory przypodłogowo-podsyfitowe, aparaty grzewczo wentylacyjne, kanałowe nagrzewnice gazowe. FAST - centrale, rekuperatory, roof-top'y ACM - szafy klimatyzacji precyzyjnej SIERRA - skraplacze, dry-cooler'y więcej »
Dodano: 2013-04-04
Brak danych

Kocioł gazowy kondensacyjny Vaillant VC ecoTEC

 Kocioł gazowy kondensacyjny Vaillant VC ecoTEC

Kocioł kondensacyjny Vaillant VC ecoTEC plus do instalacji centralnego ogrzewania (grzejnikowego i podłogowego), oraz do ogrzewania c.w.u. z zasobnikami c.w.u. Korzyści: - najwyższa sprawność średnioroczna: 109%, - optymalne rozwiązanie dla komfortowych zastosowań, - wysoki komfort poboru c.w.u. przy współpracy z zasobnikiem VIH, - łatwy i szybki montaż kotła do instalacji, - przyjazny w obsłudze i podczas przeglądów technicznych. Firma oferuje urządzenia wraz z ich montażem i obsługą serwisową. więcej »
Dodano: 2013-03-16
Vaillant

Rodzaj:kotły

OPTIMUM ULTRA CARBON Q28 MJ/kg

OPTIMUM ULTRA CARBON Q28 MJ/kg

ULTRA CARBON ekogroszek powstaje w wyniku kruszenia wysokogatunkowego węgla kamiennego, który wcześniej został poddany obróbce flotacyjnej. Jest to metoda eliminacji zanieczyszczeń (głównie z kamienia) polegająca na umieszczaniu wydobytego węgla w roztworze (o odpowiednio dobranej gęstości), w którym węgiel utrzymuje się na powierzchni, a kamień i inne zanieczyszczenia opadają na dno. ULTRA CARBON ekogroszek w wyniku tego procesu pozbawiony jest kamienia, który jest najczęstszą przyczyną awarii układu transportującego paliwo w kotle. Produkcja ekogroszku prowadzi się na specjalnych wysokowydajnych nowoczesnych liniach technologicznych sortujący węgiel i pakujący do specjalnie przygotowanych worków foliowych o wadze 25 kg a następnie układanych na bezzwrotnych paletach. PARAMETRY JAKOŚCIOWE Granulacja 5-25 mm Wartość opałowa Qri > 28 - 29 MJ/kg Zawartość popiołu Ar < 6% Zawartość siarki Srt < 0,6% Liczba Rogi RI 0-10 więcej »
Dodano: 2013-01-18
VANGEL_PL PolskaCena: 920 zł

Rodzaj:ekogroszek

SKARBEK ekogroszek dawniej PIEKLORZ Q27 MJ/kg

SKARBEK ekogroszek dawniej PIEKLORZ Q27 MJ/kg

SKARBEK ekogroszek powstaje z wyselekcjonowanych węgli z polskich kopalń węgla kamiennego o najlepszych parametrach . Wysoka jakość pozwala na stosowanie tego paliwa w kotłach retortowych i rusztowych spełniających wszelkie wymagania ekologiczne. Dzięki dbałości o jakość, paliwo to cechuje się dynamicznie rosnącą popularnością wśród odbiorców krajowych. Ekogroszek powstaje z wyselekcjonowanych węgli wydobywanych z polskich kopalni KWK PIEKARY o najlepszych parametrach spalania. Ekogroszek to produkt przeznaczony głównie do spalania w kotłach z automatycznymi palnikami retortowymi i rusztowymi oraz we wszystkich kotłach rusztowych komorowych górnego i dolnego spalania. Pakowany przez kopalnię w papierowe worki o wadze 25 kg na paletach zwrotnych 750 kg na profesjonalnej linii do pakowania ekogroszków zapewniającą uzyskanie odpowiedniej jakość. Wysoka jakość pozwala na stosowanie tego paliwa w kotłach spełniających wszelkie wymagania więcej »
Dodano: 2013-01-18
WEGLOKOKS KRAJCena: 840 zł

Rodzaj:ekogroszek

EKORET typ 31 lub 32.1 w zakresie RI do 10

 EKORET typ 31 lub 32.1 w zakresie RI do 10

EKORET-ekogroszek oryginalnie pakowany w worki foliowe 25 kg.Producent "Katowicki Węgiel" Sp. z o. o. Zakład Przeróbczy "Juliusz" w Sosnowcu. Ekogroszek przeznaczony jest do spalania w piecach z podajnikiem ślimakowym i tłokowym. Cena 23,00zł PLN/25 kg-dotyczy jednego worka EKORETu. więcej »
Dodano: 2012-12-06
"Katowicki Węgiel" Sp. z o. o. Zakład Przeróbczy "Juliusz" w Sosnowcu.Cena: 23 zł

Płyn do instalacji grzewczych Glikomax 35

Płyn niskokrzepnący Glikomax 35, przeznaczony do stosowania w instalacjach grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych a także przeciwko zamarzaniu substancji sypkich. Może być użyty jako nośnik grzewczy lub chłodzący w instalacjach przemysłowych. więcej »
Dodano: 2012-11-27
Brak danych

WYMIENNIK CIEPŁA 20-płytowy 40 kW- 4x 1' Płytowy/Płaszczowo-Rurowy

 WYMIENNIK CIEPŁA 20-płytowy 40 kW- 4x 1' Płytowy/Płaszczowo-Rurowy

Szczegóły techniczne: – stal nierdzewna 316L,lutowana miedzią 99,9% Cu – Moc grzewcza – do 40-45 kW – Przyłącza: 4x 1" – Ciśnienie robocze – do 30-45 bar – Ciśnienie testowe – 60 bar – Maximalni teploty : do +230°C – Przepływ – 12 m3/h – Powierzchnia wymiany – 0,64 m2 – 100% nowy Gwarancja realizowana w Polsce, 5 lat Certyfikowany – CE, TÜV więcej »
Dodano: 2012-11-13
SOLAR SUNCena: 449 zł

Znamionowa moc cieplna:45 kW
Zakres pracy:45 kW

Kocioł c.o węglowy Zabrze Katowice Bytom Gliwice Ruda Śląska

 Kocioł c.o węglowy Zabrze Katowice Bytom Gliwice Ruda Śląska

Oferujemy kotły c.o marki Zębiec opalane węglem, koksem, brykietem itp. Udzielamy rabatów do 20%. Dostarczamy gratis do zamawiającego. Oferujemy montaż, podłączenie i uruchomienie kotła. więcej »
Dodano: 2012-11-08

SHP 16 , 24

 SHP 16 , 24

Rickenbacher ULTRAX SHP Jest to w pełni automatyczny kocioł z nowoczesną metodą regulacji typu „Fuzzy Logic”. Dostosowany jest do spalania paliw stałych oraz biomasy w postaci peletu lub zastępczo ziaren zbóż (opcja). Palnik kotła wykonany jest ze stali żaroodpornej, jego konstrukcja oraz rozwiązania techniczne zapobiegają gromadzeniu się popiołu i spieków, które bardzo często występują w urządzeniach konkurencyjnych (funkcja autoczyszczenia). Kocioł dostępny jest z palnikami o mocy 16 i 24 kW. więcej »
Dodano: 2012-10-14

PELLET SYLVA | GRANULAT DRZEWNY | WEJHEROWO | RUMIA | REDA | GDYNIA | GDAŃSK | SOPOT | POMORSKIE

PELLET SYLVA | GRANULAT DRZEWNY | WEJHEROWO | RUMIA | REDA | GDYNIA | GDAŃSK | SOPOT | POMORSKIE

SYLVA pellet jest wysokiej jakości ekologicznym paliwem produkowanym wyłącznie z wiór i trocin drewna iglastego (sosna) powstających w zakładzie po obróbce drewna. Granulat ten stanowi ekologiczną i ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii. Dzięki rygorystycznej kontroli jakości od momentu wyprodukowania granulatu w zakładzie poprzez transport, rozładunek, sprzedaż uzyskuje się produkt najwyższej jakości, spełniający oczekiwania wymagających użytkowników kotłów z automatycznym podawaniem do kotłów na pellety oraz kotłów z podajnikiem retortowym. Produkcja pelletu jest kontrolowana w akredytowanym laboratorium w INSTYTUCIE CHEMICZNEJ PRZERÓBKI WĘGLA W ZABRZU. PARAMETRY JAKOŚCIOWE - > Granulacja - 6 mm lub 8 mm - > Ciepło spalania Qsa - 19,3 MJ/kg - > Wartość opałowa Qia - 18,0 MJ/kg - > Zawartość popiołu Ar - 0,4 % - > Zawartość siarki Str - 0,02 % - > Zawartość chloru Cla - 0,018 % SYLVA pellet jest pakowany w wygodne, mocne i czyste worki foliowe o masie 20 kg. więcej »
Dodano: 2012-10-07
SYLVA

Rodzaj:pellet

| KARTUZY | ŻUKOWO | PRZODKOWO | LUZINO | STRZEPCZ | CHWASZCZYNO EKOGROSZEK EKOBRAN | SUCHY W WORKACH

| KARTUZY | ŻUKOWO | PRZODKOWO | LUZINO | STRZEPCZ | CHWASZCZYNO EKOGROSZEK EKOBRAN | SUCHY W WORKACH

EKOBRAN powstaje w wyniku kruszenia wysokogatunkowego węgla kamiennego, który wcześniej został poddany procesowi płukania. Jest to metoda eliminacji zanieczyszczeń (głównie w postaci kamienia) polegająca na umieszczaniu wydobytego węgla w roztworze (o odpowiednio dobranej gęstości), w którym węgiel utrzymuje się na powierzchni, a kamień i inne zanieczyszczenia opadają na dno. Dzięki temu ekogroszek EKOBRAN to węgiel pozbawiony kamienia, który jest najczęstszą przyczyną awarii układu transportującego paliwo w kotle. Produkcja i magazynowanie ekogroszku EKOBRAN prowadzi się w specjalnych przygotowanych halach. Dlatego bez względu na panujące warunki meteorologiczne do minimum ogranicza się zawartość wody (wilgoci) w ekogroszku EKOBRAN. PARAMETRY JAKOŚCIOWE Granulacja - 8-25 mm Ciepło spalania - ok. 27,3 MJ/kg Wartość opałowa - ok. 25,1 MJ/kg Zawartość popiołu - ok. 8,4% Zawartość siarki - ok. 0,45% Części lotne - ok. 32% Zdolność spiekania według Rogi RI - ok. 0-3 więcej »
Dodano: 2012-10-07
EKOBRANCena: 860 zł

Rodzaj:ekogroszek

| WEJHEROWO | RUMIA | REDA | GDYNIA | GDAŃSK | SOPOT | POMORSKIE EKOGROSZEK EKOBRAN | SUCHY W WORKACH

| WEJHEROWO | RUMIA | REDA | GDYNIA | GDAŃSK | SOPOT | POMORSKIE EKOGROSZEK EKOBRAN | SUCHY W WORKACH

EKOBRAN powstaje w wyniku kruszenia wysokogatunkowego węgla kamiennego, który wcześniej został poddany procesowi płukania. Jest to metoda eliminacji zanieczyszczeń (głównie w postaci kamienia) polegająca na umieszczaniu wydobytego węgla w roztworze (o odpowiednio dobranej gęstości), w którym węgiel utrzymuje się na powierzchni, a kamień i inne zanieczyszczenia opadają na dno. Dzięki temu ekogroszek EKOBRAN to węgiel pozbawiony kamienia, który jest najczęstszą przyczyną awarii układu transportującego paliwo w kotle. Produkcja i magazynowanie ekogroszku EKOBRAN prowadzi się w specjalnych przygotowanych halach. Dlatego bez względu na panujące warunki meteorologiczne do minimum ogranicza się zawartość wody (wilgoci) w ekogroszku EKOBRAN. PARAMETRY JAKOŚCIOWE Granulacja - 8-25 mm Ciepło spalania - ok. 27,3 MJ/kg Wartość opałowa - ok. 25,1 MJ/kg Zawartość popiołu - ok. 8,4% Zawartość siarki - ok. 0,45% Części lotne - ok. 32% Zdolność spiekania według Rogi RI - ok. 0-3 więcej »
Dodano: 2012-10-07
EKOBRANCena: 860 zł

Rodzaj:ekogroszek

Kotły gazowe, olejowe, węglowe

 Kotły gazowe, olejowe, węglowe

Węglowe, gazowe, olejowe, pompy ciepła, pompy ciepła z zintegrowane z układem solarnym do wytwarzania ciepłej wody użytkowej. więcej »
Dodano: 2012-09-25
Sas, Defro, Galmet, Vaillant, DeDietrich, Altech, Hewalex

Rodzaj:wszystkie rodzaje