Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kotły CO

Kotły CO

Produkty od 181 do 200 z 292

SmartFire SF21

 SmartFire SF21

Modulowane spalanie pellet. Nowoczesny sterownik stale obserwujący temperatury zasilania, powrotu oraz kotła szybko reaguje na zmiany regulując moc kotła tak, aby była ona najbardziej zbliżona do zapotrzebowania. Zważywszy na dużą zmienność warunków w jakich pracuje kocioł jest to doskonałe rozwiązanie zwiększające sprawność oraz dające duże oszczędności. Samoczyszczący się palnik. Palnik systematycznie poddawany jest automatycznemu czyszczeniu co gwarantuje stale optymalne warunki spalania paliwa oraz zwalnia z tej czynności użytkownika. Kompleksowe sterowanie całą kotłownią. Nowoczesny i mocno zaawansowany regulator steruję pracą kotła oraz całej kotłowni w tym pompami, zaworami, siłownikami oraz bojlerem. Dzięki temu wszystkie urządzenia są ze sobą zintegrowane, a sterownik optymalnie dobiera parametry ich pracy. System czyszczenia wymiennika ciepła. Wykonane ze stali nierdzewnej sprężyny umieszczone w płomieniówkach poruszane za pomocą dźwigni czyszczą wymiennik zapewniając jego więcej »
Dodano: 2012-09-03
HKS LAZAR

Rodzaj:kotły na ekogroszek i pelety
Znamionowa moc cieplna:21 kW
Paliwo podstawowe:pellet
Pojemność zasobnika:150 dm³
Pojemność wodna kotła:64 dm³
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:200 m²
Wymagany ciąg kominowy:5 Pa
Wymagany przekrój komina:110 mm
Zakres temperatury pracy:Tryb Pogodowy
Temperatura spalin:100 °C
Przyłącza:1
00:
Wysokość kotła z podajnikiem:1480 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:960 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:685 mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:110
Dopuszczalne ciśnienie pracy:15 MPa
Zasilanie elektryczne:230 V

4. KPR 75-450kW.

 4. KPR 75-450kW.

Kotły KPR służą do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 0C. Zasyp paliwa - groszek, miał węglowy - następuje automatycznie, poprzez podajnik ślimakowy z kosza zasypowego na palnik retortowy. Proces spalania regulowany jest wentylatorem nadmuchowym, sterowanym przez regulator mikroprocesorowy. więcej »
Dodano: 2012-08-26
Zakład Kotlarski Tomasz Gielniak

Rodzaj:kotły na ekogroszek i miał

2. vitoRET 25kW.

 2. vitoRET 25kW.

Kotły grzewcze typu vitoRET z palnikiem retortowym oraz ruszcie obrotowym są kotłami niskotemperaturowymi przeznaczonymi do podgrzewania wody w układzie centralnego ogrzewania do temperatury na wyjściu z kotła nie przekraczającej 90 0C i ciśnieniu maksymalnym wynoszącym 1 bar. Znajdują one zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania i ciepłej wody, zarówno grawitacyjnych jak i pompowych. Kocioł przeznaczony do spalania groszku. więcej »
Dodano: 2012-08-26
Zakład Kotlarski Tomasz Gielniak

Rodzaj:kotły na ekogroszek i miał

5. UK/GSM 21-450kW.

 5. UK/GSM 21-450kW.

Kotły UK-GSM służą do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 0C. Zasyp paliwa - miał węglowy - następuje w tradycyjny sposób, bezpośrednio do komory paleniskowej. Proces spalania regulowany jest wentylatorem nadmuchowym, sterowanym przez regulator mikroprocesorowy. Rozpalanie odbywa się na ruszcie wodnym. więcej »
Dodano: 2012-08-26
Zakład Kotlarski Tomasz Gielniak

Rodzaj:kotły z nadmuchem

1. uniRET 19-50kW.

 1. uniRET 19-50kW.

Kotły uniRET służą do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 0C. Wysoka sprawność do 90.4%. Zasyp paliwa - groszek, miał węglowy - następuje automatycznie, poprzez podajnik ślimakowy z kosza zasypowego na palnik retortowy. Proces spalania regulowany jest wentylatorem nadmuchowym, sterowanym przez regulator mikroprocesorowy. więcej »
Dodano: 2012-08-26
Zakład Kotlarski Tomasz Gielniak

Rodzaj:kotły na ekogroszek i miał

Centrala grzewcza ModuVario NT

Kocioł gazowy kondensacyjny zintegrowany ze zbiornikiem CWU, automatyką, armaturą przyłączeniową, pompą o wysokiej sprawności. Kocioł może być ustawiony na zbiorniku lub obok. Moc [kW]: 3,1-15,0 lub 5,2-25,0 Pojemność zbiornika [litry]: 100, 160 duży zakres modulacji mocy, od 20% do 100% sprawność do 110% wymiennik aluminiowo-krzemowy, 10 lat gwarancji automatyka mikroprocesorowa, sterowanie dowolnie rozbudowanym systemem grzewczym fabrycznie przygotowany do zarządzania przez Internet elektroniczny odczyt ciśnienia bardzo przyjazny dla serwisu, prawie nie wymaga narzędzi więcej »
Dodano: 2012-07-22
PARADIGMA

Kocioł na pellety Pelletti III

 Kocioł na pellety Pelletti III

Typoszereg kotłów na pellety, spełniający najwyższe wymagania norm, obowiązujące dopiero od 2015 roku. Rekomendowany dla nowoczesnych domów nisko energetycznych z dużym wykorzystaniem energii słonecznej - SonnenEnergieHaus. Kompaktowy, trzy-ciągowy, w pełni zautomatyzowany. Zakres modulacji od 30% do 100%. Możliwa praca kaskadowa. Moc: - Pelletti III [kW] 10, 15, 20, 25, 30, - Pelletti Maxi [kW] 49, 56 Obudowa z ekspandowanego polipropylenu (EPP) pełni jednocześnie funkcję dodatkowego izolatora. Sonda Lambda gwarantuje optymalizację procesu spalania. Sterowanie mikroprocesorowe z możliwością pełnego zarządzania przez Internet. Konstrukcja wymiennika ciepła wymuszająca dodatkowe turbulencje oraz automatyczny proces czyszczenia utrzymują sprawność kotła powyżej 90%. Popiół gromadzony i komprymowany jest w specjalnym pojemniku, służącym też do jego wynoszenia z kotłowni. Opcja: kompletny system zasilania paliwem, ślimakowy lub pneumatyczny. więcej »
Dodano: 2012-07-21
PARADIGMA

Rodzaj:kotły na pellety z trocin

KOTŁY C.O. ZASYPOWE I Z PODAJNIKIEM

 KOTŁY C.O. ZASYPOWE I Z PODAJNIKIEM

SPRZEDAŻ DORADZTWO I MONTAŻ KOTŁÓW C.O. WĘGLOWYCH ORAZ GAZOWYCH ZASYPOWYCH I Z PODAJNIKAMI O MOCACH DO 0.8 KW DO 400 kW KOTŁY Z NADMUCHEM I BEZ NADMUCHU ORAZ ZE STEROWANIEM I BEZ STEROWANIA I MOŻLIWOŚĆ STEROWANIA PRZEZ INTERNET WYCENA GRATIS PRZED ROZPOCZĘCIEM PRAC MONTAŻOWYCH. więcej »
Dodano: 2012-07-10
DEFRO , SAS , ŻYWIEC , STALMARK , TAURUSCena: 10000 zł

Rodzaj:kotły

Kocioł gazowy kondensacyjny Modula NT

 Kocioł gazowy kondensacyjny Modula NT

Seria kotłów Modula NT to: - sprawność do 110%, - zoptymalizowany wymiennik aluminiowo-krzemowy z gwarancją na 10 lat, - szeroki zakres modulacji od 20% do 100%, - samoczynne oczyszczanie się wymiennika ciepła, - bardzo cicha praca, możliwa zabudowa w kuchni lub łazience, - wbudowana komfortowa automatyka systemowa, z prostym i zrozumiałym menu, - współpracuje z dowolnymi systemami solarnymi i innymi źródłami ciepła, - pompa kotłowa o wysokiej sprawności, - opcjonalnie - zawór przełączający cwu/co - automatyka gotowa do zarządzania przez Internet. więcej »
Dodano: 2012-06-28
PARADIGMACena: 14278 zł

Wentylator wyciągowy spalin z pieca SEN80-2/30

 Wentylator wyciągowy spalin z pieca SEN80-2/30

Firma KPH Przymierze oferuje wentylatory wyciągu spalin SEN80-2/30. Wentylator przeznaczony jest do wspomagania ciągu kominowego kotłów C.O. Koło wirnika posiada łopatki proste i osadzone jest wraz z odrzutnikiem ciepła (radiator) na wale silnika. więcej »
Dodano: 2012-06-01
KPH Przymierze Sp. z o.o.

kotły

Zapraszam na naszą stronę www. W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji na temat firmy proszę o telefon. więcej »
Dodano: 2012-05-23
Brak danych

Vitodens

Kotły gazowe kondensacyjne stanowią rozwiązanie o najwyższej efektywności pracy, dzięki wykorzystaniu ciepła kondensacji - zawartego w parze wodnej powstającej przy spalaniu gazu ziemnego. W tradycyjnych kotłach "nie kondensacyjnych", ciepło to jest tracone ze spalinami opuszczającymi kocioł. Kotły gazowe kondensacyjne firmy Viessmann jako pierwsze tego typu były oferowane na rynku już od początku lat 90-tych. Stosowane rozwiązania, takie jak powierzchnie grzewcze InoX-Radial ze stali kwasoodpornej z dodatkiem tytanu i molibdenu czy palniki promiennikowe MatriX, nie mają odpowiedników na rynku techniki grzewczej. Kotły gazowe kondensacyjne szczególnie korzystanie współpracują z kolektorami słonecznymi, zapewniając minimalne koszty ogrzewania budynku nowego lub modernizowanego. więcej »
Dodano: 2012-05-17
Viessmann

kominek Diankamin Europa/America/Africa.Oceania

Kominki włoskie z płaszczem wodnym i wbudowanym zasobnikiem CWU, kominki posiadają własne efektowne obudowy w kilku kolorach do wyboru Więcej na www.kominkiwloskie.cba.pl więcej »
Dodano: 2012-04-27
Diankamin

Rodzaj:kominki na drewno
Znamionowa moc cieplna:40 kW
Zakres pracy:30 kW
Paliwo podstawowe:drewno
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:200 m²
Temperatura spalin:83 °C
Dopuszczalne ciśnienie pracy:15 MPa

RBR EKOUNIWERSAL 12kW

 RBR EKOUNIWERSAL 12kW

RBR EKOUNIWERSAL - stalowy kocioł wodny centralnego ogrzewania produkowany przez firmę INSTALCO wyposażony jest w najlepsze na rynku rozwiązania służące efektywnemu spalaniu paliw stałych. Zalety kotła RBR-Ekouniwersal: - automatyczna praca - nie wymaga stałej obsługi - 5-cio letnia gwarancja na korpus kotła - obrotowy wylot spalin zlokalizowany na górze kotła - zaawansowany system regulacji spalania eCoal.pl - żeliwny palnik retortowy spalający gorsze rodzaje paliw jak również pellety, ziarna zbórz, suszone pestki itp. - wysoki komfort obsługi: uzupełnianie zasobnika węgla raz na kilka dni - nieskomplikowane czyszczenie - niski koszt eksploatacji - bezpieczeństwo eksploatacji - wysoka sprawność cieplna - możliwość podłączenia bojlera ciepłej wody użytkowej - możliwość współpracy z każdym nowoczesnym systemem C.O. i układem jego regulacji - zużycie węgla o 40% mniejsze niż w tradycyjnych kotłach - niska emisja zanieczyszczeń do atmosfery potwierdzona Świadectwem na Z więcej »
Dodano: 2012-04-19
INSTALCOCena: 8100 zł

Rodzaj:kotły na ekogroszek i miał
Znamionowa moc cieplna:12 kW
Paliwo podstawowe:groszek
miał
Pojemność zasobnika:170 dm³
Pojemność wodna kotła:74 dm³
Powierzchnia grzewcza kotła:1
30:
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:140 m²
Masa kotła kpl z podajnikiem:410
00:kg
Minimalna wysokość komina:4 m
Wymagany przekrój komina:140 mm
Zakres temperatury pracy:45-90
Sprawność cieplna:88
00:mm
Wysokość kotła z podajnikiem:1000 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:1080 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:700 mm
Odległość czopucha od podstawy:120 mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:130
Pobór mocy sterownika:2 W
Pobór mocy wentylatora:40 W
Pobór mocy podajnika:180 W
Zasilanie elektryczne:230 V

PIECE C.O. bez nadmuchu tradycyjne

PIECE C.O. bez nadmuchu tradycyjne

ZALETY KOTŁA: - solidna blacha o grubości 5 mm; - wydłużony kanał obiegu spalin znacznie zwiększa wydajność grzewczą; - niezwykle tani w eksploatacji; - system spalania dolnego; - dwie wyczystki umożliwią łatwe czyszczenie kotła; - prosta i szybka obsługa; Istnieje możliwość dopasowania kotła do indywidualnych potrzeb klienta: - dowolna wielkość kotła; - drzwiczki otwierane na prawo lub na lewo; - rura do komina o dowolnych wymiarach i kształcie; - wyczystki po prawej lub lewej stronie kotła; - z izolacją lub bez izolacji; - inne wyżej niewymienione. więcej »
Dodano: 2012-04-15
Produkcja Kotły i Piece C.O. w Unisławiu - Stanisław ŁupkowskiCena: 1350 zł

Rodzaj:kotły z dolnym spalaniem
Paliwo podstawowe:węgiel
drewno

ULTRAX HOLZGAS SHG

 ULTRAX HOLZGAS SHG

Kotły RICKENBACHER ULTRAX SHG przeznaczone są do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń. Najczęściej uzywane są w domkach jednorodzinnych, suszarniach, halach produkcyjnych i warsztatach. Brak uciążliwości dla środowiska naturalnego - zerowy bilans CO Kocioł w dostawie w pełni wyposażony - regulator, wentylator, zawór spustowy, komplet narzędzi czyszczących. Nowoczesne kotły zgazowujące drewno wykorzystują energię zawartą w drewnie z trzykrotnie większą sprawnością niż urządzenia z tradycyjnym paleniskiem. więcej »
Dodano: 2012-04-09
Wolf/rickenbacher

HOLZGAS Ultrax SHG 25

 HOLZGAS Ultrax SHG 25

Kotły RICKENBACHER ULTRAX SHG przeznaczone są do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń. Najczęściej uzywane są w domkach jednorodzinnych, suszarniach, halach produkcyjnych i warsztatach. Brak uciążliwości dla środowiska naturalnego - zerowy bilans CO Kocioł w dostawie w pełni wyposażony - regulator, wentylator, zawór spustowy, komplet narzędzi czyszczących. Nowoczesne kotły zgazowujące drewno wykorzystują energię zawartą w drewnie z trzykrotnie większą sprawnością niż urządzenia z tradycyjnym paleniskiem. A to za sprawą czterech etapów pracy kotła: ETAP PIERWSZY Suszenie i odgazowanie drewna temp. 450°C ETAP DRUGI Spalanie mieszaniny gazu drzewnego z powietrzem ETAP TRZECI Dopalanie płomienia i oddawanie ciepła temp ok 1200°C ETAP CZWARTY Wyrzut spalin przez czopuch kominowy temp ok 160°C CENY NETTO !!! więcej »
Dodano: 2012-04-07
Wolf/rickenbacherCena: 6250 zł

ULTRAX SM S 25

 ULTRAX SM S 25

-sprawnośc kotła 80% -niewielka ilośc popiołu -duża pojemnośc załadunkowa opału do 95l - komplet narzędzi czyszczących dostarczanych z kotłem -mozliwośc montazu w kazdym układzie CO także w zamkniętym z wbudowaną węzownicą schładzającą -sterownie za pomocą miarkownika ciąglu (w komplecie) -istnieje możliwość zamontowania dmuchawy i sterownika SUPER CENA ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ!!!!! CENY NETTO !!! więcej »
Dodano: 2012-04-07
Wolf/rickenbacherCena: 2450 zł

Znamionowa moc cieplna:32 kW
Paliwo podstawowe:drewno wegiel koks
Przyłącza:2
00:

CGW 24/140

-kondensacyjna centrala gazowa o mocy 11 kW, 20kW lub 24kW - zintegrowany warstwowy zasobnik -modulowany palnik gazowy - sprawność aż do 110% - wbudowana modulowana pompa obiegowa klasy energetycznej A więcej »
Dodano: 2012-04-06
WOLF

CGB-K K-20 ,K-24

 CGB-K K-20 ,K-24

Kondensacyjny kocioł dwufunkcyjny gazowy CGB-K -moc 20 i 24kW -modulowany palnik -sprawnośc do 110% -zawór trójdrożny do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem -znak ochrony środowiska (Błękitny Anioł) więcej »
Dodano: 2012-04-06
WOLF

Znamionowa moc cieplna:25 kW
Paliwo podstawowe:GZ 50