Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kotły CO

Kotły CO

Produkty od 121 do 140 z 240

CGB-K K-20 ,K-24

 CGB-K K-20 ,K-24

Kondensacyjny kocioł dwufunkcyjny gazowy CGB-K -moc 20 i 24kW -modulowany palnik -sprawnośc do 110% -zawór trójdrożny do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem -znak ochrony środowiska (Błękitny Anioł) więcej »
Dodano: 2012-04-06
WOLF

Znamionowa moc cieplna:25 kW
Paliwo podstawowe:GZ 50

Kotły gazowe kondensacyjne

 Kotły gazowe kondensacyjne

Sprzedaż kotłów gazowych, olejowych, elektrycznych i na paliwo stałe. Kotły gazowe oraz kondensacyjne kotły gazowe (sprawność do 108%) Oferujemy doradztwo w zakresie doboru kotła oraz montaż urządzeń. Od 4 lat współpracujemy ściśle z firmą BERETTA która produkuje kotły gazowe w Toruniu. Firma Artmet jest autoryzowanym instalatorem urządzeń grzewczych marki Beretta. Kotły na paliwo stałe, w tym kotły na węgiel, miał, ekogroszek i pellet. więcej »
Dodano: 2012-04-02
Kotłostal, Beretta, ACV

Kotły olejowe Magdalenka

Nasza firma oferuje pełną gamę produktów znanych firm takich jak :Veissman, Vaillant, Junkers, Stiebel. więcej »
Dodano: 2012-03-15
Brak danych

Stalmark 13KW

 Stalmark 13KW

Kocioł z podajnikiem tłokowym przeznaczony jest do spalania węgla kamiennego o granulacji do 4 cm - sortyment miał i groszek, charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną potwierdzoną. Produkowane przez Stalmark kotły tego typu, o mocach od 13 do 480 kW, wyposażone są dodatkowo w ruszt awaryjny. Proponujemy atrakcyjny rabat przy zakupie w naszym sklepie hydraulicznym. Uzgadnianie ceny przez klienta osobiście z szefem firmy + doradztwo szefa firmy Mega Skrzydlewski.Możesz zaoszczędzić nawet 1000zł więcej »
Dodano: 2012-03-12
STALMARKCena: 7600 zł

Rodzaj:kotły z podajnikiem tłokowym
Znamionowa moc cieplna:13 kW
Paliwo podstawowe:sypkie/granulat

ogrzewanie

Montujemy, naprawiamy zapraszam do współpracy. Montujemy instalacje wod-kan, instalacje gazowe, wentylacje i inne... więcej »
Dodano: 2012-03-06
Brak danych

Technika Grzewcza Malczyce Wiń

Firma Neo Center powstała w 2000r. we Wrocławiu. Wyspecjalizowalismy się w handlu stolarką otworową, drzwiami wenątrzlokalowymi, drzwiami zewnętrznymi, bramami garażowymi. W miare rozwoju rozszerzyliśmy profil działalności, wprowadzając do oferty technikę grzewczą, instalacje Wod-Kan, technikę sanitarną. Posiadamy szeroką ofertę handlową, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wymagających odbiorców. Naszymi klientami są głównie developerzy, firmy instalatorskie, ale również serdecznie zapraszamy na zakupy klientów indywidualnych. więcej »
Dodano: 2012-02-28
Brak danych

Montaż instalacji centralnego ogrzewania

Montaż instalacji centralnego ogrzewania w systemach mieszanych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych i solarnych. Szczegóły oferty pod numerem Tel. 667-657-357 więcej »
Dodano: 2012-02-23
Brak danych

Kotły CO

Kotły CO

Firma ZITERM wykonuje kompleksowe usługi w zakresie montażu instalacji: grzewczych sanitarnych gazowych pomp ciepła kolektorów słonecznych centralnych odkurzaczy Oprócz montażu nowych instalacji, firma oferuje pełen zakres usług wykonawczych w zakresie modernizacji oraz remontu starych, istniejących już systemów. Instalacje wykonywane są z zastosowaniem tradycyjnych lub nowoczesnych technologii, zapewniających lepszą jakość i wysoką oszczędność w eksploatacji. więcej »
Dodano: 2012-02-16
Brak danych

Urządzenia grzewcze firmy De Dietrich oraz Schafer

 Urządzenia grzewcze firmy De Dietrich oraz Schafer

Sprzedaż nowoczesnych urządzeń grzewczych oraz kompletnego wyposażenia kotłowni, Dostawę i montaż zestawów klimatyzacyjnych dla obiektów biurowych i mieszkalnych, Organizowanie kontaktów pomiędzy Inwestorem a firmami instalatorskimi, Uruchomienia kotłowni, Doradztwo techniczne z branż techniki grzewczej, klimatyzacyjnej i sanitarnej Na szczególną uwagę zasługuje oferta dot. najnowocześniejszych technologii ogrzewania, tj.: kotły kondensacyjne, pompy ciepła kolektory słoneczne więcej »
Dodano: 2012-02-08
De Dietrich, Schafer

Kocioł Tłokowy Multikomfort 21KW

 Kocioł Tłokowy Multikomfort 21KW

Kotły CO MultiKomfort to połączenie automatycznego, wielopaliwowego podajnika tłokowego oraz tradycyjnej komory spalania przeznaczonej do ręcznego załadunku. Stalowy palnik poziomy wyposażono w dysze dopalające pyły oraz elementy ceramiczne. Regulator pogodowy obsługuje kocioł oraz całą kotłownię, w tym zawory mieszające poszczególnych układów CO, zasobnik ciepłej wody użytkowej oraz pompy. Przyjazny tekstowy wyświetlacz pozwala w prosty sposób zaprogramować urządzenie. Wyposażenie standardowe obejmuje podwójny system zabezpieczenia przed zapłonem paliwa w zasobniku. To wszystko sprawia, że MultiKomfort to wygodne, oszczędne i naprawdę wielopaliwowe urządzenie. Sterownik Kocioł został wyposażony w nowoczesny regulator ecoMAX 800T. To wysoce zaawansowane urządzenie elektroniczne przeznaczone do sterowania pracą kotła węglowego z podajnikiem tłokowym oraz pozostałym wyposażeniem kotłowni. Regulator automatycznie utrzymuje zadaną temperaturę kotła. więcej »
Dodano: 2012-01-03
LAZARCena: 8584 zł

Rodzaj:kotły na ekogroszek i miał
Znamionowa moc cieplna:21 kW

PIEC C.O. uniwersalny z nadmuchem

PIEC C.O. uniwersalny z nadmuchem

ZALETY KOTŁA: - nowoczesna konstrukcja kotła zapewnia doskonały komfort użytkowania - wyposażony w dmuchawę WPA120 i regulator temperatury ALFA zarządzający procesem spalania opału; - całodobowy (stałopalność do 24 h przy jednym zasypie); - solidna blacha zachodnia o grubości 5 mm; - wydłużony kanał obiegu spalin dający niesamowitą wydajność grzewczą; - niezwykle tani w eksploatacji; - unikalny system spalania górnego i dolnego; - ruszta wodne trójkątne; - duża i pojemna komora zasypowa; - dwie wyczystki umożliwią łatwe czyszczenie kotła; - prosta i szybka obsługa; - dwustronna regulacja docisku drzwiczek; - ocieplany watą mineralną o grubości 50 mm. Istnieje możliwość dopasowania kotła do indywidualnych potrzeb klienta: - dowolna wielkość kotła; - drzwiczki otwierane na prawo lub na lewo; - rura do komina o dowolnych wymiarach i kształcie; - wyczystki po prawej lub lewej stronie kotła; - inne wyżej niewymienione. więcej »
Dodano: 2011-12-26
Produkcja Kotły i Piece C.O. Łupkowski Stanisław

Rodzaj:kotły z nadmuchem
Paliwo podstawowe:węgiel
miał
drewno
wióry i trociny

Kocioł węglowy 11 kW Q-HIT

 Kocioł węglowy 11 kW Q-HIT

Piec Q HIT jest nowoczesnym kotłem centralnego ogrzewania przeznaczonym do tradycyjnego spalania węgla i drewna z wykorzystaniem ciągu kominowego. Jego przeznaczeniem jest produkcja ciepła do ogrzewania budynków mieszkalnych i innych o powierzchni odpowiednio od 30 do 300 m2 oraz do współpracy z zasobnikowym podgrzewaczem wody użytkowej. Korpus kotła wykonany jest przy użyciu najnowocześniejszych technologii obróbki metalu, z grubych atestowanych blach stalowych. Kocioł posiada bardzo dobrą izolację termiczną wykonaną z wełny mineralnej i obudowany jest osłonami malowanymi proszkowo. Regulacja spalania polega na optymalnym ustaleniu ilości powietrza przemieszczającego się przez otwór w drzwiach popielnicowych. więcej »
Dodano: 2011-12-21
Heiztechnik

Kocioł zgazujący na drewno DC 32 GS

 Kocioł zgazujący na drewno DC 32 GS

ATMOS DC 32 GS (DC32GS) - o mocy 32 kW Kocioł stalowy, zgazujący drewno. Przeznaczony do wodnych instalacji centralnego ogrzewania systemu otwartego. Kotły są skonstruowane w celu spalania drewna wykorzystując zasadę generatorowego zgazowania z wykorzystaniem wentylatora wyciągowego, który wysysa spaliny z kotła, lub wgania powietrze do wnętrza kotła. Korpus kotła wykonany jest z blachy o grubości 3-8 mm. Składa się z komory na paliwo, która w dolej części wyposażona jest w ceramiczną kształtkę z podłużnym otworem zapewniającym przepływ spalin i gazów. Komora dopalania jest również wyposażona w kształtki ceramiczne. W tylnej części kotła znajduje się kanał spalinowy, w górnej części wyposażony w zawór do rozpalania. Górna część kanału spalinowego podłączona jest poprzez wylot do przewodu kominowego. Zalety kotłów gazujących na drewno ATMOS Duży zasobnik na opał – długi czas spalania Wysoka wydajność 87 % więcej »
Dodano: 2011-12-08
AtmosCena: 10200 zł

Rodzaj:kotły na drewno
Znamionowa moc cieplna:32 kW
Zakres pracy:32 kW
Paliwo podstawowe:drewno
Pojemność wodna kotła:80 dm³
Masa kotła kpl z podajnikiem:435
00:kg
Sprawność cieplna:87
00:mm

Kocioł uniwersalny z podajnikiem KDKeko

 Kocioł uniwersalny z podajnikiem KDKeko

Jest to kocioł grzewczy wodny konstrukcji stalowej z podajnikiem uniwersalnym oraz rusztem wodnym z możliwością palenia standardowo w razie np braku prądu. Możliwość wyboru podajnika z pośród trzech typów: Ekopal(kwadratowy): miał, ekogroszek, pellet Uniwersalny(samoczyszczący): pellet, owies, miał, ekogroszek, ekogroszke+miał Retortowy: ekogroszek Standardowe palenie na ruszcie wodnym: drewno, węgiel, brykiet, więcej »
Dodano: 2011-12-06
LUBPOL

Rodzaj:kotły na ekogroszek i pelety

Kocioł uniwersalny KDKmini

 Kocioł uniwersalny KDKmini

Kotły Hajnówka są stalowymi kotłami wielopaliwowymi. W szczególności dobre efekty uzyskują przy spalaniu odpadów drewnianych trocin, szczap, polan, zrębów (optymalna wilgotność do 30%), drewna opałowego i odpadowego, a także słomy i liści. Spalanie biomasy nie ma jakiegokolwiek negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Jako paliwo zastępcze zastosowanie mogą znaleźć miał węglowy, węgiel kamienny, węgiel brunatny.Konstrukcja kotła obliczona jest na spalanie paliw o niskiej kaloryczności drewna i jego odpadów. Duża komora zasypowa, górny zasyp paliwa, spalanie bez wstępnego zgazowania, odbiór ciepła z spalin w części opłomkowej pozwalają na stosowanie wyżej wymienionych paliw, tanich i dostępnych. Rozmiary otworu zasypowego pozwalają na wygodny załadunek nawet bardzo dużych kawałków drewna.J e d n o r a z o w e u z u p e ł n i e n i e p a l i w a , w zależności od temperatury zewnętrznej i rodzaju paliwa, powinno starczyć na około 8 - 10 godzin pracy kotła. więcej »
Dodano: 2011-12-06
LUBPOL

Rodzaj:kotły
Znamionowa moc cieplna:13 kW

Kocioł uniwersalny KDKkuchnia

 Kocioł uniwersalny KDKkuchnia

Kotły Hajnówka są stalowymi kotłami wielopaliwowymi. W szczególności dobre efekty uzyskują przy spalaniu odpadów drewnianych trocin, szczap, polan, zrębów (optymalna wilgotność do 30%), drewna opałowego i odpadowego, a także słomy i liści. Spalanie biomasy nie ma jakiegokolwiek negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Jako paliwo zastępcze zastosowanie mogą znaleźć miał węglowy, węgiel kamienny, węgiel brunatny.Konstrukcja kotła obliczona jest na spalanie paliw o niskiej kaloryczności drewna i jego odpadów. Duża komora zasypowa, górny zasyp paliwa, spalanie bez wstępnego zgazowania, odbiór ciepła z spalin w części opłomkowej pozwalają na stosowanie wyżej wymienionych paliw, tanich i dostępnych. Rozmiary otworu zasypowego pozwalają na wygodny załadunek nawet bardzo dużych kawałków drewna.Jest to kocioł który zarówno pozwoli ogrzać mieszkanie jak i przygotować posiłek.Zastosowano w nim ruszta wodne oraz ruszta stalowe które służą do grzania latem. więcej »
Dodano: 2011-12-06
LUBPOL

Rodzaj:kotły
Znamionowa moc cieplna:12 kW

Kocioł uniwersalny KDKuni

 Kocioł uniwersalny KDKuni

Kotły Hajnówka są stalowymi kotłami wielopaliwowymi. W szczególności dobre efekty uzyskują przy spalaniu odpadów drewnianych trocin, szczap, polan, zrębów (optymalna wilgotność do 30%), drewna opałowego i odpadowego, a także słomy i liści. Spalanie biomasy nie ma jakiegokolwiek negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Jako paliwo zastępcze zastosowanie mogą znaleźć miał węglowy, węgiel kamienny, węgiel brunatny.Konstrukcja kotła obliczona jest na spalanie paliw o niskiej kaloryczności drewna i jego odpadów. Duża komora zasypowa, górny zasyp paliwa, spalanie bez wstępnego zgazowania, odbiór ciepła z spalin w części opłomkowej pozwalają na stosowanie wyżej wymienionych paliw, tanich i dostępnych. Rozmiary otworu zasypowego pozwalają na wygodny załadunek nawet bardzo dużych kawałków drewna.J e d n o r a z o w e u z u p e ł n i e n i e p a l i w a , w zależności od temperatury zewnętrznej i rodzaju paliwa, powinno starczyć na około 8 - 10 godzin pracy kotła. więcej »
Dodano: 2011-12-06
LUBPOL

Rodzaj:kotły
Znamionowa moc cieplna:17 kW

Kocioł uniwersalny KDK

 Kocioł uniwersalny KDK

Kocioł KDK to najbardziej uniwersalna konstrukcja pozwalająca na spalanie praktycznie każdego paliwa. Drzwiczki które zostały wyposażone w izolację zapewniają mniejszą stratę ciepła oraz zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu atestowanej blachy kotłowej P265GH o gr. 6 mm otrzymano zwiększoną trwałość konstrukcji kotła. Stosowanym paliwem może być węgiel o dowolnej granulacji oraz miały, muły czy floty jak również ich mieszanki z węglem. Także drewno i jego pochodne jak zrębki, trociny itp. oraz mieszanki tych paliw z węglem stanowiące paliwa zastępcze efektywnie spalają się w takiej konstrukcji. Zastosowany ruszt wodny chroni palenisko przed uszkodzeniami spowodowanymi użyciem paliw o wysokiej temperaturze palenia co umożliwia dodatkowo zastosowanie węgli koksujących lub koksu jako paliw podstawowych. Proces eksploatacji nie wymaga użycia energii elektrycznej – kotły pracują z wykorzystaniem naturalnego ciągu powietrza. więcej »
Dodano: 2011-12-06
LUBPOL

Rodzaj:kotły bez nadmuchu
Znamionowa moc cieplna:17 kW
Paliwo podstawowe:węgiel
drewno
miał
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:170 m²
Sprawność cieplna:85
00:mm

Skam-P Premium 12kW

 Skam-P Premium 12kW

FHU Kotły 24 Prezentuje: Kocioł Skam-P Premium 12kW wyposażony w palnik żeliwny II-ej generacji typu Brucer/ekoenergia oraz sterownik z algorytmem PID. Kocioł ogrzewa do 100m2 starego budownictwa lub do 140m2 nowego budownictwa. Sterowniki: 1. RT09pid marki TATAREK lub Ognik PID-II marki Elektro-Miz 2. Za dopłatą 300zł kolorowa, adaptacyjna Cobra z wyjściem USB 3. Za dopłatą 800zł adaptacyjny, internetowy eCoal więcej »
Dodano: 2011-11-28
SEKOMCena: 6500 zł

Rodzaj:kotły na ekogroszek i miał
Znamionowa moc cieplna:12 kW
Zakres pracy:15 kW
Paliwo podstawowe:groszek
miał 0-32mm
Pojemność zasobnika:170 dm³
Pojemność wodna kotła:80 dm³
Powierzchnia grzewcza kotła:1
50:
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:140 m²
Masa kotła kpl z podajnikiem:280
00:kg
Wymagany ciąg kominowy:25 Pa
Minimalna wysokość komina:6 m
Wymagany przekrój komina:160 mm
Zakres temperatury pracy:40-80
Sprawność cieplna:88
00:mm
Temperatura spalin:210 °C
Przyłącza:1
50:
Wysokość kotła z podajnikiem:1390 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:1115 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:850 mm
Odległość czopucha od podstawy:1112 mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:150x150
Dopuszczalne ciśnienie pracy:15 MPa
Pobór mocy sterownika:5 W
Pobór mocy wentylatora:75 W
Pobór mocy podajnika:180 W
Zasilanie elektryczne:230 V

DOPALACZ SADZY czyszczenie komina

 DOPALACZ SADZY   czyszczenie komina

Zastosowanie: w piecach CO, kominkach, kuchniach węglowych, kotłowniach przemysłowych. Stosowany jest jako dodatek do paliw stałych takich jak: węgiel kamienny, koks, węgiel brunatny, drewno. Produkt nadaje się do wszystkich typów pieców z bezpośrednim dostępem do paleniska. Zmniejsza częstotliwość czyszczenia pieca i komina. Chroni środowisko naturalne. Zmniejsza zużycie paliw, utrzymując piec w optymalnej sprawności. Przeprowadzone testy, wykazały aktywność dopalacza sadzy, przejawiającej się blisko 40% obniżeniem emisji zanieczyszczeń organicznych spalin (sadzy), oraz podobnym stopniem redukcji CO więcej »
Dodano: 2011-11-18
Brak danych