Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kotły CO

Kotły CO

Produkty od 121 do 140 z 315

Kotły na paliwo stałe SZTOKER 15 kW; 25 kW; 35 kW; 50 kW kocioł z automatycznym podajnikiem na ekogroszek

Kotły na paliwo stałe SZTOKER 15 kW; 25 kW; 35 kW; 50 kW kocioł z automatycznym podajnikiem na ekogroszek

Dlaczego kocioł Sztoker ? -Kocioł z automatycznym podawaniem paliwa podajnikiem ślimakowym z zasobnika, -Możliwość spalania rożnego rodzaju paliw, jako dodatku do ekogroszku; miał węglowy, pellet, zboża, -Brak palnika retortowego a co za tym idzie brak oporów podczas dostarczania paliwa na palenisko, -Dłuższa żywotność zespołu podającego, -Specjalna, opatentowana konstrukcja ślimaka podającego zmniejsza do minimum ryzyko zerwania zabezpieczenia zespołu podającego, -Kocioł może pracować z minimalna temp 40˚C, nie ma konieczności instalowania zaworu mieszającego /mniejszy koszt instalacji/, -Brak tzw. „punktu rosy” dzięki specjalnej, opatentowanej budowie paleniska, woda z instalacji wraca bezpośrednio w okolice paleniska gdzie jest od razu nagrzewana, -Sterownik COBRA PID II – dzięki systemom Automatycznej Korekcji Dawki /korekcja dawki paliwa w zależności od wartości energetycznej +- 33% od nastawionej/oraz Systemowi Elastycznego Spalania/poprawne spalanie paliwa o kaloryczności +-15% więcej »
Dodano: 2013-05-23
KomizCena: 7299 zł

Rodzaj:kotły na ekogroszek
Znamionowa moc cieplna:15 kW
Zakres pracy:50 kW
Paliwo podstawowe:ekogroszek
współwspalnie - pelet
miał
Pojemność zasobnika:110 dm³
Pojemność wodna kotła:100 dm³
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:500 m²
Masa kotła kpl z podajnikiem:300
00:kg
Wymagany ciąg kominowy:20 Pa
Minimalna wysokość komina:6 m
Zakres temperatury pracy:40-85
Sprawność cieplna:89
00:mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:160
Dopuszczalne ciśnienie pracy:15 MPa
Pobór mocy podajnika:80 W
Zasilanie elektryczne:230 V

Kocioł co typ. Modal

 Kocioł co typ. Modal

Kocioł wodny MODAL MD 105 Mamy do do dyspozycji 10 modeli o mocy od 64 do 291 kW Komora spalania w kotle jest z nawróconym płomieniem Wysoka odporność na wytwarzanie kondesatu poniżej temp. 50 st C Palenisko ustawione odwrotnie względem wewnętrznej struktury kotła- w dolnej części Opatentowany sposób spawania rur na ścianie sitowej przeciwdziałający wytwarzaniu się - kondensatu. Turbolatory w kształcie sprężyn Redukcja strat ciepła, zawdzięczana wełnie mineralnej o grubości 60 mm na korpusie kotła - - oraz izolacja drzwi paleniska poprzez włókna ceramiczne. Możliwa wariantowość otwierania drzwi (lewe i prawe) - osobny panel sterowania kotła Maksymalne ciśnienie robocze: 5 bar więcej »
Dodano: 2012-08-30
Unical

Rodzaj:kotły
Znamionowa moc cieplna:105 kW
Zakres pracy:105 kW
Paliwo podstawowe:olej
gaz
Pojemność zasobnika:49 dm³
Pojemność wodna kotła:126 dm³
Masa kotła kpl z podajnikiem:280
00:kg
Minimalna wysokość komina:4 m
Wymagany przekrój komina:200 mm
Zakres temperatury pracy:50-90
Temperatura spalin:180 °C
Zasilanie elektryczne:230 V

Kocioł elektrodowy EKOTEH 10-20 kW

 Kocioł elektrodowy EKOTEH 10-20 kW

Zalety pieca to: niski pobór Zalety pieca to: niski pobór energii 0,0067kWH na 1m3 ogrzewa powierzchnie do 112,5 m2 ogrzewa wodę użytkową C.W.U współpracują z grzejnikami panelowymi jak i ogrzewaniem podłogowym. możliwość podłączenia do turbiny wiatrowej lub ogniw fotowoltaicznych aby obniżyć koszta do zera elektroniczny nastaw temperatury sterowanie bezprzewodowe szybki montaż Cena kotła jest z 8% podatkiem VAT i dotyczy sprzedaży wraz z instalacją. 0,0067kWH na 1m3 ogrzewa powierzchnie do 250 m2 ogrzewa wodę użytkową C.W.U współpracują z grzejnikami panelowymi jak i ogrzewaniem podłogowym. możliwość podłączenia do turbiny wiatrowej lub ogniw fotowoltaicznych aby obniżyć koszta do zera elektroniczny nastaw temperatury sterowanie bezprzewodowe szybki montaż Cena kotła jest z 8% podatkiem VAT i dotyczy sprzedaży wraz z instalacją. więcej »
Dodano: 2013-05-09
EKOTEHCena: 6588 zł

Rodzaj:kocioł elektrodowy

kotły grzewcze

 kotły grzewcze

Oferujemy szeroki wybór kotłów grzewczych najlepszych producentów oraz kompletną instalację i montaż naszych produktów. Oferujemy kotły spalające węgiel, miał, eko-groszek, drewno, pellet oraz piece gazowe. więcej »
Dodano: 2013-04-30
Hef/Logiterm/SAS

Wymiennik 120l ciepłej wody użytkowej GALMET bojler SGW(L)x2 (podwójna wężownica)

 Wymiennik 120l ciepłej wody użytkowej GALMET bojler SGW(L)x2 (podwójna wężownica)

Proponujemy Państwu niezawodny wymiennik ciepłej wody użytkowej renomowanej firmy GALMET w żółtej piance poliuretanowej PUR 120 LITRÓW POZIOMY z podwójną WĘŻOWNICĄ typ SGW(L). Najpopularniejsze na rynku, proste w montażu i obsłudze wymienniki przeznaczone są do podgrzewania wody użytkowej przy pomocy podwójnej wężownicy. Mogą być instalowane we wszystkich budynkach posiadających sieć centralnego ogrzewania. Gruba warstwa pianki poliuretanowej eliminuje niemalże straty ciepła. Wymienniki emaliowane są emalią CERAMICZNĄ serii EXTRA GLASS (wypalaną w temp. 850oC). Wymiennik posiada wyjście na cyrkulacje średnicy 3/4. więcej »
Dodano: 2013-04-30
GALMETCena: 499 zł

Kocioł JOWISZ

 Kocioł JOWISZ

Jowisz Kotły typu JOWISZ należą do urządzeń grzewczych z górnym obiegiem spalin. Oszczędność czasu zapewnia duża komora spalania, umożliwiająca wielogodzinną pracę kotła bez potrzeby uzupełniania paliwa. więcej »
Dodano: 2013-04-11

Kocioł NEPTUN

 Kocioł NEPTUN

Neptun Kotły typu Neptun to nowoczesny produkt z tegorocznej linii SuperNova. Proces spalania może odbywać się na: 1. Palenisku stalowym wykonanym z blachy żarowytrzymałej, do którego doprowadzone jest paliwo za pomocą podajnika ślimakowego. Praca kotła odbywa się przy pomocy sterownika włączającego podajnik i wentylator w sposób automatyczny. 2. Stałym ruszcie żeliwnym, na którym po wyłączeniu podajnika można spalać paliwa stałe. Unikatowy, płynny sposób podawania zapewnia najwyższą efektywność procesu spalania. Konstrukcja oferuje szeroki wachlarz możliwości trybu pracy kotła. więcej »
Dodano: 2013-04-11

Kocioł WENUS

 Kocioł WENUS

Wenus Kotły typu Wenus to najnowsza konstrukcja z nowej linii kotłów SuperNova. Rozwiązanie konstrukcyjne wymiennika pozwala na skuteczny odbiór ciepła poprzez zastosowanie dwukrotnego nawrotu spalin oraz optymalnego ułożenia rurowych opłomek. więcej »
Dodano: 2013-04-11

Kocioł MERKURY

 Kocioł MERKURY

Merkury Kocioł typu Merkury to nowoczesny produkt z tegorocznej linii SuperNova. Należy do urządzeń grzewczych dwupaleniskowych z górnym spalaniem paliw stałych o wydłużonym obiegu spalin. Kocioł wyposażony jest w palenisko retortowe, do którego podawane jest paliwo z zasobnika za pomocą podajnika ślimakowego. Za pomocą wentylatora powietrze potrzebne do spalania doprowadzane jest w strefę spalania. Dodatkowym atutem tego kotła jest stały ruszt wodny, na którym można spalać paliwa stałe. więcej »
Dodano: 2013-04-11

Kotły gazowe co sprzedaż i montaż

Sprzedajemy i montujemy piece gazowe do centralnego ogrzewania marek Unical, ACV, Vaillant, Buderus, Brotje, Wolf, Saunier Duval więcej »
Dodano: 2013-04-09

pompy ciepła

 pompy ciepła

HIDROS – w ofercie: chillery, pompy ciepła, osuszacze BPS – klimakonwektory przypodłogowo-podsyfitowe, aparaty grzewczo wentylacyjne, kanałowe nagrzewnice gazowe. FAST - centrale, rekuperatory, roof-top'y ACM - szafy klimatyzacji precyzyjnej SIERRA - skraplacze, dry-cooler'y więcej »
Dodano: 2013-04-04

Kocioł KMW

 Kocioł KMW

KMW - Miałowe Kotły typu KMW to wysokoefektywne urządzenia grzewcze górnego spalania, gdzie paliwem podstawowym jest miał węglowy. Zwiększenie efektywności spalania uzyskano poprzez zastosowanie wielopunktowego systemu doprowadzenia powietrza do paleniska. Standardowo wyposażony w wentylator nadmuchowy i sterownik regulujący w sposób płynny proces spalania. Idealny wybór dla każdego kto ceni wysoką funkcjonalność i wygodę. więcej »
Dodano: 2013-04-03

Kocioł KU

 Kocioł KU

KU - Uniwersalne Kotły typu KU to wysokoefektywne i ekologiczne urządzenia grzewcze z górnym spalaniem paliw stałych. Unikatowa budowa kotła wraz z optymalnym ułożeniem kierownic spalin pozwala na efektywny odbiór ciepła. więcej »
Dodano: 2013-04-03

Kocioł KP

 Kocioł KP

KP - Z podajnikiem Kotły typu KP z podajnikiem to kotły retortowe przystosowane do spalania paliw stałych. Po zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, automatycznego systemu podawania oraz płynnego sterowania kotły te stały się alternatywą dla piecy gazowych i olejowych. Obsługa sprowadza się do okresowego uzupełniania paliwa w koszu zasypowym oraz ustawienia na sterowniku temperatury jaką chcemy uzyskać. Warunki te stwarzają wysoki komfort użytkowania. więcej »
Dodano: 2013-04-03

Kocioł KWKD

 Kocioł KWKD

KWKD - Dolne spalanie Kotły typu KWKD należą do urządzeń grzewczych z dolnym obiegiem spalin długopłomiennych. Straty cieplne kotłów do otoczenia skutecznie ogranicza płaszcz izolacyjny wykonany z kaset blaszanych i wyłożonych wełną mineralną. więcej »
Dodano: 2013-04-03

Kocioł SWK

 Kocioł SWK

Kotły typu SWK należą do urządzeń grzewczych z górnym obiegiem spalin. Korpus wodny wykonany jest wyłącznie z atestowanych blach kotłowych. Płaszcz izolacyjny wykonany z kaset blaszanych wyłożonych wełną mineralną, skutecznie ogranicza stratę cieplną kotła. Model produkowany od prawie 40 lat, wszechstronnie sprawdzony przez setki tysięcy użytkowników. więcej »
Dodano: 2013-04-03

Kocioł KWK

 Kocioł KWK

Kotły typu KWK należą do urządzeń grzewczych z górnym obiegiem spalin. Konstrukcja kotła posiada dodatkowy kanał nawrotu spalin, co pozwala na skuteczniejszy odbiór ciepła. więcej »
Dodano: 2013-04-03

Kocioł DRACO DUO BIO

 Kocioł DRACO DUO BIO

Stalowy kocioł dwupaleniskowy z palnikiem na pelet Konstrukcja kotła DRACO DUO BIO oparta jest na sprawdzonym od wielu lat i bardzo efektywnym wymienniku dwupaleniskowym. W serii kotłów BIO zamiast palnika retortowego zastosowany unikalnej konstrukcji palnik na pelet wykonany ze stali żaroodpornej. Na ruszcie palnika znajdują się otwory zapewniające dopływ powietrza potrzebnego do spalania, dostarczanego przez dmuchawę zamontowaną bezpośrednio do mieszacza powietrza. Wymiennik kotła wykonany jest z wysokiej jakości, atestowanej stali o grubości 8-4 mm. Prawidłową pracą kotła steruje nowoczesny regulator elektroniczny z dużym, czytelnym ekranem LCD. więcej »
Dodano: 2013-04-03

Kocioł DRACO TYTAN

 Kocioł DRACO TYTAN

Kocioł wyposażony jest w trwały, żeliwny wymiennik usytuowany na stalowej podstawie. W trybie pracy automatycznej paliwo podawane jest z zasobnika za pomocą podajnika ślimakowego. Dodatkowa, duża komora załadunkowa pozwala na spalanie w sposób tradycyjny paliw typu węgiel, koks i drewno. Zapewnia to wysoki komfort użytkowania. Duże drzwi w górnej części wymiennika pozwalają na łatwe i szybkie czyszczenie. Prawidłową pracą kotła steruje regulator elektroniczny z dużym, czytelnym ekranem LCD. Kocioł w standardzie posiada dwa systemy zabezpieczenia przed cofnięciem się żaru do zasobnika paliwa. więcej »
Dodano: 2013-04-03

Kocioł DRACO DUO VERSA

 Kocioł DRACO DUO VERSA

Stalowy kocioł dwupaleniskowy z palnikiem rynnowym Konstrukcja kotła DRACO DUO VERSA oparta jest na sprawdzonym od wielu lat i bardzo efektywnym wymienniku dwupaleniskowym. W seri kotłów VERSA zamiast palnika retortowego zastosowany został nowoczesny palnik rynnowy, wykonany ze stali żaroodpornej. Na ruszcie palnika znajdują się otwory zapewniające dopływ powietrza potrzebnego do spalania, dostarczanego przez dmuchawę zamontowaną bezpośrednio do mieszacza powietrza. W górnej części palnika zamontowane są trzy dysze powietrzne zapewniające dopływ do paleniska powietrza wtórnego. Powietrze to poprawia parametry procesu spalania oraz obniża emisję CO. Wymiennik kotła wykonany jest z wysokiej jakości, atestowanej stali o grubości 8-4 mm. Prawidłową pracą kotła steruje regulator elektroniczny z dużym, czytelnym ekranem LCD. więcej »
Dodano: 2013-04-03