Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kotły CO

Kotły CO

Produkty od 121 do 140 z 252

Kocioł elektrodowy EKOTEH 6-9 kW

 Kocioł elektrodowy EKOTEH 6-9 kW

Zalety pieca to: niski pobór energi 0,0067kWH na 1m3 ogrzewa powierzchnie do 112,5 m2 ogrzewa wode użytkową C.W.U współpracują z grzejnikami panelowymi jak i ogrzewaniem podłogowym. możliwość podłączenia do turbiny wiatrowej lub ogniw fotowoltaicznych aby obniżyć koszta do zera elektroniczny nastaw temperatury sterowanie bezprzewodowe szybki montaż Cena kotła jest z 8% podatkiem VAT i dotyczy sprzedaży wraz z instalacją. więcej »
Dodano: 2012-05-17
EKOTEHCena: 5940 zł

Rodzaj:kocioł elektrodowy
Paliwo podstawowe:prąd elektryczny

kominek Diankamin Europa/America/Africa.Oceania

Kominki włoskie z płaszczem wodnym i wbudowanym zasobnikiem CWU, kominki posiadają własne efektowne obudowy w kilku kolorach do wyboru Więcej na www.kominkiwloskie.cba.pl więcej »
Dodano: 2012-04-27
Diankamin

Rodzaj:kominki na drewno
Znamionowa moc cieplna:40 kW
Zakres pracy:30 kW
Paliwo podstawowe:drewno
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:200 m²
Temperatura spalin:83 °C
Dopuszczalne ciśnienie pracy:15 MPa

RBR EKOUNIWERSAL 11kW

 RBR EKOUNIWERSAL 11kW

KOCIOŁ RBR EKOUNIWERSAL - kocioł wodny centralnego ogrzewania produkowany przez naszą firmę wyposażony jest w najlepsze na rynku rozwią…zania służące efektywnemu spalaniu paliw stałych. Świadczy o tym certyfikat na "znak bezpieczeństwa ekologicznego" w najwyższej klasie "A" wydany przez niezależną… jednostkę certyfikującą… (Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu). Oznacza to,że należy on do grupy urzą…dzeń o najniższej emisji szkodliwych dla środowiska związków, a także charakteryzuję się wysoką… sprawnością…. więcej »
Dodano: 2012-04-19
INSTALCO

Rodzaj:kotły na ekogroszek i miał
Znamionowa moc cieplna:11 kW
Pojemność zasobnika:170 dm³
Pojemność wodna kotła:74 dm³
Powierzchnia grzewcza kotła:1
30:
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:140 m²
Masa kotła kpl z podajnikiem:410
00:kg
Minimalna wysokość komina:4 m
Wymagany przekrój komina:140 mm
Zakres temperatury pracy:45-90
Sprawność cieplna:88
00:mm
Wysokość kotła z podajnikiem:1000 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:1080 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:700 mm
Odległość czopucha od podstawy:120 mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:130
Pobór mocy sterownika:2 W
Pobór mocy wentylatora:40 W
Pobór mocy podajnika:180 W
Zasilanie elektryczne:230 V

PIEC C.O. tradycyjny bez nadmuchu

PIEC C.O. tradycyjny bez nadmuchu

ZALETY KOTŁA: - solidna blacha zachodnia o grubości 5 mm; - wydłużony kanał obiegu spalin dający niesamowitą wydajność grzewczą; - niezwykle tani w eksploatacji; - unikalny system spalania górnego i dolnego; - dwie wyczystki umożliwią łatwe czyszczenie kotła; - prosta i szybka obsługa; Istnieje możliwość dopasowania kotła do indywidualnych potrzeb klienta: - dowolna wielkość kotła; - drzwiczki otwierane na prawo lub na lewo; - rura do komina o dowolnych wymiarach i kształcie; - wyczystki po prawej lub lewej stronie kotła; - z izolacją lub bez izolacji; - inne wyżej niewymienione. więcej »
Dodano: 2012-04-15
Produkcja Kotły i Piece C.O. Łupkowski Stanisław

Rodzaj:kotły bez nadmuchu
Paliwo podstawowe:węgiel
drewno

ULTRAX HOLZGAS SHG

 ULTRAX HOLZGAS SHG

Kotły RICKENBACHER ULTRAX SHG przeznaczone są do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń. Najczęściej uzywane są w domkach jednorodzinnych, suszarniach, halach produkcyjnych i warsztatach. Brak uciążliwości dla środowiska naturalnego - zerowy bilans CO Kocioł w dostawie w pełni wyposażony - regulator, wentylator, zawór spustowy, komplet narzędzi czyszczących. Nowoczesne kotły zgazowujące drewno wykorzystują energię zawartą w drewnie z trzykrotnie większą sprawnością niż urządzenia z tradycyjnym paleniskiem. więcej »
Dodano: 2012-04-09
Wolf/rickenbacher

Kocioł Pellets Fuzzy Logic 25 kW

 Kocioł Pellets Fuzzy Logic 25 kW

Pellets Fuzzy Logic to grupa automatycznych kotłów z innowacyjną metodą regulacji fuzzy logic oraz procesem spalania regulowanym za pomocą modułu sondy lambda. Pellets Fuzzy Logic wyznaczają w Polsce nowy kierunek w urządzeniach do spalania paliw stałych . Paliwo : pellet, zboże, groszek węglowy czy drewno. Podczas spalania tych paliw, urządzenie w całym swoim zakresie spełnia polskie i europejskie normy emisji spalin uzyskując przy tym zaskakująco wysokie sprawności. W użytkowaniu przekłada się to na duże oszczędności w ilości spalanego paliwa. Warto zwrócić uwagę na sterownik kotła. To wyspecjalizowany układ elektroniczny, który odpowiada nie tylko za utrzymanie stałej temperatury kotła poprzez odpowiednie dozowanie paliwa i powietrza, ale także sterowanie działania całego systemu grzewczego budynku. Ważne: pelety (granulat z trocin) w tym kotle spalane są jako paliwo podstawowe a nie jak u większości producentów jako paliwo zastępcze. więcej »
Dodano: 2012-04-08
KostrzewaCena: 12000 zł

Rodzaj:kotły na ekogroszek i pelety
Znamionowa moc cieplna:25 kW
Paliwo podstawowe:pellet
ekogroszek

HOLZGAS Ultrax SHG 25

 HOLZGAS Ultrax SHG 25

Kotły RICKENBACHER ULTRAX SHG przeznaczone są do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń. Najczęściej uzywane są w domkach jednorodzinnych, suszarniach, halach produkcyjnych i warsztatach. Brak uciążliwości dla środowiska naturalnego - zerowy bilans CO Kocioł w dostawie w pełni wyposażony - regulator, wentylator, zawór spustowy, komplet narzędzi czyszczących. Nowoczesne kotły zgazowujące drewno wykorzystują energię zawartą w drewnie z trzykrotnie większą sprawnością niż urządzenia z tradycyjnym paleniskiem. A to za sprawą czterech etapów pracy kotła: ETAP PIERWSZY Suszenie i odgazowanie drewna temp. 450°C ETAP DRUGI Spalanie mieszaniny gazu drzewnego z powietrzem ETAP TRZECI Dopalanie płomienia i oddawanie ciepła temp ok 1200°C ETAP CZWARTY Wyrzut spalin przez czopuch kominowy temp ok 160°C CENY NETTO !!! więcej »
Dodano: 2012-04-07
Wolf/rickenbacherCena: 6250 zł

ULTRAX SM S 25

 ULTRAX SM S 25

-sprawnośc kotła 80% -niewielka ilośc popiołu -duża pojemnośc załadunkowa opału do 95l - komplet narzędzi czyszczących dostarczanych z kotłem -mozliwośc montazu w kazdym układzie CO także w zamkniętym z wbudowaną węzownicą schładzającą -sterownie za pomocą miarkownika ciąglu (w komplecie) -istnieje możliwość zamontowania dmuchawy i sterownika SUPER CENA ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ!!!!! CENY NETTO !!! więcej »
Dodano: 2012-04-07
Wolf/rickenbacherCena: 2450 zł

Znamionowa moc cieplna:32 kW
Paliwo podstawowe:drewno wegiel koks
Przyłącza:2
00:

CGW 24/140

-kondensacyjna centrala gazowa o mocy 11 kW, 20kW lub 24kW - zintegrowany warstwowy zasobnik -modulowany palnik gazowy - sprawność aż do 110% - wbudowana modulowana pompa obiegowa klasy energetycznej A więcej »
Dodano: 2012-04-06
WOLF

CGB-K K-20 ,K-24

 CGB-K K-20 ,K-24

Kondensacyjny kocioł dwufunkcyjny gazowy CGB-K -moc 20 i 24kW -modulowany palnik -sprawnośc do 110% -zawór trójdrożny do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem -znak ochrony środowiska (Błękitny Anioł) więcej »
Dodano: 2012-04-06
WOLF

Znamionowa moc cieplna:25 kW
Paliwo podstawowe:GZ 50

Kotły gazowe kondensacyjne

 Kotły gazowe kondensacyjne

Sprzedaż kotłów gazowych, olejowych, elektrycznych i na paliwo stałe. Kotły gazowe oraz kondensacyjne kotły gazowe (sprawność do 108%) Oferujemy doradztwo w zakresie doboru kotła oraz montaż urządzeń. Od 4 lat współpracujemy ściśle z firmą BERETTA która produkuje kotły gazowe w Toruniu. Firma Artmet jest autoryzowanym instalatorem urządzeń grzewczych marki Beretta. Kotły na paliwo stałe, w tym kotły na węgiel, miał, ekogroszek i pellet. więcej »
Dodano: 2012-04-02
Kotłostal, Beretta, ACV

Kotły olejowe Magdalenka

Nasza firma oferuje pełną gamę produktów znanych firm takich jak :Veissman, Vaillant, Junkers, Stiebel. więcej »
Dodano: 2012-03-15
Brak danych

Stalmark 13KW

 Stalmark 13KW

Kocioł z podajnikiem tłokowym przeznaczony jest do spalania węgla kamiennego o granulacji do 4 cm - sortyment miał i groszek, charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną potwierdzoną. Produkowane przez Stalmark kotły tego typu, o mocach od 13 do 480 kW, wyposażone są dodatkowo w ruszt awaryjny. Proponujemy atrakcyjny rabat przy zakupie w naszym sklepie hydraulicznym. Uzgadnianie ceny przez klienta osobiście z szefem firmy + doradztwo szefa firmy Mega Skrzydlewski.Możesz zaoszczędzić nawet 1000zł więcej »
Dodano: 2012-03-12
STALMARKCena: 7600 zł

Rodzaj:kotły z podajnikiem tłokowym
Znamionowa moc cieplna:13 kW
Paliwo podstawowe:sypkie/granulat

ogrzewanie

Montujemy, naprawiamy zapraszam do współpracy. Montujemy instalacje wod-kan, instalacje gazowe, wentylacje i inne... więcej »
Dodano: 2012-03-06
Brak danych

Technika Grzewcza Malczyce Wiń

Firma Neo Center powstała w 2000r. we Wrocławiu. Wyspecjalizowalismy się w handlu stolarką otworową, drzwiami wenątrzlokalowymi, drzwiami zewnętrznymi, bramami garażowymi. W miare rozwoju rozszerzyliśmy profil działalności, wprowadzając do oferty technikę grzewczą, instalacje Wod-Kan, technikę sanitarną. Posiadamy szeroką ofertę handlową, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wymagających odbiorców. Naszymi klientami są głównie developerzy, firmy instalatorskie, ale również serdecznie zapraszamy na zakupy klientów indywidualnych. więcej »
Dodano: 2012-02-28
Brak danych

Montaż instalacji centralnego ogrzewania

Montaż instalacji centralnego ogrzewania w systemach mieszanych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych i solarnych. Szczegóły oferty pod numerem Tel. 667-657-357 więcej »
Dodano: 2012-02-23
Brak danych

Kotły CO

Kotły CO

Firma ZITERM wykonuje kompleksowe usługi w zakresie montażu instalacji: grzewczych sanitarnych gazowych pomp ciepła kolektorów słonecznych centralnych odkurzaczy Oprócz montażu nowych instalacji, firma oferuje pełen zakres usług wykonawczych w zakresie modernizacji oraz remontu starych, istniejących już systemów. Instalacje wykonywane są z zastosowaniem tradycyjnych lub nowoczesnych technologii, zapewniających lepszą jakość i wysoką oszczędność w eksploatacji. więcej »
Dodano: 2012-02-16
Brak danych

Urządzenia grzewcze firmy De Dietrich oraz Schafer

 Urządzenia grzewcze firmy De Dietrich oraz Schafer

Sprzedaż nowoczesnych urządzeń grzewczych oraz kompletnego wyposażenia kotłowni, Dostawę i montaż zestawów klimatyzacyjnych dla obiektów biurowych i mieszkalnych, Organizowanie kontaktów pomiędzy Inwestorem a firmami instalatorskimi, Uruchomienia kotłowni, Doradztwo techniczne z branż techniki grzewczej, klimatyzacyjnej i sanitarnej Na szczególną uwagę zasługuje oferta dot. najnowocześniejszych technologii ogrzewania, tj.: kotły kondensacyjne, pompy ciepła kolektory słoneczne więcej »
Dodano: 2012-02-08
De Dietrich, Schafer

Kocioł Tłokowy Multikomfort 21KW

 Kocioł Tłokowy Multikomfort 21KW

Kotły CO MultiKomfort to połączenie automatycznego, wielopaliwowego podajnika tłokowego oraz tradycyjnej komory spalania przeznaczonej do ręcznego załadunku. Stalowy palnik poziomy wyposażono w dysze dopalające pyły oraz elementy ceramiczne. Regulator pogodowy obsługuje kocioł oraz całą kotłownię, w tym zawory mieszające poszczególnych układów CO, zasobnik ciepłej wody użytkowej oraz pompy. Przyjazny tekstowy wyświetlacz pozwala w prosty sposób zaprogramować urządzenie. Wyposażenie standardowe obejmuje podwójny system zabezpieczenia przed zapłonem paliwa w zasobniku. To wszystko sprawia, że MultiKomfort to wygodne, oszczędne i naprawdę wielopaliwowe urządzenie. Sterownik Kocioł został wyposażony w nowoczesny regulator ecoMAX 800T. To wysoce zaawansowane urządzenie elektroniczne przeznaczone do sterowania pracą kotła węglowego z podajnikiem tłokowym oraz pozostałym wyposażeniem kotłowni. Regulator automatycznie utrzymuje zadaną temperaturę kotła. więcej »
Dodano: 2012-01-03
LAZARCena: 8584 zł

Rodzaj:kotły na ekogroszek i miał
Znamionowa moc cieplna:21 kW

PIEC C.O. uniwersalny z nadmuchem

PIEC C.O. uniwersalny z nadmuchem

ZALETY KOTŁA: - nowoczesna konstrukcja kotła zapewnia doskonały komfort użytkowania - wyposażony w dmuchawę WPA120 i regulator temperatury ALFA zarządzający procesem spalania opału; - całodobowy (stałopalność do 24 h przy jednym zasypie); - solidna blacha zachodnia o grubości 5 mm; - wydłużony kanał obiegu spalin dający niesamowitą wydajność grzewczą; - niezwykle tani w eksploatacji; - unikalny system spalania górnego i dolnego; - ruszta wodne trójkątne; - duża i pojemna komora zasypowa; - dwie wyczystki umożliwią łatwe czyszczenie kotła; - prosta i szybka obsługa; - dwustronna regulacja docisku drzwiczek; - ocieplany watą mineralną o grubości 50 mm. Istnieje możliwość dopasowania kotła do indywidualnych potrzeb klienta: - dowolna wielkość kotła; - drzwiczki otwierane na prawo lub na lewo; - rura do komina o dowolnych wymiarach i kształcie; - wyczystki po prawej lub lewej stronie kotła; - inne wyżej niewymienione. więcej »
Dodano: 2011-12-26
Produkcja Kotły i Piece C.O. Łupkowski Stanisław

Rodzaj:kotły z nadmuchem
Paliwo podstawowe:węgiel
miał
drewno
wióry i trociny