Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kotły CO

Kotły CO

Kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS

 Kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS

Kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS Nr kat. 77369007 Opis: Cerapur Midi to wiszący kocioł kondensacyjny, który jest znakomitym rozwiązaniem dla osób poszukujących urządzenia zapewniającego komfort użytkowania oraz oszczędności inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Nowoczesny wygląd, niewielkie wymiary i niska emisja dźwięku sprawiają, że może być instalowany w pomieszczeniach mieszkalnych także w widocznych miejscach. Dzięki wykorzystaniu techniki kondensacyjnej, Cerapur Midi osiąga wysoką sprawność znormalizowaną przy minimalnej emisji spalin. Wbudowany panel sterowania Cotronic III gwarantuje łatwą obsługę urządzenia i pozwala na współpracę z termostatami i regulatorami TR12, TRZ12-2 lub dowolnym pokojowym termostatem programowalnym typu włącz/wyłącz (ON/OFF). kocioł standardowo dostępny jest na gaz ziemny E (GZ50), istnieje możliwość przezbrojenia urządzenia przez serwis do spalania gazu płynnego B/P (LPG) dostępny w wersji dwufunkcyjnej z wymiennikiem „rura w rurze” o podwyższonej odporności na złą jakość wody wodociągowej do współpracy z koncentrycznymi pionowymi i poziomymi systemami powietrzno-spalinowymi (typy C12, C32), z systemami z oddzielnymi przewodami powietrznym i spalinowym (typy C52, C82), z zasysem powietrza z szachtu (typ C43) oraz z zasysem powietrza z pomieszczenia, w którym zainstalowany jest kocioł( typ B22) ze względu na ciepło resztkowe i możliwość podwyższonej temperatury c.w.u. na początku poboru wody zaleca się wyposażenie instalacji c.w.u. w baterie mieszalnikowe (jednouchwytowe) więcej »
Dodano: 2016-07-12
JUNKERSCena: 3150 zł

Rodzaj:gazowe
Znamionowa moc cieplna:24 kW

Kocioł gazowy dwufunkcyjny MCR Home 24/28 MI DE DIETRICH

 Kocioł gazowy dwufunkcyjny MCR Home 24/28 MI DE DIETRICH

Kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny zamknięta komora MCR Home 24/28 MI DE DIETRICH Kod artykułu: 7650938 NOWOŚĆ 2016 Zgodny z dyrektywą ErP Urządzenie waży tylko 26 kg i ma kompaktową budowę (395 x 700 x 279 mm) Z uwagi na atrakcyjną cenę typoszereg MCR Home ma wypełnić lukę powstałą po wycofaniu ze sprzedaży klasycznych kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania. MCR Home jest kotłem w pełni kondensacyjnym, w przeciwieństwie do pojawiającyh się ostatnio na rynku urządzeń tzn "kondensujących". Naścienny 2-funkcyjny gazowy kocioł kondensacyjny wstępnie wyregulowany fabrycznie Następca klasycznych kotłów z zamkniętą komorą spalania Sprawność do 108,6% przy obciążeniu 30%) Wyposażony i nastawiony do pracy z gazami ziemnymi, z możliwością dostosowania do propanu bez dodatkowego zestawu 5-letnia gwarancja na wymiennik główny Klasa efektywności energetycznej: "A" dla c.o. "A" dla c.w.u Kompletnie wyposażony z zaworem do napełniania i opróżniania instalacji Możliwość podłączenia do przewodu powietrzno-spalinowego (homologacje C13 i C33) Możliwość podłączenia do komina (homologacje B23p i C93), adaptera bi-flux (homologacja C53) lub przewodu 3CE (homologacja C43x, wyposażenie dodatkowe) Sprawność przy 30 % obciążenia do 108,6 % Niska emisja zanieczyszczeń: NOx < 38/40 mg/kWh NOWY WYMIENNIK CIEPŁA Dla kotła MCR Home zaprojektowano nowy, toroidalny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej, który wraz z nową konstrukcją palnika cylindrycznego oraz koncepcją tzw. „zimnych drzwi” tworzy nową jakość Kompaktowy wymiennik toroidalny wykonany ze stali nierdzewnej z 5-letnią gwarancją Moduł powietrze/gaz, zawierający palnik gazowy modulujący od 4,8 kW mocy, z klapą zwrotną do pracy z systemami odprowadzania spalin pod ciśnieniem, wentylator z układem tłumiącym zasysanie powietrza Moduł hydrauliczny wykonany z kompozytów zawierający pompę modulowaną klasy A, o wskaźniku efektywności energetycznej EEI więcej »
Dodano: 2016-06-21
De DietrichCena: 3900 zł

Rodzaj:gazowe
Znamionowa moc cieplna:28 kW
Zakres pracy:28 kW
Wysokość kotła z podajnikiem:700 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:395 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:279 mm

Kocioł gazowy dwufunkcyjny MCR Home 20/24 MI DE DIETRICH

 Kocioł gazowy dwufunkcyjny MCR Home 20/24 MI DE DIETRICH

Kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny zamknięta komora MCR Home 20/24 MI DE DIETRICH Kod artykułu: 7650937 NOWOŚĆ 2016 Zgodny z dyrektywą ErP Urządzenie waży tylko 26 kg i ma kompaktową budowę (395 x 700 x 297 mm) Z uwagi na atrakcyjną cenę typoszereg MCR Home ma wypełnić lukę powstałą po wycofaniu ze sprzedaży klasycznych kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania. MCR Home jest kotłem w pełni kondensacyjnym, w przeciwieństwie do pojawiającyh się ostatnio na rynku urządzeń tzn "kondensujących". Naścienny 2-funkcyjny gazowy kocioł kondensacyjny wstępnie wyregulowany fabrycznie Następca klasycznych kotłów z zamkniętą komorą spalania Sprawność do 108,6% przy obciążeniu 30%) Wyposażony i nastawiony do pracy z gazami ziemnymi, z możliwością dostosowania do propanu bez dodatkowego zestawu 5-letnia gwarancja na wymiennik główny Klasa efektywności energetycznej: "A" dla c.o. "A" dla c.w.u Kompletnie wyposażony z zaworem do napełniania i opróżniania instalacji Możliwość podłączenia do przewodu powietrzno-spalinowego (homologacje C13 i C33) Możliwość podłączenia do komina (homologacje B23p i C93), adaptera bi-flux (homologacja C53) lub przewodu 3CE (homologacja C43x, wyposażenie dodatkowe) Sprawność przy 30 % obciążenia do 108,6 % Niska emisja zanieczyszczeń: NOx < 38/40 mg/kWh NOWY WYMIENNIK CIEPŁA Dla kotła MCR Home zaprojektowano nowy, toroidalny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej, który wraz z nową konstrukcją palnika cylindrycznego oraz koncepcją tzw. „zimnych drzwi” tworzy nową jakość Kompaktowy wymiennik toroidalny wykonany ze stali nierdzewnej z 5-letnią gwarancją Moduł powietrze/gaz, zawierający palnik gazowy modulujący od 4,8 kW mocy, z klapą zwrotną do pracy z systemami odprowadzania spalin pod ciśnieniem, wentylator z układem tłumiącym zasysanie powietrza Moduł hydrauliczny wykonany z kompozytów zawierający pompę modulowaną klasy A, o wskaźniku efektywności energetycznej EEI więcej »
Dodano: 2016-06-20
De DietrichCena: 3900 zł

Rodzaj:gazowe
Znamionowa moc cieplna:24 kW
Zakres pracy:24 kW
Wysokość kotła z podajnikiem:700 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:395 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:279 mm