Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt budowlany

Sprzęt budowlany

Produkty od 61 do 80 z 970

Paleto kontenery IBC

 Paleto kontenery IBC

Paleto kontenery IBC charakteryzują się wytrzymałością ze względu na metalową klatkę oraz wysoką odpornością chemiczną ze względu na polietylenowy wkład. Posiadają certyfikat UN do transportu materiałów niebezpiecznych dla grupy opakowaniowej II oraz III. więcej »
Dodano: 2017-05-29
Brak danych

Dźwig do wynajęcia

 Dźwig do wynajęcia

W ofercie posiadamy dźwigi do wynajęcia z obsługą operatorską. Posiadamy specjalistyczne dźwigi samojezdne oraz samochodowe, dzięki którym możemy wykonać prace na wysokości, prace montażowe oraz rozbiórkowe. Nasza oferta obejmuje m.in.: montaż konstrukcji stalowych, załadunek i rozładunek maszyn, kontenerów, montaż kominów, czy też stawianie linii energetycznych i stacji słupowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, solidne i terminowe wykonanie zleconych prac. więcej »
Dodano: 2017-05-26
Brak danych

Profesjonalna maska spawalnicza automatyczna przyłbica duży wizjer MP2989

 Profesjonalna maska spawalnicza automatyczna przyłbica duży wizjer MP2989

Automatyczna maska spawalnicza Metalator, Przyłbica Seria expert - Metalator - model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Metalator firmy Stamos Germany z serii expert wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Metalator wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/4-8/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 100 x 65 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii expert charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii expert posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Metalator (MP2989)… więcej »
Dodano: 2017-05-24
Stamos GermanyCena: 295 zł

Automatyczna maska spawalnicza szybki czas reakcji nowość MP2980

 Automatyczna maska spawalnicza szybki czas reakcji nowość MP2980

Automatyczna maska spawalnicza Operator, Przyłbica Seria Easy - Operator - nowość Automatyczna maska spawalnicza Operator firmy Stamos Germany z serii Easy wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Operator wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych, co pozwala na korzystanie z maski bez konieczności wymiany baterii. Wizjer ochronny posiada szeroki zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 95 x 36 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Easy charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/25 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Easy posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Operator (MP2980) Stan Nowy… więcej »
Dodano: 2017-05-24
Stamos GermanyCena: 145 zł

PEP 260-500 cm

 PEP 260-500 cm

Podpory PEP są wykorzystywane jako podparcie w szalunkach stropowych. Mnogie praktyczne detale sprawiają, że ich obsługa jest prosta, szybka i bezpieczna – nakrętka regulacyjna wskazująca kierunek obniżenia podpory lub ergonomiczny sworzeń G, który się nie zakleszcza. Cynkowanie ogniowe gwarantuje długą żywotność podpory. Jeśli mimo to ulegnie ona uszkodzeniu w ciężkich warunkach placu budowy, można osobno wymienić rurę wewnętrzną i zewnętrzną. Ponadnormatywne dop. obc. robocze Podpory mogą przenosić obciążenia do 50 kN przy stosunkowo niewielkim ciężarze własnym (PEP Ergo E-300: G = 19,4 kg; maks. F = 50,4 kN). Proste połączenia Głowice można montować do rury wewnętrznej lub zewnętrznej. Nakrętka regulacyjna wskazująca kierunek odciążania podpory Kształt nakrętki regulacyjnej wskazuje kierunek obrotu, który powoduje odciążenie podpory. Integralny uchwyt umożliwia prostą regulację. więcej »
Dodano: 2017-05-11
PERI

Suwnice pomostowe ABUS20T

 Suwnice pomostowe ABUS20T

Okazja suwnica dwudźwigarowa 20T - 10905 mm. 11000.00 eur Zapytaj o maszynę ID 1197 Rok produkcji 2008 Mam ją na stanie. Jest magazynowana w miejscowości po Wrześnią. Super stan techniczny z pomostem technicznym. Na życzenie wgląd do dokumentacji. Posiadamy obecnie 272 suwnice. więcej »
Dodano: 2017-05-01
AbusCena: 45000 zł

Waga:8500
00:kg

suwnica bramowa 30 T suwnica bramowa

 suwnica bramowa 30 T suwnica bramowa

Suwnica jest w znakomitym stanie - praktycznie została zaprojektowana pod jedno krótkie działanie. Brakuje jedynie kabla zasilającego na kołowrocie - zdjęcie więcej »
Dodano: 2017-04-01
SamoCena: 180000 zł

Szerokość:12500 mm
Waga:32000
00:kg

Sklejka BIRCH 250x125x22

 Sklejka BIRCH 250x125x22

Płyty poszycia PERI Birch mogą być wykorzystywane do deskowania niemalże wszystkich powierzchni ścian i stropów. Sklejka jest dostępna w grubości 21 mm. Płyty PERI Birch są przeznaczone do powierzchni betonu, które muszą spełniać wyższe wymagania. Są wykonane z klejonych prostopadle względem siebie fornirów brzozowyc, obustronnie powlekanych żywicą fenolową. więcej »
Dodano: 2017-03-23
PERICena: 68 zł

DUO 135

 DUO 135

DUO to innowacyjne deskowanie systemowe, które wyróżnia się niskim ciężarem oraz wyjątkowo prostą obsługą. Nowatorski jest nie tylko użyty materiał, lecz również myśl leżąca u podstawy stworzenia DUO. Używając minimalnej liczby różnych elementów konstrukcyjnych, można wydajnie zaszalować ściany, słupy oraz stropy. Zarówno płyty, jak i poszycie wraz z większością elementów osprzętu DUO wykonane są z nowatorskiego kompozytu Polytech. Ten nowoczesny materiał jest wyjątkowo lekki, a zarazem charakteryzuje się wysoką nośnością. Oprócz właściwości materiału kluczowe znaczenie ma też łatwa obsługa systemu deskowań. Niemal wszystkie czynności można wykonać bez użycia narzędzi, a kolejne etapy montażowe są łatwe do opanowania. Również mniej doświadczeni monterzy deskowań mogą szybko i efektywnie pracować z użyciem DUO. Do efektywnej wydajności przyczynia się również to, że większość elementów konstrukcyjnych może być wykorzystana zarówno do deskowania ścian, słupów, jak i stropów. więcej »
Dodano: 2017-03-23
PERI

myjka ciśnieniowa K 807 S

 myjka ciśnieniowa K 807 S

Myjki ciśnieniowe COMET K 807 S i K 809 S To myjki wyposażone w pompy z głowicami z kutego mosiądzu, napędzane wałem korbowym i mocnym trzyfazowym silnikiem. Pompy na wale korbowym przystosowane są do wielogodzinnej pracy i mają dużą wydajność. Całość zamontowana na solidnym stalowym podwoziu z dużymi, gumowymi kołami; silnik i pompa osłonięte są blachą ze stali nierdzewnej. Maszyny w wersji "S" mają pompy, które po puszczeniu spustu pistoletu nadal pracują na tzw. biegu jałowym, aby zatrzymać silnik należy podejść do maszyny i przekręciś wyłącznik. W maszynach w wersji "TS" pompa zatrzymuje się po 20 sekundach od puszczenia spustu pistoletu - tzw. total stop z dobiegiem i po ponownym naciśnięciu spustu pistoletu - silnik uruchamia się. Myjki z tej serii to takie typowe woły robocze - bardzo prosta i solidna konstrukcja, mocne silniki i wydajne pompy oraz prosty dostęp do wszystkich podzespołów gwarantują długą i niezawodną pracę. Doskonale sprawdzą się w gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w firmach budowlanych i transportowych do mycia samochodów i maszyn oraz wyposażenia chlewni i obór. https://system-leszno.pl/myjki-cisnieniowe-comet-zimnowodne.html więcej »
Dodano: 2017-03-20
COMETCena: 8310 zł

Części do maszyn rolniczych JCB

 Części do maszyn rolniczych JCB

Firma MARTIN oferuje szeroki asortyment części zamiennych nowych i używanych do maszyn marki JCB. Ponadto jesteśmy w stanie sprowadzić części do innych marek maszyn rolniczych oraz budowlanych na indywidualne zamówienie Klienta. Sprawdź naszą ofertę na stronie: WWWW.FMU-MARTIN.PL gdzie możesz znaleźć, dobrać i zamówić interesujące Cię części. Zadzwoń: + 48 662 130 663 więcej »
Dodano: 2017-03-03
JCB

SZALUNEK SŁUPÓW OKRĄGŁYCH SRS 300

 SZALUNEK SŁUPÓW OKRĄGŁYCH SRS 300

Zalety: Łatwe czyszczenie - Powłoka proszkowa ECC umożliwia szybkie czyszczenie. Przekroje słupów - Średnica słupów od 25 do 70 cm w module co 5 cm. Szybki montaż - tylko dwa elementy słupa ze zintegrowanym łącznikiem, Proste nadstawianie - cztery wysokości form dla słupów okrągłych SRS umożliwiają uzyskanie pożądanej wielkości w module co 30 cm, dzięki temu instalowanie np. zamknięcia zbrojenia stropowego jest o wiele łatwiejsze, Wysokie parcie mieszanki betonowej - stalowa forma słupów okrągłych przenosi parcie mieszanki betonowej 150 kN/m². Ergonomiczne składowanie elementów - zintegrowane z formami zapadki dbają o bezpieczne oraz nieprzesuwne magazynowanie elementów. Cenne powierzchnie placów składowych na budowie wykorzystane są efektywnie więcej »
Dodano: 2017-02-28
PERI

DESKOWANIE ŁUKOWE RUNDFLEX

 DESKOWANIE ŁUKOWE RUNDFLEX

Deskowanie PERI RUNDFLEX został wyprodukowany na dopuszczalne parcie mieszanki betonowej 60 kN/m². Dopasowanie do zmiennych promieni już od 1,00 m bez konieczności przebudowy elementu - RUNDFLEX jest systemem szalunkowym którego elementy można bezstopniowo nastawiać na żądany promień. Tylko 3 różne szerokości elementów dla wszystkich zastosowań w pięciu wysokościach. Jedyny element łączący to zamek BFD zapewnia szybkie łączenie wszystkich elementów. Szybkie i łatwe nastawianie krzywizny poprzez trzpienie nastawcze z samooczyszczającym się gwintem sześciokątnym więcej »
Dodano: 2017-02-28
PERI

Rodzaj:Szalunek ścienny

DESKOWANIE STROPOWE MULTIFLEX

 DESKOWANIE STROPOWE MULTIFLEX

Podstawowym elementem systemu MULTIFLEX jest podpora stropowa PEP, dźwigar drewniany z pełnym środnikiem VT 20K oraz akcesoria w postaci trójnogów oraz głowic. W systemie MULTIFLEX stosowane są tylko elementy statycznie wymagalne. Elementy te pozwalają na zadeskowanie większości stropów. Dla większych wysokości stropów system MULTIFLEX można ustawiać na dłuższych podporach typy MULTIPROP. Zalety systemu: - Dwa rodzaje dźwigarów: 1. Dźwigar VT 20K z wysokiej jakości środnikiem jest najekonomiczniejszym rozwiązaniem dla większości stropów, 2. Dźwigar kratowy GT 24 charakteryzujący się podniesioną nośnością umożliwia wykorzystanie systemu przy stropach o grubości nawet 1,0m. Łatwe dopasowanie - dzięki różnym długościom dźwigarów, MULTIFLEX jest systemem łatwo dopasowującym się do każdego przekroju. W systemie MULTIFLEX kompensowane jest jedynie ostatnie pozostałe pole do zadeskowania, Wybór płyt poszycia - możliwość dzierżawy/zakupu sklejki szalunkowej lub wykorzystanie elementów własnych klienta. więcej »
Dodano: 2017-02-28
PERI

Rodzaj:Szalunek stropowy

SZALUNEK FUNDAMENTOWY HANDSET 150

 SZALUNEK FUNDAMENTOWY HANDSET 150

Lekkie, drobnowymiarowe deskowanie PERI HANDSET przeznaczone do montażu ręcznego. Trzy rodzaje wysokości płyt: 90, 120 oraz 150cm, szerokości 15, 30, 45, 60 i 90cm gwarantują wysoki stopień wykorzystania systemu nawet przy skomplikowanych kształtach. Jeden typ łącznika - Clip HANDSET nie tylko łączy płyty oraz mocuje osprzęt, ale także może być zakładany z lewej i prawej strony łączenia, zapewniając szczelność szalunku. Połączenie płyty przy pomocy clipu odbywa się poprzez uderzenie młotkiem, co wpływa na szybkość montażu zestawu deskowania. Clip Handset łączy: - standardowe połączenia płyt, - narożniki zewnętrzne, wewnętrzne i przegłubowe, - nadstawki, - osprzęt. Szybki montaż oraz demontaż - niewielkie wymiary płyt oraz ich mały ciężar powoduje, że deskowanie fundamentowe Handset cieszy się dużym powodzeniem. więcej »
Dodano: 2017-02-28
PERI

Rodzaj:Szalunek fundamentowy

SZALUNEK ŚCIENNY DOMINO 275

 SZALUNEK ŚCIENNY DOMINO 275

Płyty DOMINO to niezwykle ekonomiczne deskowanie ramowe przeznacze dla budownictwa mieszkaniowego, inżynieryjnego i przemysowego.. Poza standardową wysokością 2,75 m dostępne są również płyty o wysokości 0,75 oraz 1,25m. System ten z powodzeniem sprawdza się również przy wykonywaniu fundamentów, murów oporowych, przyczółków mostowych oraz słupów. Proste zadeskowywanie - z określonymi miejscami na ściągi odbywa się w sposób szybki i prosty. więcej »
Dodano: 2017-02-28
PERI

Wysokość:275 mm
Szerokość:100 mm
Długość:12 mm
Waga:91
00:kg

Dźwig FM ramię 35 m.

 Dźwig FM ramię 35 m.

Sprzedam dźwig FM ramię 35 m. Dźwig szybkiego montażu FM 1035 RBI rok 2002 Ramię 35 m Wysokość 22 m Udźwig 1000/4000 kg W komplecie : - Osie - Dokumentacja CE - Zdalne sterowanie - Kabel z kasetą sterowniczą Cena 24.000 Euro Zawsze przed załadunkiem jest kompletnie sprawdzana pod względem technicznym Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej TECNOMASZ Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo: SUWNICE POMOSTOWE SUWNICE BRAMOWE SUWNICE KOŁOWE ŻURAWIKI OSPRZĘT DO SUWNIC PRZETARGI, LICYTACJE WÓZKI DŹWIGI PODNOŚNIKI KOSZOWE MASZYNY DLA PRZEMYSŁU Id: 935 więcej »
Dodano: 2017-02-12
Brak danych

Dźwigi Potain Igo 18, 21, 22

 Dźwigi Potain Igo 18, 21, 22

Sprzedam dźwigi Potain Igo 18, 21, 22 Potain Igo 18 Rok 2005 -Używany - bardzo dobry stan Wysokość 19 m. Ramię 24 m. Pilot zdalnego sterowania Cena 21.500 Eur Potain Igo 21 Rok 2004 -Używany - bardzo dobry stan Wysokość 19 m. Ramię 26 m. Pilot zdalnego sterowania Cena 22.500 Eur Potain Igo 21 Rok 2005 -Używany - bardzo dobry stan Wysokość 19 m. Ramię 26 m. Pilot zdalnego sterowania Cena 25.500 Eur Potain Igo 22 Rok 2006 -Używany - bardzo dobry stan Wysokość 19 m. Ramię 28 m. Pilot zdalnego sterowania Cena 27.000 Eur Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej TECNOMASZ Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo: SUWNICE POMOSTOWE SUWNICE BRAMOWE SUWNICE KOŁOWE ŻURAWIKI OSPRZĘT DO SUWNIC PRZETARGI, LICYTACJE WÓZKI DŹWIGI PODNOŚNIKI KOSZOWE MASZYNY DLA PRZEMYSŁU Id : 952 więcej »
Dodano: 2017-02-12
Potain

Sprzedam dźwig Edilgru FB GA128

 Sprzedam dźwig Edilgru FB GA128

Sprzedam dźwig Edilgru FB GA128 Opis: Edilgru FB GA128 Rok 2001 CE Ramię 28 m WYSOKOŚĆ 18 m Udźwig 1000/2000 kg Cena : 15 000 EURO Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej TECNOMASZ Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo: SUWNICE POMOSTOWE SUWNICE BRAMOWE SUWNICE KOŁOWE ŻURAWIKI OSPRZĘT DO SUWNIC PRZETARGI, LICYTACJE WÓZKI DŹWIGI PODNOŚNIKI KOSZOWE MASZYNY DLA PRZEMYSŁU Id: 986 więcej »
Dodano: 2017-02-12
Edilgru

Dźwig Terex CBR 21H Terex Comedil CBR 21H 1.6V

 Dźwig Terex CBR 21H Terex Comedil CBR 21H 1.6V

Sprzedam dźwig Terex CBR 21H Opis: Terex Comedil CBR 21H 1.6V Rok 2004 Ramię 21 m WYSOKOŚĆ 18,2 m Udźwig 600/1600 kg Pilot zdalnego sterowania Cena 17500 EUR Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej TECNOMASZ Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo: SUWNICE POMOSTOWE SUWNICE BRAMOWE SUWNICE KOŁOWE ŻURAWIKI OSPRZĘT DO SUWNIC PRZETARGI, LICYTACJE WÓZKI DŹWIGI PODNOŚNIKI KOSZOWE MASZYNY DLA PRZEMYSŁU Id: 989 więcej »
Dodano: 2017-02-12
Terex

Sprzęt budowlany

Zajmując się budownictwem korzystamy z najróżniejszego sprzętu budowlanego. Prace budowlane na wysokościach, takie jak budowa bloków czy wieżowców, naprawa gzymsów, remonty balkonów, ocieplanie czy renowacja wnętrz i elewacji zabytkowych budynków wymagają od nas na przykład posiadania rusztowań i drabin. Jeśli zaś chcemy nadać masie betonowej pożądany kształt, korzystamy ze szalunków. Sprzęt budowlany w znacznym stopniu ułatwia wykonywanie wielu prac, niekiedy jest nam wręcz niezbędny.