Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt budowlany

Sprzęt budowlany

Produkty od 281 do 300 z 970

Automatyczna maska spawalnicza przyłbica filtry MP2052

 Automatyczna maska spawalnicza przyłbica filtry MP2052

Automatyczna maska spawalnicza Firestarter z serii dla zaawansowanych wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie SMAW, Air Carbon Cutting (cięcie łukiem z elektrod węglowych w atmosferze powietrza), spawanie WIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Poza tym maska Firestarter wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (wkłady). Wkłady te zasilane są za pomocą ogniw słonecznych, przez co zapewniają bezawaryjną i bezpieczną eksploatację. Dzięki temu z jednej strony oszczędzają Państwo na zakupie drogich baterii lub akumulatorów, a z drugiej strony hełm jest przez cały czas gotowy do użytku. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 9 – 13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą przy tym wyjątkowe 98 x 44 mm. W ten sposób podczas pracy mogą Państwo stale obserwować wszystkie istotne szczegóły. Poza tym hełmy do spawania z serii dla profesjonalistów charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/16 000 sekundy z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Szczególnie istotną cechą automatycznej maski spawalniczej Firestarter jest szeroki zakres możliwości jej dopasowania. Maska posiada łącznie prawie 1300 możliwości indywidualnego i perfekcyjnego dopasowania do każdego kształtu głowy. Poza tym maski spawalnicze z serii dla profesjonalistów posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Firestarter (MP2052) Stan Nowy Materiał Odporny na uderzenie, wytrzymały nylon Regulacja osadzenia opaski hełmu 51 / 6 stopni Odstęp pomiędzy wizjerem i twarzą Regulowany Kąt patrzenia 3 stopnie Pole widzenia 98 x 44 mm Czujniki łuku elektrycznego 2… więcej »
Dodano: 2016-03-02
Stamos GermanyCena: 270 zł

Maska do spawania przyłbica, hełm MP2091

 Maska do spawania przyłbica, hełm MP2091

Automatyczna maska spawalnicza Eagle Eye Automatyczna maska spawalnicza Eagle Eye z serii dla zaawansowanych wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie SMAW, Air Carbon Cutting (cięcie łukiem z elektrod węglowych w atmosferze powietrza), spawanie WIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Poza tym maska Eagle Eye wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (wkłady). Wkłady te zasilane są za pomocą ogniw słonecznych, przez co zapewniają bezawaryjną i bezpieczną eksploatację. Dzięki temu z jednej strony oszczędzają Państwo na zakupie drogich baterii lub akumulatorów, a z drugiej strony hełm jest przez cały czas gotowy do użytku. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 9 – 13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą przy tym wyjątkowe 98 x 44 mm. W ten sposób podczas pracy mogą Państwo stale obserwować wszystkie istotne szczegóły. Poza tym hełmy do spawania z serii dla profesjonalistów charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/16 000 sekundy z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Łączy ona w sobie wszystkie niezbędne mechanizmy ochronne i przekonuje do siebie swoją jakością i trwałością. Poza tym maski spawalnicze z serii dla profesjonalistów posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Eagle Eye (MP2091) Stan Nowy Materiał Odporny na uderzenie, wytrzymały nylon Regulacja osadzenia opaski… więcej »
Dodano: 2016-03-02
Stamos GermanyCena: 270 zł

Automatyczna maska spawalnicza przyłbica samościemniająca MP2093

 Automatyczna maska spawalnicza przyłbica samościemniająca MP2093

AUTOMATYCZNA maska, Przyłbica Seria dla profesjonalistów – METALATOR W skład zestawu wchodzą: Maska Filtry Karta gwarancyjna Paragon/Faktura VAT Instrukcja obsługi Automatyczna maska spawalnicza Metalator firmy Stamos Germany z serii dla profesjonalistów wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie SMAW, Air Carbon Cutting , spawanie WIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym. Maska Metalator wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (wkłady). Wkłady te zasilane są za pomocą ogniw słonecznych, przez co zapewniają bezawaryjną i bezpieczną eksploatację. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 9 – 13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą przy tym wyjątkowe 97 x 62 mm. Hełm spawalniczy wykonany jest z niezwykle nowoczesnego nylonu. Ten nowoczesny materiał ochronny zapewnia dużą elastyczność i maksymalną ochronę. Hełm waży jedynie 500 gram, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Hełmy z serii dla profesjonalistów charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/25 000 sekundy z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Szczególnie istotną cechą automatycznej maski spawalniczej Metalator jest szeroki zakres możliwości jej dopasowania. Maska posiada łącznie prawie 1300 możliwości indywidualnego i perfekcyjnego dopasowania do każdego kształtu głowy. Ustawić można odstęp pomiędzy twarzą i maską regulując wysokość maski. Obwód głowy wynosi co najmniej 45 cm i maksymalnie 65 cm, co można dokładnie ustawić wykonując ponad 50 małych kroków. Specyfikacja produktu Model: Metalator (MP 2093) Stan: Nowy Materiał: Odporny na uderzenie, wytrzymały nylon Regulacja… więcej »
Dodano: 2016-03-02
Stamos GermanyCena: 520 zł

przewód YDYp 3x2,5 750V

Przewody o żyłach miedzianych, jedno-drutowych o izolacji i powłoce z polwinitu zwykłego, płaskie, ogólnego przeznaczenia do układania na stałe. Zalecane zastosowanie: do układania na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych pracujących w środowisku suchym i wilgotnym, do układania pod tynkiem i na tynku. Norma: PN-87/E-90060 Typ: YDYp Budowa: drut Klasa żyły Klasa 1 = jednodrutowy Kolor: biały Materiał: Cu Miedź Temperatura: na powierzchni przewodu: max 70°C Temperatura: żył roboczych przy zwarciu: max 160°C Temperatura: najniższa dopuszczalna temp. kabli przy ich układaniu bez podgrzewania: -5°C Temperatura: składowanie: max 40°C Po ułożeniu na stałe, praca dopuszczalna w temp. -40°C do +70°C więcej »
Dodano: 2016-02-26
Brak danych

przewód YDYp 3x1,5 750V

Przewody o żyłach miedzianych, jedno-drutowych o izolacji i powłoce z polwinitu zwykłego, płaskie, ogólnego przeznaczenia do układania na stałe. Zalecane zastosowanie: do układania na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych pracujących w środowisku suchym i wilgotnym, do układania pod tynkiem i na tynku. Norma: PN-87/E-90060 YDYp Budowa: drut Kolor: biały Materiał: Cu Miedź Temperatura: na powierzchni przewodu: max 70°C Temperatura: żył roboczych przy zwarciu: max 160°C Temperatura: najniższa dopuszczalna temp. kabli przy ich układaniu bez podgrzewania: -5°C Temperatura: składowanie: max 40°C Po ułożeniu na stałe, praca dopuszczalna w temp. -40°C do +70°C więcej »
Dodano: 2016-02-26
Brak danych

Rodzaj:YDYp

Spawarka falownikowa TIG Jaguar

 Spawarka falownikowa TIG Jaguar

Spawarka falownikowa renomowanej firmy Kennedy, model Jaguar Spawanie TIG 1,6-3,2 Zasilanie 110/230V Bezpiecznik 16A Sklep i opis spawarki: http://sklep.metalmedia.pl/pl/p/Spawarka-falownikowa-JAGUAR-MMA-130A-110240V-DV-1.6-3.2/86 więcej »
Dodano: 2016-01-15
Kennedy

PISTOLET DO PIANY G04 G04

 PISTOLET DO PIANY G04 G04

FABRYCZNIE NOWY PROFESJONALNY PISTOLET DO PIANKI PU POLIURETANOWEJ -Pistolet jest przeznaczony do nakładania pianki PU dostępnej w pojemnikach ciśnieniowych o standardowym gwincie - wyposażony w regulator siły spustu i uszczelniacz przeciwdziałający wyciekaniu pianki - pokrętło dozujące piankę - Metalowa konstrukcja- korpus i głowica - rozbieralna pokryta teflonem lub chromowana PEŁNA OFERTA PISTOLETÓW - na Allegro i Świstaku - konto "andyrym" więcej »
Dodano: 2016-01-01
illbruckCena: 49 zł

Drabiny wolnostojące i rozkładane

 Drabiny wolnostojące i rozkładane

Drabiny idealnie nadające się do domu jak i do prac w budownictwie. W ofercie: drabiny wolnostojące, drewniane oraz aluminiowe. więcej »
Dodano: 2015-10-01
DRABEX i inni producenci

Podnośnik palet PP1

 Podnośnik palet PP1

Proponujemy naszym klientom wysokiej jakości podnośnik palet, który jest cały czas dostępny w naszym sklepie. więcej »
Dodano: 2015-10-13
Brak danych

Waga do ciężarówki samozaładowczej

 Waga do ciężarówki samozaładowczej

Polecana przez nas waga do ciężarówki samozaładowczej posiada wiele różnego rodzaju zastosować w firmach transportowych i nie tylko. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej i wybierz odpowiedni dla siebie produkt. więcej »
Dodano: 2015-09-28
Brak danych

Agregaty malarskie GRACO

 Agregaty malarskie GRACO

Oferowane agregaty malarskie firmy GRACO służą do natrysku hydrodynamicznego różnego typu materiałów m.in.: emalii, lakierów, emulsji, bejc, farb akrylowych, lateksowych. Dostępne są w różnych rodzajach napędu: elektrycznym, pneumatycznym lub spalinowym. Wyposażenie urządzeń w pompy tłokowe sprawia, że są one niezwykle trwałe, proste w obsłudze, konserwacji i naprawie. więcej »
Dodano: 2015-09-21
GRACO

Betoniarka wolnospadowa BWE

 Betoniarka wolnospadowa BWE

W ofercie posiadamy BETONIARKI WOLNOSPADOWE o pojemności 50 do 300 dm3 i napędzie elektrycznym. Betoniarki przeznaczone są do wytwarzania mieszanek betonowych o konsystencjach: ciekłej, półciekłej i plastycznej, a także zapraw cementowych, wapiennych i cementowo-wapiennych. Odznaczają się trwałą konstrukcją, łatwym montażem i transportem, są niezawodne w działaniu i bezpieczne w obsłudze. więcej »
Dodano: 2015-09-21
Brak danych

Nożyce do prętów zbrojeniowych model 20

 Nożyce do prętów zbrojeniowych model 20

Shiraz w ofercie posiada nożyce elektro-hydrauliczne, które przeznaczone są do cięcia prętów zbrojeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą! więcej »
Dodano: 2015-09-21
Brak danych

Giętarka do prętów zbrojeniowych 4PRO

 Giętarka do prętów zbrojeniowych 4PRO

W ofercie posiadamy GIĘTARKI 4 PRO, które są przeznaczone do gięcia prętów o przekroju kołowym, sześciokątnym, kwadratowym oraz prostokątnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą! więcej »
Dodano: 2015-09-21
Brak danych

Pojemniki do betonu

 Pojemniki do betonu

Oferujemy pojemniki do betonu, które posiadają łatwy w obsłudze mechanizm otwierania otworu spustowego. Występują w pojemnościach 0,4 m3 do 2,0 m3. Istnieje możliwość wykonania pojemników o pojemnościach określonych przez klienta. więcej »
Dodano: 2015-09-21
Brak danych

Waga pokładowa do ładowarki kołowej

 Waga pokładowa do ładowarki kołowej

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wagę pokładową do ładowarki kołowej. Waga ta posiada kolorowy wyświetlacz HD oraz przyjazny dla użytkownika interfejs, a opcje transmisji bezprzewodowej podnoszą jej atrakcyjność. Bardziej szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2014-02-11
VEI

Rusztowanie system Plettac SL70 Plettac SL70

 Rusztowanie system Plettac SL70 Plettac SL70

W naszej ofercie sprzedażowej odnajdą Państwo rusztowania elewacyjne w Systemie Plettac SL70. Zapewniamy atrakcyjne ceny. więcej »
Dodano: 2015-09-17
Net-Ruszt Sp. z o.o.

Węże przemysłowe

 Węże przemysłowe

•Węże do fekalii •Wąż do powietrza •Węże stosowane w górnictwie •Węże do benzyny i oleju •Węże do gazów •Węże do motoryzacji •Wąż PCV •Węże spożywcze •Węże trudnościeralne •Węże do wody i pary więcej »
Dodano: 2015-09-11
Brak danych

Tłoczyska

 Tłoczyska

W naszej ofercie posiadamy: pręty chromowane – gatunek: Ck45, 20MnV6 lub 42CD4Q. Wymiary metryczne i calowe o średnicy od DN 8 do DN 200 mm, pręty chromowane ze stali nierdzewnej oraz hartowane, tłoczyska rurowe chromowane o średnicy od DN 20 do DN 100 mm, grubość ścianki od 5 do 10 mm, rury w tolerancji H8, H9. Wymiary metryczne i calowe w zakresie średnic wewnętrznych od DN 25 do DN 280 mm, grubość ścianki od 5 do 7,5 mm. więcej »
Dodano: 2015-09-11
Brak danych

Przecinarka Sharky 500

 Przecinarka Sharky 500

Duża przecinarka drogowa przeznaczona do ciężkich prac związanych z cięciem dylatacji, cząstkowych napraw nawierzchni asfaltowych. Zastosowanie do przecinarki niezwykle mocnego 11-konnego silnika pozwala na bardzo wydajną i stabilną pracę. Waga: 90kg Wymiary: L:1000 W:500 H:920 Ostrze: 400-500mm Głębokość cięcia: 180mm Max. obroty ostrza: 2200 obr/min Średnica otworu ostrza: 1’ System regulacji gł. cięcia: centralny, śrubowy Chłodzenie (poj. zbiornika): Woda, 40 litrów Silnik: HONDA GX390 Moc max. 11,0KM/3600 więcej »
Dodano: 2015-09-06
Aries PowerCena: 7699 zł

Sprzęt budowlany

Zajmując się budownictwem korzystamy z najróżniejszego sprzętu budowlanego. Prace budowlane na wysokościach, takie jak budowa bloków czy wieżowców, naprawa gzymsów, remonty balkonów, ocieplanie czy renowacja wnętrz i elewacji zabytkowych budynków wymagają od nas na przykład posiadania rusztowań i drabin. Jeśli zaś chcemy nadać masie betonowej pożądany kształt, korzystamy ze szalunków. Sprzęt budowlany w znacznym stopniu ułatwia wykonywanie wielu prac, niekiedy jest nam wręcz niezbędny.