Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt budowlany

Sprzęt budowlany

Przecinarki K760, K970, K3000, K6500

 Przecinarki K760, K970, K3000, K6500

Sprzedajemy wytrzymałe, niezawodne, lekkie, o potężnej mocy przecinarki, gotowe do wykonania każdego zadania. W asortymencie posiadamy przecinarki spalinowe oraz przecinarki elektryczne. Oferowany przez nas sprzęt radzi sobie w najtrudniejszych warunkach, bez względu na klimat i jakość paliwa. Można stosować je wraz z wózkiem i wtedy idealnie sprawdzają się w pracy na drogach. Ponadto wózek pomaga użytkownikowi w pełni skupić się na zadaniu. więcej »
Dodano: 2016-04-03
Husqvarna

Rodzaj:przecinarka

przecinarka ręczna BTS 635

 przecinarka ręczna BTS 635

Doskonałe cięcie za każdym razem: BTS Przecinarki benzynowe serii BTS są niezastąpione na każdej budowie. Wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów urządzenia gwarantuje jego trwałość i żywotność. Urządzenie jest doskonale wyważone, co pozwala na manewrowanie nim bez wysiłku, jest także intuicyjne w obsłudze. Dwusuwowy silnik chłodzony powietrzem ma duży moment obrotowy i dobre przeniesienie napędu, dzięki temu przecinarki serii BTS tną doskonale w każdej sytuacji. Przy tym urządzenie z dużym zapasem spełnia wszystkie wymogi dotyczące emisji spalin. l Doskonała jakość cięcia l Ponadprzeciętny czas nieprzerwanej pracy l Wytrzymały silnik o dużym momencie obrotowym l Wysoka jakość wykonania i solidna konstrukcja l Wartość wibracji przekazywanych na kończyny poniżej 5m/s² 3-stopniowy system filtracji powietrza: oszczędność czasu i pieniędzy Soft-Start: więcej »
Dodano: 2013-04-18
Wacker Neuson

Rodzaj:przecinarka spalinowa
Waga:11
00:kg

Przecinarka spalinowa Husqvarna K970 12" K970

 Przecinarka spalinowa Husqvarna K970 12" K970

Przecinarka spalinowa K970 12'' Przecinarkę Husqvarna K 970 charakteryzuje wyjątkowy stosunek ciężaru do mocy. Maszyna wyposażona jest w Active Air Filtration™ nowej generacji, jeden z najbardziej skutecznych na rynku systemów odśrodkowego oczyszczania powietrza, umożliwiający pracę nawet przez rok bez konieczności wymiany filtra, oraz w SmartCarb, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra. Posiada ona także bardzo wydajny układ tłumienia drgań. więcej »
Dodano: 2011-08-31
HusqvarnaCena: 3949 zł

Rodzaj:przecinarka

Sprzęt budowlany

Zajmując się budownictwem korzystamy z najróżniejszego sprzętu budowlanego. Prace budowlane na wysokościach, takie jak budowa bloków czy wieżowców, naprawa gzymsów, remonty balkonów, ocieplanie czy renowacja wnętrz i elewacji zabytkowych budynków wymagają od nas na przykład posiadania rusztowań i drabin. Jeśli zaś chcemy nadać masie betonowej pożądany kształt, korzystamy ze szalunków. Sprzęt budowlany w znacznym stopniu ułatwia wykonywanie wielu prac, niekiedy jest nam wręcz niezbędny.