Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Spawarki

Spawarki

Produkty od 1 do 20 z 140

Regulowana przyłbica do spawania maska automat MP2985

 Regulowana przyłbica do spawania maska automat MP2985

Automatyczna maska spawalnicza Legend, Przyłbica Seria dla profesjonalistów - Legend - nowość Automatyczna maska spawalnicza Legend firmy Stamos Germany z serii dla profesjonalistów wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Legend wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/4-8/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 100 x 65 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii dla profesjonalistów charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii dla profesjonalistów posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem.… więcej »
Dodano: 2017-08-29
Stamos GermanyCena: 225 zł

Automatyczna przyłbica spawalnicza funkcja Grinding MP2984

 Automatyczna przyłbica spawalnicza funkcja Grinding MP2984

Automatyczna maska spawalnicza Firestarter, Przyłbica Seria Advanced - Firestarter - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Firestarter firmy Stamos Germany z serii Advanced wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym designie. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Firestarter wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 98 x 55 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Advanced charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Advanced posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu… więcej »
Dodano: 2017-08-29
Stamos GermanyCena: 215 zł

Profesjonalny hełm spawalniczy maska automat duży wizjer MP2987

 Profesjonalny hełm spawalniczy maska automat duży wizjer MP2987

Automatyczna maska spawalnicza Carbonic, Przyłbica Seria dla profesjonalistów - Carbonic - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Carbonic firmy Stamos Germany z serii dla profesjonalistów wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym "carbonowym" wykończeniu. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Carbonic wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/4-8/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 100 x 65 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii dla profesjonalistów charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii dla profesjonalistów posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną,… więcej »
Dodano: 2017-08-21
Stamos GermanyCena: 255 zł

Maska spawalnicza automatyczna przyłbica regulowana MP2983

 Maska spawalnicza automatyczna przyłbica regulowana MP2983

Automatyczna maska spawalnicza Eagle Eye, Przyłbica Seria Advanced - Eagle Eye - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Eagle Eye firmy Stamos Germany z serii Advanced wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym designie. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Eagle Eye wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 98 x 55 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Advanced charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Advanced posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem… więcej »
Dodano: 2017-08-21
Stamos GermanyCena: 215 zł

Przyłbica maska spawalnicza automatyczna z regulacją MP2986

 Przyłbica maska spawalnicza automatyczna z regulacją MP2986

Automatyczna maska spawalnicza Pokerface, Przyłbica Seria dla profesjonalistów - Pokerface - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Pokerface firmy Stamos Germany z serii dla profesjonalistów wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym disagnie. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Pokerface wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/4-8/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą100 x 65 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii dla profesjonalistów charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii dla profesjonalistów posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy… więcej »
Dodano: 2017-08-18
Stamos GermanyCena: 255 zł

Automatyczna maska spawalnicza regulowana przyłbica MP2982

 Automatyczna maska spawalnicza regulowana przyłbica MP2982

Automatyczna maska spawalnicza Blaster, Przyłbica Seria Advanced - Blaster - nowość Automatyczna maska spawalnicza Blaster firmy Stamos Germany z serii Advanced wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Blaster wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 98 x 55 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Advanced charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Advanced posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Blaster… więcej »
Dodano: 2017-08-18
Stamos GermanyCena: 175 zł

Spawarka inwertorowa TRAFILUX MMA 220I + pakiet uchwytów

Spawarka inwertorowa TRAFILUX MMA 220I + pakiet uchwytów

Prostownika spawarka TRAFILUX 220 I MMA, oparta na przetwornicy inwerterowej. Urządzenie umożliwia spawanie dowolnym rodzajem elektrod otulonych, rutylowe, zasadowe i kwaśne. TRAFILUX 220I sprawdzi się jako niezawodne w urządzenie w gospodarstwie rolny, przydomowym garażu, budowie, a także warsztacie czy na wyposażeniu ekipy monterskiej. Dane techniczne: Prąd spawania 200A Sprawność 60% Zasilanie 230V/50Hz Napięcie biegu jałowego 70V Zabezpieczenie zasilania 20A Zabezpieczenie obudowy IP21 Chłodzenie wentylator Waga 10 kg Kompletny zestaw zawiera: Urządzenie TRAFILUX MMA 220IPrzewód masowy 2mPrzewód elektrodowy 2mTarcza spawalnicza z filtremInstrukcja w języku polskim Przedmiot fabrycznie NOWY, posiadający 12/24 miesięcy gwarancji. MOŻLIWA WYSYŁKA ZA POBRANIEM KURIEREM DHL Koszt 0zł!!! SALON SPAWALNICZY RZESZÓW: F.H.U. "Ro-Gaz" Rogowski Bartosz Sklep: Hoffmanowej 21\4, 35-016 Rzeszów tel. +48 668 176 610 e-mail: rogaz(małpa)poczta.fm sklep: www.allweld.pl Zapraszamy do kontaktu! więcej »
Dodano: 2017-08-08
TRAFILUXCena: 710 zł

Zasilanie:230V
Prą spawania/cykl pracy:220/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:30-200A
Wysokość:300 mm
Szerokość:200 mm
Długość:400 mm
Waga netto:10
00:kg

Spawarka półautomat SPARTUS MASTERMIG 200 PFC SYNERGY

 Spawarka półautomat SPARTUS MASTERMIG 200 PFC SYNERGY

Spawarka inwerterowa, półautomat spawalniczy do spawania metodą MIG/MAG SPARTUS MASTERmig 200 PFC SYNERGY to wszechstronna spawarka umożliwiająca w łatwy sposób doboru parametrów procesu spawania, poprzez podanie podstawowych parametrów tj. grubość spawanego materiału, jedzo rodzaj, średnica drutu oraz typ użytego gazu, na podstawie których dobierane są optymalne parametry pracy urządzenia. W ten sposób nawet najmniej doświadczony użytkownik może poczuć się jak prawdziwy spawacz, a ci bardziej doświadczeni, w szybszy sposób ustawia urządzenie do własnych potrzeb. Urządzenie MASTERMIG 200 to najnowocześniejsza spawarka w swoim segmencie, funkcje dostępne wcześniej w drogich urządzeniach, są teraz na wyciągnięcie ręki. Cyfrowe sterowanie, czytelny i duży wyświetlacz z regulowaną jasnością podświetlenia, pozwala w łatwy sposób na nastawę urządzenia. Spawarka posiada wgrane linie synergiczne do spawania: stali konstrukcyjnej, stali stopowej INOX, aluminium i jego stopów, lutospawania, a także spawania z drutem proszkowym - samoosłonowym. W każdym z programów możliwy jest też wybór średnicy drutu oraz rodzaj użytego gazu osłonowego. SPARTUS MASTERMIG 200 SYNERGY dostarczany jest zarówno w zestawie z uchwytem MIG/MAG jak i bez uchwytu, możliwe jest też dokupienie akcesoriów takich jak: butla, reduktor, przyłbica, drut i inne. Dane techniczne: Napięcie zasilania ~1×230V±10%50/60Hz Natężenie prądu spawania MIG 25-200A Cykl pracy 40% PARAMETRY MIG Napięcie wyjściowe pracy 15,3-24 V Prędkość podawania drutu 2,5-16,5 m/min Typ podajnika wbudowany, 2-rolkowy Szpula drutu [kg]/[mm]) ≤ 5 / ∅200 Średnica drutu ∅ [mm] 0,6, 0.8 / 1.0 Synergia tak Programy synergiczne 16 dedykowanych Regulacja indukcyjności wave control PARAMETRY TIG Spawanie TIG DC TAK Natężenie prądu spawania TIG 14 Cykl pracy TIG 40% Czas opadania prądu 0-10s Post gaz tak Zajarzanie łuku LIFT PARAMETRY MMA Natężenie prądu spawania 10-200A Cykl pracy MMA 40% ARC FORCE TAK HOT START TAK Napięcie biegu jałowego 14V Filtr PFC TAK Pobór prądu MIG 28/MMA 32/TIG 22A Współczynnik mocy 0,99 cosφ Sprawność 85% Klasa izolacji H Stopień ochrony IP23… więcej »
Dodano: 2017-08-08
SPARTUSCena: 3393 zł

Zasilanie:230V
Prą spawania/cykl pracy:200/40%
Bezpiecznik:25A
Zakres prądu:25-200A
Wysokość:410 mm
Szerokość:215 mm
Długość:510 mm
Waga netto:17
00:kg

Spawarka półautomat IDEAL TECNOMIG 250/2 PRO MMA DIGITAL MIG/MAG + pakiet uchwytów

Spawarka półautomat IDEAL TECNOMIG 250/2 PRO MMA DIGITAL MIG/MAG + pakiet uchwytów

Profesjonalna, inwerterowa spawarka do półautomatycznego spawania metoda MIG/MAG w osłonie gazów a także bez drutem proszkowym. Urządzenie pozwala na wszechstronny dobór parametrów do spawania takich materiałów jak: stal konstrukcyjna, stal nierdzewna, stal stopowa, a także aluminium i jego stopów. Spawarka pozwala na montaż dużej szpuli 15kg oraz na zasilanie z sieci 230V jak i 400V. Wytrzymały dwu rolkowy podajnik zapewnia stabilne podawanie drutu do uchwytu spawalniczego, a gniazdo EURo na wygodna zmiane uchwytów MIG/MAG. DANE TECHNICZNE: Znamionowe napięcie zasilania 230/400V; 50Hz (1ph/2ph) Prąd pobierany z sieci 24,6 A(230V) / 20A(400V) Zakres regulacji prądy spawania 30 - 250 A Prąd przy pracy 60% 200 A Średnica drutu stalowego 0,6 - 1,0 Średnica drutu ze stali nierdzewnej 0,6 - 0,8 Średnica drutu samoosłonowego 0,8 - 1,0 Średnica drutu aluminiowego 0,8 - 1,0 Średnica elektrody spawalniczej 1,6 - 4,0 Moc 5,9 kW Napięcie stanu jałowego 56 V Stopień ochrony IP 21S Waga 26,3 kg ZESTAW ZAWIERA: spawarkę IDEAL Tecnomig 250/2 MMA DIGITALuchwyt spawalniczy MIG 15/3m ,przewód masowy 2m,przewód elektrodowy 2m,instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną,estetyczne kartonowe opakowanie. Przedmiot fabrycznie NOWY, posiadający 12/24 miesięcy gwarancji. MOŻLIWA WYSYŁKA ZA POBRANIEM KURIEREM DHL Koszt 0zł!!! SALON SPAWALNICZY RZESZÓW: F.H.U. "Ro-Gaz" Rogowski Bartosz Sklep: Hoffmanowej 21\4, 35-016 Rzeszów tel. +48 668 176 610 e-mail: rogaz@poczta.fm sklep: www.allweld.pl Zapraszamy do kontaktu! więcej »
Dodano: 2017-08-07
IdealCena: 1749 zł

Zasilanie:230/400V
Prą spawania/cykl pracy:250A/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:30-250A
Wysokość:350 mm
Szerokość:300 mm
Długość:700 mm
Waga netto:26
30:kg

Półautomat spawalniczy spawarka MIG/MAG TIG MMA MTM 251 / 4R

 Półautomat spawalniczy spawarka MIG/MAG TIG MMA MTM 251 / 4R

Prostownika, inwerterowa spawarka półautomat spawalniczy MIG/MAG SHERMAN MTM 251/4R. Urządzenie z serii maszyn profesjonalny, przeznaczonych do użytku warsztatowego i przemysłowego. Spawarka pozwala na łatwy dobór parametrów spawania, a podajnik 4x4 umożliwia płynne podanie drutu ze szpuli 15kg. SHERMAN MTM 251 idealnie nadaje się do prowadzenia procesu lutospawania, spawania aluminium oraz innych materiałów np. stal czarna i stal inox. DANE TECHNICZNE: Numer katalogowy SINW-MTM251 Napięcie zasilania [V] AC 3x400V 50Hz Metody spawania MIG, TIG DC, MMA Technologia wykonania MOSFET Prąd spawania [A] 250 Cykl pracy PJ% 60% Max. pobór prądu [A] 15,5 Max. pobór mocy [kVA] 10,2 Regulacja prądu spawania Płynn Śr. szpuli z drutem [mm] 200, 300 Pręd. podawania drutu [m/min] 2,4 - 24 Masa [kg] 48 Wymiary (D x SZ x W) [mm] 850 x 450 x 750 Wyposażenie: przewód masowy przewód elektrodowy tarcza spawalnicza młotek ze szczotką uchwyt spawalniczy Tecweld TW-25 do wyboru 3m, 4m lub 5m UWAGA !!! Prosimy o informację w uwagach zamówienia, o wybranej długości uchwytu. W przypadku braku informacji, wysyłamy losowy uchwyt !!! więcej »
Dodano: 2017-08-03
SHERMANCena: 2887 zł

Zasilanie:3x400V
Prą spawania/cykl pracy:250A/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:50-250A
Wysokość:850 mm
Szerokość:450 mm
Długość:750 mm
Waga netto:48
00:kg

Spawarka inwerterowa migomat półautomat MIG/MAG MAGNUM MIG 210 Synergia + pakiet uchwytów

Spawarka inwerterowa migomat półautomat MIG/MAG MAGNUM MIG 210 Synergia + pakiet uchwytów

Spawarka inwerterowa MIG/MAG do spawania drutem litym z osłoną gazów i proszkowym (samoosłonowym) bez osłony gazowej, w metodzie MIG/MAG. Urządzenie pozwala na łatwy dobór parametrów procesu spawania, a zaprogramowana linia synergiczna ułatwia dobranie optymalnych parametrów pracy, nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Spawarka pozwala na prowadzenie procesu lutospawania, a także spawania wszystkich rodzajów stali, spawania aluminium i jego stopów oraz innych. Dane techniczne: Zasilanie AC 230V , 50Hz Pobór mocy max. 6,4 kVA Wymagane zabezpieczenie 20 A Prąd spawania MIG/MAG 30 - 200 A Napięcie spawania MIG/MAG 15 - 24 V Prąd spawania TIG Lift 10 - 200 A Prąd spawania MMA 10 - 160 A Napięcie biegu jałowego 54 V Średnica drutu 0,6/0,8/1,0mm Max. wielkość szpuli 5 kg Spawanie bez gazu TAK Sprawność 60 % Szczelność obudowy IP23 Waga 12,8 kg Zestaw zawiera: Mig 210 źródło prądu spawania Uchwyt spawalniczy MB15 3m Uchwyt elektrodowy 3m Przewód masowy 3m Instrukcja obsługi w języku polskim więcej »
Dodano: 2017-08-03
MAGNUMCena: 1825 zł

Zasilanie:230V
Prą spawania/cykl pracy:200/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:10-200A
Wysokość:300 mm
Szerokość:200 mm
Długość:450 mm

Spawarka TIG AC/DC MAGNUM 235 P S w zestawie uchwyty: TIG i MMA

Spawarka TIG AC/DC MAGNUM 235 P S w zestawie uchwyty: TIG i MMA

Inwerterowa SPAWARKA TIG AC/DC MAGNUm 235 P S + uchwyt tig. Spawarka umożliwia spawanie aluminium, stali stopowej, niskostopowej i niestopowej oraz innych materiałów spawalnych. Prąd spawania TIG 10-200 A Cykl pracy 60 PJ% Pobór mocy max. 10 kW COS Φ 0,68 Napięcie zasilania 230V,50Hz Zabezpieczenie prądowe 25 A Zakres regulacji płynna Zakres regulacji prądu spawania MMA 10-170 A Sprawność (40 °C/10 minut.) MMA 170A/60% Zakres regulacji pradu TIG AC / TIG DC 10-200 A Zakres regulacji czasu narastania i opadania prądu TIG AC / TIG DC 0÷10 [s] Regulacja wypływu gazu przed spawaniem TIG AC / TIG DC 0,1÷3 [s] Regulacja wypływu gazu po spawaniu TIG AC / TIG DC 0,3÷10 [s] Sprawność (40 °C/10 minut.) TIG AC/DC 200[A]/60[%] Napięcie biegu jałowego 66 V Chłodzenie Wentylator Zabezpieczenie obudowy IP21 Waga 20 kg Wyposażenie: Urządzenie THF 235PULS AC/DC, Uchwyt spawalniczy TIG SR-26/4m, Uchwyt elektrodowy 3m, Przewód masowy 3m, Instrukcję obsługi PL. więcej »
Dodano: 2017-07-17
MAGNUMCena: 3098 zł

Zasilanie:230
Prą spawania/cykl pracy:200/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:10-200A
Wysokość:400 mm
Szerokość:250 mm
Długość:450 mm
Waga netto:20
00:kg

Profesjonalna przyłbica maska spawalnicza automat nowość MP2988

 Profesjonalna przyłbica maska spawalnicza automat nowość MP2988

Automatyczna maska spawalnicza BlackONE, Przyłbica Seria expert - BlackONE Automatyczna maska spawalnicza BlackONE firmy Stamos Germany z serii expert wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego w jednolicie czarnym kolorze. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska BlackONE wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/4-8/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 100 x 65 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii expert charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii expert posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model BlackONE… więcej »
Dodano: 2017-06-30
Stamos GermanyCena: 275 zł

Automatyczna maska spawalnicza przyłbica regulacja MP2981

 Automatyczna maska spawalnicza przyłbica regulacja MP2981

Automatyczna maska spawalnicza Sub Zero, Przyłbica Seria Easy - Sub Zero - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Sub Zero firmy Stamos Germany z serii Easy wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym designie. Waży jedynie 500 g. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Sub Zero wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych, co pozwala na korzystanie z maski bez konieczności wymiany baterii. Wizjer ochronny posiada szeroki zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 95 x 36 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Easy charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/25 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Easy posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Sub Zero (MP2981) Stan Nowy Materiał Wytrzymałe tworzywo sztuczne Odległość pomiędzy twarzą a… więcej »
Dodano: 2017-06-30
Stamos GermanyCena: 175 zł

MAGNUM - Spawarka inwertorowa SNAKE 160PS

 MAGNUM - Spawarka inwertorowa SNAKE 160PS

Spawarka o dużej sprawności (60%/160A). SNAKE 160 przeznaczony jest do pracy w warunkach terenowych i wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Spawarka szczególnie jest przydatna wszędzie tam gdzie potrzebujemy urządzenia o mniejszych wymiarach i małej wadze. Możliwość spawania elektrodą do 4MM Urządzenie wykonane w technologi inwentorowej. Urządzenie pobiera mniej prądu od poprzednika (transformatora), gabaryty i waga są znacznie mniejsze. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. Zabezpieczenie termiczne źródła z sygnalizacją Możliość spawania Tig Liftem Funkcje wspomagające spawacza: Anti stick - funkcja polegająca na odcięciu/zminimalizowaniu napięcia i prądu spawania w wypadku zwarcia elektrody z spawanym materiałem, skutkiem czego oderwanie elektrody jest bezproblemowe Hot start - chwilowy skok napięcia ponad zadaną wartość. Duże ułatwienie podczas zapalania elektrody. Arc force - zmniejszenie wartości funkcji daje łuk miękki i mniejszą głębokość wtopu, natomiast zwiększenie wartości powoduje głębsze wtopienie imożliwość spawania łukiem krótkim. Dane techniczne: Prąd Spawania 160A Sprawność 60% Zasilanie 230V/50Hz Zabezpieczenie zasilania 20A Zabezpieczenie obudowy IP21 Chłodzenie wentylator Napięcie biegu jałowego 66V Pobór mocy 7,1kVa Zakres regulacji płynny Zakres dostawy: Urządzenie spawalnicze Przewody spawalnicze Młotoszczotka Maska spawalnicza Instrukcja obsługi Gwarancja 2 lata - paragon / rok - faktura (door-2-door) więcej »
Dodano: 2017-06-22
MAGNUMCena: 552 zł

Profesjonalna maska spawalnicza automatyczna przyłbica duży wizjer MP2989

 Profesjonalna maska spawalnicza automatyczna przyłbica duży wizjer MP2989

Automatyczna maska spawalnicza Metalator, Przyłbica Seria expert - Metalator - model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Metalator firmy Stamos Germany z serii expert wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Metalator wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/4-8/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 100 x 65 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii expert charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii expert posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Metalator (MP2989)… więcej »
Dodano: 2017-05-24
Stamos GermanyCena: 295 zł

Automatyczna maska spawalnicza szybki czas reakcji nowość MP2980

 Automatyczna maska spawalnicza szybki czas reakcji nowość MP2980

Automatyczna maska spawalnicza Operator, Przyłbica Seria Easy - Operator - nowość Automatyczna maska spawalnicza Operator firmy Stamos Germany z serii Easy wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Operator wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych, co pozwala na korzystanie z maski bez konieczności wymiany baterii. Wizjer ochronny posiada szeroki zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 95 x 36 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Easy charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/25 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Easy posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Operator (MP2980) Stan Nowy… więcej »
Dodano: 2017-05-24
Stamos GermanyCena: 145 zł

Półautomat spawalniczy (migomat + spawarka) INMIG-202

 Półautomat spawalniczy (migomat + spawarka) INMIG-202

Inwertorowy półautomat spawalniczy model INMIG-202 służy do spawania elektrodą otuloną MMA oraz metodą MIG MAG w osłonie gazów, jak również bez gazu przy użyciu drutu samoosłonowego. Wyposażony jest w dwa wyświetlacze LCD umożliwiające ciągłą kontrolę parametrów pracy. Zastosowanie gniazda EURO pozwala na podpięcie każdego przewodu MIG z EURO złączem bez konieczności demontażu urządzenia. Na tylnym panelu znajduje się gniazdo podgrzewacza do reduktora gazu. Grube (25mm2), przedłużone przewody spawalnicze ułatwiają spawanie. Długość przewodów z uchwytami masy i elektrody – 2m. Długość przewodu z palnikiem MIG – 3,5m. Dane techniczne: Model: Adler INMIG-202 Napięcie zasilania (V): 230 Pobór mocy max (kW): 8,2 Prąd spawania (A): 50-200 Napięcie jałowe (V): 56 Sprawność przy 40oC (%): 200A – 60% Średnica drutu (mm): 0,6 – 1,0 stal, stal nierdzewna Można używać drutu na szpulach o średnicy do 200mm i wadze 5kg Średnica elektrod (mm): 1,6 – 4,0 Zabezpieczenie (A): 30 Stopień izolacji obudowy: IP21S Izolacja przewodów: F Chłodzenie: tak – wentylator Waga (kg): 19 Akcesoria w zestawie: Przewody spawalnicze Reduktor gazu Wąż do podłączenia butli z gazem Szczotko-młotek Prosta masko-tarcza spawalnicza + GRATIS Profesjonalna samościemniąjąca przyłbica spawalnicza MMA-MIG/MAG-TIG Adler LIDER-500T o wartości 180zł http://olx.pl/oferta/przylbica-samosciemniajaca-adler-lider-500t-CID628-IDgtmep.html#ad5e8fa39d Towar jest nowy i objęty 12 miesięczną gwarancją (zarówno migomat jak i przyłbica) więcej »
Dodano: 2016-08-03
AdlerCena: 1499 zł

Zasilanie:230V
Prą spawania/cykl pracy:50-200A
Bezpiecznik:30A
Zakres prądu:56V
Waga netto:19
00:kg

Spawanie Spawanie orbitalne

King Spaw - trudnimy się wykonywaniem konstrukcji kwasoodpornych kierowanych do przemysłu kosmetycznego, spożywnczego, oczyszczalni ścieków. Oprócz tego tworzymy zbiorniki kwasoodporne. Oferujemy także usługi spawania orbitalnego. Działamy na rynku od 1990 roku, zatem jesteśmy mistrzami w tym czym robimy. Aby zobaczyć naszą ofertę wejdź na naszą stronę. więcej »
Dodano: 2016-07-25
King SpawCena: 222 zł

Spawarka MIG MAG 500A z chłodnicą MP2099

 Spawarka MIG MAG 500A z chłodnicą MP2099

Spawarka MIG MAG Welbach OMEGA 500-2.0 z chłodnicą Zaawansowana technologicznie spawarka MIG MAG Welbach OMEGA 500-2.0 przeznaczona jest do profesjonalnego wykorzystania w przemyśle, produkcji oraz usługach. Urządzenie pracuje w 3 trybach: MIG/MAG, MMA, a także FCAW. Pozwala to na obróbkę wszystkich rodzajów stali (zwłaszcza stopowej) i wielu innych materiałów takich jak żeliwo, nikiel czy tytan. Sprzęt wyposażony został w pomocnicze funkcje, które podnoszą wydajność migomatu, zwiększają precyzję, a także komfort pracy. Należą do nich: Puls, 2T, 4T, płynna regulacja prądu spawania oraz czas wypływu gazu przed spawaniem i po nim. Dodatkowo tryb MMA wspierany jest przez takie opcje jak: Hot Start, Anti Stick, ARC-Force. Model OMEGA 500-2.0 posiada własną chłodnicę, włącznik nożny oraz wózek do transportu. Przejrzysty panel sterowania (dobrze opisane lampki i przyciski, duże pokrętła) ułatwia obsługę urządzenia. Spawarka posiada 2 wyświetlacze LED. Prezentowane na nich cyfry widoczne są również w zaciemnionych pomieszczeniach. Specyfikacja produktu Model OMEGA 500-2.0 Nr katalogowy MP2099 Stan artykułu Nowy Typ spawania Ręczne / częściowo automatyczne Znamionowe napięcie wejściowe 400 V, 3-Fazowy Częstotliwość sieciowa 50 / 60 Hz Znamionowy prąd wejściowy 35 A Moc wejściowa znamionowa 24,2 kVA Napięcie biegu jałowego 80 V Znamionowy cykl pracy 60 % Prąd spawania 30 – 500 A Napięcie spawania 16 – 45 V Średnica drutu MIG/MAG 0,8 – 1,6 mm Rodzaj drutu Pełny / rdzeniowy (flux) Czas wypływu gazu przed spawaniem 0 – 1 s Czas wypływu gazu po spawaniu 0 – 99,9 s Model palnika MIG MAG ABICOR BINZEL MB 501 D Stopień ochrony IP21S Przewód łączący podajnik ze spawarką 10 m Przewód masowy /MIG-MAG / MMA 3 m Wężyk gazowy 4 m Kabel zasilający 3 m Wymiary (DxSxW) 102 x 51,5 x 145 cm Waga 137,5 kg Wymiary wysyłki (DxSxW) 115 x 61 x 170 cm Waga wysyłki 205 kg W skład zestawu wchodzą Spawarka MIG… więcej »
Dodano: 2016-07-15
WelbachCena: 12850 zł