Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt budowlany

Sprzęt budowlany

Produkty od 41 do 60 z 958

Automatyczna przyłbica spawalnicza funkcja Grinding MP2984

 Automatyczna przyłbica spawalnicza funkcja Grinding MP2984

Automatyczna maska spawalnicza Firestarter, Przyłbica Seria Advanced - Firestarter - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Firestarter firmy Stamos Germany z serii Advanced wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym designie. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Firestarter wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 98 x 55 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Advanced charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Advanced posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu… więcej »
Dodano: 2017-08-29
Stamos GermanyCena: 215 zł

Profesjonalny hełm spawalniczy maska automat duży wizjer MP2987

 Profesjonalny hełm spawalniczy maska automat duży wizjer MP2987

Automatyczna maska spawalnicza Carbonic, Przyłbica Seria dla profesjonalistów - Carbonic - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Carbonic firmy Stamos Germany z serii dla profesjonalistów wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym "carbonowym" wykończeniu. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Carbonic wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/4-8/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 100 x 65 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii dla profesjonalistów charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii dla profesjonalistów posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną,… więcej »
Dodano: 2017-08-21
Stamos GermanyCena: 255 zł

Maska spawalnicza automatyczna przyłbica regulowana MP2983

 Maska spawalnicza automatyczna przyłbica regulowana MP2983

Automatyczna maska spawalnicza Eagle Eye, Przyłbica Seria Advanced - Eagle Eye - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Eagle Eye firmy Stamos Germany z serii Advanced wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym designie. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Eagle Eye wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 98 x 55 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Advanced charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Advanced posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem… więcej »
Dodano: 2017-08-21
Stamos GermanyCena: 215 zł

Przyłbica maska spawalnicza automatyczna z regulacją MP2986

 Przyłbica maska spawalnicza automatyczna z regulacją MP2986

Automatyczna maska spawalnicza Pokerface, Przyłbica Seria dla profesjonalistów - Pokerface - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Pokerface firmy Stamos Germany z serii dla profesjonalistów wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym disagnie. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Pokerface wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/4-8/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą100 x 65 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii dla profesjonalistów charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii dla profesjonalistów posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy… więcej »
Dodano: 2017-08-18
Stamos GermanyCena: 255 zł

Automatyczna maska spawalnicza regulowana przyłbica MP2982

 Automatyczna maska spawalnicza regulowana przyłbica MP2982

Automatyczna maska spawalnicza Blaster, Przyłbica Seria Advanced - Blaster - nowość Automatyczna maska spawalnicza Blaster firmy Stamos Germany z serii Advanced wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Blaster wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 98 x 55 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Advanced charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Advanced posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Blaster… więcej »
Dodano: 2017-08-18
Stamos GermanyCena: 175 zł

Przecinarka plazmowa SHERMAN CUTTER 90 plasma cut + pakiet uchwytów

Przecinarka plazmowa SHERMAN CUTTER 90 plasma cut + pakiet uchwytów

Przecinarka plazmowa to inwerterowe urządzenie oparte na przetwornicy tranzystorowej. Plazma SHERMAN CUTTER 90 służy do cięcia wszelkich materiałów przewodzących prąd elektryczny, takich jak: stal stopowa, stal konstrukcyjna, aluminium i wiele innych. Urządzenie pozwala na uzyskanie wysokiej dokładności cięcia, a także precyzji i szybkości pracy. Dane techniczne: Napięcie zasilania [V] AC 3x400 50Hz Technologia wykonania IGBT Prąd cięcia 85 A Cykl pracy 60 % Max. grubość cięcia 30 mm Max. pobór prądu 18,7 A Max. pobór mocy 7,5 kVA Przepływ powietrza 0,35 m3/min Sposób zajarzania HF Masa 29 kg Wymiary (D x SZ x W) 635x455x515 mm Funkcje HF, 2T/4T,Łuk pilotujący,TEST KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA: Urządzenie SHERMAN CUTTER 90Uchwyt do cięcia plazmą A-81 - 6mPrzewód masowy z zaciskiem kleszczowymTarcza spawalniczaMłotek ze szczotkąInstrukcja obsługi i karta gwarancyjna więcej »
Dodano: 2017-08-08
SHERMANCena: 3013 zł

Rodzaj:bezdotykowa HF
Wysokość:500 mm
Szerokość:300 mm
Długość:550 mm
Waga:30
00:kg

Spawarka inwertorowa TRAFILUX MMA 220I + pakiet uchwytów

Spawarka inwertorowa TRAFILUX MMA 220I + pakiet uchwytów

Prostownika spawarka TRAFILUX 220 I MMA, oparta na przetwornicy inwerterowej. Urządzenie umożliwia spawanie dowolnym rodzajem elektrod otulonych, rutylowe, zasadowe i kwaśne. TRAFILUX 220I sprawdzi się jako niezawodne w urządzenie w gospodarstwie rolny, przydomowym garażu, budowie, a także warsztacie czy na wyposażeniu ekipy monterskiej. Dane techniczne: Prąd spawania 200A Sprawność 60% Zasilanie 230V/50Hz Napięcie biegu jałowego 70V Zabezpieczenie zasilania 20A Zabezpieczenie obudowy IP21 Chłodzenie wentylator Waga 10 kg Kompletny zestaw zawiera: Urządzenie TRAFILUX MMA 220IPrzewód masowy 2mPrzewód elektrodowy 2mTarcza spawalnicza z filtremInstrukcja w języku polskim Przedmiot fabrycznie NOWY, posiadający 12/24 miesięcy gwarancji. MOŻLIWA WYSYŁKA ZA POBRANIEM KURIEREM DHL Koszt 0zł!!! SALON SPAWALNICZY RZESZÓW: F.H.U. "Ro-Gaz" Rogowski Bartosz Sklep: Hoffmanowej 21\4, 35-016 Rzeszów tel. +48 668 176 610 e-mail: rogaz(małpa)poczta.fm sklep: www.allweld.pl Zapraszamy do kontaktu! więcej »
Dodano: 2017-08-08
TRAFILUXCena: 710 zł

Zasilanie:230V
Prą spawania/cykl pracy:220/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:30-200A
Wysokość:300 mm
Szerokość:200 mm
Długość:400 mm
Waga netto:10
00:kg

Spawarka półautomat SPARTUS MASTERMIG 200 PFC SYNERGY

 Spawarka półautomat SPARTUS MASTERMIG 200 PFC SYNERGY

Spawarka inwerterowa, półautomat spawalniczy do spawania metodą MIG/MAG SPARTUS MASTERmig 200 PFC SYNERGY to wszechstronna spawarka umożliwiająca w łatwy sposób doboru parametrów procesu spawania, poprzez podanie podstawowych parametrów tj. grubość spawanego materiału, jedzo rodzaj, średnica drutu oraz typ użytego gazu, na podstawie których dobierane są optymalne parametry pracy urządzenia. W ten sposób nawet najmniej doświadczony użytkownik może poczuć się jak prawdziwy spawacz, a ci bardziej doświadczeni, w szybszy sposób ustawia urządzenie do własnych potrzeb. Urządzenie MASTERMIG 200 to najnowocześniejsza spawarka w swoim segmencie, funkcje dostępne wcześniej w drogich urządzeniach, są teraz na wyciągnięcie ręki. Cyfrowe sterowanie, czytelny i duży wyświetlacz z regulowaną jasnością podświetlenia, pozwala w łatwy sposób na nastawę urządzenia. Spawarka posiada wgrane linie synergiczne do spawania: stali konstrukcyjnej, stali stopowej INOX, aluminium i jego stopów, lutospawania, a także spawania z drutem proszkowym - samoosłonowym. W każdym z programów możliwy jest też wybór średnicy drutu oraz rodzaj użytego gazu osłonowego. SPARTUS MASTERMIG 200 SYNERGY dostarczany jest zarówno w zestawie z uchwytem MIG/MAG jak i bez uchwytu, możliwe jest też dokupienie akcesoriów takich jak: butla, reduktor, przyłbica, drut i inne. Dane techniczne: Napięcie zasilania ~1×230V±10%50/60Hz Natężenie prądu spawania MIG 25-200A Cykl pracy 40% PARAMETRY MIG Napięcie wyjściowe pracy 15,3-24 V Prędkość podawania drutu 2,5-16,5 m/min Typ podajnika wbudowany, 2-rolkowy Szpula drutu [kg]/[mm]) ≤ 5 / ∅200 Średnica drutu ∅ [mm] 0,6, 0.8 / 1.0 Synergia tak Programy synergiczne 16 dedykowanych Regulacja indukcyjności wave control PARAMETRY TIG Spawanie TIG DC TAK Natężenie prądu spawania TIG 14 Cykl pracy TIG 40% Czas opadania prądu 0-10s Post gaz tak Zajarzanie łuku LIFT PARAMETRY MMA Natężenie prądu spawania 10-200A Cykl pracy MMA 40% ARC FORCE TAK HOT START TAK Napięcie biegu jałowego 14V Filtr PFC TAK Pobór prądu MIG 28/MMA 32/TIG 22A Współczynnik mocy 0,99 cosφ Sprawność 85% Klasa izolacji H Stopień ochrony IP23… więcej »
Dodano: 2017-08-08
SPARTUSCena: 3393 zł

Zasilanie:230V
Prą spawania/cykl pracy:200/40%
Bezpiecznik:25A
Zakres prądu:25-200A
Wysokość:410 mm
Szerokość:215 mm
Długość:510 mm
Waga netto:17
00:kg

Spawarka półautomat IDEAL TECNOMIG 250/2 PRO MMA DIGITAL MIG/MAG + pakiet uchwytów

Spawarka półautomat IDEAL TECNOMIG 250/2 PRO MMA DIGITAL MIG/MAG + pakiet uchwytów

Profesjonalna, inwerterowa spawarka do półautomatycznego spawania metoda MIG/MAG w osłonie gazów a także bez drutem proszkowym. Urządzenie pozwala na wszechstronny dobór parametrów do spawania takich materiałów jak: stal konstrukcyjna, stal nierdzewna, stal stopowa, a także aluminium i jego stopów. Spawarka pozwala na montaż dużej szpuli 15kg oraz na zasilanie z sieci 230V jak i 400V. Wytrzymały dwu rolkowy podajnik zapewnia stabilne podawanie drutu do uchwytu spawalniczego, a gniazdo EURo na wygodna zmiane uchwytów MIG/MAG. DANE TECHNICZNE: Znamionowe napięcie zasilania 230/400V; 50Hz (1ph/2ph) Prąd pobierany z sieci 24,6 A(230V) / 20A(400V) Zakres regulacji prądy spawania 30 - 250 A Prąd przy pracy 60% 200 A Średnica drutu stalowego 0,6 - 1,0 Średnica drutu ze stali nierdzewnej 0,6 - 0,8 Średnica drutu samoosłonowego 0,8 - 1,0 Średnica drutu aluminiowego 0,8 - 1,0 Średnica elektrody spawalniczej 1,6 - 4,0 Moc 5,9 kW Napięcie stanu jałowego 56 V Stopień ochrony IP 21S Waga 26,3 kg ZESTAW ZAWIERA: spawarkę IDEAL Tecnomig 250/2 MMA DIGITALuchwyt spawalniczy MIG 15/3m ,przewód masowy 2m,przewód elektrodowy 2m,instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną,estetyczne kartonowe opakowanie. Przedmiot fabrycznie NOWY, posiadający 12/24 miesięcy gwarancji. MOŻLIWA WYSYŁKA ZA POBRANIEM KURIEREM DHL Koszt 0zł!!! SALON SPAWALNICZY RZESZÓW: F.H.U. "Ro-Gaz" Rogowski Bartosz Sklep: Hoffmanowej 21\4, 35-016 Rzeszów tel. +48 668 176 610 e-mail: rogaz@poczta.fm sklep: www.allweld.pl Zapraszamy do kontaktu! więcej »
Dodano: 2017-08-07
IdealCena: 1749 zł

Zasilanie:230/400V
Prą spawania/cykl pracy:250A/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:30-250A
Wysokość:350 mm
Szerokość:300 mm
Długość:700 mm
Waga netto:26
30:kg

Półautomat spawalniczy spawarka MIG/MAG TIG MMA MTM 251 / 4R

 Półautomat spawalniczy spawarka MIG/MAG TIG MMA MTM 251 / 4R

Prostownika, inwerterowa spawarka półautomat spawalniczy MIG/MAG SHERMAN MTM 251/4R. Urządzenie z serii maszyn profesjonalny, przeznaczonych do użytku warsztatowego i przemysłowego. Spawarka pozwala na łatwy dobór parametrów spawania, a podajnik 4x4 umożliwia płynne podanie drutu ze szpuli 15kg. SHERMAN MTM 251 idealnie nadaje się do prowadzenia procesu lutospawania, spawania aluminium oraz innych materiałów np. stal czarna i stal inox. DANE TECHNICZNE: Numer katalogowy SINW-MTM251 Napięcie zasilania [V] AC 3x400V 50Hz Metody spawania MIG, TIG DC, MMA Technologia wykonania MOSFET Prąd spawania [A] 250 Cykl pracy PJ% 60% Max. pobór prądu [A] 15,5 Max. pobór mocy [kVA] 10,2 Regulacja prądu spawania Płynn Śr. szpuli z drutem [mm] 200, 300 Pręd. podawania drutu [m/min] 2,4 - 24 Masa [kg] 48 Wymiary (D x SZ x W) [mm] 850 x 450 x 750 Wyposażenie: przewód masowy przewód elektrodowy tarcza spawalnicza młotek ze szczotką uchwyt spawalniczy Tecweld TW-25 do wyboru 3m, 4m lub 5m UWAGA !!! Prosimy o informację w uwagach zamówienia, o wybranej długości uchwytu. W przypadku braku informacji, wysyłamy losowy uchwyt !!! więcej »
Dodano: 2017-08-03
SHERMANCena: 2887 zł

Zasilanie:3x400V
Prą spawania/cykl pracy:250A/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:50-250A
Wysokość:850 mm
Szerokość:450 mm
Długość:750 mm
Waga netto:48
00:kg

Spawarka inwerterowa migomat półautomat MIG/MAG MAGNUM MIG 210 Synergia + pakiet uchwytów

Spawarka inwerterowa migomat półautomat MIG/MAG MAGNUM MIG 210 Synergia + pakiet uchwytów

Spawarka inwerterowa MIG/MAG do spawania drutem litym z osłoną gazów i proszkowym (samoosłonowym) bez osłony gazowej, w metodzie MIG/MAG. Urządzenie pozwala na łatwy dobór parametrów procesu spawania, a zaprogramowana linia synergiczna ułatwia dobranie optymalnych parametrów pracy, nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Spawarka pozwala na prowadzenie procesu lutospawania, a także spawania wszystkich rodzajów stali, spawania aluminium i jego stopów oraz innych. Dane techniczne: Zasilanie AC 230V , 50Hz Pobór mocy max. 6,4 kVA Wymagane zabezpieczenie 20 A Prąd spawania MIG/MAG 30 - 200 A Napięcie spawania MIG/MAG 15 - 24 V Prąd spawania TIG Lift 10 - 200 A Prąd spawania MMA 10 - 160 A Napięcie biegu jałowego 54 V Średnica drutu 0,6/0,8/1,0mm Max. wielkość szpuli 5 kg Spawanie bez gazu TAK Sprawność 60 % Szczelność obudowy IP23 Waga 12,8 kg Zestaw zawiera: Mig 210 źródło prądu spawania Uchwyt spawalniczy MB15 3m Uchwyt elektrodowy 3m Przewód masowy 3m Instrukcja obsługi w języku polskim więcej »
Dodano: 2017-08-03
MAGNUMCena: 1825 zł

Zasilanie:230V
Prą spawania/cykl pracy:200/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:10-200A
Wysokość:300 mm
Szerokość:200 mm
Długość:450 mm

Agregat malarski wypożyczalnia

 Agregat malarski wypożyczalnia

Oferta dotyczy wypożyczenia agregatu malarskiego Wagner 1 doba 90zł kolejna doba 80zł weekend 160zł brutto Przeznaczony do komfortowego i równomiernego nakładania natryskowego farby. Nadaje się do użytku przez profesjonalistów oraz amatorów. Przeznaczony jest do nanoszenia lakierów, farb transparentnych, farb lateksowych,dyspersyjnych oraz standardowych substancji rozpuszczalnych w wodzie oraz zawierających rozpuszczalniki. Posiada on metalowy pistolet ze stali nierdzewnej osadzony na długim wężu, który ułatwia pracę poprzez zwiększenie zasięgu. Nie nadaje się do natryskiwania farb: epoksydowych,fasadowych,chlorokauczukowych. -napięcie 230V -czas pracy 8h -wydajność 1L/min. -maksymalne ciśnienie 200bar -dł.węża 10m -przedłużka do pistoletu dł.60cm Przyrząd posiada regulację ilości wytryskiwanego materiału przez ustawianie tłoka, co przekłada się na precyzyjne wykonywanie prac. Regulowane może być także ciśnienie, dzięki czemu w każdej sytuacji dogodnie skontrolujesz nałożenie odpowiedniej ilości farby. więcej »
Dodano: 2017-08-02
wagnerCena: 90 zł

Spawarka TIG AC/DC MAGNUM 235 P S w zestawie uchwyty: TIG i MMA

Spawarka TIG AC/DC MAGNUM 235 P S w zestawie uchwyty: TIG i MMA

Inwerterowa SPAWARKA TIG AC/DC MAGNUm 235 P S + uchwyt tig. Spawarka umożliwia spawanie aluminium, stali stopowej, niskostopowej i niestopowej oraz innych materiałów spawalnych. Prąd spawania TIG 10-200 A Cykl pracy 60 PJ% Pobór mocy max. 10 kW COS Φ 0,68 Napięcie zasilania 230V,50Hz Zabezpieczenie prądowe 25 A Zakres regulacji płynna Zakres regulacji prądu spawania MMA 10-170 A Sprawność (40 °C/10 minut.) MMA 170A/60% Zakres regulacji pradu TIG AC / TIG DC 10-200 A Zakres regulacji czasu narastania i opadania prądu TIG AC / TIG DC 0÷10 [s] Regulacja wypływu gazu przed spawaniem TIG AC / TIG DC 0,1÷3 [s] Regulacja wypływu gazu po spawaniu TIG AC / TIG DC 0,3÷10 [s] Sprawność (40 °C/10 minut.) TIG AC/DC 200[A]/60[%] Napięcie biegu jałowego 66 V Chłodzenie Wentylator Zabezpieczenie obudowy IP21 Waga 20 kg Wyposażenie: Urządzenie THF 235PULS AC/DC, Uchwyt spawalniczy TIG SR-26/4m, Uchwyt elektrodowy 3m, Przewód masowy 3m, Instrukcję obsługi PL. więcej »
Dodano: 2017-07-17
MAGNUMCena: 3098 zł

Zasilanie:230
Prą spawania/cykl pracy:200/60%
Bezpiecznik:20A
Zakres prądu:10-200A
Wysokość:400 mm
Szerokość:250 mm
Długość:450 mm
Waga netto:20
00:kg

Klamra usztywniająca

 Klamra usztywniająca

Oferujemy klamry usztywniające Doka. Ilość całkowita: ponad 300 sztuk. Klamry usztywniające systemu Doka, o wadze jednostkowej 1,1 kg, stosuje się do zamocowania desek jako usztywnienie przekątne do podpór stropowych. Stosowane są one tylko jako pomoc do podstawiania, gdyż nie przenoszą obciążeń poziomych. Cena jednostkowa netto 9 złotych. Dostępność klamer usztywniających w magazynie firmy Stabilo Sp. z o.o. w woj. mazowieckim. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny. więcej »
Dodano: 2017-07-17
DOKACena: 9 zł

Suwnice pomostowe 4 T - 9500 mm. nr seria 1323

 Suwnice pomostowe 4 T - 9500 mm. nr seria 1323

Suwnica została okradziona z elektryki. Cała będzie odtworzona NOWA ! Zachęcam do wyboru tej suwnicy. Cena z załadunkiem 6500 Euro więcej »
Dodano: 2017-07-02
UECena: 26000 zł

Szerokość:9500 mm
Waga:4500
00:kg

Profesjonalna przyłbica maska spawalnicza automat nowość MP2988

 Profesjonalna przyłbica maska spawalnicza automat nowość MP2988

Automatyczna maska spawalnicza BlackONE, Przyłbica Seria expert - BlackONE Automatyczna maska spawalnicza BlackONE firmy Stamos Germany z serii expert wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego w jednolicie czarnym kolorze. Waży jedynie 500 g, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się jakichkolwiek ograniczeń czy dolegliwości bólowych podczas wykonywania prac. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska BlackONE wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych lub 2 baterii CR2450, dzięki czemu maska jest zawsze gotowa do pracy. Wizjer ochronny posiada wyjątkowy zakres ochrony świetlnej (DIN 4/4-8/9-13), przez co zdecydowanie wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 100 x 65 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii expert charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/30 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii expert posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model BlackONE… więcej »
Dodano: 2017-06-30
Stamos GermanyCena: 275 zł

Automatyczna maska spawalnicza przyłbica regulacja MP2981

 Automatyczna maska spawalnicza przyłbica regulacja MP2981

Automatyczna maska spawalnicza Sub Zero, Przyłbica Seria Easy - Sub Zero - ulepszony model 2017 Automatyczna maska spawalnicza Sub Zero firmy Stamos Germany z serii Easy wyróżnia się swoją lekkością i doskonałą szybkością reakcji. Hełm spawalniczy jest wielofunkcyjny i nadaje się do stosowania we wszystkich popularnych metodach spawania (spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, spawanie FCAW, spawanie TIG, cięcie łukiem plazmowym i spawanie łukiem elektrycznym). Hełm spawalniczy wykonany został z lekkiego a jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego o efektownym designie. Waży jedynie 500 g. Dodatkową zaletą oferowanej maski jest możliwość jej maksymalnego dopasowania do kształtu głowy operatora, w tym ustalenie odległości wizjera od twarzy. Maska wyposażona została dodatkowo w wewnętrzną osłonę zapobiegającą spływaniu potu z czoła do oczu. Maska Sub Zero wyróżnia się swoim trwałym wizjerem ochronnym (w postaci łatwo wyjmowanego wkładu). Wkład zasilany jest za pomocą ogniw słonecznych, co pozwala na korzystanie z maski bez konieczności wymiany baterii. Wizjer ochronny posiada szeroki zakres ochrony świetlnej (DIN 4/9-13), przez co wyprzedza większość produktów konkurencji w tym segmencie cenowym. Wymiary wizjera ochronnego wynoszą 95 x 36 mm, co pozwala operatorowi na stałe obserwowanie wszystkich istotnych szczegółów. Hełmy do spawania z serii Easy charakteryzują się ponadprzeciętnym czasem reakcji wynoszącym 1/25 000 s z barwy jasnej do ciemnej. Oznacza to, że są Państwo przez cały czas chronieni przed niebezpiecznymi promieniami łuku elektrycznego. Wyśmienity czas reakcji umożliwia również płynne przejście od jednej metody spawania do drugiej bez zbytniego obciążania oczu lub długiego czasu koniecznego do przyzwyczajenia się wzroku do nowych warunków. Maski spawalnicze z serii Easy posiadają funkcję szlifowania (Grinding), która dzięki oddzielnemu przełącznikowi umożliwia dezaktywację automatycznego zaciemniania. Pozwala to na użytkowanie hełmu bez konieczności uciążliwego wkładania i zdejmowania go w celu wykonania prac związanych z obróbką zgrubną, oddzielaniem czy szlifowaniem. Specyfikacja produktu Model Sub Zero (MP2981) Stan Nowy Materiał Wytrzymałe tworzywo sztuczne Odległość pomiędzy twarzą a… więcej »
Dodano: 2017-06-30
Stamos GermanyCena: 175 zł

MAGNUM - Spawarka inwertorowa SNAKE 160PS

 MAGNUM - Spawarka inwertorowa SNAKE 160PS

Spawarka o dużej sprawności (60%/160A). SNAKE 160 przeznaczony jest do pracy w warunkach terenowych i wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Spawarka szczególnie jest przydatna wszędzie tam gdzie potrzebujemy urządzenia o mniejszych wymiarach i małej wadze. Możliwość spawania elektrodą do 4MM Urządzenie wykonane w technologi inwentorowej. Urządzenie pobiera mniej prądu od poprzednika (transformatora), gabaryty i waga są znacznie mniejsze. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. Zabezpieczenie termiczne źródła z sygnalizacją Możliość spawania Tig Liftem Funkcje wspomagające spawacza: Anti stick - funkcja polegająca na odcięciu/zminimalizowaniu napięcia i prądu spawania w wypadku zwarcia elektrody z spawanym materiałem, skutkiem czego oderwanie elektrody jest bezproblemowe Hot start - chwilowy skok napięcia ponad zadaną wartość. Duże ułatwienie podczas zapalania elektrody. Arc force - zmniejszenie wartości funkcji daje łuk miękki i mniejszą głębokość wtopu, natomiast zwiększenie wartości powoduje głębsze wtopienie imożliwość spawania łukiem krótkim. Dane techniczne: Prąd Spawania 160A Sprawność 60% Zasilanie 230V/50Hz Zabezpieczenie zasilania 20A Zabezpieczenie obudowy IP21 Chłodzenie wentylator Napięcie biegu jałowego 66V Pobór mocy 7,1kVa Zakres regulacji płynny Zakres dostawy: Urządzenie spawalnicze Przewody spawalnicze Młotoszczotka Maska spawalnicza Instrukcja obsługi Gwarancja 2 lata - paragon / rok - faktura (door-2-door) więcej »
Dodano: 2017-06-22
MAGNUMCena: 552 zł

Stalowe rygle WS 10 Top 50

 Stalowe rygle WS 10 Top 50

W ofercie sprzedaży znajdują się używane stalowe rygle DOKA: - stalowy rygiel ścienny WS 10 Top 50 2,00m DOKA, o wadze 40,20kg każdy, ilość 34 szt oraz inne stalowe rygle ścienne WS 10 systemu Top 50 DOKA. Oferowane rygle wraz z dźwigarami drewnianymi H20, ze sklejką szalunkową znajdują zastosowanie w szalunkach ścian, zarówno zwykłych, jak i stożkowych, zaokrąglonych, a także nieregularnych brył budynków. Dane techniczne: odstęp profili pasowych 5,3cm, moment bezwładności: 412,0 cm4, moment oporu: 82,4 cm3. Cena jednostkowa netto za stalowy rygiel ścienny WS 10 Top 50 2,00 DOKA wynosi 200,00 zł. więcej »
Dodano: 2017-06-13
DOKACena: 200 zł

zamki podciągu i dźwigarki UZ 500

 zamki podciągu i dźwigarki UZ 500

Sprzedam używane elementy deskowania podciągów produkcji Huennebeck, w komplecie: zamek podciągu (nr kat. 496 469) (1szt.) i dźwigarek UZ 500 (nr kat. 496 458) (1szt.). Oferowane elementy deskowania podciągu, są w ilości 100 dwusztukowych kompletów. Dźwigarek UZ 500 wsuwany jest w zamek podciągu i mocowany jest za pomocą załączonego do dźwigarka sworznia. Zamek podciągu można również montować samodzielnie jako zastawkę stropu lub z barierką ochronną Huennebeck połączoną z deskowaniem krawędzi stropu. Nie należy przekraczać dopuszczalnego obciążenia ze stropu na każdy zamek podciągu. Wymienione elementy deskowania podciągu stosuje się także w połączeniach deskowania stropu i podciągu, oraz wspólnie z innymi systemami deskowań stropowych: płyty Filigran oraz deskowanie stropowe TOPEC. Oferowana cena jednostkowa netto jednego kompletu złożonego z zamka podciągu Huennebeck i dźwigarka UZ 500 60cm Huennebeck, jest wielkości 174,00 zł. Oferowane elementy deskowania podciągów są dostępne w magazynie firmy Stabilo Sp. z o.o. w Zaborowie, woj. mazowieckie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny. więcej »
Dodano: 2017-06-13
HuennebeckCena: 174 zł

Sprzęt budowlany

Zajmując się budownictwem korzystamy z najróżniejszego sprzętu budowlanego. Prace budowlane na wysokościach, takie jak budowa bloków czy wieżowców, naprawa gzymsów, remonty balkonów, ocieplanie czy renowacja wnętrz i elewacji zabytkowych budynków wymagają od nas na przykład posiadania rusztowań i drabin. Jeśli zaś chcemy nadać masie betonowej pożądany kształt, korzystamy ze szalunków. Sprzęt budowlany w znacznym stopniu ułatwia wykonywanie wielu prac, niekiedy jest nam wręcz niezbędny.