Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Drzwi

Drzwi

Produkty od 1 do 20 z 589

Drzwi PCV

 Drzwi PCV

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi PVC i aluminiowe. Drzwi zbudowane są z trwałych i wytrzymałych materiałów, wykazują wysoką odporność na odkształcenia i nie wymagają ponownego malowania. Możemy dobrać dla klientów dowolny wzór, rodzaj szkła, panel ozdobny. Panel wypełniający może być w kolorze profili i zawierać elementy ozdobne ze stali szlachetnej. więcej »
Dodano: 2021-01-11
Brak danych

Drzwi wejściowe

 Drzwi wejściowe

Firma MODERN w ofercie posiada wysokiej jakości drzwi zewnętrzne marki Hormann. Oferta obejmuje: ThermoCarbon zapewnia bezpieczeństwa przeciwwłamaniowe, trwałość i izolacyjność cieplną. Profil skrzydła wykonany z kompozytu karbonu i włókna szklanego sprawia, że drzwi ThermoCarbon charakteryzują się dobrą stabilnością i wytrzymałością na uderzenia. Ukryte zawiasy oraz niewidoczny profil skrzydła sprawiają, że drzwi prezentują się niezwykle elegancko. Są dostępne w nowoczesnych wzorach i kolorach. Thermo65 to stalowa pełna płyta drzwiowa o grubości 65 mm, wypełnienie z twardej pianki PU, zakryty profil skrzydła wykonany z kompozytu oraz aluminiowa ościeżnica izolowana termicznie. Wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantuje 5-punktowy listwowy zamek ryglujący. ThermoSafe to aluminiowa rama drzwiowa o grubości 80 mm z przegrodą termiczną, co zapewnia bardzo dobrą izolacyjność cieplną. Drzwi ThermoSafe to klasa przeciwwłamaniowa RC 3 z 5-punktowym listwowym zamkiem ryglującym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej! więcej »
Dodano: 2020-06-02
Hormann

Rodzaj:drzwi zewnętrzne

Drzwi pokojowe

 Drzwi pokojowe

Firma MODERN w ofercie posiada, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne drzwi pokojowe. Z nami wybierzesz drzwi idealnie dopasowane do stylu wnętrza. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2020-06-02
Hormann

Drzwi zewnętrzne

 Drzwi zewnętrzne

Zapewniamy duży wybór drzwi zewnętrznych metalowych, aluminiowych oraz drewnianych. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi takich producentów jak: Wikęd, KMT, Delta, Agmar, Erkado, Aluhaus. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach oraz fachowe doradztwo. więcej »
Dodano: 2013-05-28
Brak danych

Drzwi stalowe Premium

 Drzwi stalowe Premium

Drzwi do domów i mieszkań! Wybrane wzory i kolory dostępne od ręki. Zadzwoń - zapytaj - zamów Zapraszamy do salonu oraz na stronę internetową. www.hemos.pl więcej »
Dodano: 2014-01-24
WIKĘD

Rodzaj:drzwi zewnętrzne

Drzwi Wewnętrzna i Zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne uznanych Producentów dostępne w szerokim zakresie kolorów, dopasowane do każdego wnętrza więcej »
Dodano: 2020-05-07
Brak danych

Rodzaj:drzwi wewnętrzne – wejściowe

Drzwi PCV

 Drzwi PCV

W ofercie posiadamy drzwi PCV. Wykonujemy drzwi z wykorzystaniem profili drzwiowych DECCO, które zapewniają one doskonałą izolację termiczną, a dzięki szerokiej komorze wzmocnień wysoką sztywność. Posiadamy szeroką gamę paneli, co pozwala dostosować drzwi do indywidualnych preferencji klienta. Oferujemy także drzwi takich marek: KR CENTER, MAR-TOM, FROSTEX. więcej »
Dodano: 2019-11-29
Brak danych

Drzwi drewniane

 Drzwi drewniane

Zapoznaj się z ofertą na drzwi drewniane, którą oferuje firma Lizurej - Producent drzwi i okien drewnianych. więcej »
Dodano: 2019-11-07
Lizurej

Rodzaj:drzwi wewnętrzne – wejściowe
Okleina:naturalna

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

 Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

W ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Polecamy produkty takich producentów jak: WIKĘD, PORTA, POL-SKONE, MADEX, VIVENTO. Działamy na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. więcej »
Dodano: 2019-10-15
WIKĘD, PORTA, POL-SKONE, MADEX, VIVENTO

Drzwi zewnętrzne

 Drzwi zewnętrzne

Firma "HEMOS" zajmuje się sprzedażą drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych.Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd.Wiele wzorów dostępnych od ręki. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-03-24
Brak danych

Drzwi przesuwne

 Drzwi przesuwne

Posiadamy w ofercie sprzedażowej systemy przesuwne naścienne wraz ze skrzydłem. W prosty sposób można zamontować prowadnice i skrzydła bez ingerencji w istniejące ściany. Skrzydło drzwiowe przesuwa się wzdłuż ściany po prowadnicy zamontowanej nad otworem drzwiowym lub do nadproża. W skład systemu przesuwnego wchodzą: Klient może zakupić całość systemu przesuwnego lub wybrane elementy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania dla siebie odpowiedniego produktu. więcej »
Dodano: 2019-07-03
Brak danych

Drzwi wewnętrzne

 Drzwi wewnętrzne

Zajmujemy się produkcją drzwi wewnętrznych. W ofercie dostępne są wersje: Prestige Seria Alu oraz Prestige. Drzwi przez nas produkowane można podzielić na wykończone folią standardową oraz folią 3-kierunkową. Oprócz klasycznych drzwi, w ofercie posiadamy również wewnętrzne drzwi przesuwne. Udzielamy dwuletniej gwarancji producenta. Decydując się na zakup naszych produktów, mają Państwo gwarancję korzystnego stosunku jakości do ceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2019-07-03
Brak danych

Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe

 Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe

Drzwi stosowane w budownictwie jednorodzinnym o szerokości zabudowy 110-140 cm. Drzwi odznaczają się wysoką trwałością i eleganckim wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-05-26
KMT

Rodzaj:drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe z dostawkami

 Drzwi wejściowe z dostawkami

Drzwi stosowane w budownictwie jednorodzinnym o szerokości zabudowy 140-180 cm. Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie jednorodzinnym, gdzie wymagana jest zabudowa szerokich otworów drzwiowych. Więcej szczegółów na temat oferty dostępnych jest na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2017-05-25
KMT

Rodzaj:drzwi zewnętrzne

Drzwi harmonijkowe

 Drzwi harmonijkowe

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem drzwi dostępnych na naszej stronie internetowej. W ofercie stylowe drzwi, dostępne w różnorodnej kolorystyce, wykonane z wysokiej jakości materiałów. więcej »
Dodano: 2019-03-12
Brak danych

Drzwi wewnętrzne

 Drzwi wewnętrzne

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem drzwi wewnętrznych, znajdujących zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych jak i usługowych. U nas możesz zamówić bezpłatny pomiar, po którym precyzyjnie wycenimy Twoje zamówienie uwzględniając korzystne rabaty. Bardziej szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2019-03-11
Brak danych

Drzwi przesuwne i składane

 Drzwi przesuwne i składane

Oferujemy Państwu klika systemów drzwi przesuwnych i składanych bazujących na różnych rozwiązaniach technicznych. -System przesuwny naścienny (bez dolnej prowadnicy,wieszane na ścianie) -System przesuwny do drzwi od sufitu do podłogi (z dolną prowadnicą,jeżdżące po dolnym torze do dużych gabarytów) -System drzwi łamanych (montowany w świetle przejścia na górnym torze) Zapraszamy do naszego sklepu oraz na www.rehaus.pl więcej »
Dodano: 2019-01-27
REHAUS Wyposażenie Wnętrz

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe

Drzwi zewnętrzne drewniane

 Drzwi zewnętrzne drewniane

W ofercie posiadamy wysokiej jakości drzwi zewnętrzne ocieplane produkowane przez firmę AGMAR. Polecamy drzwi zewnętrzne sosnowe oraz sosnowo-dębowe (fornir dębowy) produkowane w technologi ramowo – płycinowej w grubościach 68, 78 i 88 mm, ponadto drzwi w technologi płytowej o grubości 78 i 88 mm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą! więcej »
Dodano: 2018-12-10
Agmar

Drzwi wejściowe

 Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe do mieszkania muszą się charakteryzować innymi parametrami niż drzwi zewnętrzne do domu. W ABC Dom wiemy, jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo, dlatego wspólnie z Państwem wybierzemy najlepsze rozwiązania. Posiadamy produkty w różnych przedziałach cenowych, od ekskluzywnych pozycji, aż po dobre jakościowo ekonomiczne rozwiązania. więcej »
Dodano: 2018-09-06
Interdoor, Pol-Skone, Porta

Rodzaj:drzwi wewnętrzne – wejściowe

Drzwi zewnętrzne

 Drzwi zewnętrzne

Doskonałe rozwiązania, najnowocześniejszy design oraz najlepsze materiały - taką ofertę na drzwi zewnętrzne znajdą Państwo w naszych dwóch salonach drzwi i podłóg w Krakowie. Posiadamy rozwiązania pasujące do każdego otworu drzwiowego, od standardowych rozmiarów, aż po nietypowe wymagające zastosowania indywidualnych rozwiązań. Wraz z naszymi doradcami znajdą Państwo najlepszy produkt dla siebie. więcej »
Dodano: 2018-09-06
Martom, Erkado, CAL, Pol-Skone

Rodzaj:drzwi zewnętrzne