Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Poręcze

Poręcze

Ogrodzenia sztachetowe

 Ogrodzenia sztachetowe

Nasza Firma MARGO ciągle poszerza swoją ofertę o nowe wzory i wysokości sztachet ogrodzeniowych z plastiku. Wykonane ogrodzenia sztachetowe, nie wymagają żadnych konserwacji, nie gniją, nie rdzewieją, nie trzeba malować, są wzmacniane i mają odpowiednią grubość, dlatego nasi klienci nie muszą się obawiać że sztacheta pęknie przy dokręcaniu. więcej »
Dodano: 2015-03-25
P.P.H MAGROCena: 6.2 zł

Poręcze schodowe

 Poręcze schodowe

Oferujemy wykonanie wysokiej jakości poręczy schodowych. Polecamy zarówno poręcze wewnętrzne, jak i zewnętrzne. więcej »
Dodano: 2015-03-19
Metal Kraft

Poręcz z czarnej stali

 Poręcz z czarnej stali

Metal Kraft oferuje wykonanie poręczy z wysokiej jakości czarnej stali. Wykorzystywane są one jako balustrady zewnętrzne, np. balkonowe. więcej »
Dodano: 2015-03-19
Metal Kraft

Poręcz dębowa

 Poręcz dębowa

W ofercie posiadamy poręcze schodowe drewniane dębowe, bukowe w wielu różnych kształtach. Każda poręcz jest masywna i dobrze trzyma się w rękach. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy! więcej »
Dodano: 2013-12-29
Stolarka Budowlana

Materiał:drewno
Grubość:70 mm
Kolor:Dowolny
Przekrój:75
00:cm
Długość:1
00:cm

balustrady

 balustrady

Jesteśmy otwarci i gotowi do podjęcia współpracy do czego serdecznie zapraszamy.Wykonujemy usługi montażowe zakupionych u nas produktów wraz z pełną automatyką. więcej »
Dodano: 2011-01-31
Roman Zazula Bartex

Materiał:metal

Listwa Poręczowa Pochwyt na Poręcz Schodów 40x8, 40x6 PVC

Listwa Poręczowa Pochwyt na Poręcz Schodów 40x8, 40x6 PVC

Listwa Poręczowa w Krążkach po 20 metrów oferowana w kolorach: Zielony,Czarny, Brąz, Niebieski, Sosna, Popiel jasny i ciemny oraz Czerwony. Nakładka na poręcz jest wykonana z polichlorku winylu posiadającego specjalne właściwości ułatwiające montaż: po podgrzaniu łatwo nałożyć ją na poręcz o grubości 8 lub 6 mm. Poręczówka Tylko 7,90 zł/mb. Sprzedawane są wielokrotności 20 metrów więcej »
Dodano: 2013-07-15
Firma SkowrońskiCena: 158 zł

Materiał:tworzywo sztuczne
Przekrój:4
00:cm
Długość:2000
00:cm

! OFERUJEMY !

o belki o listwy o deski o boazerie o wykończenia drewniane o sztachety o tralki, poręcze o opaski o karnisze o wieszaki o lustra o szafki o kwietniki o półki o ryczki o krzesła o taborety o stoły o pergole o ozdoby belki o kratki na szybe drzwi o obicia drzwi o boazeria o podbitka o o o o o więcej »
Dodano: 2013-03-25
Brak danych

Materiał:drewno

Poręcze i siedziska dla niepełnosprawnych Seria U

 Poręcze i siedziska dla niepełnosprawnych Seria U

OPIS POSZCZEGÓLNYCH BATERII NA STRONIE http://sklep.bdkoncept.pl/g/19/uchwyty+proste.html http://sklep.bdkoncept.pl/g/20/uchwyty+katowe.html http://sklep.bdkoncept.pl/g/21/uchwyty+umywalkowe+i+wc.html http://sklep.bdkoncept.pl/g/24/siedziska.html Sprawdź i wybierz odpowiednia. więcej »
Dodano: 2011-08-02
IMPORTER-DYSTRYBUCJA BDKONCEPT

Materiał:stal nierdzewna
Grubość:25 mm
Kolor:białe-proszkowane

przęsła ogrodzeniowe

 przęsła ogrodzeniowe

Przęsła ogrodzeniowe oraz balustrady balkonowe posiadają 10 letnią gwarancje na zabezpieczenie antykorozyjne.Balustrady wewnętrzne są malowane w kolorze jednolitym lub patynowane. więcej »
Dodano: 2011-06-21
metaloplastyka

Poręcze

 Poręcze

Poręcze wykonujemy z wysokiej jakości stali nierdzewnej, często w połączeniu z drewnem. Całość estetycznie wykończona więcej »
Dodano: 2011-05-26
UNISPAW