Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Drzwi

Drzwi

Produkty od 301 do 320 z 598

Drzwi drewniane

 Drzwi drewniane

OKNO-MONT oferuje drzwi zewnętrzne z drewna. Drzwi są ocieplane, wykonane z drewna sosnowego, mahoniowego, dębowego o grubości 68 mm. więcej »
Dodano: 2014-02-20
Brak danych

Rodzaj:drzwi zewnętrzne
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Drzwi wewnętrzne

 Drzwi wewnętrzne

Oferta firma CDB obejmuje szeroki wybór drzwi pochodzących od renomowanych producentów, takich jak m.in. Door-pol, czy Invado. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-02-19
Brak danych

Interdoor

 Interdoor

Drzwi INTERDOOR to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy lubią wyważony styl. Nie są ani zbyt ekstrawaganckie, ani zbyt proste. Są dokładnie w sam raz. Występują w okleinach DI MODA INSPIRA/UNICOLOR. W zaokrąglonych otworach posiadają przeszklenie ( szyba matowa standard 4 mm ) bądź płytę w okleinie HPL w innem kolorze okleiny DI MODA (wycena indywidualna ) więcej »
Dodano: 2014-01-29
INTERDOOR

INVADO

 INVADO

Subtelne smugi światła sączące się przez wąskie szczeliny w idealnej tafli ciemnego drewna. Nowy wymiar drzwi, łączący designerski charakter z prostotą formy. Podajemy przepis na doskonałe aranżacje przestrzeni. Opis konstrukcji: - rama wykonana z drewna klejonego obłożonego MDF- em i HDF- em, oklejona Fornirem - skrzydła drzwiowe wytwarzane są w technologii okleinowania, elementów drewnianych z doklejkami płyty MDF i HDF, okleiną naturalną, - wypełnienie skrzydeł stanowią płyciny wykonane z płyty MDF o grubości 10 mm i/lub szyby Sainato , - możliwość skrócenia skrzydła do 40 mm,( nie dotyczy skrzydeł z wewntylacją ) - szerokości skrzydeł pojedynczych – "60", "70", "80", "90 więcej »
Dodano: 2014-01-29
INVADO

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Okleina:naturalna

ASILO

 ASILO

Konstrukcja skrzydła: -płyta drewnopochodna MDF Wykończone naturalną okleiną z drewna (fornir), pokryte wodnym lakierem utwardzanym promieniami UV lub malowane.. Zastosowano w nich bardzo innowacyjny zamek magnetyczny, dzięki któremu drzwi mozna zamykać bez naciskania klamki dodatkowo nie widać zaczepowej blachy zaczepowej przy zamkniętych drzwiach. Zamek magnetyczny jest standarowym wyposażeniem każdych drzwi firmy Asilo. Do wyboru jest zawias Ukryty (niewidoczny przy drzwiach zamkniętych) lub Klasyczny. Wentylacja - podfrezowanie wentylacyjne (15 mm) Drzwi Idealne do nowoczesnych wnętrz. więcej »
Dodano: 2014-01-29
Entra

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Okleina:naturalna

Drzwi zewnętrzne

 Drzwi zewnętrzne

Firma wykona drzwi wewnętrzne i zewnętrzne na indywidualne zamówienie Klienta. W wykonywanych przez nas drzwiach stosujemy okucia wiodących producentów. więcej »
Dodano: 2013-11-04
Brak danych

Stolarka drzwiowa

 Stolarka drzwiowa

Specjalnością firmy OKNO-PŁYT jest stolarka okienna i drzwiowa. W ofercie posiadamy zarówno drzwi zewnętrzne, jak i drzwi wewnętrzne. więcej »
Dodano: 2014-01-24
Producent Capek

Plus Inox przeszklone XIs2

 Plus Inox przeszklone XIs2

Przeszklone drzwi zewnętrzne stalowe KMT Plus to ponadprzeciętna jakość za rozsądną cenę. Model XIs2 z listwami ze stali nierdzewnej (Inox) to propozycja dla klientów preferujących nowoczesne wzornictwo. Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Drzwi są wykonane solidnie a zastosowana rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i dobre parametry termiczne. Grubość skrzydła to 54mm. Wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa. System podwójnego uszczelnienia jest już w standardzie. Uwaga: w tym modelu drzwi nie ma możliwości skracania. więcej »
Dodano: 2014-01-21
KMT

Kolor:Okleiny dekoracyjne

Plus Inox przeszklone XIs6

 Plus Inox przeszklone XIs6

Przeszklone drzwi zewnętrzne stalowe KMT Plus to ponadprzeciętna jakość za rozsądną cenę. Model XIs6 z listwami ze stali nierdzewnej (Inox) to propozycja dla klientów preferujących nowoczesne wzornictwo. Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Drzwi są wykonane solidnie a zastosowana rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i dobre parametry termiczne. Grubość skrzydła to 54mm. Wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa. System podwójnego uszczelnienia jest już w standardzie. Uwaga: w tym modelu drzwi nie ma możliwości skracania. więcej »
Dodano: 2014-01-21
KMT

Kolor:Okleiny dekoracyjne

Plus przeszklone Xs3

 Plus przeszklone Xs3

Przeszklone drzwi zewnętrzne stalowe KMT Plus to ponadprzeciętna jakość za rozsądną cenę. Model Xs3 to doskonały wybór biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość. Kolekcja charakteryzuje się eleganckim wzornictwem. Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Drzwi są wykonane solidnie a zastosowana rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i dobre parametry termiczne. Grubość skrzydła to 54mm. Wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa. System podwójnego uszczelnienia jest już w standardzie. Uwaga: możliwość skrócenia nawet o 130mm na etapie produkcji. więcej »
Dodano: 2014-01-21
KMT

Kolor:Okleiny dekoracyjne

Plus przeszklone Xs2

 Plus przeszklone Xs2

Przeszklone drzwi zewnętrzne stalowe KMT Plus to ponadprzeciętna jakość za rozsądną cenę. Model Xs2 to dobry wybór biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość. Kolekcja charakteryzuje się uniwersalnym eleganckim wzornictwem. Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Drzwi są wykonane solidnie a zastosowana rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i dobre parametry termiczne. Grubość skrzydła to 54mm. Wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa. System podwójnego uszczelnienia jest już w standardzie. Uwaga: możliwość skrócenia nawet o 130mm na etapie produkcji. więcej »
Dodano: 2014-01-21
KMT

Kolor:Okleiny dekoracyjne

Drzwi drewniane

 Drzwi drewniane

Własnoręcznie wykonane drzwi z drewna. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i specjalistyczny sprzęt. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2013-11-03
Stolarstwo Robert Szewczyk

Drzwi Drewniane

 Drzwi Drewniane

Firma KARGAZDOM zajmuję się sprzedażą różnego rodzaju drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się drzwi wysokiej jakości. Nasze produkty dostarczają nam zaufani dostawcy. Współpracujemy z różnymi dostawcami drzwi dlatego spełnimy oczekiwania wszystkich klientów znajdzie drzwi. Zapraszamy ! więcej »
Dodano: 2014-01-13
KARGAZDOM

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Okleina:naturalna
Wysokość:90 float
Szerokość:60 float
Kolor:do wyboru
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)
Ilość szyb:4

Stolarka drzwiowa

 Stolarka drzwiowa

U nas znajdą Państwo wszystkiego czego potrzebują, za cenę jaka z pewnością będzie konkurencyjna w stosunku do innych. Staramy się aby Klient był zadowolony. Nasze drzwi charakteryzuje indywidualny charakter, wysoka jakość i estetyka oraz atrakcyjny wygląd. Oferujemy drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne zarówno drewniane, płytowe jak i stalowe w kilkudziesięciu modelach. Zapraszamy więcej »
Dodano: 2013-12-23
Brak danych

Okleina naturalna

 Okleina naturalna

Konstrukcja skrzydła: Skrzydła płaskie w wersji przylgowej. Rama skrzydła wykonana jest z płyty MDF. Wypełnienie stabilizujące "plaster miodu". Boki oraz góra skrzydła jest okleinowana taśmą obrzeżową w kolorze skrzydła. Całość pokryta Okleiną Naturalną Select uszlachetnioną dwiema warstwami lakieru UV w wykończeniu matowym. Uwagi: • Aprobata Techniczna AT-15-3691/2012, ITB Warszawa. więcej »
Dodano: 2013-12-16
VerteCena: 400 zł

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Okleina:naturalna

Kolekcja C C5

 Kolekcja C C5

Konstrukcja skrzydła: Skrzydło ramowo - płycinowe w wersji przylgowej lub bez przylgowej. Ramiaki oraz płyciny wykonane z płyty MDF. W zależności od modelu szyba matowa hartowana o gr. 4mm. Ramiaki okleinowane obwiedniowo, krawędzie zabezpieczone przed wilgocią, a górny ramiak zadrukowany metodą Touchwood. Modele wykonane w wersji bezuszczelkowej za wyjątkiem kolekcji E, oraz modeli w wykończeniu okleiną DUR. Wyjątkowa konstrukcja skrzydeł bez przylgowych SMART umożliwia ich uniwersalny montaż (lewe lub prawe). Uwagi: • Aprobata Techniczna AT-15-6515/2012, ITB Warszawa. • Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych. • Skrzydła bez przylgowe pracują wyłącznie w systemie SMART. • Przygotowanie do skrótu max 30mm. więcej »
Dodano: 2013-12-16
VerteCena: 350 zł

Mała ramka

 Mała ramka

Konstrukcja skrzydła: Wypełnienie stanowi wkład stabilizujący "plaster miodu". Rama wraz z wypełnieniem jest obłożona dwustronnie lakierowaną płytą HDF. Oba boki oraz góra są oklinowane taśmą obrzeżową w kolorze skrzydła. Szprosy (z PCV) wykonany jest w kolorze skrzydła. Uwagi: • Aprobata Techniczna AT-15-3691/2012, ITB Warszawa. • Montaż ościeżnicy należy wykonać w pomieszczeniach z kompletnie wykończonymi ścianami (tapety, malowanie, kafelkowanie itp.) oraz wykończonymi podłogami (np. parkiet). więcej »
Dodano: 2013-12-16
VerteCena: 190 zł

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe

Drzwi zewnętrzne

 Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. To pierwszy przedmiot, na który zwracają uwagę nasi goście. Powinny więc być estetyczne, stabilne, mocne, ciepłe w dotyku, odporne na wypaczenia, dobrze izolujące, powinny stanowić skuteczną zaporę przed nieproszonymi gośćmi, a zarazem spełniać ważną funkcję użytkową i estetyczną. Poza drzwiami produkowanymi z drewna producenci w ofercie posiadają również drzwi metalowe. więcej »
Dodano: 2013-12-13
Stolpaw, KMT

Drzwi wewnętrzne

 Drzwi wewnętrzne

Bogata oferta firm obejmuje wiele rodzajów drzwi wewnętrznych, wśród których każdy znajdzie wzór idealnie pasujący do swojego wnętrza.Wyżej wymienione firmy oferują również drzwi szklane, akcesoria do drzwi, ościeżnice regulowane, elementy maskujące i dostawki. więcej »
Dodano: 2013-12-13
DRE, Pol-skone, Centurion, Stolpaw, Porta

Drzwi wewnętrzne

 Drzwi wewnętrzne

Drzwi renomovanych firm: DRE, Porta, Pol-skone, Centurion, Vasco, Erkado, Dallas, Agmar, Invado, Verte i innych. Posiadamy dużą wystawę drzwi ok. 70 modeli. Dlatego mogą Państwo wybrać produkt oglądając go na żywo, a nie jedynie w katalogu. Pozwala to określić jakość danego produktu, jego wykonanie, czy chociażby kolor. więcej »
Dodano: 2013-12-10
DRE, Porta, Pol-skone, Centurion, Vasco, Erkado, Dallas, Agmar, Invado