Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Drzwi

Drzwi

SHINY - wysoki połysk

 SHINY - wysoki połysk

Drzwi SHINY ( masa poliuretanowa z domieszką barwnika) do produkcji których używane są tylko Certyfikowane materiały. Podzielając gust włoskich projektantów, proponujemy błyszczące skrzydło świetnie komponuje się z matową ościeżnicą która w idealny sposób łączy się ze ścianą. Drzwi wyposażone w zawiasy PYRAMID, (patent Barausse polegający na tym, iż w każdej chwili możemy dokonać zmiany strony otwierania drzwi), regulowane na 3 osie. Drzwi mogą osiągać maksymalną wysokość do 270 cm. Drzwi produkowane są również w wersji ognioodpornej (REI) i dźwiękoszczelnej. Drzwi dostępne równie w wersji przesuwnej (wewnętrzne i zewnętrzne). więcej »
Dodano: 2014-04-26
BARAUSSECena: 2150 zł

Rodzaj:wewnętrzne
Okleina:lakierowane
Kolor:różne
Sposób otwierania:wszystkie konfiguracje
Ilość szyb:uzależniona od modelu

mcrAlpeEco EI30 EI60

 mcrAlpeEco EI30 EI60

Drzwi przeciwpożarowe przeznaczone są do oddzielania pomieszczeń narażonych na rozprzestrzenienie się pożaru. To czy w danym miejscu należy zastosować drzwi przeciwpożarowe jest uregulowane prawem. Drzwi mcrAlpeEco są dostępne są w normie EI30 oraz EI60. Skrzydła są dostępne w szerokościach: 80, 90 i 100. Wypełnienie stanowi spieniony polistyren a powłoka lakiernicza zachowuje estetyczny wygląd drzwi i chroni skrzydło przed korozją. więcej »
Dodano: 2013-11-08
Mercor

Rodzaj:przeciwpożarowe
Okleina:lakier
Wyposażenie dodatkowe:wkładka budowlana
Kolor:RAL 7035

BELLUNATO Collezione

 BELLUNATO Collezione

Kolekcja specjalnie zaprojektowana dla Barausse przez włoskiego projektanta Massimo Bellunato. Jesteśmy już znudzeni drzwiami, które pełnią tylko jedną funkcję w naszych domach - odgradzają pomieszczenia! W dzisiejszych czasach zastosowanie drzwi wewnętrznych ewaluowało do rangi wręcz dekoracyjnej danego pomieszczenia. Linia drzwi białych/color lakierowanych charakteryzująca się niecodzienną formą. Te modele spełniają oczekiwania nie tylko pod względem funkcjonalności drzwi wewnętrznych ale także pod względem wizualnym, dekoracyjnym i podwyższającym standard naszych domów czy mieszkań. Skrzydła możemy połączyć z aluminiowymi ościeżnicami chcąc nadać jeszcze bardziej oryginalnego wyglądy jak również wybrać wariant przesuwny. więcej »
Dodano: 2011-11-26
BARAUSSE

Rodzaj:wewnętrzne
Okleina:lakierowane
Sposób otwierania:wszystkie konfiguracje
Ilość szyb:uzależniona od modelu