Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Wykładziny

Wykładziny

Wykładzina PCV TARKETT IQ Granit

 Wykładzina PCV TARKETT IQ Granit

Wykładzina PCV TARKETT IQ Granit - świetnie nadaje się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, do biór, urzędów, przedszkoli przychodni czy szpitali - wysoka odporność na ścieranie - plamoodporna - antypoślizgowa - odporna na ścieranie - łatwa w czyszczeniu - duża gama kolorystyczna więcej »
Dodano: 2019-08-13
Brak danych

Rodzaj:elastyczna

Nawierzchnia gumowa nakrapiana kolorem SBR/EPDM

 Nawierzchnia gumowa nakrapiana kolorem SBR/EPDM

Płytka gumowa z granualtu SBR(recykling opon) z wtrąceniem granualtu EPDM w różnych wariantach kolorystycznych. Możliwośc wyboru praktycznie każdego koloru. Można stosować 1 rodzaj nakropienia jak i mieszać różne kolory. Maty świetnie nadają się jako podłoże pod basen, plac, taras, siłownie, chodniki i cokolwiek innego ogranicza nas tylko wyobraźnia:) więcej »
Dodano: 2018-03-23
MULTIFACHCena: 15.99 zł

Materiał:granulat SBR/EPDM
Grubość:15 mm
Szerokość:500 mm
Długość:500 mm
Rodzaj:elastyczna

Maxima Eko

 Maxima Eko

Bardzo szeroka paleta wzorów wykładziny Maxima Eko, która idealnie nadaje się do kuchni, przedpokoju czy spiżarni. Materiał: pcv Grubość całkowita: 2,5 mm Warstwa ścieralna: 0,15 mm Waga: 1,62 kg/m2 Szerokość: 1,5 m, 2 m, 2,5 m, 3 m, ,4 m więcej »
Dodano: 2016-04-18
LentexCena: 26 zł

Materiał:pcv
Szerokość:3000 mm
Rodzaj:elastyczna

Bonus

 Bonus

Bardzo szeroka paleta wzorów wykładziny Bonus, która idealnie nadaje się do kuchni, przedpokoju czy spiżarni. Materiał: pcv Grubość całkowita: 1,3 mm Warstwa ścieralna: 0,15 mm Waga: 1,25 kg/m2 Szerokość: 1,5 m, 2 m ,2,5 m więcej »
Dodano: 2016-04-18
LentexCena: 19.5 zł

Materiał:pcv
Szerokość:2000 mm
Rodzaj:elastyczna

Posadzki żywiczne

 Posadzki żywiczne

Jesteśmy Autoryzowanym wykonawcą kompletnych rozwiązań na bazie żywic poliuretanowych, epoksydowych, metakrylowych dla budynków nowych jak i remontowanych. Posadzki mają zastosowanie w przemysłach: spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, elektrotechnicznym, a także w halach magazynowych, garażach, czy na parkingach. Wykonujemy : Posadzki gładkie, jednokolorowe (RAL) typu wylewnego Posadzki żywiczno -kwarcowe z wypełnieniem barwionym kruszywem kwarcowym Posadzki dekoracyjne z wypełnieniem kolorowymi lub jednobarwnymi płatkami typu "chips" Posadzki antyelektrostatyczne (gładkie, jednokolorowe) typu wylewnego lub (antypoślizgowe) typu strukturalnego Posadzki antypoślizgowe - jednobarwne lub wielobarwne z posypką kwarcową Posadzki wewnętrzne i zewnętrzne Posadzki chemoodporne Posadzki parkingowe Posadzki cienkowarstwowe gładkie i antypoślizgowe, jednokolorowe i wielobarwne Posadzki impregnacyjne Posadzki na balkonach i tarasach Posadzki na obiektach mostowych, kładkach, rampach i innych obiektach Posadzki antyelektrostatyczne ESD Posadzki HACCP Oferujemy atrakcyjne ceny materiałów i wykonawstwa! więcej »
Dodano: 2014-12-13
- ALCHIMICA, EUROSTEP, SOPREMA, DEITERMANN, WEBER, MEGACHEMIE, TECHNIA

Materiał:Żywice poliuretanowe
Rodzaj:elastyczna

Sznur do Spawania Wykładzin PCV 4mm

 Sznur do Spawania Wykładzin PCV 4mm

Sznur do Spawania Wykładzin Podłogowych z PVC. Dostępny w kolorach: Czarny, Brązowy, Popiel, Biały. Zawiera 130 metrów w szpulce (tylko 0,49 zł/mb). Średnica 4mm. Dostępne od ręki w naszym Sklepie Internetowym. Sznur Spawalniczy za niecałe 64 zł plus koszty dostawy. Sznur do Spawania wykładzin podłogowych z PVC. Sznury Spawalnicze przeznaczone są do łączenia wykładzin i płytek podłogowych wykonanych z PVC. więcej »
Dodano: 2013-07-16
Firma SkowrońskiCena: 64 zł

Materiał:PVC
Grubość:4 mm
Długość:130000 mm
Rodzaj:elastyczna

Listwa Wyobleniowa 15x15 czarny PVC

Listwa Wyobleniowa 15x15 czarny PVC

Listwa Wyobleniowa o wymiarach 15x15mm (1,11 zł/mb) wykonana z plastyfikowanego PVC do montowania wykładzin podłogowych metodą wywijania na ścianę. Zapewnia prosty montaż dzięki odpowiednio dobranej twardości oraz estetyczny wygląd wykładziny dzięki gładkiej politurze. Dostępna w kolorze czarnym w odcinku 2,5 metra. Uwaga: Sprzedawane są wielokrotności odcinków 2,5 metra. więcej »
Dodano: 2013-07-16
Firma SkowrońskiCena: 1.11 zł

Materiał:PVC
Długość:1000 mm
Rodzaj:elastyczna

Listwa Wykończeniowa PVC NW LW

 Listwa Wykończeniowa PVC NW LW

Wykończeniówki doskonale spełniają swoje zadanie w estetyczny sposób maskując cięcie końcowe wykładziny. Listwy w odcinkach po 2,5 metra, wykonanej z PVC, o odpowiedniej twardości ułatwia montaż u klienta i zapewnia doskonały design podłogi. Oferowana w kolorach: Biały, Czarny, Popiel, Brąz. Dokonując zakupu listwy prosimy wskazać kolor. Prosimy zamawiać wielokrotności 2,5 metra Listwa Wykończeniowa stosowana jest do wykładzin z PVC układanych metodą wywijania na ścianę. Montowana przy pomocy kleju. Wykończeniówka ma za zadanie zamaskować końcowe cięcie wykładziny. więcej »
Dodano: 2013-07-16
Firma SkowrońskiCena: 1.09 zł

Materiał:PVC
Długość:1000 mm
Rodzaj:elastyczna

Listwa Progowa różne modele PVC

Listwa Progowa różne modele PVC

Listwę Progową stosuje się do łączenia wykładzin dywanowych i wykonanych z PVC. istwa Progowa wykonana jest z estetycznego materiału PVC odpornego na ścieranie. Oferowana w kolorach: Biały, Czarny, Popiel, Brąz. Opakowanie zawiera odcinki po 2,5 metra. Dobierając odpowiedni kolor doskonale komponuje się na łączeniach wykładzin podłogowych o grubości ok 7mm. więcej »
Dodano: 2013-07-15
Firma SkowrońskiCena: 3.96 zł

Materiał:PVC
Długość:1000 mm
Rodzaj:elastyczna