Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kotły CO

Kotły CO

Kocioł C.O. Pereko MASTER 12 KW

 Kocioł C.O. Pereko MASTER 12 KW

Kocioł KSW Master posiada konstrukcję paleniska wzbogaconą o system nadmuchów, co pozwala na stosowanie większości paliw stałych. Zastosowano tutaj system kieszeni wodnych, co wydłużyło obieg spalin i zwiększyło jego sprawność. Wyróżnikiem tego kotła jest efektywne spalanie miału węglowego oraz możliwość rozpalania od góry i od dołu. Pracę kotła wspomaga elektroniczny sterownik. Reguluje pracę wentylatora umieszczonego w górnej części kotła, zmniejsza zużycie paliwa o 10-30% oraz wydłuża czas pracy na jednym zasypie. Utrzymuje wysoką temperaturę na kotle bez ryzyka przegrzania. KSW Master został zaprojektowany do niezawodnej pracy przez wiele lat. Długą żywotność gwarantują zwłaszcza dobre blachy połączone podwójnymi spoinami. Okresy gwarancyjne dla tego modelu: 2 lata na podzespoły, 5 lat na szczelność wymiennika oraz 10 lat na szczelność spoin. więcej »
Dodano: 2014-10-03
PEREKO

Rodzaj:kotły miałowe
Znamionowa moc cieplna:12 kW
Paliwo podstawowe:miał

Kotły CO - produkcja

 Kotły CO - produkcja

Oferowany przez nas piec CO typu DOMINO-PLUS z automatycznym podawaniem paliwa jest ekologiczną i nowoczesną wersją kotłów wodnych, węglowych niskotemperaturowych, dozujących paliwo za pomocą podajnika ślimakowego. Wyposażony jest w mikroprocesorowy regulator, dzięki czemu nie wymaga stałej obsługi. Zaletami tego pieca są racjonalne i ekonomiczne prowadzenie procesu spalania, oszczędność paliwa do 40% w porównaniu z tradycyjnymi kotłami. Piec cechuje się także wysoką sprawnością energetyczną do 85% i posiada certyfikat ekologiczny oraz certyfikat zgodności. Przystosowany jest do spalania miału, węgla kamiennego oraz groszku do 25mm. Po rozpaleniu kotły te nie wymagają stałej obsługi. Wystarczy okresowy zasyp paliwa (co 2-6 dni), usunięcie popiołu z popielnika oraz czyszczenia kotła. Co ważne ma mały wpływ na zanieczyszczenie środowiska. więcej »
Dodano: 2014-06-04
Producent pleszewskich kotłów/piecy co

Rodzaj:kotły na ekogroszek i pelety
Paliwo podstawowe:miał
pellet
ekogroszek
owies
drewno i wegiel na palenisku dodatkowym

UNIWERSALNE KOTŁY CO AMON 10kW

 UNIWERSALNE KOTŁY CO AMON 10kW

Kotły typu AMON są to kotły z regulowanym procesem spalania, przeznaczone głównie do podgrzewania wody do temperatury nie przekraczającej 90°C. Kotły te stosuje się w instalacjach centralnego ogrzewania wszelkich budynków mieszkalnych, w pawilonach handlowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp. Produkowane są o mocach: 10 - 48 kW. Kotły typu AMON mogą być montowane wyłącznie w instalacjach systemu otwartego; pracują w układzie grawitacyjnym bądź pompowym. W standardowe wyposażenie kotła AMON wchodzi miarkownik ciągu. Na terenie Chrzanowa i w okolicy ok. 40 km możliwość montażu pieca- koszt 150zł więcej »
Dodano: 2013-12-18
FIREECOCena: 1900 zł

Paliwo podstawowe:miał
węgiel
drewno
brykiet
Masa kotła kpl z podajnikiem:165
00:kg