Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kotły CO

Kotły CO

Produkty od 1 do 20 z 21

Multimax od 22kW do 64kW

Multimax od 22kW do 64kW

Kotły Multimax to uniwersalne, nowoczesne kotły wielopaliwowe posiadające dwa niezależne paleniska. Kocioł może pracować w trybie całkowicie automatycznym wykorzystując paliwa sypkie (ekogroszek, pellet lub miał węglowy), które spalane są na retorcie obrotowej, lub w trybie ręcznego podawania drewna kawałkowego, które spalane jest na ruszcie żeliwnym. Kocioł wyposażony jest z zaawansowany sterownik Tech ST480 z funkcją zPID, który w sposób całkowicie automatyczny kontroluje parametry pracy kotła, wentylatora nadmuchowego i podajnika oraz 4 pomp - c.w.u., c.o. cyrkulacyjnej i ogrzewania podłogowego. Duży zasobnik pozwala na załadunek paliwa raz na kilka dni. Kocioł współpracuje także z zaworami mieszającymi, regulatorem pokojowym oraz mudułami gsm i ethernet. Kotły MULTIMAX posiadają także szereg urządzeń zabezpieczających - czujniki temperatury wody w kotle i opału w podajniku oraz system automatycznego, wodnego gaszenia tzw. strażak. Dostępne moce [kW]: 16, 22, 32, 45, 64 więcej »
Dodano: 2015-07-24
Rakoczy Stal

Rodzaj:kotły na ekogroszek i pelety
Paliwo podstawowe:ekogroszek
pellet
miał węglowy
drewno

Kocioł na pellet Biomass Uni Comfort 15 kW

 Kocioł na pellet Biomass Uni Comfort 15 kW

Zalety i funkcje: - system automatycznego zapłonu i wygaszania oraz dozowania paliwa - automatyczne czyszczenie palnika (retorta obrotowa) - obsługa centralnego ogrzewania w trybie pogodowym (1 obwód z siłownikiem w standardzie) - ciepła woda w trybie lato - współpraca ze sterownikiem ecoSTER200 - wyposażenie kotła - sterowanie pracą alternatywnego źródła ciepła lub wyprowadzenie sygnału alarmowego - możliwość palenia wrzutowo brykietem, drewnem lub węglem kamiennym - wysoka jakość produkcji podlegająca stałej kontroli - równoważny bilans ekologiczny - korzystny wpływ na środowisko naturalne poprzez brak dodatkowej emisji CO2 - wysoka efektywność spalanego paliwa - parametry spalania korzystniejsze niż przy - spalaniu oleju opałowego lub gazu oraz znacznie niższe koszty eksploatacji Wyposażenie standardowe: - kocioł - palnik - automatyka - podajnik - zbiornik - zestaw do czyszczenia - miarkomierz - sterowanie pogodowe - sterowanie co, cwu-lato - sterownik pokojowy - gratis więcej »
Dodano: 2015-05-15
Biomass energyCena: 8999 zł

Rodzaj:kotły na pellety z trocin
Znamionowa moc cieplna:15 kW
Paliwo podstawowe:pellet
Pojemność zasobnika:300 dm³
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:210 m²

KOCIOŁ KLIMOSZ COMBI NG 32 kW

 KOCIOŁ KLIMOSZ COMBI NG 32 kW

Kocioł żeliwny dwupaleniskowy z palnikiem retortowym na eko-groszek oraz pelety, dodatkowo drewno, węgiel kocioł żeliwny ! więcej »
Dodano: 2014-08-23
KlimoszCena: 12393 zł

Rodzaj:kotły na pellety z trocin
Znamionowa moc cieplna:32 kW

KOCIOŁ KLIMOSZ COMBI NG 20 kW

 KOCIOŁ KLIMOSZ COMBI NG 20 kW

Kocioł żeliwny dwupaleniskowy z palnikiem retortowym na eko-groszek oraz pelety, dodatkowo drewno, węgiel 10 LAT GWARANCJI ! więcej »
Dodano: 2014-08-23
KlimoszCena: 10770 zł

Rodzaj:kotły na pellety z trocin
Znamionowa moc cieplna:20 kW

Kotły CO na pellet Domino - Plus

 Kotły CO na pellet Domino - Plus

ekonomiczny proces spalania do 40% mniejsze zużycie paliwa niż w tradycyjnych kotłach Bardzo wysoka sprawność energetyczna kotła - do 85% Uzupełnianie paliwa w zbiorniku co 2-6 dni Przystosowane do spalania miału węgla kamiennego lub groszku do 25 mm Posiadają certyfikat ekologiczny i zgodności Po rozpaleniu nie wymagają stałej obsługi, ogranicza się ona do okresowego zasypu paliwa, usunięcie popiołu z popielnika i czyszczenia kotła Przyjazny dla środowiska Piec wyposażony jest w dodatkowy ruszt stały rurowy, który jest chłodzony wodą więcej »
Dodano: 2014-06-11
Producent pleszewskich kotłow grzewczych

Rodzaj:kotły na pellety z trocin
Paliwo podstawowe:pellet

Kotły CO - produkcja

 Kotły CO - produkcja

Oferowany przez nas piec CO typu DOMINO-PLUS z automatycznym podawaniem paliwa jest ekologiczną i nowoczesną wersją kotłów wodnych, węglowych niskotemperaturowych, dozujących paliwo za pomocą podajnika ślimakowego. Wyposażony jest w mikroprocesorowy regulator, dzięki czemu nie wymaga stałej obsługi. Zaletami tego pieca są racjonalne i ekonomiczne prowadzenie procesu spalania, oszczędność paliwa do 40% w porównaniu z tradycyjnymi kotłami. Piec cechuje się także wysoką sprawnością energetyczną do 85% i posiada certyfikat ekologiczny oraz certyfikat zgodności. Przystosowany jest do spalania miału, węgla kamiennego oraz groszku do 25mm. Po rozpaleniu kotły te nie wymagają stałej obsługi. Wystarczy okresowy zasyp paliwa (co 2-6 dni), usunięcie popiołu z popielnika oraz czyszczenia kotła. Co ważne ma mały wpływ na zanieczyszczenie środowiska. więcej »
Dodano: 2014-06-04
Producent pleszewskich kotłów/piecy co

Rodzaj:kotły na ekogroszek i pelety
Paliwo podstawowe:miał
pellet
ekogroszek
owies
drewno i wegiel na palenisku dodatkowym

Pellet drzewny 6 mm

 Pellet drzewny 6 mm

Oferujemy do sprzedaży pellet polskiej produkcji. Jest to wysokoenergetyczny produkt z odpadów po tartacznych proporcji 60/40(drewno iglaste / drewno liściaste). Produkowany jest na nowoczesnej linii produkcyjnej uruchomionej w roku 2012. Parametry pelletu: - wilgotność całkowita 7,54% - zawartość popiołu 0,46% - ciepło spalania 19202 Kj/kg - wartość opałowa 18,12 GJ/t Pakowanie: Pellet drzewny o średnicy 6 mm pakowany jest w worki o wadze 15 kg i sprzedawany na paletach 1200 mm x 1000 mm w ilości 64 szt. worków. Waga łączna to 960 kg. Możliwy również zakup 32 szt. worków na palecie o wadze łącznej 480 kg lub zakup tzw. testowej parti towaru w postaci kilku worków. więcej »
Dodano: 2014-04-27
Pellet drzewny krajowyCena: 829 zł

Paliwo podstawowe:Pellet drzewny

Kocioł na pelety EG Pellet

 Kocioł na pelety EG Pellet

Samoczyszczący się kocioł z -automatycznym czyszczeniem palnika, -automatycznym czyszczeniem wymiennika, znany z bardzo oszczędnego spalania i wysokiego poziomu wygody oraz różnorakich systemów podawania. więcej »
Dodano: 2014-01-14
Greń

Rodzaj:kotły na pellety z trocin

Kocioł na pelety Ecofire ES+

 Kocioł na pelety Ecofire ES+

Samoczyszczący się kocioł z -automatycznym czyszczeniem palnika, -automatycznym czyszczeniem wymiennika, -automatycznym wybieraniem popiołu znany z bardzo oszczędnego spalania i wysokiego poziomu wygody. więcej »
Dodano: 2014-01-14
Ecovarm

Rodzaj:kotły na pellety z trocin

piec c.o. na pelet LECHMA PL 350 Pellet

 piec c.o. na pelet  LECHMA PL 350 Pellet

Nowy produkt poznańskiej firmy LECHMA - kompaktowy i oszczędny piec c.o. PL 350 Pellet. Moc modulowana od 5,4 do 13,7 KW , powierzchnia ogrzewania od 50 do 200 metrów kw. średnio ocieplonego budynku. Piec jest wyposażony w wyświetlacz,sterownik umożliwiający jego programowanie oraz pokojowy regulator temperatury. Piec można zaprogramować tygodniowo na pracę z różną mocą danego dnia, Zatem nawet kiedy nie ma nas w domu możemy dowolnie obniżyć temperaturę oszczędzając w ten sposób znacząco zużycie paliwa. Samoczynie rozpala się i wygasza. Piec jest oczywiście dwu-funkcyjny. Latem może wiec ogrzewać tylko termę z wodę. Co ważne, w przypadku braku komina lub jego złego stanu technicznego wylot spalin można wyprowadzić bezpośrednio przez ścianę na zewnątrz budynku, a piec będzie samoczynnie wyrzucał spaliny. POJEMNOŚĆ ZASOBNIKA NA PELET 70 KG. ZUŻYCIE PELETU POZA SEZONEM GRZEWCZYM CZYLI TYLKO DO OGRZANIA TERMY Z WODĄ OKOŁO 100 KG NA MIESIĄC! więcej »
Dodano: 2013-11-10
LechmaCena: 8100 zł

Rodzaj:kotły na pellety z trocin
Znamionowa moc cieplna:14 kW
Paliwo podstawowe:PELET PELLET
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:540 m²
Masa kotła kpl z podajnikiem:180
00:kg
Wymagany ciąg kominowy:12 Pa
Minimalna wysokość komina:2 m
Wymagany przekrój komina:80 mm
Sprawność cieplna:95
30:mm
Temperatura spalin:85 °C
Wysokość kotła z podajnikiem:1550 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:500 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:540 mm

PELLET SYLVA | GRANULAT DRZEWNY | WEJHEROWO | RUMIA | REDA | GDYNIA | GDAŃSK | SOPOT | POMORSKIE

PELLET SYLVA | GRANULAT DRZEWNY | WEJHEROWO | RUMIA | REDA | GDYNIA | GDAŃSK | SOPOT | POMORSKIE

SYLVA pellet jest wysokiej jakości ekologicznym paliwem produkowanym wyłącznie z wiór i trocin drewna iglastego (sosna) powstających w zakładzie po obróbce drewna. Granulat ten stanowi ekologiczną i ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii. Dzięki rygorystycznej kontroli jakości od momentu wyprodukowania granulatu w zakładzie poprzez transport, rozładunek, sprzedaż uzyskuje się produkt najwyższej jakości, spełniający oczekiwania wymagających użytkowników kotłów z automatycznym podawaniem do kotłów na pellety oraz kotłów z podajnikiem retortowym. Produkcja pelletu jest kontrolowana w akredytowanym laboratorium w INSTYTUCIE CHEMICZNEJ PRZERÓBKI WĘGLA W ZABRZU. PARAMETRY JAKOŚCIOWE - > Granulacja - 6 mm lub 8 mm - > Ciepło spalania Qsa - 19,3 MJ/kg - > Wartość opałowa Qia - 18,0 MJ/kg - > Zawartość popiołu Ar - 0,4 % - > Zawartość siarki Str - 0,02 % - > Zawartość chloru Cla - 0,018 % SYLVA pellet jest pakowany w wygodne, mocne i czyste worki foliowe o masie 20 kg. więcej »
Dodano: 2012-10-07
SYLVA

Rodzaj:pellet

SmartFire SF21

 SmartFire SF21

Modulowane spalanie pellet. Nowoczesny sterownik stale obserwujący temperatury zasilania, powrotu oraz kotła szybko reaguje na zmiany regulując moc kotła tak, aby była ona najbardziej zbliżona do zapotrzebowania. Zważywszy na dużą zmienność warunków w jakich pracuje kocioł jest to doskonałe rozwiązanie zwiększające sprawność oraz dające duże oszczędności. Samoczyszczący się palnik. Palnik systematycznie poddawany jest automatycznemu czyszczeniu co gwarantuje stale optymalne warunki spalania paliwa oraz zwalnia z tej czynności użytkownika. Kompleksowe sterowanie całą kotłownią. Nowoczesny i mocno zaawansowany regulator steruję pracą kotła oraz całej kotłowni w tym pompami, zaworami, siłownikami oraz bojlerem. Dzięki temu wszystkie urządzenia są ze sobą zintegrowane, a sterownik optymalnie dobiera parametry ich pracy. System czyszczenia wymiennika ciepła. Wykonane ze stali nierdzewnej sprężyny umieszczone w płomieniówkach poruszane za pomocą dźwigni czyszczą wymiennik zapewniając jego więcej »
Dodano: 2012-09-03
HKS LAZAR

Rodzaj:kotły na ekogroszek i pelety
Znamionowa moc cieplna:21 kW
Paliwo podstawowe:pellet
Pojemność zasobnika:150 dm³
Pojemność wodna kotła:64 dm³
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:200 m²
Wymagany ciąg kominowy:5 Pa
Wymagany przekrój komina:110 mm
Zakres temperatury pracy:Tryb Pogodowy
Temperatura spalin:100 °C
Przyłącza:1
00:
Wysokość kotła z podajnikiem:1480 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:960 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:685 mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:110
Dopuszczalne ciśnienie pracy:15 MPa
Zasilanie elektryczne:230 V

Kocioł na pellety Pelletti III

 Kocioł na pellety Pelletti III

Typoszereg kotłów na pellety, spełniający najwyższe wymagania norm, obowiązujące dopiero od 2015 roku. Rekomendowany dla nowoczesnych domów nisko energetycznych z dużym wykorzystaniem energii słonecznej - SonnenEnergieHaus. Kompaktowy, trzy-ciągowy, w pełni zautomatyzowany. Zakres modulacji od 30% do 100%. Możliwa praca kaskadowa. Moc: - Pelletti III [kW] 10, 15, 20, 25, 30, - Pelletti Maxi [kW] 49, 56 Obudowa z ekspandowanego polipropylenu (EPP) pełni jednocześnie funkcję dodatkowego izolatora. Sonda Lambda gwarantuje optymalizację procesu spalania. Sterowanie mikroprocesorowe z możliwością pełnego zarządzania przez Internet. Konstrukcja wymiennika ciepła wymuszająca dodatkowe turbulencje oraz automatyczny proces czyszczenia utrzymują sprawność kotła powyżej 90%. Popiół gromadzony i komprymowany jest w specjalnym pojemniku, służącym też do jego wynoszenia z kotłowni. Opcja: kompletny system zasilania paliwem, ślimakowy lub pneumatyczny. więcej »
Dodano: 2012-07-21
PARADIGMA

Rodzaj:kotły na pellety z trocin

Mini Bio LUXORY 20 KW

 Mini Bio LUXORY 20 KW

Optymalne urządzenie do instalacji w małych kotłowniach. Powierzchnie ogrzewanych budynków mieszkalnych mogą wynosić od 50 – 300 m2. Mini Bio Luxury jest wyposażony w wbudowaną komorę ceramiczną w wymienniku i palniku kotła, która podczas pracy rozgrzewa się do temperatury powyżej 1000 C powodując niesamowicie skuteczne spalanie biomasy. Wbudowane turbulatory spalin powoduję jeszcze większe zatrzymanie energii w kotle. W standardzie model Mini Bio Luxury został dodatkowo doposażony w rozdzielnice ułatwiającą podłączenia dodatkowych urządzeń znajdujących się w kotłowni, sterowanie pogodowe regulujące 4 rożnymi obwodami grzewczymi oraz szerokopasmowa sondę lambda II generacji. więcej »
Dodano: 2011-10-30
Kostrzewa

Rodzaj:kotły na pellety z trocin
Znamionowa moc cieplna:20 kW
Zakres pracy:6 kW
Paliwo podstawowe:PELET
Pojemność zasobnika:230 dm³
Pojemność wodna kotła:90 dm³
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:300 m²
Masa kotła kpl z podajnikiem:340
00:kg
Wymagany ciąg kominowy:150 Pa
Wymagany przekrój komina:160 mm
Zakres temperatury pracy:OD 45 DO 80
Temperatura spalin:160 °C
Przyłącza:1
10:
Wysokość kotła z podajnikiem:1640 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:752 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:1340 mm
Odległość czopucha od podstawy:404 mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:160
Dopuszczalne ciśnienie pracy:2 MPa
Zasilanie elektryczne:230 V

Compact Bio 10 KW Bardzo wsoka sprawność 91%

Compact Bio 10 KW Bardzo wsoka sprawność 91%

Opis Stworzono to urządzenie z myślą o wykorzystaniu ekologicznej biomasy, w postaci drewna i pelet. Cel jaki postawili to prosta obsługa, niskie zużycie paliwa, wysoka funkcjonalność i małe gabaryty- z myślą o bardzo małych kotłowniach. Urządzenie składa się z czterech połączonych ze sobą elementów : Korpusu kotła – wykonanego zgodnie z technologią 3xT Sprawdzonego rozwiązania - Palnika Platinum Bio – pozwalającego na automatyczne spalanie pelet i owies. Automatyki Platinum Bio– która ma za zadanie regulację pogodową jednego obiegu grzewczego + ciepłą wodą użytkową. W automatyce została zastosowana innowacyjna regulacja płomieniem i temperaturą fuzzy logic 2 generacji. Dużego zbiornika paliwa wykonanego z blachy ocynkowanej, aby dodatkowo zabezpieczyć zbiornik przed korozją podczas pracy w trudnych warunkach. więcej »
Dodano: 2011-10-30
Kostrzewa

Rodzaj:kotły na pellety z trocin
Znamionowa moc cieplna:10 kW
Zakres pracy:10 kW
Paliwo podstawowe:Pellet
Pojemność zasobnika:210 dm³
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:200 m²
Wymagany ciąg kominowy:150 Pa
Wymagany przekrój komina:160 mm
Zakres temperatury pracy:50*C do 85* C
Przyłącza:1
50:
Wysokość kotła z podajnikiem:1370 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:1022 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:790 mm
Odległość czopucha od podstawy:925 mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:159
Dopuszczalne ciśnienie pracy:2 MPa
Zasilanie elektryczne:230 V

KOTŁY NA PALIWO STAŁE -GROSZEK,PELLET SZTOKER 25,50 ,100kW i E-25 na pellet

 KOTŁY NA PALIWO STAŁE -GROSZEK,PELLET SZTOKER 25,50 ,100kW i E-25 na pellet

www.abcpeletu.pl ,CHCESZ ZAOSZCZĘDZIĆ NA OGRZEWANIU - TEN KOCIOŁ SPALA 25% GROSZKU MIEJ NIŻ INNE KOTŁY NA RYNKU. Kocioł Sztoker dzięki wyeliminowaniu paleniska retortowego przekazuje energię ze spalania paliwa od razu do czynnika grzewczego jakim jest woda, poprzez zastosowanie odpowiedniego kształtu wymiennika już w najbliższym sąsiedztwie rusztu, na którym przebiega proces spalania. Dzięki temu bezpośrednio odzyskujemy też promieniowanie podczerwone dotychczas częściowo tracone w poprzednich więcej »
Dodano: 2011-08-08
KomizCena: 7870 zł

Rodzaj:kotły na ekogroszek i pelety
Znamionowa moc cieplna:25 kW
Zakres pracy:100 kW
Paliwo podstawowe:GROSZEK I PELLET
Pojemność zasobnika:110 dm³
Pojemność wodna kotła:120 dm³
Pow. ogrzewanych pomieszczeń:260 m²
Masa kotła kpl z podajnikiem:300
00:kg
Wymagany ciąg kominowy:20 Pa
Wymiary czopucha zewn. b x h:160

Kostrzewa Pellets Fuzzy logic, kocioł na pellet

Kostrzewa Pellets Fuzzy logic, kocioł na pellet

Kostrzewa Pellets® Fuzzy Logic, jest nowoczesnym kotłem z bogatą, łatwa w obsłudze automatyką. Metodą regulacji palnika fuzzy logic oraz proces spalania regulowanym za pomocą modułu sondy lambda obniża koszty ogrzewania, ilośc spalanego paliwa ogranicza nawet o 40%. Sprawność kotła Kostrzewa Pellets Fuzzy Logic to 91%. Za paliwo może posłużyć pellet, zboże, groszek węglowy, a w trybie ręcznym węgiel i drewno. Kocioł w cenie wyposażony jest w sondę lambda, zapalarkę, regulator pokojowy. Zasobnik z prawej lub lewej strony Posiadamy autoryzowaną dystrybucję, montaż, serwis. Prowadzimy sprzedaż pellet. Zapraszamy więcej »
Dodano: 2011-05-20
Kostrzewa

Rodzaj:kotły na pellety z trocin
Paliwo podstawowe:pellet
eko groszek
owies
Wymagany przekrój komina:160 mm
Wysokość kotła z podajnikiem:123 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:128 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:108 mm

kocioł na pellet, ekogroszek, zboża Pellets Fuzzy Logic, 25kW

 kocioł na pellet, ekogroszek, zboża Pellets Fuzzy Logic, 25kW

Pellets Fuzzy Logic : automatyczny, uniwersalny pod względem paliwa kocioł z możliwością spalania w trybie ręcznym węgla i drewna. Sprawność 91% Sprzedaż pellet - posiadamy skład opału. Kocioł wyposażony min. w sondę lambda, zapalarkę, regulator pokojowy, czujkę zewnętrzną.- zastosowana automatyka zapewnia zmniejszenie zużycia paliwa do 30%.W komplecie z nakładkami do każdego rodzaju paliwa. Za paliwo może posłużyć w trybie automatycznym :pellet, zboże, groszek, a w trybie ręcznym (jak w tradycyjnym kotle)węgiel, odpady drewniane. więcej »
Dodano: 2011-05-20
Kostrzewa

Rodzaj:kotły na ekogroszek i pelety
Znamionowa moc cieplna:25 kW
Paliwo podstawowe:ekogroszek
pellet
zboża
Wymagany przekrój komina:160 mm
Wysokość kotła z podajnikiem:123 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:115 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:108 mm

kocioł na pellet, eko groszek, zboża, Kostrzewa Pellets Fuzzy Logic, 15kW

 kocioł na pellet, eko groszek, zboża, Kostrzewa Pellets Fuzzy Logic, 15kW

Pellets® Fuzzy Logic automatyczny kocioł z innowacyjną metodą regulacji fuzzy logic oraz procesem spalania regulowanym za pomocą modułu sondy lambda.Sprawność 91%. W użytkowaniu przekłada się to na duże oszczędności w ilości spalanego paliwa nawet do 40%. Za paliwo do Pellets Fuzzy Logic może posłużyć pellet, zboże, groszek węglowy czy drewno. W komplecie nakładki do każdego rodzaju paliwa. Pellets Fuzzy Logic to wielopaliwowy kocioł z podajnikiem śliomakowym. Posiadamy autoryzowaną dystrybucję, montaż i serwis dla kotłów Pelleta Fuzzy Logic. więcej »
Dodano: 2011-05-20
Kostrzewa

Rodzaj:kotły na ekogroszek
Znamionowa moc cieplna:15 kW
Paliwo podstawowe:ekogroszek
pellet
zboża
Pojemność zasobnika:180 dm³
Wysokość kotła z podajnikiem:105 mm
Szerokość kotła z podajnikiem:990 mm
Głębokość kotła z podajnikiem:960 mm
Wymiary czopucha zewn. b x h:160

kotły na pellet Wocław, piece grzewcze Wroclaw

 kotły na pellet Wocław, piece grzewcze Wroclaw

Kotły na Pellet Wrocław charakteryzują się wysoką sprawnością powyżej 90%.W kotłowni opalanej paliwem pellet jest czysto i pachnie drewnem. Kotły na pellet Wrocław, są ekonomiczne dzięki wysokiej sprawności 91%. Pełna automatyka zapewnia komfort użytkowania: załadunek zasobnika do 7 dni. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami i zapewniamy profesjonalną sprzedaż, montaż kotłów i serwis 7/24. Prowadzimy skład opału pellet. Pellet w porównaniu z eko groszkiem jest 20% mniej kaloryczny, ale jest tańszy w zakupie [porównanie tej samej jakości]. Tona ekogroszeku pozostawia do 100 kg popiołu, za którego wywóz należy zapłacić, a z tony pellet pozostaje 3kg popiołu, który jest bardzo żyznym nawozem dla roślin. Zapraszamy do kontaktu tel. 71 31 17 558 więcej »
Dodano: 2011-05-05
Kostrzewa

Rodzaj:kotły na pellety z trocin