Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Pokrycia dachowe

Pokrycia dachowe

Produkty od 61 do 80 z 524

Niagara metalowe

Posiadamy w sprzedaży rynny metalowe i pcv. przy rynnach metalowych w najbliższym czasie oferować będziemy sprzedaż hurtową z możliwością dowozu do klienta. więcej »
Dodano: 2015-02-03
Pruszyński

BLACHODACHÓWKA

Polecamy najwyższej jakości pokrycia dachowe za przystępną cenę,którą możemy negocjować przy zamówieniu. więcej »
Dodano: 2015-02-03
PruszyńskiCena: 21.5 zł

Gerard® Milano

 Gerard® Milano

W oparciu o opracowaną przez siebie wiodącą technologię powiększyliśmy swój asortyment dachówek stalowych z posypką o dachówkę Gerard Milano - profil o ponadczasowym wyglądzie tradycyjnych dachów śródziemnomorskich. Łagodne krawędzie oraz uniwersalność tego atrakcyjnego profilu zapewnią architektom i projektantom wygodę pracy w oparciu o szeroki asortyment oryginalnych akcesoriów dachowych. więcej »
Dodano: 2014-12-07
AHI ROOFING

Gerard® Corona

 Gerard® Corona

Oferowane przez nas gontopodobne blachodachówki Gerard Corona stanowią kolejny etap rozwoju pokryć dachowych z gontu, którego stylowy urok oczarowuje i urzeka od niepamiętnych czasów. Na przełomie XVII i XVIII wieku, kiedy europejskie statki przybijały do Amerykańskich wybrzeży, osadnicy ze Starego Świata przywieźli ze sobą tradycyjne wzornictwo zadaszeń stosowane powszechnie w niemieckich, francuskich i angielskich domach. Dostatek drewna cedrowego, które rozłupywano na gont przy pomocy siekiery, sprawił, że gontowe pokrycia dachowe wkrótce stały się w Ameryce, podobnie jak w Europie, synonimem szyku i elegancji. Nasi projektanci doceniają wartość klasycznych rozwiązań, które na stałe wpisały się do kanonu pokryć dachowych. Dzięki temu, możemy zaoferować nowoczesne blachodachówki gontopodobne Gerard Corona, które posiadają naturalny urok rozwiązań tego typu i jednocześnie spełniają wszelkie wymagania bezpieczeństwa, jakości oraz funkcjonalności, jakimi powinien charakteryzować się no więcej »
Dodano: 2014-12-07
AHI ROOFING

Gerard® Senator

 Gerard® Senator

Do połowy XX wieku gont bitumiczny był najbardziej powszechnie stosowanym materiałem do budowy dachów. Nakładające się na siebie dachówki były pierwotnie wyrabiane jako niewielkie płytki z drewna cedrowego lub terakoty. Gerard Senator odtwarza trójwymiarowy gont bitumiczny, wykorzystując materiały i technologie XXI wieku z wykończeniem w postaci cieniowanej posypki mineralnej. Występuje w czterech zestawieniach kolorów. więcej »
Dodano: 2014-12-07
AHI ROOFING

Gerard® Heritage

 Gerard® Heritage

W szerokiej palecie nowoczesnych wzorów dachówek mamy również model jakim są lekkie pokrycia dachowe, przygotowane specjalnie z myślą o amatorach klasycznego designu, nawiązujące do stylistyki minionych epok. Linia Gerard Heritage to modne pokrycia dachowe łączące w sobie technologię innowacyjnych, lekkich dachówek z tradycyjnym wzornictwem odwołującym się do oryginalnej karpiówki. Całość pokrycia dachowego tworzy ciekawy, atrakcyjny estetycznie efekt o doskonałych parametrach jakościowych oraz wysokich standardach bezpieczeństwa i funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lekkich pokryć dachowych! więcej »
Dodano: 2014-12-07
AHI ROOFING

Gerard® Classic

 Gerard® Classic

Jak sama nazwa "Classic" wskazuje, że dachówka ta jest symbolem odwiecznej doskonałości i klasyki. Odzwierciedla trwałość tradycyjnego, precyzyjnego rzemiosła, które przetrwało próbę czasu. więcej »
Dodano: 2014-12-07
AHI ROOFING

Gerard® Diamant

 Gerard® Diamant

Szukasz wysokiej klasy dachówek, które posłużą do stworzenia solidnego pokrycia dachu, doskonale ozdobią dom i będą odporne na grad, śnieg oraz szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych? Wybierz pokrycie dachowe z linii Gerard Diamant – jego jakość wykonania, estetyka i niebywała wytrzymałość z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! więcej »
Dodano: 2014-12-07
AHI ROOFING

Blacha Trapezowa T35

 Blacha Trapezowa T35

Blacha trapezowa T35 to najczęściej stosowane pokrycie dachowe w domach mieszkalnych, budynkach przemysłowych, halach sportowych, magazynach oraz obiektach handlowych. Jest to najlepszy produkt do zastosowania na większych połaciach dachowych jak dachy domów, ściany magazynów. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Bratex

Blacha Trapezowa T18

 Blacha Trapezowa T18

Blacha trapezowa T18 jest często stosowana w pokryciach dowolnych połaci dachowych domów jedno i wielorodzinnych, gwarantując absolutną szczelność oraz estetykę wyglądu całego dachu. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Bratex

Blacha Trapezowa T14

 Blacha Trapezowa T14

Blacha trapezowa T14 doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachowe na budynkach gospodarczych, garażach oraz jako elewacja. Blacha T14 charakteryzuje się ponadczasowym, eleganckim wyglądem połączonym z doskonałą jakością materiału. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Bratex

Blacha Trapezowa T8

 Blacha Trapezowa T8

Idealna stalowa podsufitka dachowa. Nie wymaga konserwacji, odporna na zmiany temperatury, odporna na promienie UV, nie wygina się, kolor nie płowieje, oferowana dowolna długość, łatwa instalacja. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Bratex

Blachodachówka Mona

 Blachodachówka Mona

Blachodachówka MONA jest profilem najwyższej jakości łączącym w sobie elegancje i nowoczesność o doskonałych parametrach technicznych. Jej kształt, szeroki wybór powłok, kolorystyki oraz wyjątkowa szczelność łączonych arkuszy sprawia, iż blachodachówka MONA to idealnie pokrycie dachowe. Kształt fal oraz przetłoczeń blachodachówki MONA zostały zaprojektowane z najwyższą starannością przy współpracy z dekarzami, tak aby zapewnić idealne dopasowanie łączonych arkuszy, co wpływa na efekt wizualny oraz wyjątkową szczelność. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Regamet

Blachodachówka Roma

 Blachodachówka Roma

Blachodachówka ROMA łączy w sobie nowoczesność i elegancje, o wyjątkowym efekcie wizualnym. Innowacyjny kształt, szeroki wybór kolorystyki oraz powłok, sprawia iż blachodachówka ROMA to idealnie pasujące pokrycie dachowe. Jej kształt fal oraz przetłoczeń zostały zaprojektowane z najwyższą starannością aby zapewnić idealne dopasowanie łączonych arkuszy, co wpływa na doskonały efekt wizualny. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Regamet

Blachodachówka Ruukki Decorrey

 Blachodachówka Ruukki Decorrey

Teraz możesz kupić prawdziwy dach Ruukki po konkurencyjnej cenie. Blacha dachówkowa Decorrey® jest wytrzymała i łatwa w montażu. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Ruukki

Blachodachówka Ruukki Monterey

 Blachodachówka  Ruukki Monterey

Blachodachówka Monterrey™ to najbardziej znane i popularne pokrycie dachowe charakteryzujące się standardową głębokością tłoczenia. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Ruukki

Blachodachówka Ruukki Adamante

 Blachodachówka Ruukki Adamante

Dach Adamante™ został stworzony dla tych, którzy szukają sposobu na podkreślenie wyjątkowego charakteru swojego domu. Blachodachówka Adamante dostępna jest również w dwóch nowych kolorach, burgund i oberżyna, doskonale zaspokoi Twoje pragnienie piękna i harmonii. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Ruukki

Gont bitumiczny GAF Timberline HD Hickory

 Gont bitumiczny GAF Timberline HD Hickory

Dzięki opatentowanej przez GAF technologii uzyskiwania kolorów i cieni "High Definition" (U.S. Patent No. 5,666,766) otrzymujemy gont o wyjątkowo trwałej, intensywnej kolorystyce, wyglądający bardzo szlachetnie (imitacja łupka) z efektem przestrzenności (3D) i głębi koloru (HD). więcej »
Dodano: 2014-12-07
GAF

Panel na rąbek/Blacha na rąbek

 Panel na rąbek/Blacha na rąbek

Instalacja rozwiązań panelowych na rąbek zatrzaskowy jest prosta oraz szybka. Polega na przykręcaniu paneli do podłoża specjalnymi wkrętami przez wbudowaną w panel haftrę (bez potrzeby wiercenia dziury) oraz zatrzaskiwaniu kolejnego panelu. Niepodważalnym atutem tego rodzaju pokrycia jest brak widocznych zamocowań panelu na połaci, tym samym bez ryzyka ewentualnego przecieku w newralgicznym punkcie wkręt-blacha-podłoże. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Bratex

Blachodachówka Germania

 Blachodachówka Germania

Unikalne, potrójne przetłoczenia gwarantują większe usztywnienie blachy, zapewniając jednocześnie podatność na obróbkę plastyczną. Wyprofilowane naroża umożliwiają natomiast idealne dopasowanie do siebie arkuszy, czyniąc produkt prostym i wygodnym w obsłudze. więcej »
Dodano: 2014-12-07
Blachotrapez

Pokrycia dachowe

Dach, jego kształt i pokrycie, mają niezwykle ważne znaczenie m.in. dla prawidłowego odprowadzania wody czy dla ochrony przed wpływami atmosferycznymi. Kolorowe i dobrze wykonane dachówki mogą też oczywiście pełnić funkcje estetyczne. W dzisiejszych czasach najczęściej pokrywa się budynki dachówkami ceramicznymi, blachodachówkami oraz płytami żelbetowymi. Dobierając je zwróćmy uwagę na ich właściwości, takie jak waga, konstrukcja więźby czy odporność na działanie czynników zewnętrznych. Pamiętajmy także o zamontowaniu systemu rynien.