Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Elektronarzędzia

Elektronarzędzia

Produkty od 281 do 300 z 708

Płytka frezarska SPKN 1203 ED-R SM25T

 Płytka frezarska SPKN 1203 ED-R SM25T

Oferujemy wysokiej jakości płytkę frezarską: gatunek SM25T. Do frezowania stali i stali nierdzewnej. Producent Baildonit. więcej »
Dodano: 2014-12-13
BaildonitCena: 188 zł

Centrum obróbcze CNC PINNACLE AX320

 Centrum obróbcze CNC PINNACLE AX320

Wielofunkcyjne 5-osiowe centra obróbcze Firmy Pinnacle charakteryzują się najwyższą precyzją, szybkością i uniwersalnością obróbki. Dlatego doskonale sprawdziły się między innymi w niezwykle wymagającym przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym. Wrzeciono posiada łożyska klasy P4 co zapewnia szeroki zakres obróbki i dużą prędkość. Wyposażenie standardowe: przedmuch wrzeciona powietrzemprzedmuch przedmiotu powietrzemspłukiwanie wiórówteleskopowe osłony prowadnicautomatyczny układ smarowanialampa roboczasygnalizacja stanu maszynyukład chłodzeniapistolet na sprężone powietrze i chłodziwopokrętło MPGchłodzenie szafy elektrycznejsztywne gwintowanietransporter wiórówinstrukcja obsługi w języku polskimdeklaracja zgodności CE Wyposażenie dodatkowe: System sterowania:FANUC 0i-MD/ 31i-MBSIEMENS 828D/ 840DHEIDENHAIN iTNC530/ TNC620Typy magazynów narzędzi:Karuzelowy, Bębnowy, ŁańcuchowyChłodzenie przez wrzecionoZbiornik chłodziwa z filtrem papierowym więcej »
Dodano: 2014-11-21
PINNACLE

Prasa mimośrodowa Euromet PM25

 Prasa mimośrodowa Euromet PM25

Korpus prasy mimośrodowej serii PM jest zespawany z płyt stalowych, przez co charakteryzuje się wysoką sztywnością i stabilnością. Wał wykorbiony ustawiony jest w kierunku wzdłużnym, dzięki czemu budowa jest zwarta i prosta. W prasach zastosowano połączenie ciernego sprzęgła pneumatycznego, suchego oraz hamulca, przez co załączanie skoku jest płynne, a praca bardzo sprawna i cicha. Przekładnia zębata pracuje w kąpieli olejowej i jest smarowana rozbryzgowo. Suwak ma kształt prostopadłościanu i porusza się w długich, brązowych prowadnicach. Na suwaku zamontowany jest hydrauliczny bezpiecznik przeciążeniowy. Wyposażenie standardowe: przeciwwypadkowa kurtyna świetlnaregulacja skoku suwakaduży stół z rowkami teowymibezpiecznik przeciążeniowysprzęgło sterowane powietrzemsterownik PLCpłynna regulacja ilości skokówinstrukcja obsługi w języku polskimdeklaracja zgodności CE, badanie typu. Wyposażenie dodatkowe: podajnikrozwijakprostowarkawyrzutnik detalinawijak więcej »
Dodano: 2014-11-21
EUROMET

SZLIFIERKI DO PŁASZCZYZN KGS 818-1640

 SZLIFIERKI DO PŁASZCZYZN KGS 818-1640

Szlifierki do płaszczyzn KGS produkowane są przez znaną od lat na rynku firmę KENT. Szlifierki znajdują zastosowanie we wszystkich zakładach przemysłowych, przeznaczone są do pracy ciągłej. Charakteryzują się nowoczesną i stabilną konstrukcją. Wyposażenie standardowe: ŚciernicaTylna osłonaStół magnetyczny dla modeli KGS818AHD, KGS1020AHD, KGS1024AHDStół elektromagnetyczny dla modeli KGS1224AHD, KGS1632AHD, KGS1640AHD, KGS510AHD,Posuw automatyczny dla 2 osiMikroposuwWyważarka statyczna ściernicyDeklaracja zgodności CEInstrukcja obsługi w j. polskim Wyposażenie dodatkowe: Podtrzymanie pracy stołu przy zaniku napięcia – UPSPrzyrząd do równoległego obciągania ściernicyPrzyrząd do równoległego obciągania ściernicy dla modeli KGS1224AHD i KGS1632AHDPrzyrząd do obciągania ściernicy pod kątemSeparator magnetyczny BasicSeparator magnetyczny z pompką chłodziwa i filtrem papierowymOdczyt cyfrowy dla 2 osi więcej »
Dodano: 2014-11-21
KGS USA

GIĘTARKA DO RUR SOCO SB-38 NC

 GIĘTARKA DO RUR SOCO SB-38 NC

Giętarki hydrauliczne SOCO serii SB wyposażone w sterownik NC oraz ekran dotykowy. Dzięki zastosowaniu tych podzespołów obsługa jest prosta i intuicyjna, dokładność gięcia natomiast na bardzo wysokim poziomie. Giętarki półautomatyczne są idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Główne cechy urządzenia: Sterownik NC z ekranem dotykowymMożliwość zaprogramowania do 9 kątów gięciaProsty interfejs operatora i łatwa transmisja danychMożliwość przechowywania do 500 programówWysoka dokładność gięcia – do +-/ 0,15oFunkcja samo-diagnozy i wyświetlanie komunikatów o błędach na ekranie monitoraMaszyny przeznaczone do gięcia stali, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi4 lub 8 ograniczników długości (opcja) Wyposażenie standardowe: Sterowanie NC z ekranem dotykowymSiłownik hydrauliczny wspomagający proces gięcia (booster)System automatycznego smarowania trzpieniaSystem zwolnienia ramienia gnącego przed zakończeniem gięcia więcej »
Dodano: 2014-11-19
SOCO

Długość maszyny:2500
00:cm
Szerokość maszyny:730
00:cm
Wysokość maszyny:1020
00:cm
Waga:900
00:kg

Spawarka do Wykladzin Hot Jet

 Spawarka do Wykladzin Hot Jet

Do prac w narożnikach, wgłębieniach, miejscach z ogranioczonym dostępem jak również do prac naprawczych. Dostarczana w komplecie z dysza redukcyjna. więcej »
Dodano: 2014-11-12
LEISTER

Frezarka do Wykladzin

 Frezarka do Wykladzin

Frezarka fugowa do frezowania wykładzin z PCV i linoleum. Automatyczny system opuszczania/podnoszenia ostrza. Wykonuje frezy o szerokości 3,3 mm. Frezarka fugowa Dostarczana w plastikowym pudełku z tarczą z węglika spiekanego, z kluczem dociskającym i workiem do pyłów. •Średnica ostrza 125 mm •Regulacja głebokości frezowania od 0 do 4 mm. •Moc: 1200 W / 230 V. •Prędkość obrotowa: 5000 obr/min. •Waga: 3,8 kg więcej »
Dodano: 2014-11-12
Brak danych

SZLIFIERKI KĄTOWE

 SZLIFIERKI KĄTOWE

SZLIFIERKI KĄTOWA MAKITA 115,125,230 Różni producenci i różne moce 720V, 1100V, 1200V, 1400V Z REGULACJĄ LUB BEZ REGULACJI OBROTÓW więcej »
Dodano: 2014-11-10
Brak danych

Frezarka pionowa EUROMET FP50

 Frezarka pionowa EUROMET FP50

Frezarka pionowa uposażona jest w przesuwany wrzeciennik, uchylną głowicę oraz wysuwaną pinolę wrzeciona. Maszyna przeznaczona jest do frezowania, wiercenia, pogłębiania, wytaczania, gwintowania w zakładach produkcyjnych czy narzędziowniach. Przygotowana do obróbki ciężkich elementów z zastosowaniem dużych parametrów skrawania. Nowoczesna, sprawdzona konstrukcja z szerokimi prowadnicami prostokątnymi stołu i wrzeciennika, zapewniają dużą sztywność i precyzję pracy. Wyposażenie standardowej: posuw automatyczny X,Yposuwy automatyczne wrzecionawrzeciennik pozycjonowany elektryczniegłowica pionowa skrętna 45°oświetlenie roboczeukład chłodzeniauchwyt wiertarski 16mmtuleja redukcyjna ISO40/ B18tuleja redukcyjna ISO40/O32tuleja redukcyjna ISO40/MT4/MT3/MT2komplet oprawek do frezów palcowychfabryczny zestaw kluczy obsługowychinstrukcja obsługi w języku polskimdeklaracja zgodności CE więcej »
Dodano: 2014-11-07
EUROMET

Osprzęt elektryczny

 Osprzęt elektryczny

W naszej ofercie znajdą Państwo osprzęt elektryczny m.in.: gniazdka, kontakty, ramki, puszki, wtyczki więcej »
Dodano: 2014-11-04
Brak danych

Czujniki ruchu

 Czujniki ruchu

W naszej ofercie znajdą Państwo czujnik ruchu, który służy do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi. więcej »
Dodano: 2014-11-04
Brak danych

Spawarka do wykładzin

 Spawarka do wykładzin

Łączy w sobie wszystko co najlepsze z poprzedniej wersji z udoskonaloną konstrukcją silnika, wirnika i elektroniki. Spawarka LEISTER wyróżnia się: niską wagą, podwyższonym przepływem powietrza i komfortowym uchwytem. Dodatkowo, skuteczne zabezpieczenia i zdejmowane filtry powietrza gwarantują bezproblemową i wydajną pracę przy zgrzewaniu i spawaniu tworzyw praktycznie w każdych warunkach. W zestawie: LEISTER TRIAC ST, walizka transportowa. więcej »
Dodano: 2014-11-01
Brak danych

Frezarka ręczna do wykładzin

 Frezarka ręczna do wykładzin

Frezarka ręczna na kółkach do wykładzin na ostrza pałąkowe idealnie nadaje się do obróbki małych i średnich powierzchni - przeznaczona jest również do wykładzin anty poślizgowych. Wysokość ostrza jest regulowana, przez co istnieje możliwość równego frezowania wykładzin o różnych grubościach. więcej »
Dodano: 2014-11-01
Brak danych

Frezarka do wykładzin

 Frezarka do wykładzin

Prosta regulacja głębokości frezu do 5 mm. Idealne ukształtowanie kantów dzięki optymalnej stabilności mechanizmu jezdnego na 3 rolkach. Czyste wejście w fugę dzięki specjalnej metodzie opuszczania tarcz. Nowa generacja z większą prędkością obrotową. Specjalny zamienny pasek klinowy. więcej »
Dodano: 2014-11-01
Brak danych

Agregaty prądotworcze

 Agregaty prądotworcze

Oferujemy duży wybór elektronarzędzi. W sprzedaży posiadamy m.in. agregaty prądotwórcze. Prowadzimy także serwis elektronarzędzi. więcej »
Dodano: 2014-10-10
Brak danych

Wypalarki plazmowe ELMACH

 Wypalarki plazmowe ELMACH

Wypalarki ELMACH kompakt to proste i wygodne w obsłudze łatwe w utrzymaniu w czystości i niedrogie w eksploatacji. Nasza oferta obejmuje wypalarki plazmowe i gazowe ze stołem sekcyjnym oraz ze stołem wodnym. Tworzymy nowoczesne rozwiązania zaspokajając oczekiwania przedsiębiorstw głównie z branży metalowej i usprawniając proces produkcji. więcej »
Dodano: 2014-10-03
ELMACH

Frezarki ELMACH

 Frezarki ELMACH

Nasza oferta obejmuje frezarki do obróbki metali miękkich, drewna i tworzyw sztucznych. Nasze maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, wysoką funkcjonalnością, ponadto są proste w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją produktu na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2014-10-03
ELMACH

Kjellberg Finsterwalde

 Kjellberg Finsterwalde

W naszej ofercie znajdą Państwo: przecinarki plazmowe ręczne (linia produktów CUTi oraz CutLine), przecinarki plazmowe zmechanizowane z możliwością podłączenia pod sterowanie CNC (linia produktów PA-S oraz CutFire), oryginalne części Kjellberg Finsterwalde wraz z akcesoriami, dysze i elektrody. Lista przykładowych branż, wykorzystujących systemy Kjellberg: wzornictwo przemysłowe, branża motoryzacyjna, przemysł budowlany, złomowanie i rozbiórka, przemysł energetyczny, konserwacja i naprawa, przemysł produkcyjny, wentylacja przemysłowa HVAC, mechanika, górnictwo, przemysł stoczniowy, centra wyrobów stali, szkolnictwo i edukacja, transport. więcej »
Dodano: 2014-10-01
Kjellberg Finsterwalde

Powermax

 Powermax

Rozwiązania Hypertherm są wygodne w obsłudze, wytrzymałe i niezawodne, a szeroka gama produktów, pozwala dopasować maszyny do zróżnicowanych potrzeb. więcej »
Dodano: 2014-09-30
Hypertherm

Czujnik napełnienia szamba GMS

 Czujnik napełnienia szamba GMS

Przewodowy czujnik napełnienia szamba, wysyła sygnały alarmowe świetlne i dźwiękowe - informuje o zbyt wysokim poziomie szamba więcej »
Dodano: 2014-09-19
HPD

Elektronarzędzia

Remonty czy prace wykończeniowe lub różne naprawy wymagają od nas często wiele pracy i siły oraz pochłaniają dużo cennego czasu. Na szczęście, w dzisiejszych czasach, zamiast niepotrzebnie się trudzić, możemy skorzystać z najróżniejszych urządzeń elektrycznych, które szybko i sprawnie pomogą nam się uporać z wieloma pracami remontowymi. Najpopularniejszym elektronarzędziem jest wiertarka, którą większość z nas obowiązkowo ma w swoich domach. Chętnie wybieramy te z opcją wkręcania. Często korzysta się także ze szlifierek i frezarek.