Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

MB-70 Hi

 MB-70 Hi

System okienno-drzwiowy o podwyższonej izolacji termicznej MB-70 Hi 1W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na wyroby budowlane o wysokiej izolacyjności termicznej opracowane zostały systemy okienno-drzwiowe z przegrodą termiczną MB-70HI, MB-70US HI oraz ściana osłonowa na bazie okien MB-70CW HI. Ich konstrukcja jest oparta na sprawdzonych, rozbudowanych i cenionych systemach bazowych MB-70, MB-70US i MB-70CW. Izolacyjność termiczna ram tych systemów jest znacznie większa niż izolacyjność ram systemów bazowych. Dla konstrukcji systemu MB-70HI współczynnik Uf w zależności użytych profili i akcesoriów wynosi od 1,0 do 2,3 W/m2K. Podwyższenie izolacji termicznej uzyskuje się poprzez umieszczenie w centralnej, izolacyjnej komorze, powstałej przez połączenie przekładkami termicznymi profili aluminiowych, specjalnych wkładów izolacyjnych. Wkłady te dzięki niskiej wartości współczynnika przewodzenia ciepła obniżają przepływ ciepła przez tą komorę. Centralne położenie wkładów ogranicza również konwekcję i promieniowanie termiczne. Okna i drzwi systemu MB-70HI podobnie jak w przypadku systemu bazowego mogą być wykorzystywane zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i w fasadach aluminiowych, w przypadkach zastosowania jako wypełnienie ściany słupowo-ryglowej najwłaściwsze jest połączenie z systemem o podwyższonej izolacyjności termicznej MB-SR50 HI więcej »
Dodano: 2016-04-14
aluprof

Typ:przemysłowe
Przenikalność cieplna:1
50:W/m²K

MB-86 AERO

 MB-86 AERO

System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną System okienno-drzwiowy MB-86 to produkt o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. Konstrukcja jego kształtowników posiada 3 warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: ST, SI i AERO. MB-86 to pierwszy w świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel - materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Do zalet systemu MB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze. Cechy, które wpływają na funkcjonalność i estetykę konstrukcji wykonanych w systemie MB-86: szerokie przekładki termiczne o nowym kształcie, pozwalające na zastosowanie dodatkowej przegrody w strefie izolacji profili dwukomponentowa uszczelka centralna doskonale uszczelnia i izoluje termicznie przestrzeń pomiędzy skrzydłem i ościeżnicą duży zakres kształtowników gwarantuje uzyskanie wymaganej estetyki i wytrzymałości konstrukcji listwy do szklenia z dodatkowym uszczelnieniem, dostępne w trzech wariantach: Standard, Prestige i Style kształty profili dostosowane do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb, w tym także dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych odwodnienie profili dostępne w dwóch wariantach: tradycyjne lub ukryte więcej »
Dodano: 2016-04-14
aluprof

Typ:przemysłowe
Przenikalność cieplna:W/m²K

MB-60

 MB-60

System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną MB-60MB-60 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych. Profile systemu mają budowę trójkomorową. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 60 mm (ościeżnica), 69 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 60 mm i 60 mm. Takie przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu - w przypadku okna i efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy - w przypadku drzwi. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien i drzwi. Istnieje możliwość gięcia profili, m.in. ościeżnic, skrzydeł i przewiązek, co umożliwia wykonanie różnego rodzaju łuków oraz konstrukcji łukowych. System MB-60 charakteryzuje się niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu przekładek termicznych i uszczelek. Dla profili systemu MB-60 współczynnik przenikania ciepła Uf wynosi: dla okien: od 2,0 W/m2K, dla drzwi: od 2,30 W/m2K. W systemie zastosowano profilowane przekładki termiczne w kształcie omegi o szerokości 24 (okna) i 14 (drzwi) mm z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Kształt przekładek zwiększa sztywność profili w stosunku do przekładek płaskich oraz ułatwia odwodnienie kształtowników zapewniając tym samym właściwą izolację termiczną w każdych warunkach atmosferycznych. Próg wykonany z HPVC oraz uszczelki z EPDM gwarantują dobrą izolację termiczną skrzydeł drzwi oraz szczelność na przenikanie wody i powietrza. Cechą charakterystyczną systemu jest jego ścisłe powiązanie z systemami okienno-drzwiowymi MB-45, MB-59S i MB-70. Przyjęcie takiego założenia konstrukcyjnego pozwoliło uzyskać i zastosować wiele kompatybilnych elementów w tych systemach, np.: wspólnych listew przyszybowych, narożników, listew uszczelniających, uszczelek przyszybowych i przymykowych, wspólnych okuć, zamków, zawias oraz wiele identycznych procesów technologicznych jak kołkowanie łączników przewiązek i poprzeczek, klejenie narożników, wykrawanie różnych wybrań, itd.Jednym z efektów tej unifikacji jest to, że wygląd zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny wyrobów: okien, drzwi, itd., wykonanych w różnych systemach zabudowy zewnętrznej… więcej »
Dodano: 2016-04-14
aluprof

Typ:przemysłowe
Kolor:dostępne kolory na stronie internetowej firmy AM OKNA
Przenikalność cieplna:2
30:W/m²K

IDEAL 8000

 IDEAL 8000

Okna IDEAL 8000 to konstrukcja, w której duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w serii Ideal 8000 głębokości zabudowy profili do 85 mm, zwiększeniu liczby komór w kształtownikach oraz trzem uszczelkom. System IDEAL 8000 to klasyczna konstrukcja z uszczelnie­niem środkowym, co gwarantuje ponadprzeciętne właści­wości w zakresie szczelności konstrukcji, izolacji termicznej i akustycznej. Zastosowany w serii IDEAL 8000 system trzech uszczelek to nie tylko większa szczelność całej konstrukcji, ale też zdecydowanie dłuższa żywotność mechanizmów okuciowych, które w tzw. suchej komorze są odizolowane od warunków zewnętrznych. Zapewnia to lepszą pracę elementów okucia i bezawaryjne użytkowanie okien. Wyrazisty i doskonały w formie design oraz kilka stylizacji profili pozwalają osiągnąć oryginalne rozwiązania architektoniczne. Szeroka gama folii dekoracyjnych oraz system nakładek aluminiowych umożliwiają uzyskanie dowolnej kolorystyki okien. Wszystko po to, aby idealnie dopasować wygląd okna do Twojej wizji wnętrza. więcej »
Dodano: 2016-04-14
Aluplast

Typ:przemysłowe
Kolor:dostępne kolory na stronie internetowej firmy AM OKNA
Przenikalność cieplna:1
00:W/m²K

IDEAL 7000

 IDEAL 7000

Okna IDEAL 7000 są nową propozycją dedykowaną dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm oraz sześciokomorowa budowa profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej i już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. System IDEAL 7000 otwiera nowe możliwości w produkcji drzwi zewnętrznych. Dzięki wielokomorowej budowie, głębokości zabudowy 85 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną udało się znacząco poprawić parametry izolacyjności termicznej konstrukcji. więcej »
Dodano: 2016-04-14
Aluplast

Typ:przemysłowe
Kolor:dostępne kolory na stronie internetowej firmy AM OKNA
Przenikalność cieplna:1
00:W/m²K

IDEAL 4000

 IDEAL 4000

OKNA IDEAL 4000 - okna uniwersalne w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji. Oryginalne i harmonijne wzornictwo okien, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to indywidualnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. OKNA IDEAL 4000 to jedno z naczęściej kupowanych okien w Polsce. więcej »
Dodano: 2016-04-14
Aluplast

Typ:przemysłowe
Kolor:dostępne kolory na stronie internetowej firmy AM OKNA
Przenikalność cieplna:1
40:W/m²K

STOLARKA PPOŻ MB-78EI

 STOLARKA PPOŻ MB-78EI

System MB-78EI to nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, przegród przeciwpożarowych z drzwiami jedno- i dwuskrzydłowymi o klasie odporności ogniowej EI 15, EI 30, EI 45, EI 60 lub EI 90, według normy PN-EN 13501-2:2010. Liczne badania i obliczenia dowiodły także, że wykonane z tego systemu wyroby posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną (Uf od 1,60 W/m2K) i akustyczną (do 40 dB). Z uwagi na swoje właściwości, zoptymalizowanie technologii i kosztów produkcji, kompatybilność z innymi systemami okienno-drzwiowymi ALUPROF oraz konsekwentny rozwój techniczny jest on w swojej klasie produktem bardzo popularnym i stosowanym na rynku budowlanym w szerokim zakresie. http://www.alusolution.pl/service/stolarka-ppoz/ więcej »
Dodano: 2015-11-20
aluprofCena: 550 zł

Typ:przemysłowe
Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Przenikalność cieplna:1
60:W/m²K

Okna do chlewni

 Okna do chlewni

Oferujemy okna inwentarskie PCV do chlewni, w każdym rozmiarze, wszystkie elementy zrobione są z PCV. Zapewniamy transport na terenie całego kraju GRATIS! W każdym zestawie klamki, odwodnienia oraz kotwy montażowe. Wszystkie okna posiadają profil niemieckiej firmy DIMEX z podwójną, zespoloną szybą wypełnioną gazem. więcej »
Dodano: 2014-03-14
LIWDAR Łowicz

Typ:przemysłowe
Rodzaj:uchylne

Okna inwentarskie

 Okna inwentarskie

Firma oferuje produkcję i sprzedaż okien inwentarskich w całości z PCV. Produkujemy okna we wszystkich rozmiarach. Zapewniamy za darmo transport na terenie całego kraju. Każde okno sprzedawane jest w zestawie z klamką, odwodnieniem oraz kotwami montażowymi. Oferujemy JEDYNY SYSTEM NA RYNKU BEZ ZASTOSOWANIA METALU! więcej »
Dodano: 2014-03-14
LIWDAR Łowicz

Typ:przemysłowe
Rodzaj:uchylne

Okna gospodarcze

 Okna gospodarcze

W ofercie posiadamy okna do pomieszczeń gospodarczych. Okna te w całości wykonane są z PCV i nie posiadają elementów metalowych. Produkujemy okna w każdym rozmiarze. więcej »
Dodano: 2014-03-14
LIWDAR

Typ:przemysłowe
Rodzaj:uchylne

Okna oborowe

 Okna oborowe

Jesteśmy producentem tzw. okien oborowych. Są to okna do pomieszczeń inwentarskich. Produkujemy okna w różnych rozmiarach w całości z PCV. więcej »
Dodano: 2014-02-24
LIWDAR

Typ:przemysłowe
Rodzaj:uchylne

Profile okienne Platinium

 Profile okienne Platinium

Ścianki zewnętrzne grubości 3 mm gwarantują trwałość i stabilność okien, a także zwiększoną ochronę przed zmianami temperatur i hałasem. Wzmocnienie profilu wykonane jest z ocynkowanej stali o specjalnej grubości i geometrii (minimum 1,5 mm, wzmocnienie grubości 1,75 mm), co zapewnia sztywność, niezmienność kształtu okien i prawidłowe funkcjonowanie. Najwyższa klasa A, nowoczesny pięciokomorowy system profili VEKA o szerokości zabudowy 70 mm. więcej »
Dodano: 2011-04-04
Oknoplast

Typ:przemysłowe
Rodzaj:uchylno-rozwierne

Okna do obory

 Okna do obory

Proponujemy okna PCV do pomieszczeń inwentarskich, takich jak obory, stajnie czy chlewnie. Zapewniamy transport na terenie całego kraju. więcej »
Dodano: 2014-02-24
LIWDAR

Typ:przemysłowe
Rodzaj:uchylne

Okna do budynków hodowlanych

 Okna do budynków hodowlanych

Prowadzimy produkcję oraz sprzedaż okien inwentarskich PCV,w każdym rozmiarze. Wszystkie elementy okien zrobione są PCV. Transport na terenie całego kraju GRATIS! W zestawie GRATIS: - Klamki - Odwodnienia - Kotwy montażowe Atrakcyjne ceny, najlepsza jakość! więcej »
Dodano: 2014-02-24
LIWDAR

Typ:przemysłowe
Rodzaj:uchylne
Kolor:biały
Przenikalność cieplna:2
00:W/m²K

fasada aluminiowa szklana fasada aluminiowa ponzio aliplast veka rehau

 fasada aluminiowa szklana fasada aluminiowa ponzio aliplast veka rehau

Supra Aluminium Tczew Kwiatowa 14 Producent stolarki aluminium - fabrykacja na systemach PONZIO Italia, ESEDRA Italia, PROFILATI Italia ALIPLAST Belgia fasady aluminiowo szklane, okna aluminiowe, drzwi aluminiowe, ogrody zimowe, drzwi PPOŻ, drzwi harmonijkowe, drzwi przesuwne, drzwi podnoszono przesuwne, okiennice, okiennice aluminiowe, okiennice, łamacze światła, żaluzje fasadowe, Rabaty dla inwestorów do 50%/ rabaty gotówkowe/ rabaty wiosenne BIURO: supra-aluminium@home.pl tel./fax. 0-58 532 01 03 więcej »
Dodano: 2014-02-17
Fasady aluminiowe Pomorskie

Typ:przemysłowe
Rodzaj:rozwierne

Okna inwentarskie PCV

 Okna inwentarskie PCV

Oferujemy okna inwentarskie, których okucia są wykonane z odpornego poliamidu i dlatego nie ulegają korozji. W całości zbudowane są z PCV, bez wzmocnień stalowych co pozwala na ich wykorzystanie w agresywnym środowisku, jakim są pomieszczenia gospodarcze. Okna można zamocować przy pomocy śrub lub zatrzasku, co umożliwia w każdym momencie szybką i łatwą naprawę. Powierzchnia okna jest jednolita i łatwa do utrzymania w czystości. więcej »
Dodano: 2011-02-08
LIWDAR

Typ:przemysłowe
Rodzaj:uchylne
Kolor:biały

Profil Foris 101

 Profil Foris 101

FORIS 101, zaprojektowany w szczególności na potrzeby budynków użyteczności publicznej oraz osiedli mieszkaniowych. Niższa zabudowa zapewnia większych dopływ światła do pomieszczeń a niezlicowane skrzydło nadaje klasyczny wygląd okna. Jednocześnie trwała konstrukcja zapewnia dobre parametry użytkowe. więcej »
Dodano: 2013-12-15
Omnibus

Typ:przemysłowe
Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:do uzgodnienia

OKNA PCV i drewniane

 OKNA PCV i drewniane

OKNA PCV, OKNA DREWNIANE, STOLARKA ALUMINIOWA, DRZWI DREWNIANE, DRZWI PCV, ROLETY ZEWNĘTRZNE, ROLETKI MATERIAŁOWE,PARAPETY ZEWNĘTRZNE, PARAPETY WEWNĘTRZNE, więcej »
Dodano: 2011-05-19
ALDOM BUDCena: 1 zł

Typ:przemysłowe
Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:WSZYSTKI KOLORY

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.