Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Okna Plastikowe

 Okna Plastikowe

Wymiana okien to inwestycja na lata, więc trzeba je dobrać z głową i po głębokich przemyśleniach. Okna proponowane naszym klientom łączą w sobie styl i elegancję. Do produkcji naszych okien używamy najbardziej rozwiniętej technologi , a parki maszynowe są dostosowane do naszych najwyższych wymagań. Profile okienne są wielokomorowe, okucia i szkło najnowszej generacji. Wymieniając okna na nowe oszczędzamy bardzo wiele, poczynając od oszczędności na stracie ciepła,poprzez skuteczne tłumienie hałasu przez zastosowanie odpowiedniego szklenia, aż po oddawanie ciepła do wewnątrz przy oknach pasywnych. więcej »
Dodano: 2013-09-23
Twój DomCena: 480 zł

Typ:okienne
Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:Biały
Przenikalność cieplna:W/m²K

Moskitiera Ramowa

 Moskitiera Ramowa

Moskitiera ramowa ma zastosowanie praktycznie w każdym oknie otwieranym ,ale uwaga nie może być zastosowana w drzwiach balkonowych. Ramy moskitier produkujemy w czterech kolorach, a siatka zabezpieczająca jest trwała z materiału zwanym polipropylen. Temperatura topnienia polipropylenu to 130 stopni więc nie ulega odkształceniom przy narażeniu na promienie słoneczne. więcej »
Dodano: 2013-07-18
Ramowa

Typ:okienne
Rodzaj:ramowe
Kolor:Ral

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.