Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Okna, drzwi, rolety

 Okna, drzwi, rolety

Jesteśmy firmą działającą na rynku od prawie 12 lat. Zajmujemy sie sprzedażą-montażem-serwisem okien oraz wykonujemy prace remontowe. W sprzedaży posiadamy najwyższej jakości okna firm VEKA i SONAROL. Dzięki bezpośredniej wsółpracy z producentem okien VEKA, oraz zwiększeniu z 1 do 2 ilość grup montażowych, mamy najkrótsze terminy i najlepsze ceny na rynku. Pomiar i wycena GRATIS! Działamy na terenie do 100 km od Jeleniej Góry. Gwarancja fabryczna na okna 10 lat i 3 lata gwaracji na montaż. Kontakt (e-mail. biuro@kow-bud.com.pl , tel. +48 609272704 lub osobiście w biurze Jelenia Góra ul. Elsnera 3b) Zapraszamy do współpracy. więcej »
Dodano: 2017-06-12
VEKA, SONAROL

Typ:dachowe
Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:antracyt

Okna dachowe

 Okna dachowe

Oferujemy Państwu okna dachowe, okna do poddaszy renomowanych i znanych producentów takich jak: FAKRO,VELUX. Posiadamy w sprzedaży różnorodne profile okienne wraz z komponentami. W ofercie posiadamy okna drewniane oraz okna PCV. więcej »
Dodano: 2013-07-10
FAKRO VELUX

Typ:dachowe
Rodzaj:obrotowe

Rolety dachowe

 Rolety dachowe

W stałej sprzedaży posiadamy rolety dachowe, które są idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. Nasze rolety dachowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów i posiadają gwarancję producenta. Rolety pasują do każdego okna dachowego ponieważ robione są pod indywidualne zamówienie. więcej »
Dodano: 2011-11-11
Anwis

Typ:dachowe

Okna dachowe

 Okna dachowe

Oferujemy duże rabaty na zakup okien firmy VELUX i FAKRO. Profesjonalni monterzy zadbają by okna otwierały się bez problemowo i służyły wiele lat. Wysoka jakość okien i fachowy montaż pozwalają na przedłużenie okresu gwarancji. więcej »
Dodano: 2015-05-27
VELUX ; FAKRO

Typ:dachowe

Zadaszenie Tarasu Terrazza

 Zadaszenie Tarasu Terrazza

Śnieg, deszcz, słońce czy wiatr, czy zawsze są dla nas dobre? Aby właśnie w tak różnorodnych warunkach taras spełniał sensownie swoją funkcję stworzono dla Terrazzy odpowiednią ochronę pogodową. Wraz z markizami WGM Sottezza lub WGM Cabezza uzyskujemy w słońcu wspaniałe zacienione miejsce. Dach Tarasowy WeiTop Terrazza wraz ze stolarką aluminiową.Dach tarasowy, który wyraźnie wydłuża sezon to właśnie WeiTop Terrazza. Optycznie wzbogaca dom, taras i ogród. Jego maksymalna głębokość to 600cm i szerokość 1050cm co gwarantuje dużą powierzchnie przyjemnie chorniącą przed warunkami pogodowymi, którą możemy przeznaczyć na różną aktywność na śwerzym powietrzu. Z podbudową okienną można Terrazze wykorzystać jako oaze ze szkła dzięki czemu otrzymujemy cało roczną ochronę. więcej »
Dodano: 2014-09-22
Weinor

Typ:dachowe
Rodzaj:uchylno-rozwierne
Kolor:do wyboru

GZL 1050

 GZL 1050

Tylko VELUX oferuje okna dachowe z górnym otwieraniem. Ma to dwie istotne zalety: łatwe otwieranie i zamykanie okna, nawet jeżeli bezpośrednio pod nim znajdują się meble;okno jest niżej zamontowane, dzięki czemu można przez nie wyglądać stojąc i siedząc. Taka wysokość montażu to również wygodny dostęp do rolet i wentylacji. więcej »
Dodano: 2014-06-25
Velux

Typ:dachowe
Rodzaj:uchylno-rozwierne

Okno dachowe FAKRO FTS-V U2 78x118

 Okno dachowe FAKRO FTS-V U2 78x118

Charakterystyka -wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo i malowanego lakierem akrylowym, -klamka Standard umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie, -nawiewnik V10 -montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90° wraz z kołnierzem uszczelniającym, -wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego Parametry techniczne:FTS -V U2 współczynnik U OKNA: 1,4 W/m2K współczynnik U SZYBY: 1,0 W/m2K współczynnik Rw: 32 dB zestaw szybowy: 4H – 16 – 4T warstwa niskoemisyjna: + zestaw szybowy wyp. gazem: + szyba hartowana: + typ nawiewnika: V10 wydajność nawiewnika: 10 m3/h lakierowanie drewna: jednokrotne uszczelki: dwie mikrouchylanie okna: + więcej »
Dodano: 2014-05-08
FakroCena: 759 zł

Typ:dachowe
Rodzaj:rozwierne
Kolor:sosna
Przenikalność cieplna:1
40:W/m²K

Okno dachowe FAKRO PTP-V U3 78x118

 Okno dachowe FAKRO PTP-V U3 78x118

Charakterystyka •wykonane z wielokomorowych profili PVC w kolorze białym (RAL 9010), które wewnątrz wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymi; •system wzmocnienia konstrukcji okna topSafe; •klamka w kolorze białym, umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie; •nawiewnik V35 •wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych identycznych jak do okien drewnianych; •montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90° wraz z kołnierzem uszczelniającym identycznym jak do okien drewnianych FAKRO; więcej »
Dodano: 2014-05-08
FakroCena: 999 zł

Typ:dachowe
Rodzaj:rozwierne
Kolor:białe
Przenikalność cieplna:1
30:W/m²K

Okna dachowe

 Okna dachowe

Nasze okna dachowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, idealnie nadają się do zamontowania w domach jednorodzinnych, jak również w biurach. Okna wykonane są z wyselekcjonowanego drewna lub z PCV w kolorach okien pionowych. Okna uchylne lub uchylno-obrotowe, wyłazy dachowe, solary oraz akcesoria zaciemniające : rolety zewnętrzne i wewnętrzne, moskitiery, żaluzje, plisy itp. więcej »
Dodano: 2012-02-16
Fakro

Typ:dachowe
Rodzaj:uchylne

okna dachowe

 okna dachowe

Okna dachowe zostały zaprojektowane tak, aby życie w wymarzonym domu było nie tylko wygodne, ale także sprawiało przyjemność. Duża powierzchnia przeszklenia w oknach dachowych to mnóstwo naturalnego światła na poddaszu, które pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Innowacyjne rozwiązania jak automatyczny nawiewnik , ułatwiają codzienne życie, a pionierski system topSafe podnosi bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien. Zastosowanie proekologicznych rozwiązań to nie tylko najbardziej energooszczędne okno dachowe na świecie, lecz także kompleksowe rozwiązanie, w którym energooszczędny produkt, ekologiczna termoizolacja oraz szybki i ciepły montaż gwarantują najwyższą energooszczędność. więcej »
Dodano: 2012-10-26
Fakro Roto Velux

Typ:dachowe
Rodzaj:uchylno-rozwierne

Akcesoria do okien dachowych

 Akcesoria do okien dachowych

Posiadamy w stałej ofercie sprzedażowej akcesoria do okien okiennych. Można znaleźć u nas między innymi rolety, żaluzje i moskitiery. Montaż akcesoriów do okien dachowych pozwala na oszczędność na ogrzewaniu - w zimie akcesoria dachowe zwiększą izolacyjność okien do poddaszy nawet o 30%, a w upalne dni przyniosą chłód - tego typu akcesoria mogą obniżyć temperaturę na poddaszu nawet o 7 stopni. więcej »
Dodano: 2013-10-10
FAKRO VELUX

Typ:dachowe

Okna dachowe - dystrybutor Idealny Dach Sp.j.

Okna dachowe - dystrybutor Idealny Dach Sp.j.

Skupiając się na technologii, niezrównanej jakości usług i znakomitym wsparciu technicznym, oferujemy nie tylko praktyczny wybór dla profesjonalistów w dziedzinie budownictwa, ale również godne zaufania rozwiązania dla właścicieli domów oraz inwestorów indywidualnych. więcej »
Dodano: 2013-07-12
StarLite

Typ:dachowe

okna dachowe, schody strychowe FPP-V U3, FTP-V U3,FTS-V U2,FTS U2,PTP-V U3, PTP U3, schody LWS, LWK,

 okna dachowe, schody strychowe FPP-V U3, FTP-V U3,FTS-V U2,FTS U2,PTP-V U3, PTP U3, schody LWS, LWK,

Okna dachowe, FPP-V U3, FTS-V U3, FTP-V U5, FTS-V U2, FTS U2, okna odporne na wilgoć FTU-V U3, PTP-V U3, PTP U3 i inne, okna zespolone, kołnierze do okien ESV, EZV-P, EHN-P, EHV-AT thermo, kołnierze zespolone B2/1 B1/2, B2/2. Schowy strychowe LWS, LWK, LTK, LWF, LWM, wyłazy dachowe WSS, WSZ, WSH, WGT, WGI; okna wyłazowe więcej »
Dodano: 2011-11-03
Fakro

Typ:dachowe
Rodzaj:uchylne
Kolor:naturalny

okna dachowe

okna dachowe

okna dachowe pcv Zalety okna SKYLIGHT PREMIUM wykonanie z odpornego na zabrudzenia i starzenie PCV, dodatkowo wzmocnionego ocynkowaną stalą w celu polepszenia statyki okna i ułatwienia mocowania okuć, oblachowanie powlekane hutniczo lakierami poliestrowymi, klamka w dolnym elemencie skrzydła umożliwiająca otwarcie w pozycji wietrzenia, montaż na dachu o kącie nachylenia od 15° do nawet 75°, możliwość regulacji położenia skrzydła w ościeżnicy, pełne otwarcie skrzydła blo więcej »
Dodano: 2011-09-29
Brak danych

Typ:dachowe
Rodzaj:wahadłowo - obrotowe
Przenikalność cieplna:1
10:W/m²K

okna obrotowe FTS U2 z kołnierzem EZV-P FTS U2 , EZV-P okno dachowe

okna obrotowe FTS U2 z kołnierzem EZV-P FTS U2 , EZV-P okno dachowe

Okna obrotowe FTS U2 to bardzo popularna konstrukcja okien dachowych. Zawias umieszczony w połowie wysokości okna, umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej. Skrzydło można również obracać wokół osi o 180° i zablokować je zasuwką ryglującą, co pozwala na wygodne i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby okna. Okna obrotowe obsługiwane są za pomocą klamki z dwustopniowym mikrouchyleniem , umieszczonej w dolnej części skrzydła. Ze względu na umieszczenie nawiewnika w górnej części więcej »
Dodano: 2011-09-09
FakroCena: 713.9 zł

Typ:dachowe
Rodzaj:uchylno-rozwierne
Kolor:naturalne drewno
Przenikalność cieplna:1
40:W/m²K

Okno dachowe OKPOL Enevi VSK E3 78x118

 Okno dachowe OKPOL Enevi VSK E3 78x118

UNIKALNE OPATENTOWANE ROZWIĄZANIE - MOŻLIWOŚĆ OTWARCIA AŻ DO 60 st. CZTERY FUNKCJE W JEDNYM OKNIE – system okuć umożliwiający: - przy uchyleniu o ok. 30 st. swobodne podejście do okna - przy uchyleniu o ok. 60 st. bezpieczną ewakuację - bezpieczne odwrócenie skrzydła nad płaszczyzną ościeżnicy w celu umycia zewnętrznej szyby - pełne położenie skrzydła nad płaszczyzną ościeżnicy w celu umycia zewnętrznej szyby MATERIAŁ: •klejone drewno sosnowe, zabezpieczone środkiem impregnującym, trzykrotnie lakierowane ZESTAW SZYBOWY: •energooszczędne+ •jednokomorowe •ciepła ramka międzyszybowa •zewnętrzna szyba hartowana •powłoka samoczyszcząca BIOCLEAN •współczynnik przenikalności cieplnej szyby U = 1,0 W/m2K – wg EN 673 NACHYLENIE DACHU: •przeznaczone do dachów o nachyleniu połaci 15 st.– 65 st. WENTYLACJA: •Typ nawiewnika dla okna VSK – NEO AIR •klamka EXTRA SECURE w dolnej części skrzydła pozwala na jego ryglowanie w dwóch pozycjach (zamknięcie i mikrouchylenie) więcej »
Dodano: 2011-04-06
OkpolCena: 1249 zł

Typ:dachowe
Rodzaj:uchylno-rozwierne
Kolor:sosna
Przenikalność cieplna:1
40:W/m²K

Okno dachowe OKPOL Enevi VSO E2 78x118

 Okno dachowe OKPOL Enevi VSO E2 78x118

OKUCIA: - zawias umieszczony w połowie długości skrzydła umożliwia jego obrót do 180o - specjalna zasuwka pozwala na zablokowanie skrzydła obróconego o 180o ułatwiając umycie zewnętrznej szyby, lub uchylonego o 20o uniemożliwiając dzieciom wychylanie się MATERIAŁ: •klejone drewno sosnowe, zabezpieczone środkiem impregnującym, dwukrotnie lakierowane ZESTAW SZYBOWY: •energooszczędne •jednokomorowe •ciepła ramka międzyszybowa •zewnętrzna szyba hartowana •współczynnik przenikalności cieplnej szyby U = 1,0 W/m2K – wg EN 673 NACHYLENIE DACHU: - przeznaczone do dachów o nachyleniu połaci 15 st.- 90 st. WENTYLACJA: •automatyczny nawiewnik NEO-AIR zamontowany w ościeżnicy okna •klamka EXTRA-SECURE w dolnej części skrzydła pozwala na jego ryglowanie w dwóch pozycjach (zamknięcie i mikrouchylenie) więcej »
Dodano: 2011-04-05
OkpolCena: 689 zł

Typ:dachowe
Rodzaj:uchylne
Kolor:sosna
Przenikalność cieplna:1
40:W/m²K

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.