Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Bramy garażowe segmentowe

 Bramy garażowe segmentowe

Oferowane przez nas bramy garażowe segmentowe są wysokiej jakości, posiadają solidne wykonanie i konkurencyjne ceny. więcej »
Dodano: 2015-07-08
Brak danych

Rodzaj:Segmentowe

Bramy segmentowe bez przetłoczeń

 Bramy segmentowe bez przetłoczeń

Oferowane przez nas bramy segmentowe to najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, które gwarantują wysoki komfort, wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Bramy wykonane są m.in. z myślą o wymagających Klientach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne dopasowane do indywidualnych potrzeb. Bramy garażowe otwierają się pionowo w górę, pod strop, są dobrze zabezpieczone, jak również zapewniają wysoką izolację termiczną i akustyczną, dzięki temu, iż produkowane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień. Nasze bramy mogą być obsługiwane zarównoe ręcznie, jak również automatycznie – w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bardzo bezpieczna. więcej »
Dodano: 2015-01-27
Krispol

Rodzaj:Segmentowe

Bramy garażowe

 Bramy garażowe

W stałej sprzedaży posiadamy wysokiej jakości, niezawodne bramy garażowe segmentowe firmy Wiśniowski. W zakresie naszych usług jest również profesjonalny montaż bram garażowych na terenie Warszawy oraz całego woj. mazowieckiego. więcej »
Dodano: 2015-01-26
Wisniowski

Rodzaj:Segmentowe

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.