Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Bramy garażowe Wiśniowski - NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU ! segmentowe

 Bramy garażowe Wiśniowski - NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU ! segmentowe

Jako autorazywonay partner firmy Wiśniowski proponujemy segmentowe bramy garażowe Wiśniowski w najlepszych cenach. Dostępne w 27 standardowych kolorach i 54 typowych wymiarach. Ceny już od 1 790 zł brutto !!! więcej »
Dodano: 2015-06-10
Wisniowski - Bielsko Katowice KrakówCena: 1790 zł

Rodzaj:segmentowa
Szerokość:2400 mm
Długość:2100 mm
Grubość:40 mm

Bramy garażowe segmentowe cały śląsk

Bramy garażowe segmentowe cały śląsk

Może otwierać się pionowo w górę lub poziomo w bok po ścianie bocznej. Mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie - w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna. Wyposażone w systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem - zamek i rygiel zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną, dzięki temu, że wykonane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień. więcej »
Dodano: 2012-10-18
Brak danych

Rodzaj:Segmentowa brama garażowa

Bramy garażowe Wiśniowski PRIME

 Bramy garażowe Wiśniowski PRIME

Masz dość start ciepła? Zainwestuj w najcieplejszą bramę garażową Wiśniowski PRIME o izoacji cieplnej U=0,9. To ekskluzywna brama dla najbardziej wymagających klientów. W standardzie posiada wszystkie najważniejsze zalety bramy UniPro lecz jest wzbogacona o takie detale jak lakierowane prowadnice, osłonę wału oraz prowadnic, panele o grubości aż 60mm i napęd somfy wraz z fotokomórkami. A to tylko niektóre cechy tej ekskluzywnej bramy. Gwarantujemy uczciwość i satysfakcje z zakupów. Służymy również fachowym doradztwem. więcej »
Dodano: 2012-08-06
Wisniowski

Rodzaj:Segmentowa PRIME
Grubość:60 mm

Bramy garażowe Wiśniowski UniPro segmentowe

 Bramy garażowe Wiśniowski UniPro segmentowe

Oferujemy dobrze znane segmentowe bramy UniPro firmy Wiśniowski. Bramy dostępne są niezwykle bogatej kolorystyce oraz w 54 typowych wymiarach. Bramy Wiśniowski standardowo posiadają ocieplenie pianką poliuretanową 40mm uszczelnienie na całym obwodzie usczelkami gumowy, cynkowane prowadnice zabezpieczenia na wypadek pęknięcia liny lub sprężyny, bezpieczne panele uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców i wiele innych udogodnień. Sa to bramy bezprogowe, które przy odpowiednim montażu zapewniają niemal bezstratne pełne światło przejazdu. Dzięki dużej sprzedaży jesteśmy w stanie zaproponować najniższe ceny na rynku. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli powiedziano Ci, że u Ciebie nie da się zamontować bramy segmentowej skontaktuj się z nami, postaramy się coś doradzić. więcej »
Dodano: 2012-08-06
Wiśniowski, Nice

Rodzaj:segmentowa
Grubość:40 mm

Sprzedaż hurtowa, współpraca handlowa NICE WIŚNIOWSKI DELTA

 Sprzedaż hurtowa, współpraca handlowa NICE WIŚNIOWSKI DELTA

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i stabiną pozycją na rynku prowadzimy również sprzedaż hurtową wszystkich dostępnych u nas produktów. Posiadamy możliwość wysokiego rabatowania dla stałych kontrachentów. Jesteśmy równiez chętni do podjęcia współpracy w charakterze podwykonawcy w zakresie montażu bram garażowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, własny transport narzrzędzia itp. Zachęcamy do współpracy rzetelnych i uczciwych przedsiębiorców. Również tych którzy dopiero zaczynają przygodę ze swoim biznesem i brak im doświadczenia. Razem zrobimy więcej. Wszelkie informację i ustalenia dotyczące współpracy udzielane są wyłącznie telefonicznie, lub podczas osobistej wizyty. więcej »
Dodano: 2012-08-06
NICE Wiśniowski DELTA

Rodzaj:segmentowa

Bramy Garażowe

Bramy Garażowe

Bramy segmentowe firmy Novoferm ISO 45 Atuty: posiada najgrubszy panel 4,5 cm zapewniający ogromną sztywność i izolacje termiczną i dzwiękową baradzo trwałe uszczelki EPDM,zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców linki naciągowe stalowe zabezpieczone w prowadnicach, duża gama kolorów, precyzyjne wykonanie każdego detalu, niemiecka niezawodność japońska precyzja. polecamy napędy do bram somfy ,novoferm,nice więcej »
Dodano: 2011-12-16
Novoferm

Rodzaj:Segmentowa

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.