Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Kamien na sciane wzór Małgosia

 Kamien na sciane wzór Małgosia

Wzór Małgosia doskonale nadaje się do każdego z domowych pomieszczeń...odmieni pomieszczenie w którym zdecydują się Państwo go ułożyć nie do poznania oraz wniesie wspaniały klimat do Państwa domu... Płytki dostępne są w kolorach: kremowym, ecru, popielatym, oraz oczywiście mogą być barwione zgodnie z wytycznymi klienta. więcej »
Dodano: 2011-01-12
Kamyczek GłogówCena: 35 zł

Rodzaj:pokój
Grubość:20 mm
Typ:ścienna

Płytki Mineralne wzór Emilka

 Płytki Mineralne wzór Emilka

Wzór Emilia doskonale nadaje się do ułożenia w każdym z domowych pomieszczeń wspaniale odmieni wnętrze w którym zostanie ułożony nada mu styl i elegancję...Wzór składa się z pięciu elementów różnego kształtu i wymiarów... Kolorystyka wzoru: -kremowy -ecri, -żółty, -brązowy, -popielaty. W tym wzorze polecamy mix kolorów co nadaje ścianie jeszcze większej autentyczności kamiennego wykonania. więcej »
Dodano: 2011-01-11
P.P.H.U KmyczekCena: 40 zł

Rodzaj:pokój
Wysokość:255 mm
Grubość:20 mm
Typ:ścienna

Płytki Mineralne wzór Ala Piaskowiec Płomienny

 Płytki Mineralne wzór Ala  Piaskowiec Płomienny

Wzór Płytek Mineralnych które Państwu prezentujemy wspaniale nadaje się do ułożenia w każdym z domowych pomieszczeń...jednak ze względu na swój intensywny czerwony kolor odradzamy umieszczanie naszych płytek w sypialni...ponieważ jak wiadomo kolory intensywne pobudzają człowieka... Oczywiście mogą Państwo zakupić prezentowane płytki w innych mniej ostrych kolorach takich jak np: ceglany,żółto-wiśniowy,ekri z przebar żółtymi,krem,popiel więcej »
Dodano: 2011-01-11
PPHU KamyczekCena: 35 zł

Rodzaj:pokój
Typ:ścienna

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.