Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Podłoga z drewna egzotycznego TALI

 Podłoga z drewna egzotycznego TALI

Podłoga wyprodukowana w Barlinku w oparciu onajnowocześniejszą technologię. Wykonana jest z bardzo twardego drewna egzotycznego o ciepłym kolorze. Pokryta 7 warstw lakieru UV. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży. więcej »
Dodano: 2011-02-13
barlinek

Rodzaj:podłoga drewniana
Szerokość:207 mm
Długość:2200 mm
Grubość:15 mm
Waga:4
20:kg

Podłoga drewniania - Jesion kawa

 Podłoga drewniania - Jesion kawa

Barlinek Jesion Kawa to ekskluzywna podłoga o pięknym odcieniu ciepłego brązu. Wykonana jest z naturalnego drewna, co jest przyjazne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Nadaje się do dużych salonów i małych pomieszczeń mieszkalnych. Posiada atesty pozwalające na układanie w przedszkolach, czy szkołach. Można ułożyć metodą pływającą jak również jest możliwość trwałego przyklejenia do posadzki. więcej »
Dodano: 2011-02-13
barlinek

Rodzaj:podłoga
Szerokość:180 mm
Długość:2200 mm
Grubość:15 mm
Waga:4
00:kg

Deska podłogowa warstwowa dębowa dąb Natural lakierowana

 Deska podłogowa warstwowa  dębowa dąb Natural lakierowana

WITAM Przedmiotem aukcji jest deska dwuwarstwowa dąb w klasie Natural, fazowana z 4 stron, wyszlifowana trzykrotnie lakierowana na gotowo bardzo wytrzymałym lakierem w półmacie renomowanej firmy. Po ułożeniu pozostaje tylko korzystać z eleganckiej naturalnej dębowej podłogi, czego Państwu życzymy. Cena promocyjna - 119 zł/m2 Do ceny należy doliczyć VAT 23%. Wymiary deski : grubość 12 mm szerokość 145 mm długość 1230 mm Grubość : górna warstwa użytkowa z drewna dębu ok.4 mm ( aż do pióra ), dolna warstwa stabilizująca - sklejka brzozowa wodoodporna 8 mm ( zapewnia nieporównywalną stabilność z deską litą ) Istnieje również możliwość wykonania deski w grubości 14 mm i 20 mm ( warstwa użytkowa ok.6 mm) DESKA Z MOŻLIWOŚCIĄ TRZYKROTNEGO ODNOWIENIA - RENOWACJI (co 20-30 lat zbierane jest ok 1 mm grubości warstwy użytkowej). ZALECANA DESKA NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE! Deska jest wyprodukowana w oparciu o zaawansowaną technologię i nowoczesny park maszynowy, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości. Drewno do ich produkcji jest starannie wyselekcjonowane. więcej »
Dodano: 2016-06-12
Brak danychCena: 119 zł

Rodzaj:podłoga drewniana
Szerokość:145 mm
Długość:1230 mm
Grubość:12 mm
Waga:11
00:kg

Finishparkiet Finishdeska

 Finishparkiet  Finishdeska

ORGINALNE PRODUKTY FINISHPARKIET Bezpośrednia sprzedaż i autoryzowany montaż produktów Finishparkiet- gotowych warstwowych klepek parkietowych, Finishdeska- gotowych warstwowych desek podłogowych gotowych, parkiety , deski podłogowe, jodły francuskie Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy więcej »
Dodano: 2013-04-09
FinishParkiet

Rodzaj:podłoga warstwowa
Grubość:14 mm

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.