Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Roletki okienne

 Roletki okienne

Okienne roletki, roletki na okna dachowe. Siatka wykonana jest z włókna szklanego w kolorze białym, szarym lub brązowym' Roletki dostępne są w różnych rozmiarach. Dostępność modeli możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej więcej »
Dodano: 2016-11-28
Import / Produkt Krajowy

Rodzaj:ochronne
bezpieczne
zabezpieczające przed owadami.

Folie bezpieczne i antywłamaniowe

 Folie bezpieczne i antywłamaniowe

Bezpieczne folie antywłamaniowe, przezroczyste, refleksyjne, matowe, anti- graffiti, napylane. Folie przeznaczone są do dodatkowego wzmocnienia szyby. Folia może chronić przed rozpryśnięciem szkła, utrudnić sforsowanie szyby przez włamywaczy. Każda z oferowanych przez na foli posiada atesty ITB otaz PZH. więcej »
Dodano: 2016-11-28
Import / Produkt Krajowy

Rodzaj:ochronne
bezpieczne
antywłamaniowe..

Siatki drogowe i ogrodzeniowe

 Siatki drogowe i ogrodzeniowe

Siatki dostępne są w naszej ofercie sprzedażowej przez cały rok. Są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Szybka i łatwa w montażu siatka idealnie nadaje się do stworzenia w szybkim czasie ogrodzenia. Siatka może służyć do tworzenia zapór, do odgrodzenia terenów np. na placu budowy, jako zabezpieczenie drzew, krzewów przed zwierzętami. W naszym sklepie dostępne są siatki w różnej kolorystyce oraz rozmiarze. więcej »
Dodano: 2016-11-28
Brak danych

Rodzaj:ochronne
zabezpieczając
wygrodzeniowe
przeciwśnieżne..

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.